Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-11-28


Horoskop tygodniowy 28 listopada - 4 grudnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Słońce będzie Wam dodawać energii i zapału do pracy. Wasza witalność będzie dość wysoka i poradzicie sobie świetnie z tym, co akurat macie do zrobienia. Sporo się będzie działo pod względem towarzyskim. Będziecie spotykać wiele osób, które mogą Was zainspirować do nauki. Spędzicie ten tydzień bardzo aktywnie. W pracy pojawią się możliwości rozwoju. W uczuciach nie wszystko za to będzie po waszej myśli. Co prawda będziecie miały powodzenie, ale znajomości będą raczej krótkotrwałe i nie spełnią waszych oczekiwań. Choć na razie trudno Wam będzie pogodzić się samotnością i jednak będziecie szukać miłości, to niekoniecznie osiągniecie powodzenie. Możliwe, że osoba jaką napotkacie, będzie mieć inne oczekiwania i wymagania co do związku. Nie zrażajcie się tym jednak. W końcu traficie na swego. Barany, które mają drugą połówkę powinny postawić na dyplomację. Nie narzucajcie zbytnio swojego zdania i lepiej ugryźcie się w język, żeby nie powiedzieć za dużo, bo zranicie kogoś bliskiego waszemu sercu.

Byk (20.04 – 20.05)

Zawojujecie w tym tygodniu każdą imprezę. Będzie Wam sprzyjać szczęście w kontaktach z innymi, a flirty i nowe znajomości przyniosą Wam wiele radości i poprawią humor. Polepszy się wasze samopoczucie i możliwe, że usłyszycie wiele komplementów. U samotnych szansa na miłość. Wenus może Wam przynieść bardzo miłą znajomość, która może się rozwinąć w poważniejszy związek. Na razie wybadajcie spokojnie potencjalną drugą połówkę. Zadbajcie więc o urodę i dobrą kondycję. Mars będzie Wam dodawał energii, więc warto trochę poćwiczyć i zadbać nie tylko o ducha ale też o ciało. W stałym związku wszystko będzie się dobrze układało. W pracy na razie lekki zastój, ale już niedługo wasze sprawy zawodowe ruszą do przodu. W tej chwili uczcie się i szlifujcie umiejętności zawodowe, a w przyszłości zbierzecie plony swojej pracy. Wasza sytuacja finansowa powinna być lepsza niż zazwyczaj, więc będziecie mogły sobie pofolgować w przyjemnościach.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W pracy sporo się będzie działo. Możliwe nawet, że będziecie trochę przepracowane, czeka Was sporo obowiązków, ale i dużo satysfakcji, bo będzie okazja, żeby się wykazać. W sprawach sercowych na razie nie będzie się działo nic szczególnego. Będziecie pogodzone z obecnym stanem rzeczy i choć będą okazje do poznawania nowych ludzi, to jakoś nikt nie wzbudzi w Was na tyle zainteresowania, żebyście zechciały angażować się w znajomość. Lepiej postawcie teraz na sprawdzonych znajomych, dzięki którym miło i na luzie spędzicie czas. W stałym związku możecie się w tej chwili trochę nie dogadywać. Jeśli rozmijacie się w oczekiwaniach, to przede wszystkim szczerze porozmawiajcie i wyjaśnijcie sobie wszystko, co Wam leży na sercu. Pamiętajcie też, że bardzo ważny jest wzajemny kompromis, jeśli jedno i drugie troszeczkę ustąpi, na pewno znajdziecie złoty środek. Jeśli chodzi o finanse, to powinnyście na razie oszczędzać.

Rak (22.06 – 22.07)

Na razie skupicie się bardziej na domu niż na karierze. Jeśli chodzi pracę, to nie wszystko ułoży się tak, jakbyście chciały. Dajcie sobie na razie czas i starajcie się pracować tak rzetelnie jak do tej pory, a już niedługo czeka Was poprawa. Samotne Raki będą miały możliwość poznać kogoś, kto okaże się bliski waszemu sercu. Jednak na razie okoliczności mogą Wam trochę nie sprzyjać. Nie decydujcie się pochopnie na bycie razem, najpierw poznajcie swoje wady i zalety. Być może okaże się, że będziecie musiały sobie ustępować w niektórych kwestiach życia codziennego. Może być Wam trochę trudno dograć się czasowo. W stałym związku problemy dnia codziennego mogą Was trochę wytrącać z równowagi. Jeśli chodzi o finanse, to bieżące wydatki mogą pochłonąć sporą część waszego budżetu, tak że będziecie musiały na razie odłożyć przyjemności i przeznaczyć środki na to, co niezbędne.

Lew (23.07 – 22.08)

Sprawy zawodowe będą się teraz doskonale układać. Za to w miłości sytuacja będzie Wam trochę nie na rękę. Jeśli jesteście samotne, to pomimo prób, na razie trudno Wam będzie znaleźć kogoś do pary. Choć możliwe, że będą chętni żeby Was poznać, to jakoś na razie nikt Wam nie będzie odpowiadał. Zajmijcie się więc w czasie wolnym tym, co najbardziej lubicie robić, a może okazać się że gorące uczucie znajdzie Was, kiedy nie będziecie go szukały. Dużo energii włożycie teraz w polepszenie swojej sytuacji materialnej i choć nie obejdzie się bez stresów, to osiągniecie swój cel. Wasze wysiłki się opłacą. Lwy w stałym związku mogą odczuwać lekki dyskomfort. Partner może od Was sporo wymagać, a zmienne humory drugiej połówki mogą Was wprawiać w zakłopotanie. Bądźcie wyrozumiałe i nie krytykujcie za nadto. W weekend koniecznie odpocznijcie, żeby nabrać sił przed kolejnym tygodniem.

Panna (23.08 – 22.09)

W uczuciach sporo się będzie działo. Jeśli jesteście samotne i zdecydujecie się na związek, to poszukacie osoby odpowiedzialnej i zdecydowanej zostać z wami dłużej. Możliwe nawet, że kandydat do związku, którego spotkacie, wywoła w Was chęć wyzwolenia się z pęt dotychczasowego schematu. A być może powinnyście trochę zmienić oczekiwania i podejście do związków w ogóle. Natomiast w pracy możecie mieć w tym miesiącu pod górkę. Możliwe, że dostaniecie do wykonania dość niewdzięczną robotę. Ale nie ma co narzekać, bo to, czego się nauczycie, może Wam się przydać w przyszłości. Jeśli myślicie nad własną firmą, to na razie nie jest to najlepszy moment. W stałym związku wspaniała atmosfera, choć nie czekają Was może wybuchy namiętności, to docenicie drugą osobę i swoje szczęście. Nadchodzi czas bardzo udany finansowo. Kupicie sobie coś przydatnego w domu i jeszcze uda się Wam odłożyć trochę pieniędzy.

Waga (23.09 – 22.10)

W finansach będziecie musiały się trochę sprężyć żeby wyjść na swoje. Sprawy sercowe niekoniecznie będą się układać teraz po waszej myśli. Choć będzie namiętnie, to jednak na drodze do waszego szczęścia pojawią się przeszkody. Będą okazje i możliwości, żeby poznawać potencjalnych kandydatów do stałego związku, ale niekoniecznie będziecie mieć chęci, żeby akurat teraz się wiązać. Trochę uważajcie na zdrowie i nie stresujcie się zanadto, bo zbyt silne emocje mogą się negatywnie odbić na stanie waszej psychiki i kondycji. Nie wdawajcie się też w niepotrzebne dyskusje z kolegami i znajomymi. W stałym związku możliwe, że wkradnie się trochę chłodu. Jeśli czujecie, że dzieli Was dystans i oddaliliście się od siebie, może warto spędzić trochę czasu tylko we dwoje i zapomnieć o problemach. Możliwe, że razem przeżyjecie silne emocje, dzięki czemu zbliżycie się do siebie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Ten tydzień może być wyjątkowo udany jeśli chodzi o podboje miłosne i całkiem niezły jeśli chodzi o sprawy finansowe. Jeśli jesteście jeszcze jakimś dziwnym trafem samotne, to będziecie mieć spore powodzenie. Będziecie emanować wyrafinowanym magnetyzmem, dzięki któremu przyciągniecie miłośników i miłośniczki mocnych wrażeń skłonne zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest zdobycie waszego serca. Choć nie każdemu spodoba się wasz czar, to przecież zależy Wam na jakości a nie ilości. W stałym związku będzie bardzo namiętnie, możliwe nawet że zaskoczycie same siebie. W pracy natomiast sporo się będzie działo. Czekają na Was nowe wyzwania i będziecie się bezproblemowo przyswajać nowe umiejętności. Nie poprzestawajcie na tym, co już osiągnęłyście. Macie teraz szanse zrobić bardzo dobre wrażenie, ale nie przyjdzie Wam to bez wysiłku. Nie zaniedbujcie też rodziny, bo warto mieć dokąd i do kogo wracać po ciężkim dniu pracy.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dopisze Wam dobre samopoczucie i optymizm. Przybędzie Wam też sił i wiary w udaną przyszłość. Sprawy zawodowe będą układać się zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Możliwe, że wybijecie się w swoim zawodzie i będziecie mieć sporo zleceń. Strzelce prowadzące własne firmy nie będą narzekać na brak klientów. W finansach więc całkiem dobrze, ale trzeba będzie w to włożyć dużo pracy. Nie liczcie, że skapnie Wam manna z nieba, choć będziecie mieć sporo szczęścia. Samotnym może być dość trudno spotkać teraz kogoś, kto spełni wasze oczekiwania wobec związku. Trzeba liczyć się z chłodnym przyjęciem waszych zalotów. Nie zniechęcajcie się jednak i poczekajcie na bardziej sprzyjający czas. W stałym związku choć będzie namiętnie, to jednak możliwe drobne starcia z powodu irytujących drobiazgów. Możliwe, że zbierały się nad Wami od jakiegoś czasu chmury i teraz wypadałoby uwolnić napięcie, najlepiej w sypialni.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień będzie wyjątkowo udany pod względem uczuciowym. Wenus obdarzy Was urokiem i czarem osobistym, a także siłą przekonywania. Panie wypięknieją, a panowie będą mieli powodzenie u płci przeciwnej. Wenus stworzy także okazje do rozwijania biznesu. Możecie poznać nowych kontrahentów, chętnych z Wami współpracować. Samotni będą mieli okazje, żeby poznać osobę skłonną oddać Wam swoje serce. Czeka na was miłość. Bądźcie przygotowane, bo w każdej chwili i w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach może pojawić się ktoś godny zainteresowania. W stałym związku zaskoczycie same siebie tym, jak potraficie być namiętne. Powinien Wam dopisywać dobry humor, ale uważajcie na zdrowie i nie przepracowujcie się. Może Wam trochę brakować energii do pracy. Jeśli odczuwacie zmęczenie, to może nadeszła pora, żeby wybrać się na urlop. Sytuacja finansowa powinna się poprawić.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Choć dopisze Wam zapał do pracy i będziecie odnosić sukcesy zawodowe, a co za tym idzie, poprawi się też wasza sytuacja finansowa, to możecie trochę narzekać na brak okazji do flirtów czy romansów. W pracy mimo szarej pogody, czeka Was bardzo rozwojowy czas. Nie będzie już tak trudno jak wcześniej, natomiast dzięki doświadczeniu jakie nabyłyście, uda się Wam podejść do codziennych obowiązków z większym niż do tej pory luzem. Jeśli jesteście samotne będzie Wam brakować bratniej duszy. Choć co prawda znajdziecie pocieszenie w gronie przyjaciół i rodzina też będzie dla Was wsparciem, to jednak możecie z tęsknotą spoglądać na obejmujące się pary. Poczekajcie spokojnie, bo już niedługo sytuacja zmieni się na waszą korzyść. W stałym związku możliwy lekki zastój. Na razie nie będzie się działo zbyt wiele, ale za to będzie okazja, żeby docenić zalety wiernego partnera.

Ryby (19.02 – 20.03)

W pracy na razie sporo zajęć i dość duże zamieszanie, ale dzięki spokojowi ducha i wierze w przyszłość poradzicie sobie ze wszystkim. Teraz mimo wszystko musicie sporo dać od siebie i choć efekty nie będą od razu widoczne, to już niedługo zobaczycie, że warto było pracować. W sprawach sercowych coś się w końcu ruszy i jest szansa, że spotkacie kogoś godnego uwagi, a nawet bliższego przyjrzenia się. Jest naprawdę szansa, że ten kogo teraz spotkacie okaże się osobą zainteresowaną związkiem na dłuższą metę. W finansach powinno być nieźle, więc sprawcie sobie małą przyjemność, na którą czekałyście od dłuższego czasu. Ryby, które mają kogoś na stałe, powinny koniecznie spędzić czas tylko we dwójkę, bo właśnie teraz obudzi się wasza głęboko skrywana namiętność. Nie żałujcie partnerowi czułości i uczucia, a w zamian otrzymacie dowody oddania. W finansach całkiem dobrze, więc będziecie miały jedno zmartwienie mniej.Horoskop 2012