Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-02-13


Horoskop tygodniowy 13-19 lutego 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu, zwłaszcza urodzeni w dniach od 24 marca do 1 kwietnia, mają szanse na poznanie kogoś interesującego. I jeśli jesteście samotne, to nie wahajcie się przed wyjściem z domu i nawiązywaniem kontaktów z płcią przeciwną. Panie spod znaku Barana powinny właśnie teraz zadbać szczególnie o urodę, bo dzięki Wenus będziecie pełne wdzięki i zabiegi upiększające przyniosą oczekiwane efekty. W stałym związku powinny panować harmonia, zrozumienie i miłość. W pracy na razie będziecie musiały dość mocno się przyłożyć i możecie mieć wrażenie, że popadłyście w rutynę, ale już wkrótce przekonacie się, że wysiłek się opłacił. Może Wam grozić pewna rozrzutność, ale posłuchajcie głosu rozsądku i nie kupujcie teraz niepotrzebnych rzeczy. Zwłaszcza nie dajcie się nabrać na bardzo okazyjne oferty, bo potem może się okazać, że wcale nie ubiłyście dobrego interesu. Macie dobry moment, żeby rozwijać swoje hobby i zainteresowania.

Byk (20.04 – 20.05)

Byki mają w tym tygodniu dobry moment na rozwój dzięki wpływowi planety obfitości Jowisza, zwłaszcza te urodzone od 24 do 27 kwietnia. Jeśli urodziłyście się w tych dniach, to możliwe, że wybierzecie się w podróż, zostaniecie docenione w pracy albo spotkacie drugą połówkę. W stałym acz niezalegalizowanym związku możecie zapragnąć połączyć się węzłem małżeńskim. Będzie to bardzo owocny czas, bo również wasza sytuacja finansowa powinna się polepszyć. Jedynie uwaga, bo wielki optymizm może Was skłaniać do nadmiernych wydatków, więc raczej inwestujcie zamiast robić impulsywne zakupy. Pozostałe Byki również odczują wpływ Jowisza, ale w nieco mniejszym stopniu. To dla Was czas rozwoju, nauki i poszarzania swoich wpływów. Jeśli macie własną firmę, to powinien to być moment wzrostu i ekspansji, jeśli oczywiście wykorzystacie okazje, jakie przynosi Wam los. Możecie teraz napotkać na waszej drodze przyjazne Wam duszyczki chętne udzielić wsparcia i służące dobrą radą.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Bliźnięta urodzone od 26 do 31 maja będą pod harmonijnym wpływem Wenus. Dzięki temu będziecie mieć szczęście w drobiazgach i powodzenie w sprawach wymagających taktu i kontaktów towarzyskich. U samotnych okazja, żeby kogoś poznać, choć wiele zależy tu od Was. Natomiast urodzeni od 14 do 20 czerwca poczują przypływ energii i zwiększy się Wasza siła przebicia, dzięki harmonijnemu wpływowi Słońca. To również powodzenie w pracy i pewność siebie, macie szanse zostać zauważone. Bliźnięta urodzone od 20 do 22 maja są pod nieharmonijnym wpływem Neptuna z Ryb. Uważajcie, żebyście nie zostały oszukane, dbajcie o zdrowie i unikajcie używek, a zwłaszcza powinnyście stronić od alkoholu. Ostrożnie też z lekami, żebyście nie pomyliły dawki. Neptun może trochę namącić w waszym życiu, jeśli nie będziecie czujne. Jedynie ci, którzy mają uzdolnienia artystyczne mogą odczuwać przypływ inspiracji i niezwykłej weny.

Rak (22.06 – 22.07)

Raki urodzone od 25 do 28 czerwca są pod harmonijnym wpływem Jowisza. Wykorzystajcie okazje do rozwoju, nawiązujcie nowe znajomości i uczcie się, bo teraz macie dobry moment na przyswajanie nowych informacji. Dla samotnych możliwy związek, a ci którzy już znaleźli drugą połówkę będą cieszyć się życiem we dwoje. Pozostali odczują wpływ Jowisza w mniejszym stopniu. Natomiast urodzeni od 29 do 31 czerwca pozostają pod wpływem opozycji Plutona. Nie wahajcie się więc wprowadzać w swoim życiu zmian i nie trzymajcie się kurczowo starych wzorców zachowań, nadchodzi właśnie moment, abyście odkryły w sobie wewnętrzną siłę i przeprowadziły generalne porządki w życiu. Odejście od tego, co znane może być bolesne, ale konieczne, żeby rozpocząć nowy etap w życiu. Raki urodzone od 12 do 14 lipca są pod wpływem Marsa, który doda Wam energii, zdecydowania i asertywności. Nie będziecie się bały wyzwań, ale możecie być trochę niecierpliwe.

Lew (23.07 – 22.08)

Lwy urodzone do 27 lipca do 2 sierpnia będą pod wpływem Wenus, która w tym tygodniu obdarzy Was urokiem, czarem i pomoże zjednać sobie ludzi. Jeśli więc urodziłyście się w tych dniach i jesteście samotne, to będą okazje żeby poflirtować i nawiązać znajomość z przyszłym chłopakiem albo dziewczyną. Lwy w związku będą cieszyć się harmonią i zrozumieniem. Urodzeni na początku znaku mogą też podchodzić do życia nazbyt optymistycznie. Uważajcie więc na nadmierne wydatki, bo z powodu kwadratury Jowisza możecie działać trochę przesadnie. U Lwów urodzonych od 15 do 22 sierpnia sprawy zawodowe staną się widoczne i mogą być naglące. Będziecie musiały poświęcić pracy mnóstwo energii i wykonywać swoje obowiązki ze sporym zaangażowaniem, prawdopodobnie kosztem czasu spędzanego z rodziną, ale dzięki temu polepszy się wkrótce wasza sytuacja materialna. Natomiast Lwy urodzone od 24 do 26 lipca są pod wpływem buntowniczego Urana i mogą zachowywać się bardzo ekstrawagancko, ale to też szansa na zrobienie rewolucji w życiu.

Panna (23.08 – 22.09)

Panny urodzone od 9 do 12 września będą tryskać energią dzięki Marsowi, ale uwaga, bo będziecie też nastawione dość wojowniczo i skłonne wykonać nieprzemyślane działania, dlatego nie podejmujcie pochopnych decyzji. Impulsywne akcje rzadko kiedy wychodzą na dobre. Lepiej zastanówcie się i policzcie do dziesięciu. Natomiast Panny urodzone od 26 do 29 sierpnia odczują dobroczynny wpływ trygonu Jowisza z ziemskiego Byka. To jest wasze pięć minut jeśli będziecie umiały ten czas właściwie wykorzystać. Możecie śmiało jechać w podróż, starać się o awans i poznawać ludzi. Dla samotnych to powinien być moment ożywienia życia towarzyskiego, będziecie teraz działać z rozmachem i patrzeć perspektywicznie. Jeśli prowadzicie własny biznes, to wykorzystajcie ten tydzień na reklamę, zwiększy się jej skuteczność. Macie szanse więcej zarobić, ale też może Was korcić niezbyt rozsądne wydawanie pieniędzy. Dla pozostałych Panien będzie to czas niezbyt sprzyjający randkowaniu czy kontaktom towarzyskich.

Waga (23.09 – 22.10)

Wagi urodzone od 17 do 22 września będą pod wpływem trygonu Słońca, dzięki czemu polepszy się wasze samopoczucie, przybędzie Wam pewności siebie i samodzielności. Dzięki Słońcu będziecie też nieco bardziej zdecydowane i świadome swojej wartości. Powinno Wam się też nieźle wieść w pracy. A pozostałe Wagi mogą na razie czuć się trochę nieswojo, bo Wenus, władczyni waszego znaku, przebywać będzie w wojowniczym Baranie i pokojowe z natury osoby jak Wy będą trochę rozdrażnione i skłonne do wdawania się w sprzeczki czy zatargi. Powinnyście na razie więc przeczekać ten niezbyt korzystny moment. A jeśli jesteście samotne, to wikłanie się w przelotne romanse może wywołać lekką konsternację, bo krótkotrwałe znajomości nie zaspokoją waszej potrzeby bycia kochanymi. Lepiej skupcie się na przyjaźni i swoich zainteresowaniach. W stałym związku może być trochę pod górkę, potrzebom waszym i partnera nie będzie zbytnio po drodze, więc przyda się kompromis.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpiony urodzone od 26 do 29 października będą pod wpływem opozycji Jowisza, która przyniesie Wam zarówno szanse jak i wyzwania. Choć będziecie optymistycznie nastawione, to szanse jakie pojawią się na waszej drodze będą wymagały trochę wyrzeczeń, żeby udało się je zrealizować. Dopisze Wam powodzenie, ale nie do końca spełnią się wasze oczekiwania, więc lepiej może nie oczekiwać cudów. Skorpiony urodzone od 22 do 25 października będą pod wpływem tajemniczego i rozbudzającego wyobraźnię i empatię Neptuna. Na swych wrogów spojrzycie bardziej łaskawie i będziecie tolerancyjne wobec ludzkich słabości. Oby nie nazbyt tolerancyjne. Uważajcie też żeby się nie rozczarować, bo Neptun choć daje niesamowitą wyobraźnię, to może wprowadzić w wasze życie trochę zamieszania i niepewności. Pozostałe Skorpiony powinny poczekać na nieco lepszy moment zarówno pod względem uczuciowym jak i finansowym. Ale pod koniec tygodnia Słońce w Rybach dodawać Wam będzie wrażliwości.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelce urodzone od 27 listopada do 3 grudnia będą pod wpływem Wenus. Jeśli więc jesteście samotne i szukacie kogoś bliskiego sercu, to właśnie w tym tygodniu nadarzy się okazja poflirtować i być może nawiązać interesującą znajomość. U pozostałych przyda się wytrwałość, bo możecie już odczuwać zmęczenie pracą i pewną rutyną. Jeśli urodziłyście się 22 listopada to pod koniec tego tygodnia mogą czekać na Was stresy związane z pracą i szczególnie uważajcie na zdrowie. U samotnych na razie niewiele się będzie działo i lepiej poczekać na bardziej odpowiedni moment, żeby nawiązać interesującą znajomość. Finansowo też lepiej nie nadwyrężać stanu konta i poczekać z większymi zakupami aż sytuacja będzie bardziej korzystna. Jeśli czujecie się trochę zbytnio uziemione twardą rzeczywistością, to zadbajcie o relaks i odpowiedni odpoczynek. Wybierzecie się na weekend z przyjaciółmi albo drugą połówką.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożce mają teraz bardzo burzliwy okres w swoim życiu, zwłaszcza te urodzone od 29 grudnia do 1 stycznia. Pluton tranzytujący wasze Słońce przyniesie Wam nieodwracalne zmiany, ale też poczujecie się jak nowo narodzone i przetransformujecie się wewnętrznie. Będziecie miały moc psychicznej regeneracji i spojrzenia na swoje własne problemy z szerszej perspektywy. Możecie mieć poczucie, że to, co się teraz wokół Was dzieje to przeznaczenie w czystej postaci. Nie lękajcie się zmian, ale wyjdźcie im śmiało naprzeciw. Pozostałe Koziorożce również odczują wpływ Plutona, ale w dużo mniejszym stopniu. Słońce w Rybach pod koniec tygodnia sprawi, że uwrażliwicie się na piękno i sztukę. Może też poczujecie chęć, żeby pobyć sam na sam. Nie jest to najlepszy moment, żeby romansować i umawiać się. Jeśli jesteście samotne, to raczej skupcie się na tym, co pilne. Ponadto Koziorożce urodzone od 24 do 27 grudnia są pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam wiele szans i możliwości do rozwoju.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniki urodzone od 12 do 18 lutego mają w tym tygodniu pole do popisu w pracy. Dzięki wpływowi Słońca macie szanse stać się widoczne i wasza gwiazda może zaświecić silnych blaskiem. To również okazja, żeby polepszyć samopoczucie i wziąć się za siebie. Mile widziane są wszelkie sporty i ruch na świeżym powietrzu, dzięki któremu poprawi się wasza kondycja i samopoczucie. Pozostałe Wodniki nie będą narażone na specjalne przełomy, wasze życie będzie toczyć się utartą ścieżką. Możecie nawet mieć wrażenie, że robi się nieco nudno. W takim wypadku nie pozostaje nic innego jak spotkać się z grupą sprawdzonych przyjaciół i zająć się swoim ulubionym hobby, co da Wam wiele radości. Dla samotnych będzie co prawda niewielka szansa na flirty, ale znajomości będą raczej przelotne i nie będziecie sobie nimi zbytnio zaprzątać głowy. Finansowo powinnyście dać sobie radę.

Ryby (19.02 – 20.03)

Na początku tygodnia może Wam trochę brakować energii i będziecie nieco zniechęcone, ale w weekend Słońce w waszym znaku przyniesie Wam zastrzyk optymizmu i pogody ducha. Jowisz w sekstylu będzie stwarzał szanse i okazje zawodowe Rybkom urodzonym od 22 do 25 lutego. Nie siedźcie więc w tym tygodniu z założonymi rękami tylko działajcie i pokazujcie się gdzie się da. Jeśli żyjecie w stałym związku, to wszystko powinno układać się po waszej myśli. Jednak samotni, którzy liczą na związek oparty na gorącym i szczerym uczuciu nie powinni niczego przyspieszać. Pozostali na pewno w pewnym stopniu odczują inspirujący wpływ Neptuna. Będziecie bardziej tajemnicze, ale też łatwiej będziecie ulegać wpływom, dlatego raczej słuchajcie głosu rozsądku nim pobiegniecie za prawdą objawioną, bo ta może się okazać jedynie mrzonką. Bądźcie też nieco krytyczne wobec nowo poznanych osób, bo łatwo mogą wykorzystać wasze dobre serce.Horoskop 2012