Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-12-05


Horoskop tygodniowy 5-11 grudnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Tydzień będzie udany w pracy. Choć w uczuciach na razie będzie lekki zastój i mimo, że samotni będą mieli szanse poznać kogoś interesującego, to znajomości będą przelotne i nietrwałe. Za to sukcesy w pracy poprawią Wam humor. Wzrośnie wasza pozycja zawodowa i pewność siebie. Możliwe nawet, że dostaniecie nowe propozycje pracy i będziecie mogły dyktować warunki. W uczuciach za to trochę chłodniej. Samotni mogą liczyć na nowe znajomości, ale nie będzie z tego nic na dłuższą metę. Jednorazowy flirt może jedynie poprawić Wam humor na moment. Na razie więc pozostaje Wam jedynie pogodzić się z samotnością i rozwijać się intelektualnie. Już niedługo sytuacja ulegnie poprawie. W stałym związku może być namiętnie, ale też trochę konfliktowo. Może zmniejszcie trochę wymagania wobec partnera. Pilne i nieprzewidziane wydatki mogą pochłonąć część waszych oszczędności, nie zostawiajcie też na ostatnią chwilę zakupów świątecznych.

Byk (20.04 – 20.05)

W pracy na razie będziecie miały pod górkę. Przyda się Wam dużo skupienia i wytrwałości. Możliwe opóźnienie w tym, nad czym aktualnie pracujecie. Mogą też pojawić się nieprzewidziane wcześniej trudności. Choć ludzie będą Wam sprzyjać, to jednak przyda się Wam spokój ducha i optymizm. Bądźcie więc systematyczne i działajcie według planu, a zrobicie wszystko po kolei. W miłości sytuacja zmieni się na waszą korzyść. Jeśli jesteście samotne, są spore szanse, że właśnie teraz to się zmieni. Dzięki dobremu pomysłowi znajomych będzie szansa, że kogoś poznacie, i bardzo możliwe, że ten ktoś stanie się bliski waszemu sercu, i z nim spędzicie koniec roku. Jeśli teraz spotkacie interesującą osobę, to możliwe, że przerodzi się to w dłuższy i poważniejszy związek. Na razie dajcie sobie czas na poznanie się. W stałym związku atmosfera pełna miłości i zrozumienia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Los postawi przed Wami szanse zawodowe. Dzięki temu będziecie mogły pomyśleć o przyszłości i planować dalszy rozwój. Jednak sukces nie przyjdzie za darmo i będziecie musiały poświęcić sporo czasu i wybierać między bliskimi a karierą. Pamiętajcie, że sukces, w który włożyłyście sporo wysiłku przyniesie Wam tym bardziej sporo satysfakcji. Życie rodzinne przyniesie Wam sporo radości, bliscy będą dla Was wsparciem i pomogą, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jednak nie przepracowujcie się i uważajcie na zdrowie, bo możecie mieć teraz trochę osłabioną odporność. Ciepło się ubierajcie i nie forsujcie za bardzo, także podczas uprawiania sportu. Samotni na razie pogodzą się z losem. Nie będzie zbyt wiele okazji, żeby poznać kogoś chętnego na poważny związek. Natomiast pary będące ze sobą już długo mogą trochę popaść w rutynę. Życie razem nie zawsze składa się z samych przyjemności, choć wcale nie będzie źle. Spędzicie romantyczny wieczór i będziecie się dobrze bawić, dzięki czemu urozmaicicie sobie życie.

Rak (22.06 – 22.07)

Życie zawodowe na razie nie do końca spełni wasze oczekiwania i przyda się Wam dużo wytrwałości i systematycznej pracy. Na efekty przyjdzie poczekać trochę dłużej niż planowałyście. Nie poddawajcie się więc i róbcie swoje, a w swoim czasie zostaniecie docenione. Jeśli macie taką możliwość, to urlop będzie dobrym pomysłem. Za to w miłości powinno Wam się powodzić całkiem nieźle. Samotni będą mieli szanse na poważny związek. Jednak bardzo wiele w tej kwestii zależy od Was. Po pierwsze nie możecie siedzieć w domu przed telewizorem, tylko wyjść do ludzi i nawiązać kontakty. Jeśli poznacie kogoś interesującego, to nie popadajcie od razu w zachwyt, tylko bądźcie sceptyczne i racjonalne. Nie ma co się rzucać w ramiona nowo poznanej osoby. Lepiej wybadajcie się wzajemnie i poznajcie swoje zalety i wady. W stałym związku będziecie skupione na sprawach dość przyziemnych i może Wam trochę brakować energii na rozrywki.

Lew (23.07 – 22.08)

Zawodowo będzie to dla Was bardzo dobry czas. Zyskacie uznanie i nawet prawdopodobnie uda się Wam zwiększyć dochody. Praca przyniesie Was sporo satysfakcji. Nie będziecie się też nudzić na stanowisku, bo Merkury przyniesie Wam okazje do rozmów i kontakty z bliższymi i dalszymi znajomymi. Możecie ubić korzystny interes, jeśli prowadzicie własny biznes. To też dobry moment na reklamę, ogłoszenie swoich usług przyniesie bardzo dobre efekty. Jeśli jesteście samotne, to nie powinnyście szukać drugiej połówki na siłę, bo poszukiwania przyniosą efekty przeciwne do zamierzonych. Lepiej zadbajcie o kontakty ze znajomymi i dbajcie o więź z przyjaciółmi. W stałym związku niewiele się będzie teraz działo. Rodzina i bliscy krewni pochłoną Was dość mocno, tak że na romantyczne wieczorki możecie oboje nie mieć już zbyt wiele ochoty. Nie ma co się przejmować, bo w końcu wspólne życie nie składa się z samych przyjemności.

Panna (23.08 – 22.09)

W sprawach zawodowych na razie niewielka stagnacja, będzie sporo zajęć, przyda się Wam wytrwałość i samozaparcie. Nie poddawajcie się, bo przeszkody na drodze do celu tylko Was wzmocnią i wzrośnie wasza pewność siebie, dzięki temu mimo przeciwności uda się Wam osiągnąć swój cel. Możecie być trochę zmęczone pracą, dlatego pamiętajcie o odpoczynku. Prawdopodobnie znajomi będą Was wyciągać na imprezy, dlatego dajcie się skusić, a nie pożałujecie. Czeka Was szampańska zabawa. Samotne Panny dzięki harmonijnemu wpływowi Wenus będą mogły spotkać swoją drugą połówkę, ale pod warunkiem, że wyjdziecie spotkać się z ludźmi. Jest spora szansa, że poznacie kogoś interesującego i może z tego być nawet coś na dłużej. W stałym związku będzie bardzo namiętnie. Dobrym pomysłem byłby wspólny wyjazd tylko we dwoje. Dzięki temu oderwalibyście się od rzeczywistości i naładowały baterie. Finansowo powinno być nieźle, więc nie stresujcie się koniecznością kupienia swoim bliskim prezentów.

Waga (23.09 – 22.10)

Życie zawodowe przyniesie Wam zadowolenie, choć nie odniesiecie spektakularnych sukcesów, to atmosfera w pracy będzie bardzo dobra, dzięki czemu poczujecie się komfortowo. Dopisze Wam tez dobre samopoczucie i zregenerujecie siły witalne. Postawcie więc na czynny wypoczynek. Mimo zimowej aury, przebywanie na świeżym powietrzu poprawi Wam nastrój. Jest to dobry czas dla tych którzy prowadzą własną firmę. Nawiązujcie kontakty, w tym także z zagranicą. Możliwe, że nowi klienci będą skłonni zapłacić więcej niż dotychczasowi. Nie siedźcie więc z założonymi rękami, tylko działajcie. Mimo dobrej passy w pracy, nie jest to najlepszy moment na zawieranie nowych znajomości i szukanie kandydata na związek. Nowe znajomości będą przelotne i pozostawią w Was niedosyt. Lepiej skupcie się teraz na pracy i rodzinie, a na prawdziwą miłość przyjdzie jeszcze dobry moment. W stałym związku może dojść do niewielkich starć, ale dzięki temu nie będziecie się nudzić.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie się teraz skupiać nie tyle na karierze, co raczej na finansach. Praca dla samej pracy nie będzie Was tak bawić, jak pełne konto w banku. Zresztą w firmie nie powinno być problemów i będziecie mogły skoncentrować się na strategii i wyeliminowaniu konkurencji. Za to w miłości dopisze Wam powodzenie. Jeśli jesteście samotne, to jest duża szansa na stały związek. Bardzo możliwe, że poznacie kogoś, kto stanie się dla Was bardzo bliski poprzez pracę, albo dzięki znajomym z firmy. Dlatego nawet jeśli nie będzie zbyt wielu okazji do imprezowania czy wyjść do pubów albo restauracji, to i tak nie minie Was przeznaczenie. Dlatego dbajcie o ładny wygląd, gdziekolwiek się udajecie, bo musicie czymś przyciągnąć zainteresowanych wami. W stałym związku utwierdzicie się tylko w przekonaniu, że dokonałyście dobrego wyboru. Przywiązanie i stabilizacja da Wam poczucie bezpieczeństwa.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W pracy wszystko będzie układać się po waszej myśli. Bez problemu osiągniecie swoje cele, osoby jakie napotkacie na swojej drodze będą Wam przychylne i chętne do pomocy. Możecie nawet zabłysnąć i dostać awans. Będzie Wam tez dopisywać dobre zdrowie, wasza kondycja będzie rewelacyjna, ale nie zapominajcie o regularnym wysiłku fizycznym i znajdźcie czas na wasz ulubiony sport. Jeśli jesteście samotne, to na razie trudno Wam będzie znaleźć kogoś do pary. Nie szukajcie więc wbrew sobie, a może okazać się, że odpowiednia osoba sama się pojawi koło Was w odpowiednim czasie. Nie pozwólcie też żeby wasze hobby leżało odłogiem. Dbajcie o zainteresowania i ulubione zajęcia. W stałym związku przyziemne sprawy pochłoną Was oboje, nie jest to na razie czas na namiętne wieczory, ale wyjście do restauracji może Wam obojgu poprawić humor. Mimo wszystko postarajcie się oderwać od codziennych problemów choć przez jeden dzień.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Sprawy zawodowe na razie do tyłu. Czeka Was dużo pracy, ale nie będzie tak źle, bo los jednak Wam będzie sprzyjał, nawet jeśli nagroda nie przyjdzie od razu. Dzięki samodyscyplinie i dobrej organizacji czasu osiągniecie swoje cele i choć trzeba będzie w to włożyć sporo wysiłku, to zyskacie wiele cennych umiejętności, które podniosą waszą samoocenę. Uwaga jednak na zdrowie, możecie być nieco osłabione nieustannym wysiłkiem. Może czas pomyśleć o urlopie i zapoznać się z ofertami last minute. Nie musicie też ciągle oszczędzać i spróbujcie choć raz nacieszyć się przyjemnościami życia. Samotne Koziorożce będą miały spore powodzenie. Będziecie teraz pełne uroku i magnetyzmu, a ponadto wasz zdroworozsądkowy styl bycia zrobi nieodparte wrażenie na kimś, kto będzie zainteresowany poznaniem Was bliżej. Macie wiec szanse znaleźć kogoś na stałe. Koziorożce, które już mają swoją drugą połówkę koniecznie powinny postarać się znaleźć wyjątkowy prezent, albo okazać uczucie i szacunek bliskiej osobie.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W pracy będziecie mogły się trochę odprężyć. Atmosfera będzie przyjazna i poczujecie, że z zespołem wiele Was łączy. Wspólne wyjścia i spędzanie wolnego czasu służą integracji, dlatego koniecznie pokazujcie się na firmowych imprezach. W uczuciach na razie zastój. Jeśli jesteście samotne, to wasze poszukiwania osoby bliskiej sercu mogą spalić na panewce, bo kandydaci okażą nie tym, kogo oczekujecie i nie spełnią Waszych oczekiwań. Na razie więc rozwijajcie hobby i zainteresowania, bo już wkrótce czeka Was powodzenie w miłości. Dobrym pomysłem byłby tez wyjazd do ciepłego kraju. Egzotyczna atmosfera i Słońce poprawiłyby Wam humor. A opalenizna sprawiłaby, że staniecie się jeszcze atrakcyjniejsze. W stałym związku na razie nie będzie się działo zbyt wiele. Oboje będziecie skoncentrowani na rodzinie i bliskich, więc nie będzie zbyt wiele czasu i energii na wspólne spędzanie wolnego czasu. Mimo wszystko powinnyście znaleźć choć chwilkę tylko dla siebie.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ten tydzień przyniesie Wam możliwości rozwoju zawodowego. Możecie trochę podupaść na zdrowiu, więc zadbajcie o siebie i nie przepracowujcie się, bo takie delikatne i wrażliwe istoty jak Wy powinny prowadzić zdrowy tryb życia. Unikajcie zwłaszcza malkontentów, ale też osób nadmiernie przymilnych, bo pod fasadą sympatii mogą kryć się niezbyt szczere zamiary. Powinnyście postawić na rozwój kariery, bo macie w tym tygodniu wyjątkowo korzystne układy, żeby zrobić dobre wrażenie w pracy. Jeśli czujecie się przemęczone, to przyda się Wam odpowiednia dawka ruchu na świeżym powietrzu, starajcie się wychodzić z domu jak najwięcej. W ten sposób dotlenicie się i będzie się Wam potem lepiej myślało nad pracą. U samotnych Ryb jest szansa na związek. Może nawet coś poważnego. Ryby, które już znalazły szczęście u boku drugiej osoby, będą mogły cieszyć się stabilizacją i ciepłymi uczuciami.Horoskop 2012