Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-01-16


Horoskop tygodniowy 16-22 stycznia 2012

Baran (21.03 – 19.04)

Początek tygodnia będzie pracowity i możliwe trochę stresów, ale końcówka tego tygodnia przyniesie już zupełnie inny nastrój. Odprężycie się i złapiecie wiatr w żagle. Powinno się także poprawić wasze samopoczucie. Także w innych dziedzinach odczujecie przypływ interesujących i oryginalnych pomysłów. Nowy tydzień zdecydowanie będzie sprzyjał rozwojowi osobistemu. Możecie znaleźć sobie grupę zainteresowań, a osoby tam spotkane zapłodnią waszą wyobraźnię zupełnie nowymi ideami. Może nawet część tych idei będzie się dało przekuć w rzeczywistość. Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to na razie będziecie trochę tkwić w martwym punkcie. Randki z nowo spotkanymi osobami mogą Was rozczarować. Może lepiej skoncentrujcie się na tym co Was interesuję i na przyjaźniach, a na romantyczne spotkania przyjdzie jeszcze bardziej odpowiednia pora. W stałym związku choć romantycznie i miło, to jednak możliwe niedopowiedzenia, więc trzymajcie rękę na pulsie.

Byk (20.04 – 20.05)

Będzie Wam dobrze wiodło się w pracy. Ale pod koniec tygodnia możliwe trochę stresów i napięć. Możliwe, że pojawią się nieprzewidziane problemy w związku z zawodem, jaki wykonujecie. Zatem przyda się Wam wytrwałość i samozaparcie. Zechcecie się też trochę uwolnić z okowów codzienności. Mały wyjazd, albo wycieczka krajoznawcza dobrze by Wam zrobiły. Ta potrzeba rozwoju i oryginalności może stać trochę w konflikcie z wymaganiami jakie będą przed wami stawiane w pracy i w domu. Za to w miłości dopisze Wam szczęście. Wenus w Rybach wniesie nutkę romantyzmu i czaru do waszego życia. Są szanse na liczne kontakty towarzyskie, a wśród nowo poznanych osób może być ta jedyna, która zechce poznać Was bliżej i z którą zaczniecie spędzać dużo czasu. W stałym związku przypływ ciepłych uczuć, bliskość i czułość od razu poprawi Wam nastrój i mimo zimy wniesie powiew wiosny do waszego życia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Początek tygodnia będzie bardzo pracowity, ale za to weekend nastawi Was radośnie i optymistycznie. Będziecie w swoim żywiole i ruszy wasza kariera. Spotkacie właściwych ludzi i będziecie we właściwym miejscu i czasie. Jednak powinnyście uważać na zdrowie, bo możecie być trochę osłabione i przyda się Wam teraz trochę odpoczynku. Jeżeli byłyście do tej pory przygnębione czy przytłoczone obowiązkami i codzienną szarzyzną, to teraz zacznie się u Was dziać coś ciekawego. Będziecie poznawać nowych ludzi, może nawet wybierzecie się niespodziewanie w podróż czy delegację. W miłości też może być ciekawie, choć niezbyt stabilnie i nowe znajomości mogą być nietrwałe. Może być też trudno zgrać się na konkretny termin. Randki i spotkania mogą być odkładane z trudnych do przewidzenia, losowych powodów. W stałym związku możliwe nieporozumienia, więc od razu wyjaśniajcie wszelkie niedomówienia czy niejasności.

Rak (22.06 – 22.07)

Będziecie mieć w tym tygodniu trochę pracy i trzeba będzie skoncentrować się na obowiązkach. Za to w miłości będzie się Wam wiodło doskonale dzięki harmonijnemu wpływowi Wenus. Dla samotnych Raków są szanse, że spotkacie przyjaźnię nastawioną do Was Rybę. A wiadomo, że Ryba z Rakiem zawsze się dogada. Uwrażliwicie się też na piękno. Możecie poczuć natchnienie artystyczne. Jeśli brakuje Wam zdolności, to może choć wybierzcie się na koncert albo do teatru. Obcowanie ze sztuką dobrze Wam zrobi i oderwie od codziennej rzeczywistości. Możliwe, że spotkacie romantyczną miłość, kogoś, kto zaspokoi waszą potrzebę bezpieczeństwa i czułości. Ale nie wpadajcie od razu jak śliwka w kompot w ramiona nowo poznanej osoby. Dajcie sobie trochę czasu na poznanie siebie wzajemnie. W stałym związku czekają Was cudowne chwile razem. Powinnyście koniecznie zarezerwować czas dla siebie i spędzić go tylko we dwoje.

Lew (23.07 – 22.08)

Przyjdzie Wam na razie poczekać na nieco lepsze czasy, choć pod względem zawodowym powinno być nieźle, ale jednak mimo wszystko praca będzie od Was wymagać sporo uwagi. W miłości na razie zastój. Choć co prawda możecie spotykać zainteresowanych waszą osobą, to problem może być w tym, żeby dwoje chciało na raz. Jak teraz Wy będziecie za kimś gonić to ta osoba może Wam się wymykać, a i Wy same możecie nie podzielać zainteresowania waszego adoratora. Uważajcie trochę na zdrowie, bo lepiej zapobiegać niż leczyć, a nadmiar obowiązków może się niekorzystnie odbić na waszym samopoczuciu i kondycji fizycznej. Jeśli czujecie taką potrzebę, to zafundujcie sobie zabiegi poprawiające humor, i to już zależy od waszych indywidualnych preferencji, co wybierzecie. W stałym związku możliwe drobne nieporozumienia, dlatego od razu mówcie tej drugiej osobie wprost, jeśli coś Wam nie pasuje.

Panna (23.08 – 22.09)

Początek tego tygodnia będzie dla Was bardzo satysfakcjonujący. W pracy będzie Wam świetnie szło. Choć nie będziecie narzekać na brak zajęć i może Wam trochę brakować czasu dla siebie, to dacie radę i znajdziecie chwilę na przyjemności. W stałym związku potrzeby i wymagania partnera mogą trochę stać w konflikcie z waszymi. Jedno z Was będzie musiało trochę ustąpić. Możliwy też przypływ niewielkiego lenistwa. I dobrze, bo przyda się Wam odpoczynek. Nie żałujcie pieniędzy na to, żeby poprawić sobie nastrój. Mały zabieg pielęgnacyjny dla ciała od razu polepszy Wam samopoczucie i podniesie na duchu. Samotne Panny będą mieć okazje do spotkań i imprez towarzyskich. Nie powinnyście zatem unikać znajomych, tylko wychodzić i pokazywać się gdzie się tylko da. Jest szansa, że wśród tłumu ludzi znajdzie ten ktoś jedyny i wyjątkowy, któremu będziecie skłonne oddać swoje serce i kto będzie podzielał wasze zainteresowania.

Waga (23.09 – 22.10)

Na początku tego tygodnia będzie sporo pracy, ale pod koniec poczujecie przypływ weny i luzu. Słońce w Wodniku dobrze nastawi do Was inne osoby. Zainteresowanie nowinkami i zdobywanie nietypowych, ale cennych umiejętności będzie w cenie. Może zapiszcie się na kurs, dzięki któremu podniesie się Wam poziom adrenaliny? Na pewno jest coś ekscytującego, o czym zawsze marzyłyście, ale nie miałyście śmiałości, żeby zrealizować to pragnienie. Właśnie teraz nadeszła chwila, żeby dać się ponieść fantazji. Sięgajcie zdecydowanie po dary losu, który właśnie teraz postawi na waszej drodze przychylne Wam osoby. W miłości możecie teraz mieć trochę mniej szczęścia. Choć macie bardzo towarzyską naturę, to możecie teraz poczuć potrzebę odosobnienia i odcięcia się od niektórych kontaktów. Jeśli tak jest w istocie, to nie ma co angażować się w znajomości wbrew sobie. W stałym związku może nie będzie idealnie, ale za to możecie zawsze na siebie liczyć i być dla siebie wsparciem.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Początek tego tygodnia upłynie Wam na koncentracji na pracy. Potem już trochę wyluzujecie, ale uwaga na zdrowie. Możliwe, że jesteście przepracowane i potrzebujecie odpoczynku. Przyjdzie tu Wam z pomocą Wenus, planeta piękna, uroku i lenistwa. Choć może się Wam to wydawać nieco dziwne, to jednak odpoczynek też się przydaje. Inni mogą mieć wrażenie, że jesteście niezniszczalne, ale to tylko pozory, bo tak naprawdę Wy same wiecie ile Was to wszystko kosztuje wysiłku i nerwów. Choć z zewnątrz wyglądacie na osoby o stalowych nerwach, to jednak od czasu do czasu powinnyście zrobić co, co ukoi wulkan jaki drzemie w waszym wnętrzu. Rozładujcie emocje w twórczy sposób. W stałym związku panować będzie idealna harmonia. I być może to jest odpowiedź i rozwiązanie waszych problemów. Samotne Skorpiony poczują silną potrzebę związania się z kimś, a dzięki wrodzonemu magnetyzmowi uda się Wam zauroczyć wybranka.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Na początku tygodnia możecie być trochę przytłoczone obowiązkami, ale od soboty poczujecie przypływ świeżego powietrza. Zainteresujecie się nowinkami technicznymi. Jeśli lubicie gadżety elektroniczne, to może to dobry pomysł, żeby sprawić sobie wygodny i mobilny drobiazg, który można zabrać ze sobą wszędzie w podróż. Powinna też ruszyć z miejsca wasza kariera. Będziecie teraz jakoś bardziej pewne siebie i tego, co chcecie osiągnąć. Może się pojawić nowa idea, która będzie motorem waszego działania. Tak idealistyczne istoty jak Wy potrafią docenić dobre pomysły i nietypowe podejście filozoficzne. Może zacznijcie studiować jakiś nowy kierunek, w którym będziecie mogły wykorzystać cały swój niebywały potencjał. Znajdźcie dziedzinę, gdzie przyswoicie sobie cenne i praktyczne umiejętności, bo za parę lat każda wartościowa umiejętność może się okazać cenna niczym złoto. W stałym związku możecie się trochę ze sobą mijać. Natomiast samotni na razie powinni zająć się rozwojem osobistym zamiast szukać kogoś na siłę.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Początek tego tygodnia będzie udany w pracy. Dopisze Wam także wspaniałe samopoczucie. Natomiast zaczniecie teraz patrzeć w przyszłość i skupiać się na swoich hobby i zainteresowaniach. Ważne też będą sprawy finansowe. Stare i sprawdzone sposoby inwestowania niekoniecznie okażą się skuteczne, może powinnyście zainteresować się czymś zupełnie niekonwencjonalnym. Posłuchajcie swej intuicji w tej dziedzinie i zaufać przeczuciom. W miłości dobra passa. Samotne Koziorożce mogą spotkać osobę, która uwrażliwi Was na tę bardziej romantyczną stronę życia. Możliwe, że w dziedzinie związków partnerskich czeka Was wreszcie spełnienie marzeń. Tylko zbytnio nie idealizujcie tej nowej osoby, bo może wydawać się otoczona tajemniczą mgiełką, dlatego zdejmijcie różowe okulary i włączcie rozsądek. W stałym związku możecie mieć wrażenie idealnej harmonii z partnerem, jednak jeśli tylko pojawią się jakieś rysy na szkle, to warto od razu jasno porozmawiać o co chodzi, żeby potem uniknąć ewentualnych nieporozumień.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Na początku tego tygodnia jeszcze trochę przygniecie Was codzienność, ale od soboty Słońce w Wodniku przyniesie przypływ dobrego humoru, witalności i pewności siebie. W stałym związku na razie oboje trochę zbyt mocno możecie skupiać się na sprawach finansowych, dlatego uczucia mogą zejść na dalszy plan. A samotni nie powinni szukać wbrew wskazówkom od losu. Choć zawsze jest szansa, że znajdziecie kogoś. Jednak tym razem bardziej będzie dla Was liczyć się braterstwo i harmonia dusz niż status czy wygląd tej osoby. Możliwe nawet, że spotkacie kogoś dla kogo wspólny cel w życiu i wspólne poglądy są równie ważne co dla Was. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to uważajcie, bo możecie trochę zbyt optymistycznie oceniać swoją sytuację, a przez to będzie Wam brakować realizmu. Z poważniejszymi zakupami poczekajcie na razie na bardziej sprzyjający moment.

Ryby (19.02 – 20.03)

Wenus w Rybach zaopiekuje się Wami, Będzie Wam sprzyjać szczęście w prawie każdej dziedzinie życia. Nie bójcie się teraz podejmować nowych wyzwań. Zwłaszcza w sprawach partnerstwa i miłości będziecie mieć przewagę i asa w rękawie. Mimo delikatnej natury bądźcie jednak stanowcze w swoich wymaganiach i oczekiwaniach wobec tej drugiej osoby. Nie traćcie też z oczu spraw praktycznych, bo możecie mieć tendencję do zbytniego idealizowania drugiej osoby. Sprawdźcie zatem znajomych, z kim umawiacie się na randki. Wenus obdarzy Was gustem i wyczuciem artystycznym. Ryby zajmujące się wszystkim tym, co ma związek z wyobraźnią i twórczością mogą liczyć na niewielkie, ale jakże podnoszące na duchu sukcesy, które dadzą Wam napęd do dalszego działania. W stałym związku panować będzie idealna zgoda i zrozumienie. Partner wczuje się w wasze potrzeby i wy jakimś cudem odgadniecie, czego chciałaby ta druga osoba, a co więcej dacie jej to czego oczekuje.Horoskop 2012