Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-01-30


Horoskop tygodniowy 30 stycznia - 5 lutego 2012

Baran (21.03 – 19.04)

Słońce będzie Wam dodawać optymizmu i wiary we własne siły, a dzięki harmonijnemu wpływowi Merkurego możecie sypać pomysłami jak magik królikami z kapelusza. Dzięki temu macie szanse zostać docenione za swoją innowacyjność. Na spektakularne sukcesy na razie trochę poczekacie, ale warto już planować, co macie następnego do zrobienia, bo z łatwością zrealizujecie swoje zamierzenia. W miłości na razie nie wszystko ułoży się po waszej myśli. Możecie być nawet trochę zniechęcone jeśli chodzi o zawieranie nowych znajomości. Jeśli czujecie potrzebę, żeby pobyć same ze sobą i zająć się swoimi sprawami, to nie umawiajcie się z nikim na siłę. Dzięki temu że nie macie na razie nikogo możecie dysponować same swoim czasem wolnym i zająć się hobby. W stałym związku będziecie bardziej skoncentrowane na uczuciach, czułości i romantycznych momentach razem niż pokazywaniem się wśród znajomych. Domowe zacisze ukoi wasze nerwy.

Byk (20.04 – 20.05)

Będziecie mieć sporo pracy. Uważajcie też na zdrowie, bo brak światła i niedobory witamin mogą dać się Wam we znaki. Jeśli tylko czas Wam pozwoli, to dużo odpoczywajcie. Ale postawcie raczej na rekreację niż leżenie na kanapie. Ruch na świeżym powietrzu może zdziałać cuda i od razu Wam się poprawi samopoczucie. Początek tygodnia będzie dla Was bardzo udany, bowiem Księżyc aspektujący wasze Słońce może przynieść rozpoczęcie czegoś nowego w waszym życiu. Będziecie mieć sporo energii i inicjatywy. Ważne sprawy postarajcie się więc załatwić na początku tygodnia i wykorzystać sprzyjające wpływy planetarne. Powinno Wam teraz sprzyjać szczęście w miłości. Wenus będzie Wam dodawać uroku i czaru. W stałym związku dopisze Wam dobre samopoczucie i energia. Choć bardzo prawdopodobne, że realizacja planów na wspólne wyjazdy na razie się opóźni. Samotni mają szanse poznać kogoś interesującego. Zwłaszcza znaki trygonu wody będą do Was przychylnie nastawione, czyli szukajcie drugiej połówki wśród Ryb, Skorpionów albo Raków.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dopisze Wam bardzo dobre samopoczucie. Harmonijny wpływ Słońca i Merkurego podniosą wasze samopoczucie i wzrośnie wasza pewność siebie. Dzięki Merkuremu w znaku innowacyjnego i ekscentrycznego Wodnika zyskacie intuicyjny wgląd w sprawy dotąd być może niezbyt zrozumiałe. Wasz błyskotliwy dowcip i cięta riposta zyskają uznanie i szacunek wśród mniej lotnych umysłów. Czekają Was teraz sukcesy w pracy. Możecie przekonać szefa do swojego punktu widzenia i możliwe, że zostanie doceniony wasz zmysł wynalazczy. Również uczące się i studiujące Bliźnięta mogą spodziewać się sporego postępu w nauce. W stałym związku na razie niewiele się będzie działo. Codzienna rutyna może się Wam dawać we znaki, więc wymyślcie nowy sposób spędzania wolnego czasu. Samotni mogą na chwilę obecną być zbyt zaabsorbowani nauką i pracą, żeby mieć czas na wyjścia z domu i poznawanie nowych ludzi.

Rak (22.06 – 22.07)

Możecie być już trochę zmęczone zimą i aura da się Wam we znaki. Nie przemęczajcie się więc i w miarę możliwości unikajcie stresu. W pracy możecie czuć się trochę niekomfortowo i możliwe, że będzie dość dużo obowiązków. Przyda się Wam więc wytrwałość i dobra organizacja. W stałym związku pełne namiętności i czułości chwile z partnerem zrekompensują Wam lekkie braki na polu zawodowym. Na razie przyda się Wam cierpliwość w drodze do sukcesu. Cieszcie się, że macie wsparcie emocjonalne i w razie potrzeby macie się do kogo zwrócić o pomoc. Okażcie swojej drugiej połówce, co do niej czujecie. Warto mówić o uczuciach i okazywać to co Wam duszy gra, bo druga osoba nie zawsze jest w stanie się domyślić, czego byście pragnęły. Samotne Raki nie powinny siedzieć w domu tylko koniecznie wyjść i pokazać się znajomym, a nawet nieznajomym.

Lew (23.07 – 22.08)

Będzie się teraz sporo działo w waszym życiu. Możliwe wyjazdy służbowe albo w jakiś sposób związane z pracą. Jednak unikajcie sytuacji stresujących i oszczędzajcie zdrowie, bo w tym tygodniu wyczerpanie może dać Wam się we znaki. Jeśli wasze życie nabrało ostatnio tempa, to może pora trochę zwolnić i zająć się sobą, a nie ciągle gonić za wartościami materialnymi. Choć pod względem finansowym wasza sytuacja powinna być niezła. Natomiast jeśli chodzi o sprawy uczuciowe i życie towarzyskie, to nie wszystko będzie się układać po waszej myśli. Bądźcie cierpliwe i wytrwale szukajcie, jeśli jeszcze nie spotkałyście tej odpowiedniej osoby. Możecie teraz bardziej niż zazwyczaj odczuwać potrzebę, żeby zostać w domu i z bliskimi. Nie róbcie więc nic na siłę i jeśli wolicie posiedzieć same ze sobą, to odpocznijcie w tej sposób. Jeśli nie będziecie miały chęci udzielać się towarzysko, zostańcie z rodziną.

Panna (23.08 – 22.09)

Czeka Was w tym tygodniu sporo pracy. Przyda się Wam wytrwałość i dobra organizacja czasu. Może się okazać, że na waszych barkach spocznie spora odpowiedzialność i przydadzą się wasze zdolności porządkowania i zmysł praktyczny. Jednak nie brnijcie za bardzo w szczegóły, bo się pogubicie. W miłości sporo się będzie działo, ale niekoniecznie sprawy ułożą się tak, jakbyście tego chciały. Jeśli jesteście samotne, to będzie naprawdę sporo okazji, żeby poznać osobę, która wzbudzi wasze zainteresowanie. Jednak może Wam trochę brakować czasu, żeby się umówić na randkę. Możliwe, że będą Wam wypadać nieprzewidziane sprawy po drodze i trzeba będzie przełożyć termin spotkania. W stałym związku może Wam brakować praktycyzmu, ale za to nadrobicie czułością i oddaniem. Bądźcie wobec siebie wyrozumiałe i przymknijcie oko na wady drugiej osoby, bo do Was też czasem można mieć zastrzeżenia.

Waga (23.09 – 22.10)

Będzie Wam dopisywać dobry humor, a w pracy prawie wszystko ułoży się tak, jak tego chcecie. Nauka przyjdzie Wam z łatwością, jeśli macie do opanowania nowy materiał. Wpadniecie na genialny pomysł, ale zanim wprowadzicie go w życie może minąć trochę czasu. Nie zrażajcie się więc przeciwnościami czy drobnymi opóźnieniami. Wagi pracujące jako podwładni powinny starać się właśnie teraz wybić, bo będą szanse, żeby zostać zauważoną. Musicie tylko użyć swego wrodzonego wdzięku i taktycznie podejść przeciwnika. Będziecie bardzo kreatywne, dzięki czemu uda się Wam wywrzeć odpowiednie wrażenie i osiągnąć to, czego pragniecie. W życiu uczuciowym może Wam trochę brakować werwy. Samotni nie powinni niczego przyspieszać na siłę. Jeśli nie jesteście do końca przekonane, co do kandydata na stałego chłopaka lub dziewczynę, to może lepiej na razie odpuścić.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie trochę zabiegane w pracy. Czeka Was burzliwy tydzień i mnóstwo spotkań. Nawiążecie nowe znajomości, które zaprocentują w przyszłości. Warto więc kolekcjonować wizytówki i numery telefonów. Postarajcie się też, aby Was zapamiętano. Dzięki temu zyskacie w przyszłości przewagę nad konkurencją. Jednym słowem czeka Was trochę stresów, ale też i niemało satysfakcji z tego, co robicie. W stałym związku sprawy będą się układać wprost znakomicie. Nie bójcie się więc okazać uczuć i swojego uwielbienia. Jeśli ciężko Wam się wysłowić, to przecież jest mnóstwo innych sposobów, aby okazać jak bardzo Wam zależy. Samotne Skorpiony będą otoczone magiczną mgiełką tajemniczego magnetyzmu dzięki czemu przyciągną do siebie nietuzinkowe osoby. Szukajcie wśród znaków wodnych czyli Raków, Skorpionów i Ryb. Nie powinnyście narzekać na sytuację finansową, bo dzięki wysokiej wydajności uda się Wam zarobić dodatkowe pieniądze, więc będziecie mogły sobie pozwolić na nadprogramowe zakupy.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będzie Wam się nieźle wiodło w pracy. Duża oryginalność i siła przekonywania zrobią wrażenie zarówno na szefach jak i na kolegach. Zyskacie wysoką pozycję w grupie, nawet jeśli nieformalną, to zawsze jednak liczy się podziw w oczach innych. Zatem zostanie mile połechtana wasza duma i poczucie wartości. Możecie się w tym tygodniu wiele nauczyć i ta wiedza zaprocentuje w przyszłości. Nie wahajcie się podejmować nowych wyzwań. Dobrym pomysłem jest zapisywanie nietypowych idei i burza mózgów w celu zweryfikowania czy te pomysły nadają się do zastosowania. W miłości dość burzliwie. Samotni będą spotykać sporo osób, ale będzie Wam ciężko wybrać tę jedyną i wyjątkową, bo te które spotkacie mogą okazać się kimś zupełnie innym niż Wam się teraz wydaje. Dajcie sobie więc czas na poznanie się. W stałym związku będzie namiętnie choć burzliwie. Unikajcie niedopowiedzeń i od razu wyjaśniajcie wszelkie wątpliwości.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie teraz bardzo mocno skoncentrowane na polepszaniu swego bytu materialnego. Choć dopisze Wam pomysłowość, to wrodzona ostrożność każe Wam dwa razy zastanowić się zanim podejmiecie działanie. Jednak wasze nietypowe pomysły mają spore szanse na realizację, bowiem wspiera Was harmonijny wpływ Marsa, który będzie Was zagrzewał do działania, ale jednocześnie nie utracicie gruntu pod nogami. Zatem realizujcie swój plan konsekwentnie, krok po kroku, a pierwsze plony już wkrótce zaczną być widoczne. To dobry moment na zareklamowanie się. Bo siła przekazu trafi w tej chwili do osób zainteresowanych. Macie teraz sprzyjający czas w miłości. Jeśli jesteście samotne, to koniecznie pokazujcie się innym od jak najlepszej strony. Możliwe, że spotkacie teraz kogoś, kto poruszy romantyczną nutę w waszej duszy. Dajcie się więc ponieść chwili, ale nie zapomnijcie zupełnie o zdrowym rozsądku. W stałym związku partner okaże Wam dużo uczucia i będzie dla Was wsparciem.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W karierze to bardzo dobry czas. Macie teraz dużą siłę przekonywania i nie brakuje Wam pewności siebie. To jest właśnie ten moment, żeby się umiejętnie „sprzedać”. Wodniki poszukujące pracy powinny wziąć się ostro do roboty, bo Merkury może Wam przynieść interesujące zlecenia, a może nawet stałe zatrudnienie. Będziecie teraz elokwentne i trudno będzie się oprzeć waszej sile przekonywania. W miłości na razie lekki zastój, ale będziecie mieć tyle zajęć, że nawet nie zwrócicie uwagi szczególnie na to, że jesteście samotne. Nowa wiedza sama wejdzie Wam do głowy i zyskacie intuicyjny wgląd w niektóre kwestie z waszego życia. W stałym związku zapragniecie przeżywać romantyczne chwile. Możecie mieć teraz tendencje do zbyt beztroskiego wydawania pieniędzy, dlatego przemyślcie kilka razy, zanim zrobicie większe zakupy, czy to co chcecie kupić tak naprawdę jest Wam potrzebne i czy nie jest jedynie chwilowy kaprys.

Ryby (19.02 – 20.03)

W pracy przyda się Wam na razie dyscyplina wewnętrzna i skupienie, ale jeśli przecierpicie jeszcze niedługi czas, to na efekty waszych działań nie przyjdzie długo czekać. Skoncentrujcie się więc na najpilniejszych sprawach i nie pozwólcie sobie na żadne zaległości. Jeśli tylko będziecie wykonywać swoje obowiązki sumiennie, to nie powinno być żadnego opóźnienia. W stałym związku czekają Was upojne chwile tylko we dwoje. Nie szczędźcie partnerowi dowodów miłości. Jeśli nie macie pomysłu co zrobić, to może przygotujcie kolację, albo zabierzecie swoją drugą połówkę na romantyczny spacer. Samotne Ryby nie będą mogły opędzić się od wielbicieli. Wenus sprawi, że będziecie pełne uroku i eterycznego magnetyzmu, dzięki czemu zainteresujecie sobą wyjątkowe jednostki, szukające czegoś więcej niż tylko pięknej buzi, ale niezwykłego charakteru. Tylko nie straćcie całkiem głowy dla nowo poznanej osoby. Zanim jej zaufacie pozwólcie sobie ją poznać nieco lepiej. Może się Wam teraz wydawać, że wasza sytuacja finansowa jest rewelacyjna, ale na wszelki wypadek lepiej odłóżcie coś na przyszłość, najlepiej w twardej walucie, złocie i srebrze.Horoskop 2012