Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-01-02


Horoskop tygodniowy 2-8 stycznia 2012

Baran (21.03 – 19.04)

Początek roku zacznie się dość pracowicie. Możecie nawet poczuć się nieco przytłoczone obowiązkami, ale głowa do góry, dzięki pozytywnemu wpływowi Wenus zachowacie pogodę ducha i wiarę we własne siły. Musicie też odpocząć, bo zimowa pora i brak światła mogły już trochę nadwerężyć wasze zdrowie, dlatego nie bagatelizujcie osłabienia organizmu i dbajcie o racjonalną dietę i wysiłek fizyczny. Wenus obdarzy Was też urokiem, wyczuciem i taktem. Sprawy partnerstwa będą układać się po waszej myśli. Dla samotnych będzie to udany czas. Niedawno nawiązane znajomości mogą się nieco zacieśnić, a nawet są szanse na związek. Jeśli wzięłyście teraz urlop, to udzielajcie się towarzysko, może wśród nowych znajomych znajdzie się ktoś, dla kogo wasze serce zabije mocniej. W stałym związku powinna panować zgoda i harmonia. Troszkę na razie przystopujcie z wydawaniem pieniędzy, bo grozi Wam w tej dziedzinie zbytnia beztroska.

Byk (20.04 – 20.05)

Dopisze Wam dobre zdrowie, optymizm i wytrwałość w pracy. Nowy rok zaczniecie z dużą dozą entuzjazmu, ale też realizmu i trzeźwej oceny sytuacji. W pracy skupicie się na praktycznych i namacalnych rezultatach i wasze działania mają naprawdę duże szanse na powodzenie. Jeśli chodzi o zdrowie, to teraz powinno Wam dopisywać, ale możecie być trochę przepracowane, więc nie popadajcie tu w przesadę i znajdźcie złoty środek pomiędzy obowiązkami a odpoczynkiem. Możecie zacząć realizować swój plan na ten rok, bo napotkacie sprzyjające okoliczności i życzliwe osoby. Zwłaszcza Bykom szukającym pracy szczęście będzie teraz sprzyjać, dlatego nie przegapcie możliwości. Również podróże i urlopy powinny być bardzo udane. Jeśli jednak chodzi o życie uczuciowe, to możecie trochę przebierać w kandydatach. Jeśli na razie czujecie, że nowa znajomość to nie jest do końca to, poczekajcie spokojnie na dalszy rozwój sytuacji.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Uważajcie na zdrowie i nie przeforsowujcie się. Choć możecie mieć trochę pracy, to jednak odpoczynek będzie teraz dla Was bardzo ważny. Przyda się Wam się więc nieco dyscypliny i konsekwencji. Nie przesadzajcie z ilością słodyczy, zamiast tego dostarczcie organizmowi witamin. Nie będziecie narzekać na brak powodzenia jeśli chodzi o zawieranie nowych znajomości czy kontakty zawodowo – towarzyskie. Może się nawet okazać, że odświeżycie starą znajomość, dzięki której wiele zyskacie. W waszym przypadku warto pielęgnować kontakty, bo to inwestycja w przyszłość. Bliźnięta szukające pracy powinny uzbroić się w cierpliwość. Będziecie za to miały szczęście w miłości. Samotni mogą nawiązać interesujący flirt w sposób bardzo nietypowy, a w każdym razie oryginalny. Nie zrażajcie się, jeśli dzieli Was z wybrankiem lub wybranką spora odległość, bo dla prawdziwej miłości nie ma granic. W stałym związku panować będzie spokój i harmonia.

Rak (22.06 – 22.07)

Będzie trochę pracy, ale dzięki temu wkrótce polepszy się stan waszego konta. Na razie bądźcie wytrwałe i konsekwentnie trzymajcie się swojego planu. Mimo drobnych trudności uda się Wam osiągnąć swoje cele, choć mogą być drobne opóźnienia. Jeśli chodzi o związki partnerskie i życie towarzyskie, to mimo licznych przyjaźni możecie się sceptycznie odnosić do flirtów. Samotni będą nastawieni krytycznie do nowych znajomości. Z jednej strony to dobrze, bo zanim zainwestujecie w uczucia, warto przeanalizować kandydata czy kandydatkę. Choć miłość wymaga zaangażowania, to lepiej powoli poznawać tę drugą osobę, niż natychmiast rzucać się w wir uczuć. Dzięki temu oszczędzicie sobie ewentualnego rozczarowania. W stałym związku dużo rozmów i przemyśleń. Możecie nawet odkryć wspólne hobby, które da Wam wiele radości i nade wszystko docenicie przyjaźń. Mogą Was teraz nęcić nietypowe inwestycje finansowe. Zanim zainwestujecie kapitał gdzie indziej, posłuchajcie głosu intuicji.

Lew (23.07 – 22.08)

Styczeń przyniesie Wam dużo pracy, ale też będziecie zdobywać coraz to nowe doświadczenia, które zaprocentują w przyszłości. Możecie być teraz lekko osłabione, brak światła i szaro-bura pogoda nie będą nastrajać optymistycznie. Warto więc poprawiać sobie humor we własnym zakresie, dlatego każdego dnia powinnyście zafundować sobie małą przyjemność. Zróbcie coś co lubicie najbardziej, jeśli wyjście na basen albo do kina poprawia Wam humor, to warto zainwestować trochę czasu w dobre samopoczucie, które zaprocentuje lepszą wydajnością i koncentracją w pracy. Jeśli jesteście na urlopie, to nie zabierajcie laptopa na wyjazd, dzięki temu odpoczniecie od codziennego środowiska i nabierzecie sił. Samotne Lwy będą miały sporo wielbicieli, ale znajomości i flirty mogą być dość przelotne. Dlatego na chwilę obecną nie ma co się nadmiernie angażować i należy poczekać, jaki ruch zrobi ta druga strona. W stałym związku będzie dość interesująco.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie zapracowane, ale mimo urlopowej pory zadowolone z siebie. To, co robicie da Wam dużo radości i spełnienia, co docenicie nawet bardziej niż pieniądze. Ważne jest jeszcze uznanie i szacunek, jaki zyskacie dzięki swojemu zaangażowaniu, staranności, dokładności i wydajności. Jeśli jednak macie teraz wolne, to powinnyście się postarać oderwać od pracy i skoncentrować na relaksie i wypoczynku. W sprawach uczuć na razie lekki zastój. Samotni będą mieli zresztą zbyt wiele zajęć, żeby nawet poznać kogokolwiek. Już bardziej skoncentrujecie się na przyjaźniach i starych dobrych znajomych niż na flirtach, choć jeśli lubicie znajomości przez internet, to są szanse, że możecie poznać kogoś w ten sposób. W stałym związku możecie odkryć nową pasję, która zacznie Was pochłaniać. Jeśli lubicie się uczyć nowych rzeczy, to teraz możecie zdobyć interesującą umiejętność. Po świętach powinnyście oszczędzać, ale bez przesady, bo przyjemności w życiu też są ważne.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu czeka na Was trochę pracy. Uwaga też na zdrowie, a zwłaszcza nerwy, bo pewne irytujące drobiazgi mogą Was wyprowadzać z równowagi. Znajdźcie więc sobie zajęcie, dzięki któremu się odstresujecie. Może fitness, albo inny sport pozwolą Wam pozbyć się napięcia. W sprawach zawodowych ten czas sprzyja planowaniu działań, dzięki którym osiągniecie sukces. I macie duże szanse wybić się, pod warunkiem, że będziecie działać wytrwale i nie zrazicie się problemami. W miłości to powinien być bardzo udany czas. Będziecie miały powodzenie, dopisze Wam dobry humor, a oryginalnością wywrzecie nieodparte wrażenie. Są szanse, że ten rok rozpoczniecie już nie jako single, ale posiadając chłopaka czy dziewczynę. Wagi w związku nie powinny szczędzić partnerowi czułości i dowodów uczucia. Jeśli wpadniecie na oryginalny pomysł, co do wspólnego spędzenia weekendu, to może się on okazać strzałem w dziesiątkę.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie teraz wspinać się na szczyty kariery i nawet jeśli wybierzecie się na urlop, to możecie być trochę zaabsorbowane myślami o pracy. Dopisze Wam dobre samopoczucie, choć trzeba będzie się trochę postarać żeby zachować dobrą formę. Przesilenie zimowe nie ominie i Was i drobne dolegliwości wynikające z przemęczenia mogą dać Wam się we znaki. Więc mimo szczerych chęci i dużej rezerwy sił, powinnyście jednak odpocząć, jeśli czujecie taką potrzebę. Może krótki wyjazd, albo ferie w domu, ale bez koncentrowania się na pracy, zregenerują wasze siły. W miłości na razie może być burzliwie. Samotne Skorpiony będą poznawać wiele osób i mimo wrodzonego dystansu i podejrzliwości zaintrygujecie i oczarujecie sobą, ale same możecie nie być do końca przekonane co do nowej znajomości. W takim wypadku posłuchajcie swojej nieomylnej intuicji. Macie nosa do ludzi bez dwóch zdań. W stałym związku namiętnie choć trochę burzliwie, ale dzięki temu nie będziecie się nudzić i zaspokojony zostanie wasz głód wrażeń.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zimowa aura może spowodować u Was trochę znużenia. Jeśli chciałybyście wolne, a tu nadal mnóstwo pracy, to trzeba będzie wybierać, co jest dla Was ważniejsze, pieniądze czy odpoczynek. W tym wypadku może być trochę trudno pogodzić jedno z drugim. Jednak konieczność drobnych wyrzeczeń jest chwilowa i potem będziecie mogły pozwolić sobie na nieco większe szaleństwo. Warto więc poczekać na lepsze czasy. W miłości dopisze Wam powodzenie. Dzięki urokowi i elokwencji uda się Wam oczarować wybranka czy wybrankę. Ale nowa znajomość pozostanie na razie na etapie flirtów i luźnych rozmów. Na ważniejsze deklaracje przyjdzie jeszcze czas. Nie poganiajcie zbytnio tej drugiej osoby, bo możecie zrazić swoim nadmiernym entuzjazmem. Podchodźcie wybranka stopniowo i małymi kroczkami, a zobaczycie, że taka taktyka opłaci się na dłuższą metę i przyniesie nadspodziewane efekty. W stałym związku dopisze Wam entuzjazm i zapał do odkrywania nowych możliwości.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie teraz w pełni sobą. Kariera w rozkwicie od razu poprawi Wam humor i wzrosną wasze siły witalne. Entuzjazmem, dobrym humorem i wiarą w przyszłość zarazicie innych. Wykorzystajcie dobrą passę i negocjujcie lepsze warunki umowy albo podwyżkę. Poszukujący pracy mają teraz bardzo duże szanse na pozytywne zmiany. Będziecie pewne siebie i świadome swojej wartości i dzięki temu łatwo Wam przyjdzie przekonać innych do swoich niewątpliwych zalet. Jednak życie rodzinne może zejść trochę na dalszy plan i wasi bliscy mogą czuć się nieco zaniedbani. Pamiętajcie więc też o nich. W uczuciach na razie nie zaznacie zbyt wiele stabilności. Jeśli szukacie drugiej połówki i jeszcze się nie zdecydowałyście na kogoś konkretnego, to możecie przeżywać rozterki. Natomiast zdeklarowane pary przeżyją lekkie ożywienie a nawet przypływ entuzjazmu. Zechcecie poeksperymentować i wyjdzie Wam to na dobre.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie a raczej zmęczenie może się Wam trochę dawać we znaki, dlatego nie szalejcie za bardzo w pracy i nie bierzcie zbyt dużo nadgodzin. Tak naprawdę przydałby się Wam porządny urlop gdzieś z dala od tego wszystkiego, w cieple i miłej atmosferze. A Harmonijny wpływ Wenus będzie sprzyjał odpoczynkowi, poprawianiu urody i zabiegom kosmetycznym. Nie szczędźcie więc środków na inwestycje w siebie. Również w sprawach sercowych macie przewagę i szczęście powinno Wam sprzyjać i jeśli tylko wykażecie trochę inicjatywy, to macie szanse poznać kogoś wyjątkowego. A jeśli nie wypatrzycie kandydata na partnerai zdecydujecie się zachować dystans do zalotników, to i tak otrzymacie mnóstwo komplementów. Zatem i tak będzie to dla Was miły czas. W stałym związku miłość będzie kwitnąć, jednym słowem żyć nie umierać. Możecie nawet zechcieć kupić dla swojej drugiej połówki drogi prezent.

Ryby (19.02 – 20.03)

To powinien być całkiem niezły tydzień. Będzie Wam dopisywać dobry nastrój. Poczujecie przypływ siły psychicznej i wytrwałości. Nie straszny Wam teraz będzie żaden problem. W pracy będzie się Wam doskonale wiodło, szefowie i współpracownicy docenią wasze zaangażowanie i mogą zechcieć Was wynagrodzić podwyżką. A jeśli sami nie zaproponują wyższej stawki, to same możecie śmiało się ubiegać o wyższą premię. Ryby biznesmenki ugruntują swoją pozycję zawodową i będą mogły więcej czasu poświęcić na hobby i zainteresowania. Choć w miłości wiele się będzie działo, to może być Wam trudno zdecydować się na stuprocentowe zaangażowanie w nowy związek. Już wkrótce sytuacja się wyklaruje, a na razie czekajcie spokojnie, co się będzie działo. W stałym związku to czas odkrywania siebie na nowo, nawet z pozoru dziwne pomysły mogą spotkać się entuzjazmem drugiej strony. Wasza sytuacja finansowa choć mogła ostatnio trochę się nadwerężyć, to powoli wróci do normy.Horoskop 2012