Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-02-20


Horoskop tygodniowy 20-26 lutego 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Urodzeni od 3 do 10 kwietnia będą w tym tygodniu pod wpływem Wenus, dzięki temu będziecie obdarzone czarem i będzie się Wam powodzić w sprawach sercowych. Jeśli jesteście samotne, to będą szanse poflirtować czy posłuchać komplementów. Dla osób urodzonych w tych dniach będących w stałym związku sprawy będą układać się bardzo dobrze. Barany urodzone od 30 marca do 2 kwietnia będą miały wenę do pracy i dużo zajęć wymagających precyzji i dokładności. Możliwe też, że poczujecie potrzebę żeby zrobić dokładne drobiazgowe porządki w domu. Pozostałe Barany powinny uważać na zdrowie, dietę i higieniczny tryb życia. Słońce w Rybach może trochę osłabiać waszą energię i możecie teraz czuć się nieco niepewne. W pracy na razie będziecie czekać aż zostaniecie zauważone i docenione. Jeśli czujecie potrzebę pobyć w samotności, to nie ma potrzeby, żebyście się zmuszały do imprez.

Byk (20.04 – 20.05)

Urodzeni od 25 do 27 kwietnia będą pod wpływem Jowisza, planety dobrobytu i obfitości, ale też przesady. Jeśli więc macie kłopoty z zachowaniem figury, to w tym tygodniu wyjątkowo uważajcie na dietę, bo niewielkie biesiadowanie może odbić się na waszej sylwetce. A generalnie Jowisz przyniesie Wam optymizm i wiarę we własne siły. Niemożliwe stanie się osiągalne i macie teraz szanse na sukces. Wykorzystajcie tylko ten sprzyjający Wam czas. Pozostałe Byki będą odczuwać energetyzujący wpływ Marsa i mogą być nawet nieco wojownicze. Dzięki wpływowi Marsa będziecie asertywne, zdecydowane i pewne siebie. Brońcie swoich przekonań, bo macie rację i siła jest po waszej stronie. Mars to również potrzeba aktywności fizycznej, więc ci, którzy mają zacięcie do sportu mogą liczyć na sukcesy. W stałym związku może być gorąca atmosfera, ale przynajmniej nie będziecie się nudzić. Samotni powinni poczekać na bardziej korzystny moment.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Urodzeni od 6 do 11 czerwca będą pod wpływem Wenus, która umili Wam życie codzienne i postawi szczęście na waszej drodze. W stałym związku atmosfera czułości i miłości. Samotne Bliźnięta urodzone w tych dniach będą miały szanse poflirtować albo umówić się na randkę, ale wiele zależy od Was. Urodzonych w pozostałe dni czeka trochę wysiłku w pracy. Słońce w Rybach może sprawić, że poczujecie się niezdecydowane i niezbyt pewne swego. Uważajcie na zdrowie, bo zimowy brak słońca może sprawić, że będziecie trochę osłabione i podatne na choroby, dlatego dbajcie o racjonalną dietę i wysiłek fizyczny, dzięki któremu zachowacie sprawność i dobre samopoczucie. Możliwe trochę stresów w domu, bo być może będziecie mocno zaabsorbowane pracą i wasi bliscy poczują się trochę zaniedbani. Pamiętajcie więc o rodzinie i wyciągnijcie pomocną dłoń, jeśli zajdzie potrzeba.

Rak (22.06 – 22.07)

Urodzeni od 26 do 28 czerwca będą pod wpływem sekstylu Jowisza, dzięki temu w waszym życiu zawodowym i towarzyskim pojawią się szanse na nowe kontakty i podróże. Jeśli studiujecie lub uczycie się, to prawdopodobnie przyjdą sukcesy w nauce. Jowisz powinien też pozytywnie wpłynąć na wasze finanse. Pozostałe Raki również odczują ten wpływ, ale w dużo mniejszym stopniu. Nie dawajcie więc sobie taryfy ulgowej, tylko pracujcie, bo wkrótce ujrzycie plony swych działań. Urodzeni od 10 do 13 lipca będą pod wpływem Marsa, który będzie Was zagrzewał do boju, dodawał energii i asertywności. Wszystkim Rakom Słońce w Rybach będzie dodawać fantazji, wyczucia i delikatności. Inni docenią wasze zalety i niezwykłą subtelność i opiekuńczość. W stałym związku choć będzie namiętnie, to jednak możliwe drobne konflikty i nieporozumienia. Samotni na razie powinni poczekać, aż układy na niebie będą bardziej sprzyjać romansom i flirtom.

Lew (23.07 – 22.08)

Urodzeni od 5 do 12 sierpnia będą pod wpływem Wenus dzięki czemu będziecie mieć powodzenie w miłości. Jeśli jesteście samotne, to może się to zmienić. Natomiast panie powinny zadbać o urodę. W stałym związku panować będzie harmonia i spokój. Pozostałe Lwy będą mieć dużo pracy. Nie będziecie mieć teraz zbyt wiele zapału i energii, ale za to będzie Wam dopisywać fantazja i wyobraźnia. Lwy mające coś wspólnego ze sztuką nie bez problemu znajdą inspirację. Tym, którzy zajmują się sprawami wymagającymi dokładności i skupienia może brakować trochę cierpliwości, więc przyda się Wam opanowanie. Możecie trochę śnić na jawie i bujać w niebieskich migdałach, dlatego skupcie się na sprawach nieco przyziemnych, ale dających Wam oparcie i twardy grunt pod nogami. Zwróćcie uwagę na finanse, bo choć polepszenie waszej sytuacji wymagać będzie wysiłku, to opłaci się on na dłuższą metę.

Panna (23.08 – 22.09)

Urodzeni od 9 do 6 września są pod wpływem Marsa, dlatego możecie być bardzo niecierpliwe i pobudliwe. Mars to planeta wojny, agresji i walki. Nie wdawajcie się jednak w zatargi, bo Mars może sprawić, że łatwo Was będzie sprowokować. Bądźcie też uważne podczas prowadzenia samochodu, bo brakować Wam będzie cierpliwości i będziecie trochę narwane. Na pozostałe Panny Mars będzie oddziaływał w słabszym stopniu, ale wasza energia zrealizuje się w działaniach przynoszących namacalne efekty. Z miłością na razie na bakier, nic dziwnego skoro będziecie w dość zaczepnym nastroju. Uważajcie też w pracy, żeby ugryźć się w porę w język, bo jeśli powiecie za dużo, to możecie narobić sobie niepotrzebnych wrogów. W stałym związku może Wam brakować czasu dla siebie i będziecie widywać się trochę przelotnie. Lepiej więc przeczekajcie ten trochę nerwowy czas i nie przelewajcie stresów na partnera. Samotni powinni nie poddawać się w poszukiwaniach, ale nie bądźcie rozczarowane, jeśli jeszcze nie znajdziecie tego jedynego.

Waga (23.09 – 22.10)

Urodzeni od 8 do 15 października będą pod wpływem opozycji Wenus, więc szczęście jakie spotkacie na swojej drodze nie będzie do końca tym, czego byście pragnęły. Będziecie musiały dokonać trudnego wyboru i być może z czegoś zrezygnować. Wenus może Was też trochę rozleniwić i wasze myśli będą błądzić wokół przyjemnych tematów, a trochę trudniej będzie oddać się pracy. Dla pozostałych Wag sprawy zawodowe mogą się trochę ślimaczyć. Pojawią się opóźnienia i nieprzewidziane trudności, być może trzeba będzie zostać po godzinach i nadrobić zaległości. Dobrym pomysłem byłoby wyjechać gdzieś na krótko i jeśli możecie sobie pozwolić na wyjazd, to na pewno polepszyłby Wam humor. Sprawy finansowe mogą od Was wymagać dużo uwagi, co zaabsorbuje Was na tyle, że zabraknie Wam czasu na spotkania towarzyskie. Jednak nie zapomnijcie poinformować przyjaciół, że jesteście zajęte i że to nie wasza wina.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Urodzeni od 23 do 31 października będą pod energetyzującym wpływem Słońca z Ryb. Słońce wyostrzy waszą intuicję, wrażliwość, doda pewności siebie i tajemniczości. Jeśli urodziłyście się w tych dniach, to będziecie mieć niezłe samopoczucie i ustąpią dolegliwości zdrowotne, jeżeli na takowe cierpiałyście. Natomiast urodzeni od 31 października do 2 listopada pozostają pod wpływem Plutona, dzięki temu wasze życie nabierze intensywności, a same zyskacie dostęp do wewnętrznej siły, będziecie mieć większą niż zazwyczaj siłę przekonywania i będziecie w stanie dokonać rzeczy, które wcześniej mogły wydawać się niemożliwe. Wykorzystajcie szanse, jakie pojawią się teraz w waszym życiu, bo taka okazja nieprędko w waszym życiu się powtórzy. Możecie teraz wiele zmienić i zacząć wszystko od nowa. Pozostałe Skorpiony będą odczuwać ten wpływ, ale dużo mniej. W miłości na razie to nie jest wasz czas, ale tak wiele się będzie wokół Was działo, że nawet nie zauważycie, że jesteście samotne.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Urodzeni od 6 do 12 grudnia będą pod hamonijnym wpływem Wenus. Jeśli więc urodziłyście się w tych dniach i jesteście samotne, to ten stan nie potrwa długo. Są duże szanse, że poznacie teraz kogoś interesującego, dla kogo wasze serce zabije mocniej. Od Was zależy, czy flirt przerodzi się w dłuższą znajomość. W stałym związku będzie bardzo namiętnie i niecierpliwie. Pozostałe Strzelce powinny zadbać o zdrowie i nie forsować się za bardzo. W pracy czeka na Was jednak sporo zajęć i trzeba będzie się wysilić, żeby wasze działania przyniosły efekty. Strzelce urodzone od 22 do 24 listopada są pod wpływem Neptuna, który może wprowadzać w wasze życie zamieszanie i niepewność. Jeśli straciłyście cel w życiu, to musicie uważać, żeby nie wpaść w szpony wszelkiego rodzaju dziwacznych ideologii. Jedynie mające coś wspólnego ze sztuką mogą odczuć natchnienie, pozostali powinni mieć się na baczności.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Pod względem uczuciowym na razie nie czekają Was przełomy. Za to urodzeni od 29 grudnia do 1 stycznia będą pod wpływem niezwykle potężnego tranzytu Plutona, który sprawi, że poczujecie nieodpartą potrzebę zmian w życiu. To jakich dziedzin życia dotknie Pluton będzie sprawą indywidualną, ale jedno jest pewne, że kiedy ten wpływ się skończy będziecie jakby nowo narodzonymi osobami. Zatem nie czekajcie aż sytuacja Was zmusi, tylko bierzcie się do roboty i zmieniajcie to, co nie spełniło swojej roli. Pozostałe Koziorożce również odczują pewnego rodzaju presję wewnętrzną, ale będzie to jakby słabsze echo. W pracy będzie Wam się wiodło, ale bez spektakularnych sukcesów. Jednak atmosfera będzie na tyle przyjemna, że będzie Wam się chciało wstawać rano. Urodzeni od 27 do 29 grudnia dodatkowo odczują pozytywny wpływ Jowisza, który stworzy szanse do rozwoju, przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i postawi na waszej drodze życzliwie nastawione osoby.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Urodzeni od 22 do 25 stycznia są pod wpływem Urana, który doda Wam ekscentryczności ale też wzmocni waszą niezależność. Jeśli macie niezwykłe, odlotowe i nietypowe pomysły, to mogą one być genialne. Odważycie się też zrobić to, na co zazwyczaj brakowało Wam odwagi i bardzo możliwe, ze osiągniecie w tym sukces. Jeśli urodziłyście się w tych dniach i macie coś wspólnego z nowoczesnymi technologiami, internetem, albo niekonwencjonalnymi źródłami energii, to macie szanse na sukces. Natomiast urodzeni od 3 do 10 lutego będą w tym tygodniu pod wpływem Wenus, która zapali w Was czar i urok. Jeśli urodziłyście się w tych dniach i jesteście samotne, to ten stan długo nie potrwa. Dla par powinien to być bardzo owocny i przyjemny czas. Pozostałe Wodniki skupią się mocno na sprawach finansowych, przez co możecie trochę zaniedbać pozostałe dziedziny waszego życia. Ale powinnyście wiedzieć, że każdy sukces ma swoją cenę.

Ryby (19.02 – 20.03)

Urodzeni od 19 do 27 lutego będą w tym tygodniu pod wpływem Słońca, dzięki czemu wzrośnie wasza pewność siebie, zdecydowanie i przekonanie o słuszności wyznawanych poglądów. Przybędzie Wam sił witalnych i polepszy się wasza kondycja, więc nie strońcie od sportu. W pracy tez powinno być nieźle. Urodzeni od 27 lutego do 1 marca są pod wpływem Plutona, który stwarza szanse na rozwój i wprowadzenie zmian w życiu. Możliwe, że napotkacie osoby, które zupełnie zmienią wasze postrzeganie świata i rzeczywistości, a także samych siebie. Wykorzystajcie potężną siłę Plutona, który otworzy przed Wami podziemne królestwo wewnętrznych skarbów. Może same zaczniecie doceniać swą własną siłę i przekonacie się, że drzemie w Was wiele niezwykłych możliwości. Pozostałe Ryby powinny również odczuć pozytywny wpływ Słońca i Plutona. Będziecie mieć całkiem niezłe samopoczucie i może się poprawić wasza sytuacja finansowa.Horoskop 2012