Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-02-27


Horoskop tygodniowy 27 lutego - 4 marca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Urodzeni od 11 do 19 kwietnia będą pod wpływem Wenus, która będzie Wam dodawać uroku i pomoże zjednać sobie ludzi w waszym otoczeniu. Jeśli więc urodziłyście się w tych dniach możecie liczyć na powodzenie nie tylko w życiu prywatnym. Pozostałe Barany mogą czuć się trochę osłabione, a nawet zdezorientowane. Unikajcie w miarę możliwości stresu i dbajcie o zdrowie. Wszelkie napięcia mogą się odbić na waszym samopoczuciu, więc starajcie się je wyładowywać twórczo. Będzie się Wam dobrze powodzić finansowo, ale nie bądźcie z tego powodu rozrzutne, tylko pomyślcie o przyszłości. W stałym związku może Wam trochę brakować energii na spędzanie czasu razem i możecie poczuć, że żyjecie trochę obok siebie. Dobrze byłoby gdybyście mimo wszystko znalazły czas na chwilę tylko we dwoje. Jeśli jesteście samotne, to Wenus dodawać Wam będzie magnetyzmu, ale musicie wyjść do ludzi i wykorzystać szanse od losu.

Byk (20.04 – 20.05)

Urodzenie od 24 do 29 kwietnia będą po wpływem Jowisza. Dzięki temu będziecie pełne optymizmu, zyskacie wiarę we własne siły, pojawią się w waszym życiu szanse i możliwości realizacji pragnień. Niemożliwe może stać się realne. Spotkacie na swej drodze pomocne i życzliwie nastawione do Was osoby. Macie teraz duże szanse odnieść sukces, tylko musicie trochę się postarać, bo inaczej okazje przejdą Wam koło nosa. Pozostałe Byki powinny się nieźle czuć, bo harmonijny wpływ Słońca przyniesie Wam całkiem dobry nastrój. Jeśli jesteście samotne, to na razie dajcie sobie spokój z poszukiwaniami tego jedynego. Na pewno znajdzie się coś pilnego czym będziecie mogły się zająć, a na amory jeszcze przyjdzie czas. W stałym związku bez większych przełomów. Powinno być spokojnie i stabilnie. Po pracy odpocznijcie z ukochaną osobą. Wasze finanse powinny być niezłe, więc odłóżcie trochę na przyszłość.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Urodzeni od 12 do 20 czerwca będą w tym tygodniu pod wpływem Wenus, która sprawi, że dzięki znajomym możecie liczyć na pozytywny obrót waszych spraw. Dla samotnych urodzonych w tych dniach to też pewna szansa, żeby poznać kogoś, kto być może będzie zainteresowany związkiem. Pozostałe Bliźnięta czeka sporo pracy. W firmie nie wszystko będzie układać się po waszej myśli, dlatego lepiej przeczekać ten trudny okres i robić swoje bez względu na wszystko. Przyda się Wam poczucie humoru i dystans do rzeczywistości. Nie wdawajcie się w niepotrzebne dyskusje w pracy, bo możecie tylko zaognić sytuację. W pewnych sprawach lepiej przemilczeć, co się ma do powiedzenia i zdać się na los. Urodzeni od 3 do 5 czerwca mogą być narażeni na dość irytujące i nerwowe sytuacje. Nie dajcie się wyprowadzić z równowagi, a nadmiar energii najlepiej wykorzystacie uprawiając ulubiony sport. Bądźcie też uważne podczas jazdy samochodem, bo Mars może sprawić, że będziecie dość narwane i niecierpliwe.

Rak (22.06 – 22.07)

Urodzeni od 29 czerwca do 7 lipca będą pod wpływem Słońca, które doda Wam energii i siły przebicia, będziecie zdecydowane w tym, co robicie. Postarajcie się wykorzystać tę energię w pracy w domu. Urodzeni od 27 do 30 czerwca są pod wpływem Jowisza, dzięki któremu okazje same będą pojawiać się w waszym życiu. Jeśli urodziłyście się w tych dniach i macie własny biznes, to ten czas dla firmy powinien być bardzo korzystny, możecie się rozwinąć i poszerzyć wpływy. Same będziecie tolerancyjne wobec innych i spotkacie na swojej drodze osoby bardzo życzliwe. Uczące się Raki będą miały natchnienie do zdobywania wiedzy. Dla pozostałych ten tydzień też będzie całkiem niezły choć jeśli chodzi o związki partnerskie, to na razie poczekajcie na lepszy moment. Nie spieszcie się za bardzo jeśli wasz związek jest świeży i dajcie sobie czas, żeby poznać się lepiej. Samotni nie powinni się łamać, bo już wkrótce poznacie kogoś, kto stanie się bliski waszemu sercu.

Lew (23.07 – 22.08)

Urodzeni od 14 do 22 sierpnia będą pod wpływem Wenus. Dzięki temu uda się Wam spędzić przyjemnie czas w miłym towarzystwie. Są szanse, że jeśli jesteście samotne, to ten stan się zmieni. A w stałym związku panować będzie harmonia i miłość. Pozostałe Lwy czeka sporo pracy. Możecie przez to być trochę przemęczone i niepewne. Pamiętajcie więc, że nie samą pracą człowiek żyje i trzeba trochę się odprężyć. Dbajcie też o zdrowie i pamiętajcie o odpoczynku, bo teraz ważne jest, żebyście regenerowały swoje siły. Na razie nie walczcie z niczym na siłę, tylko przyjmijcie to, co dostajecie od losu. Na podejmowanie wyzwań przyjdzie nieco lepszy moment. Finansowo powinno Wam się nieźle powodzić, ale nie szalejcie z wydatkami, bo to powodzenie może być chwilowe i jeśli przyjdzie trochę gorszy moment w życiu, to przydałoby się mieć odłożone pieniądze na wszelki wypadek.

Panna (23.08 – 22.09)

Jesteście pod wpływem Marsa, który dodaje Wam sporo energii, ale też wzmaga niecierpliwość, może powodować wojownicze nastawienie, ale to też dużo asertywności i siły przebicia. Byle nie na siłę, łokciami i po trupach do celu. Zwłaszcza Panny, które regularnie uprawiają sport mają szanse na sukcesy w swojej dziedzinie, jeśli wymaga ona refleksu i zwinności. Pozostali powinni uważać, żeby nie dać się prowokować i trzymać impulsy na wodzy. Urodzeni od 4 do 7 września odczują silnie wpływ Marsa, powinnyście więc być ostrożne i nie działać pod wpływem chwili. Szczególnie uważajcie podczas prowadzenia samochodu, bo pośpiech akurat tutaj może być przyczyną kłopotów. W pracy nie forsujcie na siłę swojego stanowiska, tylko wysłuchajcie opinii innych osób. Jednak generalnie powinno Wam się powodzić całkiem nieźle, bo Jowisz przyniesie Wam łut szczęścia i ułatwi życie.

Waga (23.09 – 22.10)

Będziecie trochę zmęczone i przyda się Wam odpoczynek. Nie poddawajcie się, ale przynajmniej trochę wyluzujcie i po prostu wykonujcie swoją pracę. Jeśli brak Wam sił, żeby dać z siebie wszystko, to choć postarajcie się troszkę, żeby nie wypaść z gry. Jeszcze poczujecie się lepiej, ale przyda się Wam trochę cierpliwości. Jeśli możecie sobie pozwolić na trochę wolnego, to nie zastanawiajcie się ani chwili, tylko jedźcie choć na weekend. W stałym związku będzie interesująco, ale łatwo może dojść do różnicy zdań i choć towarzyszyć Wam będzie sporo namiętności, to układ między Wami będzie trochę wybuchowy. Możecie też tracić cierpliwość wobec wad partnera i brakować Wam może tolerancji. W finansach na razie nie wszystko będzie po waszej myśli, więc wykażcie się spokojem i zwyczajnie róbcie swoje, a niedługo sytuacja na pewno się poprawi.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Urodzeni od 31 października do 8 listopada będą pod wpływem Słońca, które doda Wam energii, witalności i siły przebicia. Wszelkie przedsięwzięcia będą przebiegać po waszej myśli, jeśli tylko odpowiednio wcześniej opracujecie odpowiednią strategię działań. Macie szanse zabłysnąć w pracy i wykazać się umiejętnościami. Również związki partnerskie powinny się układać. Pozostałe Skorpiony odczują harmonijny wpływ Słońca i też poczują się całkiem nieźle. Przybędzie Wam pewności siebie i wiary we własne siły. Urodzeni od 29 października do 1 listopada są pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam szanse, ale niekoniecznie będą one tak wspaniałe, jakby mogło się to wydawać na początku. Być może będziecie musiały trochę pójść na kompromis i nie będziecie tak do końca zadowolone z efektów swojej pracy. Dla samotnych to też możliwość na związek, ale i tu konieczne mogą być drobne wyrzeczenia i małe przeszkody. Pozostali powinni poczekać z romansowaniem na bardziej korzystny czas.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Urodzeni od 13 do 21 grudnia będą pod wpływem Wenus. Dzięki „małemu szczęściu” powinno Wam się nieźle układać. Zarówno w pracy jak i w związku czekają Was miłe chwile, a samotni mogą śmiało próbować skuteczności swego uwodzicielskiego uroku. Dla pozostałych Strzelców gwiazdy nie będą aż tak łaskawe i będziecie musiały wziąć się do roboty, bo czeka Was trochę pracy. Możecie być też trochę osłabione i wpływ ma tutaj nie tylko zimowe Słońce, ale i codzienna aura. Dlatego zadbajcie o siebie i nie przenoście stresów z pracy do domu. A jeśli już musicie wyładować nerwy, to oszczędźcie domowników i idźcie na siłownię, albo znajdźcie coś, co pozwoli Wam pozbyć się stresu. Sprawy finansowe będą też zaprzątać waszą głowę na tyle, że nie będzie się Wam chciało imprezować. Zwróćcie więc uwagę na to, co dzieje się w firmie, żeby mieć wszystko pod kontrolą i w razie czego podjąć odpowiednie działania.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Urodzeni od 28 do 31 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam szanse i optymizm. To bardzo korzystny czas i wykorzystajcie go maksymalnie. Wszelkie sprawy powinny układać się po waszej myśli. Zarówno kariera jak i uczucia dadzą Wam teraz dużo radości i spełnienia. Jeśli wcześniej pracowałyście, to teraz spijecie śmietankę, bo spotkacie życzliwe osoby i wasze sprawy będą układały się gładko i bezproblemowo. Koziorożce urodzone w styczniu powinny spokojnie czekać aż Jowisz zadziała też na Was. Na razie wytrwale pracujcie, a niedługo zbierzecie plony. Jeszcze tylko trochę cierpliwości i szczęście uśmiechnie się też do Was. Nie powinnyście narzekać na samopoczucie, bo harmonijny wpływ Słońca złagodzi wasze niedomagania i poczujecie się całkiem nieźle. Jedynie urodzeni od 18 do 20 stycznia mogą narzekać na nieco gorszy nastrój z powodu nieharmonijnego wpływu Saturna. Jeśli urodziłyście się w tych dniach może Wam doskwierać gorszy nastrój i nadmiernie krytyczne spojrzenie na siebie, świat i ludzi wokół. Ale i to wkrótce minie i przybędzie Wam radości życia.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Urodzeni od 23 do 25 stycznia są pod wpływem sekstylu Urana, który sprawi, że nie będziecie się nudzić. W waszym życiu będzie się teraz wiele działo, a Uran wzmocni jeszcze Waszą niezależność i potrzebę zaznaczenia indywidualności. Planeta rewolucjonistów wzbudzi w Was głód przygody i możecie zaskoczyć same siebie. To dobry moment na naukę, spotkania w niezwykłych okolicznościach i rozwijanie zainteresowań i hobby. Towarzyszyć Wam będzie świetna intuicja. Pozostałe Wodniki mogą czuć się trochę zbite z tropu, a nieco gorsze samopoczucie możecie złożyć na karb przemęczenia pracą i zimy. Odpocznijcie w weekend, choćby jadąc za miasto. W stałym związku powinno być całkiem nieźle, co poprawi Wam nastrój i doda energii. Choć Wenus w Baranie sprawi, że zapragniecie urozmaicenia i czegoś nowego, więc jeśli planujecie randkę, to najlepiej żeby było to coś nietypowego. Samotni mogą zmienić swój stan, ale nie liczcie na razie na cuda, żeby się nie rozczarować.

Ryby (19.02 – 20.03)

Słońce doda Wam energii i wiary w siebie. Będziecie czuć się dobrze same z sobą i inni też dobrze odbiorą Wasz dobry nastrój. Urodzeniu od 14 do 20 marca będą pod wpływem Merkurego, który może Wam przynieść ciekawe wiadomości, kontakty, maile, telefony i mnóstwo spotkań, a może też małą delegację. Pozostałe Ryby skupią się na pracy i na finansach. Tylko uważajcie, żeby za dużo nie wydawać, bo to że teraz macie wrażenie, że wasza sytuacja jest lepsza, może być tylko chwilowym odczuciem. Neptun będzie dodawał Wam fantazji i może uruchomić wasze ukryte do tej pory talenty, ale w sensie negatywnym możecie zbytnio ulegać wpływom, więc miejcie się na baczności z kim przestajecie i co sobą reprezentują te osoby. Nie dajcie się wciągnąć w podejrzane sprawy i jeśli coś Wam nie leży, to zerwijcie kontakt. Samotni będą musieli poczekać na czas bardziej sprzyjający kontaktom damsko-męskim.Horoskop 2012