Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-12-12


Horoskop tygodniowy 12-18 grudnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Słońce będzie dodawać Wam energii i zapału więc ten tydzień powinien być bardzo udany. Cokolwiek się wydarzy, podejdziecie do tego z optymizmem i śmiało podejmiecie się wyzwania. Samotni będą mieli szanse spotkać kogoś interesującego. Potencjalną drugą połówkę możecie poznać dzięki znajomym. Powinnyście pokazywać się wszędzie tam, gdzie są ludzie i dać się zauważyć od najlepszej strony. Miłość może przyjść w zupełnie niespodziewanym momencie. Nie stresujecie się zbliżającym się Sylwestrem, jeśli jeszcze nie znalazłyście partnera. W tej kwestii życie rozwiąże wasz problem. Barany w stałym związku czeka dość romantyczny czas. Poczujecie emocjonalną bliskość z drugą osobą. Nie popadajcie tylko w pracoholizm i postarajcie się spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Wpłynie to znakomicie zarówno na wasze samopoczucie jak i nastrój ukochanego. Wasza sytuacja finansowa powinna być całkiem niezła, ale nie dajcie się nabrać na świąteczne promocje.

Byk (20.04 – 20.05)

W tym tygodniu powinnyście trochę zwolnić obroty i odpocząć. W pracy nie wszystko ułoży się po waszej myśli. Możecie teraz trochę mieć wrażenie, że mimo wysiłku jaki wkładacie postępy są niewielkie, albo nieadekwatne do ilości energii, jaką dałyście z siebie. Nie pozostaje Wam nic innego jak wytrwale iść do przodu mimo przeciwności. Jednak jeśli już nie dajecie rady, to weźcie urlop i wyjedźcie na parę dni. Dzięki odpoczynkowi zregenerujecie siły. Samotni powinni na razie zaakceptować swój stan. Ranki w ciemno raczej nie spełnią waszych nadziei. Lepiej wiec nie szukać na siłę partnera. Nie zaniedbujcie za to przyjaciół i znajomych na których możecie polegać. Nic Wam nie poprawi tak humoru jak wyjście na kawę z przyjacielem lub przyjaciółką. Zadbajcie więc o to, żeby się odprężyć. Byki w związku na początku tygodnia mogą być trochę zabiegane, ale za to nadrobicie to w weekend i przeżyjecie romantyczne uniesienia w ramionach ukochanego.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Tydzień będzie należał do udanych. Choć co prawda będzie trzeba wiele z siebie dać w pracy, to zostanie doceniona wasza pomysłowość i zaangażowanie. Jednak nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Powinnyście zachować cierpliwość. W miłości na razie nie oczekujcie zbyt wiele. Jeśli jesteście samotne, to na razie pogodzicie się z tym, że jesteście singlami. W stałym związku będzie namiętnie. Rozkwitną wasze uczucia. Nie wahajcie się mówić otwarcie o swoich oczekiwaniach i fantazjach. Mile zaskoczycie partnera. Spędźcie trochę czasu tylko we dwoje. Wasza sytuacja finansowa powinna być całkiem niezła. Zwłaszcza Bliźnięta prowadzące własne biznesy powinny wziąć się do roboty i zainwestować w solidną reklamę. Tylko tak dotrzecie do klienta. Może powinnyście też zastanowić się nad nowymi usługami i rozszerzyć repertuar. Tak czy owak rozwój jest Wam pisany, dlatego nie traćcie czasu.

Rak (22.06 – 22.07)

Powinnyście w tym tygodniu uważać na zdrowie. Nie bierzcie na siebie zbyt dużo obowiązków, zwłaszcza w domu. Nie pozwólcie też aby nadużywano waszej opiekuńczości. W uczuciach na razie lekki zastój. Jeśli jesteście samotne, to zdacie sobie sprawę, że nie interesują Was przelotne znajomości. Dlatego jeśli spotkacie kogoś godnego zainteresowania, to najpierw poznajcie się dobrze i dajcie sobie oboje czas na zastanowienie się, czy to jest właśnie to czego pragniecie. Będziecie też dość wymagające i wysoko postawicie poprzeczkę tej drugiej osobie. Ale to dobrze, bo odrobina rozsądku nie zaszkodzi w delikatnych sprawach uczuć. W stałym związku zapragniecie większej stabilizacji. Warto przedyskutować wasze długofalowe cele i dążenia. Jeśli w sprawach zasadniczych nie zgadzacie się między sobą, to aby zachować stan obecny, musicie pójść na kompromis. Jeśli chodzi o finanse, to należałoby nieco zaoszczędzić. Może zamiast drogich prezentów dla bliskich, warto zrobić coś miłego.

Lew (23.07 – 22.08)

Będzie się Wam bardzo dobrze wiodło. Kariera powinna ruszyć z miejsca. To dobry moment, żebyście przypomniały o sobie szefowi. Może nawet uda się Wam dostać podwyżkę, w każdym razie śmiało proście o premię, bo są naprawdę spore szanse. W miłości też powinno Wam dopisywać powodzenie. Samotne Lwy będą emanować urokiem i czarem osobistym, dzięki czemu łatwo sobie zjednacie każdego, kto pojawi się na waszej drodze. Macie teraz sprzyjający czas jeśli chodzi o zdrowie, ale nie znaczy to, że powinnyście się forsować i wyczerpywać organizm. Praca pracą, ale pamiętajcie o odpoczynku. Uważajcie też na dietę, bo mimo zwiększonego zapotrzebowania na kalorie zimą, nie powinnyście się objadać słodyczami, bo nie wyjdzie Wam to na zdrowie. Lepiej trzymajcie pod ręką owoce i warzywa, co pomoże Wam zaspokoić apetyt. W stałym związku powinno być bardzo dobrze. Nie szalejcie za bardzo z prezentami, lepiej czasem podarować bliskim coś skromnego, ale uroczego albo wykonanego własnoręcznie. Na pewno to docenią.

Panna (23.08 – 22.09)

Na początku tygodnia powinnyście skupić się na pracy. Życie uczuciowe na razie odłóżcie na bok. Jednak w weekend to nadrobicie, poczujecie wtedy przypływ aktywności towarzyskiej. Wenus w Koziorożcu sprawi, że pojawią się szanse na solidny związek bądź znajomość opartą na odpowiedzialności i wzajemnym szacunku. Choć będziecie stawiać potencjalnemu partnerowi wysokie wymagania, to możliwe, że pojawi się osoba, która im sprosta. Nie zadowalajcie się namiastką związku. Zasługujecie na wszystko to, co najlepsze, bo przecież same potraficie wiele z siebie dać. Możliwe, że w finansach będzie korzystny przełom i będziecie mogły pozwolić sobie na to, na co dość długo czekałyście. Uważajcie jednak na zdrowie i nie forsujcie się za bardzo. Brak światła może nieco nadwątlić wasze siły, więc pamiętajcie o racjonalnej diecie i regularnym uprawianiu sportu, dzięki temu uda się Wam przetrwać zimową porę. W stałym związku panować będzie atmosfera harmonii.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu dopisze Was dobre samopoczucie i energia do działania. Jeśli ostatnio narzekałyście na stan zdrowia, to czeka Was teraz przypływ sił witalnych. Nadrobicie też zaległości w pracy. Zresztą będziecie się w tym tygodniu dobrze czuć na swoim stanowisku dzięki dość dobrej atmosferze. Samotni mają teraz ostatni moment na szukanie drugiej połówki. Na początku tygodnia są szanse znaleźć kogoś chętnego na randkę, natomiast w weekend lepiej spędźcie czas w znanym sobie miejscu ze znanymi ludźmi, bo nowo poznane osoby mogą Was rozczarować. W stałym związku natomiast nie dajcie się ściągnąć sprawom codziennym całkiem na ziemię. Zapomnijcie czasem o obowiązkach i sprawcie sobie trochę przyjemności, wyjście do kina czy na koncert zrelaksuje i oderwie Was choć na chwilę od szarej rzeczywistości. W finansach na razie bez zmian. Jeśli prowadzicie własny biznes, to trzeba będzie trochę racjonalniej gospodarować piniędzmi.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu będziecie się koncentrować na sprawach finansowych. Z jednej strony to dobrze, bo jest szansa na polepszenie sytuacji materialnej, ale z drugiej strony możecie zacząć popadać w przesadę. Dlatego pamiętajcie o odpoczynku i nie spędzajcie za dużo czasu w firmie. Pieniądze oczywiście są ważne, ale jeśli stracie zdrowie z przepracowania, to potem nic go Wam nie zwróci. Zatem do spraw kariery podejdziecie bardziej praktycznie niż ambicjonalnie. W miłości na początku tygodnia lekki zastój. Nie ma się co dziwić, bo będziecie zbyt zajęte, żeby mieć czas na romantyczne wieczory. Natomiast pod koniec tygodnia sytuacja w pracy trochę się rozluźni i może nawet uda się Wam wyrwać na randkę. Jeśli zdecydujecie się żeby usidlić na stałe kandydata na męża albo kandydatkę na żonę, to są naprawdę duże szanse, że wasze działania odniosą sukces. Zresztą jako przedstawiciele najbardziej ponętnego i tajemniczego znaku zodiaku powinnyście umieć wykorzystać swoje mocne strony.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Nadchodzi właśnie wasze pięć minut w pracy. Słońce rozświetli wszystkie sprawy związane z karierą. Będziecie mogły pokazać się od najlepszej strony i skupicie na sobie uwagę kierownictwa. Możliwe nawet, że szef powierzy Wam więcej odpowiedzialności niż do tej pory. Bardzo możliwe, że odniesiecie jakiś niewielki sukces, który poprawi Wam samopoczucie i zmobilizuje do dalszej walki o pozycję w firmie. Nie bez znaczenia będą tu wasz doskonały refleks, umiejętność improwizacji i zjednywanie sobie każdego, kto pojawi się w zasięgu waszego wzroku. Powinno Wam dopisywać doskonałe zdrowie, jednak to nie powód, żeby zaniechać codziennego uprawiania sportu. Samotni mają na początku tygodnia szanse na spotkanie kogoś, kto przyprawi Was o przyspieszone bicie serca, jednak jeśli nie wykorzystacie możliwości i będziecie się zbyt długo wahać, to ta osoba może stracić zainteresowanie. W stałym związku na razie bez większych uniesień, ale za to spokojnie i przytulnie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W pracy na razie sporo zajęć. Będziecie się dużo uczyć. Nie ignorujcie konieczności dokształcania się, bo dzięki temu w przyszłości zyskacie przewagę nad tymi, którzy stoją w miejscu. Pod koniec tygodnia Wenus otoczy Was opieką. Dzięki temu zyskacie na uroku osobistym, staniecie się bardziej atrakcyjne i poczujecie potrzebę udzielać się towarzysko. Dla samotnych to będzie szansa, żeby poznać kogoś, kto być może spełni wasze oczekiwania. Choć jak zwykle kandydaci przejdą dość surową selekcję, to jest naprawdę duża szansa, że wśród nich znajdzie się ten albo ta, które poruszą w Was głębokie pokłady uczuć. W stałym związku będzie bardzo namiętnie. Postarajcie się zarezerwować choć jeden wieczór w tym tygodniu, żeby być ze sobą sam na sam. Wasza sytuacja finansowa powinna się nieco poprawić, więc będziecie mogły kupić trochę więcej niż planowałyście.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W tym tygodniu dopisze Wam dobre samopoczucie i zdrowie. W pracy będzie miła atmosfera, dzięki czemu będziecie mogły się wyluzować i zapomnieć o problemach. Przedświąteczna atmosfera będzie Was napawać wiarą w przyszłość i lepsze jutro. Cieszcie się dobrą passą w pracy. Ponieważ będziecie mieć nieco mniej obowiązków, a w każdym razie nie będzie teraz zbytniego pośpiechu, więc będziecie mogły się trochę odprężyć. Jeśli macie taka możliwość, to mogłybyście wyjechać na weekend. Dzięki temu oderwiecie się trochę od codzienności. Jeśli jesteście samotne, to nie jest to na razie najlepszy moment na szukanie tej jedynej czy jedynego. Jeśli jednak mimo wszystko wybierzecie się na randkę w ciemno, to możecie doznać lekkiego rozczarowania. Dlatego na razie nie róbcie nic na siłę w sprawach sercowych. W stałym związku możliwe trochę nudy. Aby temu zapobiec powinnyście koniecznie urozmaicić wspólne wieczory.

Ryby (19.02 – 20.03)

Powinnyście w tym tygodniu uważać na zdrowie i bardzo o siebie zadbać. Unikajcie stresów, bo wasza wrażliwość może się odbić na waszym samopoczuciu. W pracy na razie nie wszystko będzie się układało po waszej myśli. Grozi Wam nadmierny pośpiech i stres, dlatego koniecznie odpoczywajcie w czasie wolnym. Unikajcie też używek, lepiej poprawcie sobie humor naturalnymi sposobami. Jeśli tylko zachowacie psychiczną i fizyczną higienę, to trochę gorący czas w pracy przejdzie bez echa. W stałym związku możecie oczekiwać od partnera deklaracji. Poczujecie potrzebę stabilizacji i jeśli do tej pory trochę bujałyście w obłokach, to teraz nabierzecie nieco zdrowego rozsądku. Tylko nie bądźcie zbyt krytyczne wobec drugiej osoby, a mimo zimowej aury dopisze Wam dobry nastrój. W finansach czekają Was zmiany na lepsze, jednak przybędzie Wam też wydatków, przez co nie odczujecie na razie zbyt wielkiej poprawy.Horoskop 2012