Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-02-06


Horoskop tygodniowy 6-12 lutego 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Na początku tygodnia możecie być trochę przygaszone, ale już od środy znacznie Wam się poprawi humor i samopoczucie. A wszystko to dzięki wpływowi Wenus, która wkroczy do waszego znaku obdarzając Was urokiem i magnetyzmem. Zwłaszcza czwartek i piątek mogą być przełomowe w uczuciach. Samotne Barany powinny wtedy wykazać wzmożoną czujność, bo za sprawą koniunkcji Wenus z Uranem będzie okazja na niezwykłe spotkanie a może nawet miłość od pierwszego wejrzenia. W każdym razie pod względem towarzyskim nie będziecie się nudzić, a wasza oryginalność wywrze piorunujące wrażenie na zalotnikach i kandydatach do waszej ręki. Choć istnieje niebezpieczeństwo, że teraz zawarta znajomość będzie nietrwała, to jednak cieszcie się chwilą. W stałym związku czekają wybuchy namiętności. Nie bójcie się eksperymentów i nietypowego spędzania czasu. Postawcie na oryginalność. Panie spod znaku Brana będą w tym tygodniu obdarzone szczególną uwodzicielską siłą. W finansach wskazana ostrożność i rozsądek.

Byk (20.04 – 20.05)

Jowisz, planeta obfitości i dóbr wszelakich przebywa ciągle w waszym znaku. Wykorzystujcie więc szanse na rozwój i nie poddawajcie się w walce o lepszą przyszłość. Zarówno zawodowo jak i prywatnie to będzie udany tydzień. Zwłaszcza Byki urodzone od 22 do 25 kwietnia będą miały rewelacyjny tydzień. Nie bójcie się prosić o podwyżkę, bo są bardzo duże szanse, że osiągniecie teraz swój cel. Jowisz będzie sprzyjał też odpoczynkowi, dłuższym wyjazdom, spotkaniom towarzyskim i finansom. Wszelkie wasze działania nabiorą teraz rozmachu. Będziecie się czuły pewne siebie i inni to wyczują, dzięki czemu zyskacie siłę przekonywania. Pozostałe Byki powinny dalej pracować wytrwale, bo niedługo nadejdzie czas zbioru plonów i sukces zależy teraz tylko od ilości wysiłku, jaki włożycie w pracę. Samotni mogą poznać interesujące osoby, ale jeśli teraz rozpoczniecie romans, to może być bardzo burzliwy i zakończyć się szybciej niż się zaczął. W stałym związku spokojnie.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten tydzień będzie dla Was bardzo dobry zarówno w pracy jak i w miłości. Zwłaszcza Bliźnięta urodzone od 11 do 15 czerwca będą miały sporo energii i powodzenie w pracy. Natomiast urodzone od 21 do 25 maja mogą liczyć na powodzenie w sprawach sercowych. Są duże szanse, że spotkacie tego albo tę jedyną, ale uwaga, bo nowe romanse mogą być choć bardzo ogniste, to jednak dość burzliwe i zupełnie nieprzewidywalne. Macie jednak szanse na rozpoczęcie niezwykłego związku w zupełnie nietypowych okolicznościach. Od Was zależy czy zechcecie się zaangażować. W stałym związku niewykluczone chwile namiętności. Wenus w Baranie będzie skłaniać, żeby spróbować czegoś nowego z partnerem. Nie bójcie się więc eksperymentów we dwoje. Wszystkie Bliźnięta powinny jednak uważać na finanse, grozi Wam nadmierna beztroska w czasie zakupów. Przemyślcie kilka razy, zanim zdecydujecie się na nietypowy zakup, bo kuszące promocje mogą wcale nie być tak korzystne jak na to wyglądają.

Rak (22.06 – 22.07)

Raku urodzone między 24 a 26 czerwca mają szanse na rozwój dzięki harmonijnemu wpływowi Jowisza. Odczujecie pozytywny wpływ planety obfitości i rozwoju w prawie każdej dziedzinie życia. Musicie tylko trochę się postarać i dać coś od siebie. Pozostałe Raki mogą być trochę już zmęczone i szukać będą bezpiecznego azylu. W pracy czekają Was lekkie zawirowania. Zachowajcie więc zimną krew, bo już niedługo sytuacja ulegnie zmianie na waszą korzyść. Na razie jednak potrzebna będzie wytrwałość i mocne nerwy. Przeczekajcie ten moment, bo już niedługo poprawa. W stałym związku może być trochę nerwowo. W tym tygodniu nic nie planujcie i postawcie na spontaniczność, bo z góry ustalony grafik może wziąć w łeb, jeśli pojawią się nieprzewidziane okoliczności. Samotne Raki powinny uzbroić się w cierpliwość, jeśli na razie nie spotkałyście tego jedynego, to zajmijcie się na razie swoim hobby i przyjaciółmi. I dla Was przyjdzie czas na miłość.

Lew (23.07 – 22.08)

W pracy na razie mimo wielu szans na rozwój konieczność wyrzeczeń może Wam spędzać sen z powiek. Warto jednak poświęcić trochę więcej czasu dla kariery, bo wysiłek się opłaci. Zwłaszcza Lwy urodzone od 24 do 26 lipca odczują w najbliższym czasie energetyzujący wpływ Urana. To dla Was czas na wprowadzanie zmian i uwalnianie się z dotychczasowego schematu. Jeśli więc czujecie potrzebę, żeby porzucić dotychczasowy ciążący Wam zwyczaj, to będzie ku temu okazja, bo zyskacie siłę i odwagę. Również w karierze może się sporo dziać. U pozostałych Lwów na razie bez większych ekscesów. W stałym związku powinno być dość spokojnie, choć nie żałujcie czasu, żeby spędzić go tylko we dwoje. Samotne Lwy będą miały szanse, żeby poflirtować i nawiązać romans, ale trudno przewidzieć dalsze losy nowo zawartej znajomości. Cieszcie się więc chwilą obecną i nie wywierajcie nacisków na drugą osobę, bo możecie ja spłoszyć. Na deklaracje przyjdzie jeszcze czas.

Panna (23.08 – 22.09)

Panny urodzone od 26 do 28 sierpnia są pod wpływem harmonijnego wpływu Jowisza. Dzięki temu poczujecie zastrzyk optymizmu i uda się Wam osiągnąć więcej niż zazwyczaj. Możecie mieć wrażenie, że świat stoi przed Wami otworem i faktycznie pojawi się wiele możliwości. Szkoda byłoby przegapić takie okazje, więc bądźcie uważne i gotowe podjąć wyzwanie. Natomiast Panny urodzone od 12 do 14 września są pod energetyzującym wpływem Marsa, planety wojny. Możecie przez to być w nieco wojowniczo-zaczepnym nastroju. Starajcie się zatem wykorzystać tę energię w twórczy sposób i nie wdawajcie się w zatargi. Pozostałe Panny muszą na razie skoncentrować się na pracy i wykonywać trochę nudne zadania. Przyda się Wam na razie cierpliwość, a w czasie wolnym poszukajcie urozmaicenia życia. Może warto zacząć rozwijać hobby leżące do tej pory odłogiem. Samotni będą musieli poczekać na pojawienie się drugiej połówki.

Waga (23.09 – 22.10)

Wagi urodzone 21 lub 22 października mogą być nieco przytłoczone wpływem wymagającego Saturna. Jednak tym, które są wytrwałe, Saturn przyniesie wiele zadowolenia, bo praca jaką teraz wykonacie będzie solidna i da Wam wiele satysfakcji. Pozostałe Wagi dzięki harmonijnemu oddziaływaniu Słońca i Merkurego z Wodnika poczują przypływ sił i chęci do pracy. Wasz profesjonalizm zostanie doceniony. Słońce również będzie odpowiedzialne za przypływ optymizmu, energii i siły przekonywania. Wenus w Baranie w koniunkcji z Uranem naelektryzuje Was i pobudzi do romansów, ale w takim układzie flirty będą raczej choć ogniste, to dość nietrwałe. Możecie teraz zmienić coś w swoim wyglądzie, kupcie sobie ekstrawagancki ciuch, albo zróbcie fryzurę inną niż zwykle. W sobotę Księżyc w Wadze będzie dodawał uroku paniom. A w niedzielę trygon świateł w znakach powietrznych przyniesie harmonię w życiu codziennym i sprawi, że to, co zaplanowałyście ułoży się po waszej myśli.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W pracy czekają na Was liczne wyzwania. Skorpiony urodzone 23 i 24 października mogą spodziewać się przypływu natchnienia i fantazji za sprawą trygonu Neptuna. Jednak Neptun może Wam też przynieść niepewność i wahania, a całkiem prawdopodobne, że odkryjecie w sobie potrzebę poświęcenia się wyższej idei. Na urodzonych od 26 do 28 października oddziałuje teraz Jowisz, który przynosił będzie szanse na rozwój zarówno pod względem towarzyskim jak i zawodowym. Możecie podpisać ważny kontrakt, albo wybrać się w podróż. Pozostałe samotne Skorpiony odczują co prawda potrzebę, żeby poudzielać się towarzysko, ale Wenus w koniunkcji z Uranem może mocno Was zaskoczyć i spotkania przyjmą zupełnie nieoczekiwany obrót. Jednak nie braknie Wam zapału do działania, bo Mars będzie Was zachęcać do podejmowania się wszystkiego tego, co nastawione jest na osiągnięcie celu. W stałym związku partner może Was zaskoczyć, prawdopodobnie i Wy zaskoczycie siebie.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzięki wpływowi Słońca będziecie mieć szanse wykazać się w pracy i poprawi się Wam samopoczucie. A Wenus w żywiole ognia będzie skłaniać ku gorącym romansom. Zatem samotni mają pole do popisu. Zadbajcie więc o wygląd, dzięki czemu będziecie bardziej pewne siebie. Strzelce urodzone od 24 do 26 listopada są pod wpływem Urana, który może Was energetyzować i sprawiać, że będziecie wpadać na przeróżne nietypowe pomysły, które paradoksalnie mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Będzie się teraz wiele działo w waszym życiu i zechcecie podążyć nieuczęszczaną do tej pory ścieżką. Niezwykły romans, nietypowa praca, daleka podróż czy ekstremalne sporty mogą Was mocno ciągnąć. Pozostałe Strzelce powinny zająć się sprawami finansowymi, bo Jowisz w Byku sprzyja gromadzeniu zasobów. Rozsądnie inwestujcie pieniądze, aby potem nie okazało się, że przepuściłyście okazję do zarobku. Może nie będziecie mieć na razie zbyt wielkiego rozmachu, ale to co teraz robicie zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie się teraz koncentrować na polepszeniu sobie bytu. Możliwe, że poszukacie dodatkowego zajęcia i są szanse, że uda się Wam zaczepić na dodatkowej posadzie choć na parę godzin w tygodniu. W sprawach sercowych jeśli jesteście samotne, to nie wszystko ułoży się po waszej myśli i wskazana jest cierpliwość. Urodzone od 25 do 27 grudnia odczują harmonijny wpływ Jowisza dzięki czemu wszystkie wasze sprawy będą szły bardzo dobrze. Poprawi się wasze samopoczucie i wzrośnie wiara we własne siły. Są szanse zarówno na dłuższy związek, jeśli jeszcze nikogo nie macie, a w pracy możecie awansować i dostać podwyżkę. Pozostałe Koziorożce też odczują wpływ Jowisza, ale w dużo mniejszym stopniu. Nie zaniedbujcie nauki i przykładajcie się solidnie, bo w przyszłości okaże się, że wiedza jaką teraz zdobyłyście jest nieoceniona. W stałym związku nieoczekiwany obrót spraw może zachwiać waszym poczuciem bezpieczeństwa. Może powinnyście trochę zmienić podejście do partnera i bardziej liczyć się z jego zdaniem.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W tym tygodniu nie będziecie narzekać na samopoczucie i będzie się Wam nieźle układało. Zwłaszcza urodzeni od 22 do 24 stycznia odczują stymulujący wpływ Urana, a w tym tygodniu dołączy do niego magnetyczna Wenus, stwarzając okazje w życiu prywatnym. Możecie zacząć romans, który Was odmłodzi i sprawi, że zmienicie postrzeganie samych siebie. Jedno jest pewne, że Uran nie pozwoli Wam na nudę, cokolwiek byście nie robiły. Pozostałe Wodniki mają też szanse zmienić coś w swoim życiu, ale te zmiany nie będą na razie aż tak spektakularne. Pamiętajcie też, żeby po pracy odpoczywać i nie bierzecie za dużo nadgodzin, bo może osłabić się wasza odporność. W stałym związku będzie Was roznosić, żeby zrobić coś inaczej niż do tej pory. Jeśli zaplanujecie miłą niespodziankę, to partner będzie pozytywnie zaskoczony. Nie wydawajcie zbyt dużo i lepiej odłóżcie trochę pieniędzy na przyszłość.

Ryby (19.02 – 20.03)

Urodzeni 19 i 20 lutego odczują wpływ Neptuna, który z jednej strony przyniesie Wam niezwykłe pomysły, natchnienie i rozbudzi waszą wyobraźnię, a z drugiej strony może trochę namieszać w waszym życiu. Neptun rozbudzi też waszą intuicję, będziecie bardzo wrażliwe i podatne na wszelkie wpływy, dlatego wystrzegajcie się podejrzanego towarzystwa. Pozostałe Ryby także odczują wpływ władcy mórz i zagadkowych głębin, ale w dużo mniejszym stopniu. Koniunkcja Wenus z wybuchowym Uranem raczej będzie Was zniechęcać do romansów niż skłaniać do poznawania nowych osób. Ryby urodzone od 21 do 24 lutego mogą spodziewać się korzystnego wpływu Jowisza. Poprawi się wasze samopoczucie, wzrośnie pewność siebie i napotkacie sporo szans zarówno w życiu zawodowym jak i w miłości. Będące w nieformalnych związkach Ryby mogą zapragnąć legalizacji swojego statusu. A te już związane węzłem małżeńskim będą niezwykle zadowolone ze wspólnego życia.Horoskop 2012