Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-12-27


Horoskop tygodniowy 27 grudnia 2011 - 1 stycznia 2012

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu może na Was czekać trochę pracy. Może być nerwowa atmosfera, więc powinnyście starać się zachować zimną krew. Ważne sprawy będą wymagały dokończenia przed Nowym Rokiem, ale dzięki temu zaczniecie rok z czystym kontem. Zadbajcie teraz szczególnie o zdrowie, bo możecie być osłabione stresem i zimową aurą. Dlatego na urlop wybierzcie się w spokojne miejsce i zadbajcie o relaks. Nie musicie zawsze gnać do przodu i warto czasem zatrzymać się i zastanowić nad swoim życiem na chłodno. Samotne Barany mają duże szanse, że na sylwestra nie będą samotne. Bardzo możliwe, że ktoś się Wami zainteresuje, warto więc abyście spróbowały poznać tę osobę. Koniecznie umówcie się na spotkanie zapoznawcze zanim zaplanujecie wspólną zabawę. Dzięki temu unikniecie niespodzianek. W stałym związku panować będzie harmonijna atmosfera. Nawet jeśli nie zaplanowałyście wieczoru sylwestrowego drobiazgowo, to spędzicie go najprawdopodobniej w ramionach ukochanej osoby.

Byk (20.04 – 20.05)

Mimo świąt całkiem nieźle Wam się będzie pracowało. Początek roku rozpoczyna dobry moment pod względem zawodowym. Z wyprzedzeniem zaplanujecie strategię na najbliższe miesiące i macie duże szanse na wdrożenie swoich pomysłów. Dopisze Wam też dobre samopoczucie i przypływ sił witalnych. Dlatego nie bójcie się wyzwań. Szef doceni waszą solidność i zaangażowanie. Nie żałujcie też pieniędzy na noworoczny odpoczynek. Powinnyście nabrać sił przed kolejnym rokiem, a po ciężkiej pracy należy Wam się trochę relaksu. Jeśli jesteście singlami, to może trafić się okazja, żeby poznać kogoś z kim spędzicie sylwestrową zabawę, ale ta osoba nie do końca może spełnić wasze oczekiwania. Nie pokładajcie więc wielkich nadziei w nowej znajomości, a nie doznacie rozczarowania. Przyda się Wam też nieco spontaniczności. W stałym związku możliwe niespodziewane wybuchy namiętności. Dzięki temu będzie ciekawie i nie będziecie się nudzić.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W pracy przyda się Wam dobra organizacja i dokładność. Może się okazać, że jest sporo do zrobienia na ostatnią chwilę. Jeśli jednak zachowacie spokój, to szybko opanujecie sytuację. I pamiętajcie, że nie jesteście same, bo w waszym otoczeniu na pewno jest ktoś skłonny Wam pomóc. Jeśli jesteście samotne, to nie będziecie narzekać na brak powodzenia. Patronka miłości, Wenus, postawi na waszej drodze osoby chętne poflirtować z Wami, a może i nawet zainteresowane dłuższą znajomością. Jeżeli zdecydujecie się wykonać pierwszy krok, to na pewno nie pożałujecie. Nowa znajomość przyniesie Wam zadowolenie. A sylwestra spędzicie szampańsko. Tylko nie pijcie za dużo, bo Nowy Rok będziecie musiały spędzić na rekonwalescencji. Podczas zabawy pamiętajcie też o przyjaciołach. W stałym związku atmosfera będzie znakomita. Nie ważne gdzie spędzicie Sylwestra, najważniejsze że razem. Nowy Rok przywitacie w atmosferze miłości i czułości.

Rak (22.06 – 22.07)

Pod koniec tego roku będziecie mieć sporo pracy. Wykonujcie swoje obowiązki sumiennie, a spotka Was nagroda. Mimo że możecie aktualnie mieć poczucie, że wkładacie w pracę wiele wysiłku, a efektów nie widać, to wkrótce się przekonacie, że wasz trud przyniósł długo oczekiwane wyniki. W czasie urlopu zadbajcie o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Nie bierzcie na siebie za dużo obowiązków domowych. Samotne Raki mogą nie być w nastroju do poszukiwań drugiej połówki i będziecie wolały posiedzieć w domu z rodziną zamiast wychodzić na miasto. Podążajcie za głosem serca. Jeśli na razie nie czujecie potrzeby poznawania kogoś nowego, to spędzenie sylwestra w gronie znanych osób jest bardzo dobrym pomysłem. W stałym związku będziecie musiały iść na kompromis. Jeśli macie ochotę na zupełnie odmienny sposób spędzenia wolnego czasu, musicie spróbować znaleźć złoty środek.

Lew (23.07 – 22.08)

W pracy mimo końcówki roku szef może Was zasypać robotą. Nie pozostaje Wam nic innego jak dać z siebie wszystko. Nie forsujcie się jednak zanadto i odpoczywajcie po pracy, bo z powodu napięć może ucierpieć wasze zdrowie. Dobrze by Wam zrobiło trochę sportu, albo chociaż krótki spacer. Za to w miłości macie szanse na powodzenie. Możliwe, że drugą połówkę spotkacie w bardzo niekonwencjonalny sposób. Zaufajcie więc intuicji, bo wszelkie sposoby dotarcia do drugiego człowieka są jak najbardziej pożądane. Nie ważne więc gdzie spotkacie tę osobę, ważne żeby to był ktoś kto stanie się bliski waszemu sercu. Jeśli tylko uda się nawiązać pierwszy kontakt, to bardzo prawdopodobne, że sylwestra spędzicie we dwoje. W stałym związku będziecie ze sobą bardzo blisko. Może nawet wybierzecie kameralny sposób na noworoczną zabawę. Albo uwzględnijcie rodzinę i bliskich w swoich planach.

Panna (23.08 – 22.09)

Będzie Wam dopisywać doskonałe samopoczucie i dobre zdrowie, dlatego obowiązki w pracy nie będą dla Was stanowić najmniejszego problemu. Poczujecie się w harmonii same ze sobą i ze światem wokół. Dlatego to, co sobie teraz zaplanujecie będzie Wam łatwo osiągnąć w przyszłości. Jeżeli jesteście samotne, to na razie możecie trochę wybrzydzać i w efekcie nikt Wam nie będzie odpowiadał na tyle, żebyście poczuły potrzebę poznawania tego kogoś bliżej. Jeśli zdecydujecie się spędzić Sylwestra bez pary, to może dajcie się zaprosić przyjaciołom. Tak czy owak będziecie się dobrze bawić, więc zaplanujcie teraz coś nietypowego, a okaże się że wyjdzie Wam to na dobre. W stałym związku powinnyście się dostosować choć trochę do potrzeb partnera i sprawić mu radość. Jeśli jedno chce spędzić ten wyjątkowy wieczór w górach a drugie nad morzem, to może dobry pomysłem będzie wypad do górskiego SPA.

Waga (23.09 – 22.10)

W pracy obowiązki trochę Was przygniotą, ale dacie sobie radę. Za to w miłości będzie się Wam wiodło. Samotne Wagi będą miały powodzenie u płci przeciwnej. Jeśli jeszcze jakimś cudem zdarzyło się że jesteście samotne, to na pewno niedługo to się zmieni. Możliwe, że na przyjaciela spojrzycie zupełnie innym wzrokiem i zaczniecie rozważać tę osobę w kategorii związku. I dobrze, bo nie zawsze warto zaczynać od romantycznych spotkań, a dzięki temu że już się znacie, będziecie się lepiej rozumieć. Jest też możliwość, że tego jedynego poznacie poprzez swoich znajomych. Dopisze Wam dobry humor i będziecie otwarte na różnorakie sposoby spędzenia wolnego czasu. Warto zaryzykować i tym razem zrobić coś innego niż zazwyczaj. W stałym związku będziecie się dobrze ze sobą czuli. Zupełnie nieistotne jest jak i gdzie spędzicie Sylwestra, byle byście tylko byli razem. Jeżeli nie możecie zdecydować co robić tego dnia, to pozwólcie zadecydować partnerowi.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu poczujecie niezwykły przypływ energii. Będzie Wam dopisywać bardzo dobre zdrowie i odczujecie wzrost sił witalnych. Zmiany, jakich postanowicie dokonać w nowym roku mają ogromne szanse się ziścić, ale będą one od Was wymagały dużo wysiłku i systematycznej pracy. Ale wytrzymałość to jedna z waszych najlepszych cech. Poza tym będziecie mieć trochę pracy, ale nie sprawi Wam ona żadnego kłopotu. Samotni będą mieli możliwość poznać osobę potencjalnie zainteresowaną romansem, ale ta znajomość będzie raczej krótkotrwała. Zresztą jako osoby niezależne lepiej niż inni radzicie sobie z samotnością, a nawet czasem jest ona waszym sprzymierzeńcem. W stałym związku mimo zimowej pory czekają Was przypływy namiętności. Sylwester przy kominku w przytulnej atmosferze to jest to, co zaspokoi wasze najskrytsze oczekiwania. Kiedy w Nowy Rok obudzicie się u boku ukochanej osoby, od razu Wam się humor poprawi.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie w tym tygodniu mocno zaabsorbowane pracą i może Wam trochę brakować czasu, dlatego przygotowania do Sylwestra będą spontaniczne i pewnie robione na ostatnią chwilę. Może przejrzyjcie oferty last minute, bo jeśli wśród nich trafi się jakaś wyjątkowo atrakcyjna, to czemu nie spędzić Nowego Roku szukając przygód na nieodkrytym jeszcze lądzie. Merkury w waszym znaku sprawi, że wokół Was wiele się będzie działo. Mnóstwo spotkań, przez wasz dom i miejsce pracy mogą się przewijać tłumy znajomych. Dzięki temu jest też szansa, że poznacie kogoś, kto zaintryguje Was na tyle, że zechcecie spędzić z nim jedną z najmagiczniejszych nocy w roku. Choć szanse, że potem przerodzi się to w coś na dłuższą metę nie są zbyt duże, to jednak warto cieszyć się chwilą i skorzystać z okazji do dobrej zabawy. Nawet jeśli nie zakochacie się do szaleństwa, to przynajmniej się wytańczycie. W stałym związku wszystko w jak najlepszym porządku.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Poczujecie potrzebę głębokich zmian. Nie wahajcie się wyrzucić z waszego życia tego, co nie spełniało swej roli, bo warto zrobić miejsce na coś nowego i być może bardziej interesującego. Będziecie mieć trochę pracy, ale sprawi Wam ona radość i przyniesie mnóstwo satysfakcji. Dopisze Wam świetna forma fizyczna i psychiczna. Dlatego mimo zbliżającego się Sylwestra i karnawałowej atmosfery możecie obmyślać plan działania na najbliższe miesiące, bo dopisze Wam teraz nie tylko intuicja, ale i wytrwałość. Jeśli chodzi o związki to na razie zejdą one trochę na dalszy plan. Możliwe nawet, że mimo wolnego wpadnie Wam jakieś zlecenie, które tak was pochłonie, że zapomnicie o całym zgiełku. Jednak wypocznijcie, bo nie samą pracą człowiek żyje. Jeśli znajdzie się ktoś chętny Wam potowarzyszyć, to wybierzcie się na krótki urlop, dzięki temu nabierzecie sił do wspinaczki na szczyty kariery w nadchodzącym nowym roku.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Możecie mieć trochę obniżony poziom energii. Dlatego nie przepracowujcie się i zadbajcie o zdrowie. Dużo wypoczywajcie i nie forsujcie się, jeśli nie musicie. Warto może na chwilę odpocząć od wyścigu szczurów. Jednak dzięki dobremu wpływowi Wenus mimo niewielkich zgrzytów będzie Wam się bardzo dobrze wiodło, zwłaszcza w sprawach sercowych. Samotne Wodniki długo samotne nie będą. Gdziekolwiek się nie pojawicie, będą na Was czekać adoratorzy i posypią się komplementy. Nic dziwnego, bo będziecie wyglądać rewelacyjnie. Wenus doda Wam też magnetyzmu, dlatego z łatwością znajdziecie sobie kogoś, żeby Wam potowarzyszył na zabawie sylwestrowej. Może przelotna znajomość przerodzi się w coś na dłuższą metę. W stałym związku dawno nie było tak dobrze. Okazujcie więc uczucia na każdym kroku, ukochana osoba na pewno Wam się odwdzięczy tym samym. Znajdźcie trochę czasu i zaciszne miejsce, żeby pobyć tylko we dwoje. Na pewno zacieśni to wieź między Wami.

Ryby (19.02 – 20.03)

Powinno Wam dopisywać bardzo dobre samopoczucie i nawet jeśli jeszcze jesteście samotne, to będziecie mieć wiarę w lepszą przyszłość. Trzeba przyznać, że mimo nastroju zabawy wokół będzie się Wam bardzo dobrze pracowało. Uda się Wam połączyć fantazję z praktycznym podejściem i skutecznie wykorzystać nawet najdziwaczniejsze pomysły. Zyskacie dzięki temu aprobatę przełożonych. Możecie nawet poczuć, że oto nadszedł czas, żeby się usamodzielnić i wcielić w życie najśmielsze pomysły. Jeśli macie już zaplecze, to może zacznijcie działać na własny rachunek. Samotne Ryby nie będą narzekać na razie na brak partnera. Choć możecie kogoś poznać i spędzić z nim Sylwestra, to nie będziecie odczuwać w tym względzie żadnego wewnętrznego przymusu. I tak będziecie się dobrze bawić, bo uda się Wam zorganizować bardzo klimatyczną zabawę. W stałym związku warto postawić na coś niezwykłego. Jeśli zawsze do tej pory wyjeżdżaliście, to warto zostać w domu.Horoskop 2012