Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-01-23


Horoskop tygodniowy 23-29 stycznia 2012

Baran (21.03 – 19.04)

Nadchodzący tydzień zapowiada się nieźle. W pracy będzie Wam bardzo dobrze szło. Wasz dryg do nowinek i pomysłowość zyskają uznanie. Poradzicie sobie z łatwością z każdym zadaniem i nie straszna Wam będzie żadna przeszkoda. Powinno Was dopisywać dobre zdrowie, więc profilaktycznie dbajcie o kondycję, żeby utrzymać ten stan. Zrównoważona dieta i wysiłek fizyczny pomogą Wam zachować dobrą formę. I nie stresujcie się za bardzo, bo nic nie szkodzi waszemu organizmowi tak, jak nadmierne napięcie. W sprawach uczuć na razie niewielki zastój. Samotni powinni skupić się na zdobywaniu nowych umiejętności. Będziecie teraz mieć natchnienie do nauki i możliwe, że wpadniecie na świetny, choć nieco utopijny pomysł. Zanim zaczniecie go wdrażać, powinnyście przeanalizować wszystkie za i przeciw. W stałym związku delikatne uczucia czułości i oddania wpłyną na Was bardzo pozytywnie. Jeśli chodzi o pieniądze, to trzymajcie rękę na pulsie.

Byk (20.04 – 20.05)

W tym tygodniu czeka Was dość dużo pracy i w karierze na razie nie wszystko będzie się układać tak, jakbyście tego chciały. Musicie się więc na razie przykładać do obowiązków i czekać spokojnie aż nadejdą trochę lepsze czasy. Nie wątpcie, bo wasz wysiłek nie idzie na marne i gwiazda szczęścia zabłyśnie też dla Was. W pracy nie dawajcie się wyprowadzić z równowagi, bo pewne irytujące drobiazgi mogą Was denerwować. Jeśli sytuacja będzie Wam działać na nerwy, to policzcie do dziesięciu, albo postarajcie się ignorować obiekt waszego zdenerwowania. I wiedzcie, że czasem lepiej się ugryźć w język niż wdawać w spory. Ale nie będziecie narzekać na powodzenie w miłości. Samotne Byki zrobią wrażenie aurą tajemnicy i intrygującym spojrzeniem. Panie spod znaku Byka powinny pójść do fryzjera i kosmetyczki. Nie chodzi tylko o to jak Was postrzegają, ale też o to jak postrzegacie same siebie. Jeśli będziecie się podobać same sobie, to wzrośnie wasza pewność siebie.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten tydzień powinien być bardzo udany jeśli chodzi o pracę i sprawy z nią związane, szczególnie jeśli wasze zajęcie ma cokolwiek wspólnego z przekazywaniem wiedzy, uczeniem się albo podróżami. Prawdę mówiąc, jeśli teraz wybieracie się gdzieś w podróż, to bardzo możliwe, że będzie ona udana nie tylko pod względem poznawczym, ale też emocjonalnym. Dopisze Wam zdrowie i wiara we własne siły, dlatego poczujecie, że możecie przenosić góry. Choć akurat tutaj możecie trochę przeceniać swoje możliwości, to większy optymizm zwiększy też waszą siłę przekonywania i pozwoli Wam osiągnąć swoje cele. Z łatwością zjednacie sobie innych i nawet oponentów przeciągniecie na swoją stronę. W miłości czeka Was trochę zawirowań i choć będzie dość namiętnie, to jednak znajomości, jakie teraz zawrzecie będą przelotne i brak im będzie stabilizacji. Jeśli już macie kogoś na oku, to ta osoba może Wam wysyłać nieco sprzeczne sygnały. W stałym związku na razie bez zmian.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu czeka Was sporo wyzwań w pracy, więc przyda się Wam pogoda ducha i wiara we własne siły, a także sporo samozaparcia. Na razie będzie trochę trudniej niż się spodziewałyście. Za to w miłości będziecie mieć szczęście. Jeśli jesteście samotne, to pojawią się wokół Was adoratorzy. Wzbudzicie spore zainteresowanie, a dzięki umiejętności wczuwania się w emocje innych osób zyskacie sobie sympatię. Potraficie pocieszyć i zrozumieć potrzeby emocjonalne innych ludzi, a to rzadka umiejętność. W stałym związku panować będzie niemalże idealna harmonia i zrozumienie. Partner da Wam odczuć, jak bardzo mu na Was zależy i jak ważną osobą w jego życiu jesteście. Możecie teraz mieć dobrą passę jeśli chodzi o finanse. Ważne jednak abyście wykorzystały swoją intuicję i zaufały wewnętrznemu głosowi. Niekonwencjonalny wybór sposobu zarabiania pieniędzy może polepszyć waszą sytuację. Ale prócz intuicji przyda się Wam trochę zdrowego rozsądku.

Lew (23.07 – 22.08)

Życie rodzinne i domowe będzie w tym tygodniu trochę w konflikcie z wymaganiami waszego szefa. Jeśli trzeba będzie wziąć nadgodziny, to nie zastanawiajcie się. Może będziecie trochę zmęczone, ale może za to pod koniec miesiąca na widok stanu konta w banku aż uśmiechną się Wam oczy. Będziecie mogły sobie pozwolić na lekko ekstrawaganckie zakupy. Jednak w tym tygodniu możliwe konflikty z bliskimi Wam osobami. Bądźcie więc wyrozumiałe dla krewnych i rodziny. Czasem powinnyście ustąpić nawet mimo tego, że macie rację. W miłości na razie trzeba będzie poczekać na lepszy moment. Nie szukajcie drugiej połówki na siłę, bo jest spore prawdopodobieństwo , że doznacie rozczarowania. Nowo poznane osoby nie spełnią waszych oczekiwań. Zatem może warto spróbować wśród starych znajomych, bo wśród nich może być ktoś samotny, kto chętnie poznałby Was od lepszej strony. W stałym związku na razie będzie Wam trochę brakować chwil sam na sam.

Panna (23.08 – 22.09)

Czeka Was dużo pracy i będziecie potrzebować dużo dyscypliny, żeby sobie poradzić ze wszystkim. Tutaj wrodzone cechy charakteru takie jak upodobanie do porządku i dobra organizacja własnego czasu przyjdą Wam z pomocą. Powinnyście zwłaszcza teraz uważać na zdrowie, bo pogoda może dawać się Wam we znaki, a aspekty Marsa będą sprzyjać przeziębieniom. W tym tygodniu wskazana jest cierpliwość, bo musicie pamiętać, że pośpiechem i zapalczywością niczego pożytecznego nie zdziałacie. Warto więc trzymać nerwy na wodzy i nie dajcie się wyprowadzić z równowagi denerwującym osobom z waszego otoczenia. Na zaczepkę najlepszym sposobem reakcji jest uśmiech od ucha do ucha, na przekór temu co będziecie czuły w danym momencie. W uczuciach macie szanse na nową znajomość, ale możecie mieć problem ze zgraniem odpowiadającego Wam obojgu terminu spotkania. Mogą pojawiać się nieprzewidziane, zupełnie niezależne od Was przeszkody.

Waga (23.09 – 22.10)

Będzie Wam się bardzo dobrze wiodło w pracy dzięki energetyzującemu wpływowi Słońca i Merkurego. Merkury może Wam nawet przynieść bardzo przydatną zawodowo znajomość. Możliwe też, że będziecie się sporo uczyć, niewykluczona delegacja w celach szkoleniowych. Miejcie więc oczy szeroko otwarte, bo w waszym bliskim otoczeniu może być ktoś, kto sprawi, że wasza kariera ruszy z miejsca. I choć rozwój będzie na razie dość powolny, to jednak wkrótce zdacie sobie sprawę jak duże postępy poczyniłyście. Uczące się Wagi będą miały teraz błysk i wenę do przyswajania nowej wiedzy. Możliwe też, że poprawi się wasza sytuacja materialna i będziecie mogły sobie pozwolić na kupno czegoś, co sprawi Wam dużą radość. Pod względem uczuciowym ten tydzień może być trochę mniej udany. Jeśli jesteście samotne, to możecie mieć problem ze zdecydowaniem, który z kandydatów posiada zestaw pożądanych przez Was cech. W stałym związku bez większych wzlotów czy upadków.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W pracy szef może się Wam trochę dać we znaki, stawiając przed Wami sporo wymagań. Co prawda poradzicie sobie zachowując twarz pokerzysty, ale będzie Was to kosztowało trochę nerwów. Jednak są w waszym otoczeniu osoby bardzo Wam życzliwe, zwłaszcza wśród kobiet, ale tylko jeśli w przeszłości wykazałyście się dobrym sercem wobec nich. Jeśli więc tym razem to Wy będziecie potrzebować wsparcia, to zwróćcie się o pomoc do koleżanki albo kogoś z rodziny. W ogóle jeśli chodzi o sprawy sercowe, to będzie się Wam teraz świetnie wiodło. Pozytywny wpływ Wenus zadziała na Was ożywczo i otoczenie odczuje wpływ waszego magnetyzmu. Wasza uwodzicielska siła wzrośnie i będziecie w stanie wykorzystać swoją moc w miłosnych łowach. Są więc spore szanse, że weekend spędzicie w romantycznej atmosferze trzymając się za ręce ze swoim wybrankiem. W stałym związku panować będzie atmosfera miłości i czułości.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W pracy będzie Wam się nieźle wiodło. Nawiążecie sporo kontaktów zawodowych i uda się Wam zyskać posłuch wśród kolegów i współpracowników. Wasze pomysły zyskają aprobatę, a nawet znajdą się chętni je realizować. Możliwe, że zaczniecie koordynować większy projekt. W każdym razie poznacie osoby, które mogą Wam otworzyć oczy na karierę i wskazać właściwy kierunek w pracy. Uczcie się wszystkiego, co wyda się Wam przydatne i konieczne, aby przetrwać w dzisiejszym świecie. Teraz nawet wydające się bezużytecznymi umiejętności mogą w przyszłości być na wagę złota. W związkach partnerskich możliwe trochę tarć i różnic poglądów. Trudno Wam będzie ustąpić i postawić się na miejscu drugiej połówki. Raczej starajcie się znaleźć złoty środek niż prowokować konflikty. Samotne Strzelce będą miały liczne okazje do spotkań towarzyskich, ale wśród nowo poznanych osób raczej nie będzie tej jedynej, odpowiedniej dla Was. Musicie na razie uzbroić się w cierpliwość, jeśli chodzi o uczucia.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie teraz skoncentrowane na sprawach materialnych. Wzrośnie wasze zapotrzebowanie na rzeczy wysokiej jakości. Zresztą zdajecie sobie sprawę, że nie warto kupować byle czego. Lepiej zaoszczędzić i mieć pewność, że to co kupiłyście, spełni wasze oczekiwania. Możliwe, że zaczniecie szukać teraz dodatkowej pracy. Nie poddawajcie się w staraniach, bo w końcu wasza wytrwałość się opłaci i osiągniecie swój cel, ale na razie przyda się Wam cierpliwość. Powinno Wam dopisywać powodzenie w uczuciach, choć może nie będą to spektakularne sukcesy, ale przynajmniej spędzicie czas wolny w miłym towarzystwie. Harmonijny wpływ Wenus poprawi Wam samopoczucie i sprawi, że będziecie nawiązywać kontakty towarzyskie z łatwością. W stałym związku postawcie na romantyczne chwile razem. Kolacja przy świecach, albo wieczór tylko we dwoje przy spokojnej muzyce dobrze Wam zrobi. W weekend uważajcie, bo możecie być trochę nerwowo, więc zamiast wyładowywać się na bliskich, zajmijcie się swoim ulubionym sportem.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Będzie Wam w tym tygodniu dopisywać dobre zdrowie i optymistyczne nastawienie do życia, dzięki czemu uda się Wam wiele osiągnąć. Na początku tygodnia wszystkie Wodniki dogadają się z osobami płci żeńskiej. Więc jeśli macie coś ważnego do załatwienia poproście o pomoc koleżankę lub bliską waszemu sercu kobietę. Pod koniec tygodnia może się ożywić wasze życie towarzyskie, a całkiem możliwe, że otrzymacie wiadomość, na którą długo czekałyście. Uczące się i studiujące Wodniki poczują głód wiedzy i będą mieć natchnienie do nauki. Wiedza będzie sama wchodzić Wam do głowy, dlatego wykorzystajcie ten moment, bo możecie się nauczyć czegoś nowego i bardzo przydatnego w przyszłości. Sprawy sercowe na razie nie będą zbytnio zaprzątać waszej głowy i nawet jeśli jesteście samotne, to będziecie mieć tyle zajęć, że nie w głowie Wam będzie poszukiwanie tego jedynego. Jednak jest szansa, żeby kogoś poznać. W stałym związku możliwy wspólny wyjazd.

Ryby (19.02 – 20.03)

Wenus zadba o wasze dobre samopoczucie i natchnienie. Będziecie emanować aurą tajemnicy, zagadki i eterycznym czarem. Wystarczy jedno wasze powłóczyste spojrzenie, a podbijecie serce każdego. Są szanse, że wybranek legnie u waszych stóp. Musicie tylko trochę się postarać, zadbajcie nie tylko o ładny wygląd, ale przede wszystkim o dobre samopoczucie, a są duże szanse, że wzrośnie wasza pewność siebie. Planeta miłości i przyjemności Wenus sprawi, że łatwo Wam będzie sobie zjednać nie tylko osoby płci przeciwnej, ale w ogóle każdego, kto znajdzie się w zasięgu waszego wzroku. Wykorzystajcie dobrze dar taktu i umiejętność wczuwania się w nastroje innych ludzi, same pozostając nieodgadnione. Dzięki temu inni poczują do Was sympatię, ale też będą zaintrygowani. W stałym związku zgracie się idealnie ze sobą. Nastrojowy wieczór tylko we dwoje sprawi, że poczujecie silną więź z drugą osobą i docenicie swoje szczęście.Horoskop 2012