Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-01-09


Horoskop tygodniowy 9-15 stycznia 2012

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu praca będzie od Was wymagać sporo wysiłku i skupienia. Możecie też się niecierpliwić, bo jeszcze przez pewien czas wiele praktycznych, ale i niezbędnych drobiazgów będzie pochłaniać waszą energię. Koniecznie dbajcie o zdrowie. Możecie być trochę osłabione brakiem światła i niezbyt sprzyjającą pogodą. Tak ogniste istoty jak wy powinny choć raz na jakiś czas spędzić parę chwil w słonecznym zakątku. Jeśli jesteście samotne to będzie Wam się całkiem dobrze wiodło w miłości. Są szanse, że spotkacie osobę zainteresowaną Wami. Jednak uwaga, bo na razie znajomości mogą być dość przelotne i jeśli szukacie poważnego związku, to będziecie na razie musiały wykazać się cierpliwością. W stałym związku natomiast będzie panować miła atmosfera. Dobrze byłoby gdybyście miały wspólne hobby i mogły podzielić się zainteresowaniami. Wszystkie Barany mogą czuć trochę niedosytu w związku z życiem rodzinnym. Spróbujcie w weekend spotkać się z bliskimi osobami.

Byk (20.04 – 20.05)

W pracy ten tydzień będzie bardzo udany. Skoncentrujecie się na celu i ukierunkujecie na realizację swoich planów. Zarówno dla pracowników, jak i prowadzących własną działalność to może być przełomowy czas i właśnie teraz ujrzycie plony swej pracy. Możecie dostać nawet podwyżkę, albo pozyskać nowych klientów i tym samym polepszyć swą sytuację materialną. Jednak musicie włożyć w to trochę wysiłku, bo jeśli się nie postaracie to okazje zawodowe mogą Wam przejść koło nosa i trzeba będzie poczekać parę tygodni, aż znowu się pojawią. Na razie nie będziecie się koncentrować na życiu uczuciowym i partnerskim, bo będziecie zbyt skupione na pracy, która pochłonie większość waszego czasu. Zatem jeśli jesteście samotne, to na razie prawdopodobnie odpuścicie sobie poszukiwania i docenicie przyjaciół. W weekend postarajcie się odpocząć i trochę poleniuchować. Nie żałujcie też pieniędzy na przyjemności, bo nie samą pracą człowiek żyje.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was w tym tygodniu sporo pracy. Ale za to uda się Wam nadrobić zaległości. Tylko uwaga, bo może się pogorszyć wasze samopoczucie, a nawet może Was dopaść lekka chandra zimowa. Jeśli zauważycie spadek energii, to powinnyście znaleźć sposób na poprawę humoru. Pomyślcie nad rozrywką, która poprawi Wam nastrój. Może to być nawet wyjście do solarium, dzięki czemu zażyjecie trochę promieni słonecznych. Dbajcie też o właściwą dietę i dostarczajcie organizmowi niezbędnych składników, np. świeżych owoców. Powinnyście też unikać stresów i nie brać wszystkiego zbyt do siebie. Natomiast w miłości dopisze Wam powodzenie. Jeżeli jesteście samotne, to na początku tygodnia pojawiać się będą okazje do poznawania interesujących osób i możecie znaleźć sobie kogoś do pary. Każdy sposób poznania drugiej połówki jest dobry więc nie ograniczajcie się do konwencjonalnych sposobów. W stałym związku bardzo dobry nastrój, który wpłynie też pozytywnie na inne dziedziny życia.

Rak (22.06 – 22.07)

Ten tydzień upłynie Wam na pracy, a nawet jeśli nie będziecie ciężko pracować, to na pewno intensywnie myśleć o karierze. Z tego powodu może wyniknąć konflikt między pracą a życiem rodzinnym. Od soboty powinien Wam się poprawić humor za sprawą harmonijnego wpływu Wenus. Weekend też może przynieść okazje do spotkań dla samotnych. Szukajcie uważnie, bo w waszym otoczeniu może być ktoś zainteresowany Wami. Dzięki Wenus poprawi się Wam też nastrój i wzrośnie wiara w siebie. Zadbajcie o urodę, bo bogini piękna zaopiekuje się Wami i sprawi, że będziecie promieniały, czym zjednacie sobie osoby z waszego otoczenia i łatwo Wam będzie osiągnąć swoje cele. W stałym związku na początku tygodnia trochę da się Wam we znaki brak czasu, ale w weekend uda się Wam wygospodarować chwile na romantyczny wieczór. Warto też wydać trochę pieniędzy i kupić partnerowi prezent, choćby to miało być coś niewielkiego. Miła niespodzianka poprawi nastrój zarówno waszej połówce jak i Wam.

Lew (23.07 – 22.08)

Czeka na Was w tym tygodniu dużo obowiązków i postęp w pracy będzie niekoniecznie widoczny na początku, ale bądźcie wytrwałe, a zostaniecie nagrodzone. Za to w uczuciach nie będziecie narzekać na brak powodzenia. Wokół Was pojawi się sporo adoratorów. Z tym, że początek tygodnia będzie bardziej udany niż koniec, zatem łapcie okazje. Powinnyście zadbać o relaks po pracy i starajcie się nie przynosić obowiązków do domu, tylko po wyjściu z pracy odetnijcie się psychicznie od tego, co robicie zawodowo. W stałym związku nie będzie się na razie działo nic szczególnego, wszystko po staremu, ale może Wam trochę brakować czasu i energii. Przydałby się Wam wspólny odpoczynek. Jeśli nie macie możliwości wyjazdu na urlop, to chociaż krótka wycieczka po okolicy. Warto byłoby też poświęcić trochę wolnego czasu rodzinie i bliskim. Możliwe, że zaniedbałyście ostatnio życie domowe i może powinnyście teraz właśnie o nie zadbać.

Panna (23.08 – 22.09)

To będzie dla Was bardzo dobry tydzień, zwłaszcza w pracy. Zyskacie szacunek i poważanie, zresztą wasza pozycja i tak już jest wysoka, a teraz tylko ją ugruntujecie. Dopisze Wam też dobre zdrowie i samopoczucie. Będziecie rzeczowe i zdecydowane w tym co robicie i ludzie wokół odczują waszą pewność siebie i dużą siłę przebicia. Samotne Panny na początku tygodnia powinny wrzucić na luz. Sytuacja w miłości poprawi się dopiero od weekendu. Zatem koniecznie wyjdźcie na miasto, nieważne czy będzie to wypad do pubu samotne czy z przyjaciółmi, jest duża szansa, że kogoś poznacie. Ważne tylko, abyście się pokazały innym, a wtedy zauważą oni jak bardzo jesteście atrakcyjne. W stałym związku w ciągu tygodnia może Wam brakować czasu dla siebie. Dopiero weekend przyniesie Wam coś miłego. Powinnyście zaplanować wspólny odpoczynek, tak abyście nabrały sił przed nadchodzącym tygodniem.

Waga (23.09 – 22.10)

Praca może Wam trochę spędzać sen z powiek. Choć będziecie dobrze zorganizowane, to jednak możecie się stresować. Jeśli zauważycie, że sprawy wymykają się Wam spod kontroli, to weźcie sobie wolne, bo zdrowie jest najważniejsze. Jeśli będziecie się kiepsko czuły, to spadnie Wam wydajność. Dlatego odpoczynek potraktujcie jako swego rodzaju inwestycję w siebie. Pewne sprawy w pracy mogą wywoływać waszą irytację. Niestety na razie przyda się Wam cierpliwość, ale już wkrótce czeka Was poprawa. Jeśli chodzi o uczucia, to na razie możecie nie być w nastroju do chodzenia na randki. Nie róbcie zatem nic na siłę i jeśli osoby, jakie poznajecie w jakiś sposób Wam nie odpowiadają, to nie macie żadnego obowiązku brnąć w te znajomości. W stałym związku wasz stres może się niekorzystnie odbić na życiu prywatnym, ale partner będzie wyrozumiały i da Wam wsparcie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będzie Wam dopisywać dobre zdrowie i powodzenie w pracy. Sprawy uczuciowe odłóżcie do końca tygodnia, bo w dni powszednie powinnyście skoncentrować się na obowiązkach. A na przyjemności przyjdzie czas od soboty. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście wybrać się na miasto i pokazać się wśród ludzi. Życzliwe Wam znaki zodiaku to Raki i Ryby. Możliwe, że wśród nich znajdzie się kandydat na narzeczonego. Będziecie też bardzo romantycznie nastawione, warto więc może pomyśleć o wieczorze przy świecach, a nie zawiedziecie się. W stałym związku na początku tygodnia sporo zajęć odciągnie Was od partnera. Dopiero w weekend uda się Wam spędzić razem romantyczne chwile. Będziecie zadowolone z sytuacji finansowej, bo dzięki zapobiegliwości i rozsądnemu gospodarowaniu pieniędzmi zgromadzicie całkiem przyjemną sumkę na koncie. Postarajcie się nie zaniedbywać rodziny, bo bliska osoba może potrzebować waszego wsparcia, jednocześnie ukrywając swój kłopot.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie teraz mocno skoncentrowane na zdobywaniu środków do życia i polepszaniu statusu materialnego i zawodowego jednocześnie. Macie duże szanse osiągnąć postęp w tych dziedzinach, musicie się jednak przyłożyć i pracować. Mimo ogólnego powodzenia w życiu wskazane jest trochę wysiłku na drodze do realizacji celów. Odezwie się też w Was ambicja i może zechcecie wybić się na szczyt. Jeśli chodzi o miłość i romanse to początek tygodnia będzie bardzo udany, potem już trochę stracicie zapał do randkowania. Nic w tym złego bo człowiek potrzebuje się czasem zaszyć w sobie i odpocząć po ciężkim dniu. W stałym związku nastrój miłości i czułości Was uspokoi i odpręży. Wasza druga połówka może Wam zrobić miłą niespodziankę. Zrewanżujcie się czymś miłym. Nie zapominajcie o rodzinie, jeśli sprawy domowe ostatnio zeszły trochę na dalszy plan. Warto może popytać bliskie osoby, czy nie potrzebują rozmowy albo może pomocy.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W tym tygodniu wasza kariera będzie się świetnie układać. Przybędzie Wam też sił witalnych i wiary w siebie. Merkury może Wam przynieść ważne i długo oczekiwane wiadomości, dzięki którym polepszy się wasz nastrój. Jeśli chodzi o sprawy związane z uczuciami, to poprawa nastąpi dopiero pod koniec tygodnia. I wtedy samotni mogą śmiało ruszyć na miasto i zacząć szukać drugiej połówki. Wenus w Rybach będzie sprzyjać nawiązywaniu kontaktów mających w sobie sporo romantyzmu. Uwrażliwicie się też na potrzeby innych i będzie Wam łatwiej się wczuć w położenie drugiej osoby. To cenna umiejętność, która może działać na waszą korzyść. W stałym związku na początku tygodnia nie będziecie miały zbyt wiele czasu, bo skoncentrujecie się na pracy. Dopiero około soboty uda się Wam wykraść trochę chwil, żeby spędzić je tylko we dwoje. Mimo okresu poświątecznego wasze finanse będą w całkiem niezłej kondycji.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W sprawach sercowych dobra passa. To też czas dobry dla urody i wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych. Zawodowo na razie będziecie jeszcze trochę tkwić w miejscu i trzeba będzie poczekać zanim sprawy ruszą do przodu. Możecie teraz narzekać na trochę gorsze samopoczucie. Dlatego powinnyście trochę zwolnić tempo życia. W miłości początek tygodnia przyniesie więcej szans niż jego koniec. Zatem jeśli jesteście samotne i chcecie się umawiać na randki to raczej od poniedziałku do piątku, bo potem już może być trochę gorzej. Kandydaci do ewentualnych spotkań mogą się rozmyślić i możecie zostać same na sobotni czy niedzielny wieczór, dlatego zorganizujecie sobie alternatywne spotkania najlepiej w gronie przyjaciół i sprawdzonych znajomych. Jeśli chodzi o finanse, to mogą one wymagać od Was więcej uwagi niż zwykle. Powinnyście zacząć monitorować wydatki i zrezygnować z impulsywnych zakupów.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu w pracy będzie się Wam świetnie układać. Jeśli chodzicie na szkolenia albo kursy, to zdobędziecie naprawdę dużo przydatnych i praktycznych umiejętności. Choć będziecie zapracowane i mocno zaabsorbowane tym co robicie, to jednak uda się Wam znaleźć czas na rozrywkę. Poprawi się też wasze samopoczucie i będzie to dobry czas na zabiegi pielęgnacyjne. Od soboty będzie Wam sprzyjać szczęście w miłości. Powinno się też ogólnie ożywić wasze życie towarzyskie. Będziecie miały powodzenie nie tylko u płci przeciwnej, ale ogólnie zostaniecie zauważone. To też bardzo dobry czas, jeśli wybieracie się na urlop. Z kimkolwiek nie pojedziecie i gdziekolwiek się nie pojawicie, tam będzie bardzo przyjemnie i miło. Trochę lenistwa Wam się przyda po ciężkiej pracy. Ważne abyście mogły odpocząć. W stałym związku czeka Was wiele radości i satysfakcji. Partner będzie Wam okazywał uczucie na każdym kroku.Horoskop 2012