Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-12-19


Horoskop tygodniowy 19-26 grudnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu dopadnie Was przedświąteczna gorączka. Sprawy zawodowe zejdą trochę na dalszy plan, mimo że będziecie mieć sporo zajęć w pracy. Dlatego będziecie bardzo zabiegane. Jeśli kupowanie prezentów zostawiłyście na ostatnią chwilę, to teraz trochę Was to zestresuje. Możecie być też dość niecierpliwe i nerwowe, dlatego uważajcie na zdrowie i starajcie się walczyć z nerwami. Nie zapominajcie o treningach, albo chociaż wyjdźcie na spacer. Przygotowania do świąt mogą Was trochę denerwować, zwłaszcza jeśli niespecjalnie czujecie tę atmosferę. Dlatego jeśli domownicy podziałają na Was irytująco, to zejdźcie im z drogi. Samotnym będzie sprzyjać Wenus, która doda Wam czaru i uroku, dlatego w przedświąteczne dni możecie śmiało szukać drugiej połówki. Są duże szanse, że jeśli teraz poznacie przyszłego ukochanego albo ukochaną, to będziecie spędzać sporo czasu razem. W stałym związku będzie panować atmosfera ciepła i miłości. W czasie tych rodzinnych świąt zapomnijcie o codziennych kłopotach i cieszcie się miłą atmosferą.

Byk (20.04 – 20.05)

Przedświąteczny tydzień spędzicie pracowicie, dlatego na początku tygodnia nawet nie zauważycie świątecznej atmosfery. Jednak dopisze Wam dobre samopoczucie i zdrowie. Poczujecie przypływ sił witalnych i zapał do walki z przeszkodami. Koncentracja na obowiązkach przyjdzie Wam z łatwością. Jeśli jeszcze nie kupiłyście prezentów, to w tym tygodniu uda się Wam niedrogo upolować interesujące podarki. Dlatego nie stresujcie się tym, co dać swoim najbliższym, bez problemu znajdziecie odpowiedni drobiazg. Zresztą przecież i tak wiecie, że w świętach tak naprawdę chodzi o atmosferę bliskości i wspólne nieśpieszne biesiadowanie. W tym tygodniu single nie będą specjalnie szukać, a może właśnie dzięki temu znajdziecie kogoś? W każdym razie nie poganiajcie uczuć, bo co ma być to będzie. A tymczasem cieszcie się atmosferą rodzinnego ciepła i miłości. Nie zapomnijcie też o przyjaciołach. W stałym związku będzie namiętnie i mimo świąt znajdziecie czas, żeby spędzić go sam na sam.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W tym tygodniu dopisze Wam dobre samopoczucie i będziecie mieć sporo energii. Jednak mimo zbliżających się świąt będzie pracowicie. Wenus w znaku oryginalnego Wodnika przyniesie Wam trochę odprężenia ale też i żądzę przygód. Dlatego dla samotnych będą okazje do spotkań towarzyskich i mimo przedświątecznej krzątaniny może nadarzyć się okazja do romantycznego spotkania. Dlatego jak najwięcej czasu spędzajcie poza domem, bo nawet świąteczne zakupy mogą przynieść szczęśliwy zbieg okoliczności, dzięki któremu poznacie tego albo tę jedyną. W stałym związku będzie wspaniała atmosfera czułości i ciepła. Docenicie fakt, że macie siebie nawzajem. Nie zapomnijcie w czasie świąt o najważniejszym, że w rodzinie liczy się dobra atmosfera bliskości i ciepła w domu. W tym tygodniu możecie mieć tendencję do niefrasobliwego wydawania pieniędzy, dlatego kupujcie prezenty w granicach zdrowego rozsądku. Święta powinny upłynąć w spokojnej atmosferze.

Rak (22.06 – 22.07)

Mimo nadchodzących świąt czeka Was wiele pracy. Dlatego będzie Wam trochę trudno pogodzić obowiązki zawodowe i domowe. Będziecie musiały wybierać co jest dla Was ważniejsze i pewnie wiedzione rozsądkiem i względami praktycznymi wybierzecie karierę. Dlatego część przedświątecznych prac złóżcie na barki rodziny, tak abyście miały po pracy trochę luzu. W końcu niewielki wypoczynek Wam też się należy. Zarówno duże poruszenie w pracy jak i cała przedświąteczna krzątanina sprawią, że sprawy uczuć zejdą trochę na dalszy plan. Jeśli jesteście samotne, to nawet nie będzie Wam specjalnie doskwierał ten stan, bo macie swoich bliskich i rodzinę. W stałym związku również nie będzie zbyt wiele czasu na romantyczne uniesienia. Skupicie się na życiu rodzinnym i obowiązkach przedświątecznych. A święta spędzicie ze swoimi ukochanymi. Dzięki tej odskoczni od codzienności, nabierzecie energii psychicznej i polepszy się Wam humor.

Lew (23.07 – 22.08)

Ten tydzień będzie pracowity, ale pozytywny wpływ Wenus obdarzy Was powodzeniem w drobnych sprawach. Wiele z nich ułoży się po waszej myśli. Jednak jeśli chodzi o życie zawodowe, to będziecie musiały się przyłożyć, bo mimo świąt nie dostaniecie taryfy ulgowej i trzeba będzie się starać jak zwykle. Ale w tym tygodniu nie zaniedbujcie przyjaciół i znajomych. Dobrze byłoby, gdybyście mogły spędzić święta gdzieś poza domem. Dzięki temu odpoczniecie i oderwiecie się trochę od codziennych problemów. Samotni będą mieli możliwość, mimo świątecznej gorączki, spotkać osobę chętną poznać Was bliżej. Od Was zależy czy zdecydujecie się zaangażować. Jednak obowiązki rodzinne mogą stać nieco w konflikcie z potrzebami serca i romantyczne randki trzeba będzie odłożyć na później. W stałym związku będzie bardzo romantycznie i świątecznie. Jednak jeśli zakupy świąteczne zostawiłyście na ostatnią chwilę, to nie przesadzajcie z wydatkami i starajcie się kupować rozsądnie, liczy się przecież sam fakt ofiarowania podarunku.

Panna (23.08 – 22.09)

W pracy wszystko będzie się układać po waszej myśli. Jest nawet szansa, że dostaniecie premię, a w każdym razie zostaniecie docenione. Będzie Wam dopisywać bardzo dobry humor i będziecie mieć mnóstwo energii. Podczas świątecznych przygotowań poczujecie się w swoim żywiole. Bożonarodzeniowa atmosfera wprawi Was w doskonały nastrój. Ubieranie choinki, zapachy świątecznych wypieków i cała otoczka świąt poprawi Wam humor. Tylko nie komenderujcie za bardzo domownikami i bądźcie wyrozumiałe jeśli nie wszystko ułożą na swoim miejscu. Przecież w świętach nie chodzi o porządek, a o rodzinne ciepło i bliskość z rodziną i ukochanymi. Samotne Panny będą tak pochłonięte przygotowaniami do świąt i pilnowaniem harmonogramu zajęć, że zupełnie zapomną o poszukiwaniach drugiej połówki. Bardziej skoncentrujecie się na rodzinie niż na romantycznych przygodach. W stałym związku na razie bez zmian. Będziecie trochę zajęci rodzinnymi spotkaniami i czas spędzicie raczej ze swoimi bliskimi niż sam na sam.

Waga (23.09 – 22.10)

Cały ten świąteczny zgiełk może Was nieco osłabić, tym bardziej że w pracy też nie będzie na razie lekko. Dlatego nie przemęczajcie się i dużo odpoczywajcie, bo zimowy brak światła i natłok zajęć mogą odbić się na waszym zdrowiu. Lepiej zrobić na święta nieco mniej potraw, ale za to cieszyć się towarzystwem bliskich osób. Ożywi się wasze życie towarzyskie. A jeśli jesteście samotne, to będzie duża szansa na związek. Nie ograniczajcie się w te święta do spotkań tylko z rodziną, pamiętajcie też o przyjaciołach i znajomych, bo dzięki nim możecie spotkać tego jedynego albo jedyną. Właściwie każde wyjście może być pretekstem do flirtu. Możliwe, że wyniknie dla Was z tego coś na dłuższą metę. W stałym związku atmosfera będzie skłaniała do spędzania czasu tylko we dwoje. Możecie połączyć świąteczny urlop z romantycznym wypadem. Dobrze to zrobi waszemu związkowi.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Sprawy zawodowe będą się układały doskonale, dlatego nawet przedświąteczne szaleństwo zakupów nie będzie w stanie Was wyprowadzić z równowagi. Choć będziecie mieć dużo pracy, to jednak z łatwością pogodzicie wymagania kierownika i potrzeby domowników. Dzięki umiejętności zachowania zimnej krwi, opanujecie przedświąteczny chaos i będziecie mieć wszystko pod kontrolą. Pod koniec tygodnia poczujecie zastrzyk energii. Możliwe że te święta przyniosą impuls do zmian w waszym życiu. Możecie doznać olśnienia, co do nurtującego Was od dłuższego czasu problemu. W uczuciach możliwe burze. Samotni jeśli w ogóle znajdą czas na spotkania z potencjalnymi drugimi połówkami, to mogą poczuć się rozczarowane. Dlatego łączenie się w pary lepiej zostawić na później, a teraz oddać się przyjemnościom w gronie rodzinnym. W stałym związku możliwe drobne konflikty. Zrezygnujcie więc z postawy władczo – dominującej i czasem ustąpcie partnerowi, a wkrótce przekonacie się, że taka strategia się opłaciła.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Powinien Wam dopisywać dobry nastrój, ale możecie się poczuć trochę przytłoczone świąteczną krzątaniną. Może Wam w tym wszystkim brakować nieco spontaniczności. Dlatego jeśli nie czujecie atmosfery świąt, wybierzcie się na urlop i zostawcie rodzinkę samą sobie. Jeśli jednak zdecydujecie się zostać, pomóżcie w świątecznych przygotowaniach. Nie zapominajcie też o przyjaciołach i zaproście ich do siebie na święta. Możliwe że w czasie świąt wpadniecie na spontaniczny pomysł i zorganizujecie imprezę. W uczuciach może być ciekawie. Jeśli jesteście samotne, to wkrótce może się to zmienić. Tylko nie przegapcie okazji i na czas świątecznych zakupów załóżcie coś seksownego. Przecież tyle jest samotnych osób, które pragną być zauważone i mogą zauważyć Was. W stałym związku bardzo dobra atmosfera. Te święta powinny zbliżyć Was do siebie. Jeśli nie macie pojęcia co kupić bliskiej osobie, postawcie na oryginalny drobiazg. A wasze szczere uczucia i tak zrobią lepsze wrażenie niż drogie upominki.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie w swoim żywiole i choć możecie trochę zaniedbać dom kosztem pracy, to jednak robienie kariery to jest właśnie to w czym czujecie się jak tygryski brykające po lesie. Przygotowania świąteczne zostawcie domownikom, a same posiedźcie dłużej w biurze, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ważne tylko abyście przypilnowały, czy wasz plan jest skutecznie realizowany. Jeśli jeszcze nie kupiłyście prezentów, to najlepiej żebyście postawiły na coś użytecznego, co przetrwa lata. Na pewno wpadniecie na doskonały pomysł co do prezentu i wszyscy będą ukontentowani. Samotni na razie skupią się na sprawach finansowych. W te święta nie w głowie Wam będzie szukanie drugiej połówki ani randki w ciemno czy za dnia. Odpocznijcie w domowej atmosferze i postarajcie się nie pracować. Powinno Wam dopisywać doskonałe samopoczucie i dobry nastrój, ale na wszelki wypadek zadbajcie o zdrowie. W stałym związku iście świąteczna atmosfera.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W pracy będziecie mieć na razie trochę pod górkę, ale za to w uczuciach nadrobicie straty. Samotne do tej pory Wodniki będą miały okazje do flirtów i romantycznych spotkań. Wenus, patronka piękna, miłości i przyjemności zawita do waszego znaku i obejmie Was opieką. Możecie liczyć na powodzenie w sprawach finansowych, ale też uwaga, bo może Wam grozić zbytnia rozrzutność. Kupujcie prezenty z rozsądkiem, tak żebyście miały jeszcze rezerwy finansowe na poświąteczny okres. Może Was też ogarnąć lekkie lenistwo. Nie zrzucajcie jednak wszystkich obowiązków na domowników. Jeśli nie macie ochoty na świąteczne przygotowanie, to może dobrym pomysłem będzie wyjazd? W stałym związku czeka Was sielanka. W te święta poczujecie atmosferę prawdziwej miłości i czułości. Gdziekolwiek nie będziecie spędzać tego wyjątkowego czasu, jedno jest pewne, będziecie się doskonale bawić. Nie zapomnijcie też o przyjaciołach i znajomych i wyślijcie im świąteczną kartkę albo chociaż sms-a.

Ryby (19.02 – 20.03)

W pracy będzie się Wam bardzo dobrze układać. Dodatkowo samopoczucie poprawi fakt zbliżających się świąt. Tylko nie zapominajcie o świecie. Warto jednak trochę się skoncentrować na obowiązkach zanim w pełni oddacie się świętowaniu. Samotni na razie nie będą myśleć o zmianie statusu singla. Będziecie bardzo zaabsorbowane całą tą świąteczną atmosferą i przygotowaniami do Bożego Narodzenia, tak że nie w głowie będą Wam romanse i flirty. Pamiętajcie jednak o bliskich, nie tylko tych krewnych, ale tych na których możecie i mogłyście w przeszłości liczyć i złóżcie im ciepłe życzenia. W stałym związku będzie świątecznie, ale codzienne zajęcia i przygotowania pochłoną Was do tego stopnia, że nawet nie będziecie myśleć, żeby się gdzieś wyrwać. Po prostu cieszcie się chwilą. W końcu atmosfera świąt ma w sobie cos z magii. Jeśli tylko zatopicie się w niej wystarczająco, to może w wigilijny wieczór usłyszycie mowę zwierząt.Horoskop 2012