Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-11-21


Horoskop tygodniowy 21-27 listopada 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu powinnyście odczuć przypływ energii. Słońce w znaku ognistego Strzelca doda Wam optymizmu i wiary we własne. Będzie tez sprzyjać zawieraniu nowych znajomości. Również w pracy będzie się Wam układać bardzo dobrze. Będziecie mieć teraz pęd do wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności przyjdzie Wam z łatwością. Możliwe, że kierownictwo wyśle Was na bardzo interesujące szkolenia czy konferencje, dzięki temu nawiążecie sporo kontaktów, które w przyszłości mogą zaprocentować. Jeśli myślicie nad własnym biznesem, to teraz może być odpowiedni moment na rozpoczęcie działalności. Samotni będą dysponować zarówno chęciami jak i możliwościami poznania kogoś, dla kogo serce zacznie bić przyspieszonym rytmem. Od Was będzie zależało, czy zechcecie się zaangażować emocjonalnie. W stałym związku wszystko będzie układać się zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Partner będzie dla Was wsparciem i wspólnie spędzony czas przyniesie Wam dużo radości i zadowolenia.

Byk (20.04 – 20.05)

W pracy nie będzie się na razie działo nic szczególnego. Atmosfera powinna być raczej spokojna. Możecie nawet trochę się nudzić. Jeśli monotonia wpływa na Was irytująco, nie pozostaje Wam nic innego jak znaleźć sobie ekscytujące zajęcie poza pracą. Może powinnyście zmienić dotychczasowe hobby na coś bardziej wciągającego, co dostarczy Wam nieco adrenaliny i dzięki czemu odreagujecie codzienny stres. W uczuciach bez większych porywów namiętności. Nie ma co poganiać losu, lecz spokojnie poczekać na właściwy moment i na prawdziwą miłość. Na razie nie przejmujcie się, jeśli jesteście samotne, bo ten stan też ma swoje zalety. Lepiej zresztą cieszyć się swoim własnym towarzystwem niż być niespełnionym w związku. U Byków, które mają swoją drugą połówkę, życie we dwoje zejdzie na razie trochę na dalszy plan. Będziecie zbyt zajęte i możecie nawet odczuwać trochę zmęczenia, dlatego odpocznijcie.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten tydzień będzie interesujący. W pracy sporo się będzie działo. Jeśli macie własną firmę, to możliwe, że pojawi się sporo nowych klientów i wasz biznes się rozwinie. Tylko nie zmarnujcie szans. Będziecie nieźle zabiegane, rozdzwonią się telefony i posypią e-maile. Także na brak zajęcia nie będziecie narzekać. Tylko nie stresujcie się za mocno, jeśli wokół Was będzie teraz trochę zamieszania. To dobrze, przynajmniej nie będziecie się nudzić i będziecie w ciągłym ruchu, tak jak lubicie. Pod względem towarzyskim ten tydzień będzie bardzo obiecujący. Czeka Was dużo spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi, możliwe nieoczekiwane wiadomości i zaproszenia na imprezy, odnowicie już istniejące kontakty, jeśli trochę je ostatnio zaniedbałyście. Bardzo możliwe, że poznacie osobę, której inteligencja i czar zachęcą Was do rozpoczęcia dłuższej znajomości. W stałym związku będzie dość interesująco. Oboje będziecie podekscytowani i możliwe, że wasza namiętność wybuchnie ze zdwojoną siłą. Koniecznie zarezerwujcie choć jeden wieczór tylko dla siebie.

Rak (22.06 – 22.07)

Od tego tygodnia powinnyście zacząć dbać o siebie i uważać na zdrowie. Mimo, że będą pojawić się okazje do spotkań towarzyskich, możecie czuć się trochę nieswojo. Nie róbcie nic na siłę i jeśli czujecie, że wolicie zostać w domu, bo akurat taka macie potrzebę, to zostańcie. Nie musicie dostosowywać się do znajomych, oni też mogą czasem dostosować się do Was. Jeśli osoby ubiegające się o wasze serce nie spełniają waszych oczekiwań, to już lepiej chyba zostać z dobrą książką niż silić się na rozmowę, która i tak nie będzie się kleiła. Tak czy owak, od razu poczujecie, kiedy między Wami zaiskrzy. Słuchajcie głosu intuicji, jeśli chodzi o nowe znajomości i nie dajcie się zwieść pozorom. Choć szanse, że właśnie teraz zmienicie status związku są niewielkie, to jednak może nie zawadzi spróbować. U Raków, które mają partnera na razie bez zmian. Sytuacja finansowa będzie niezła, ale nie wydawajcie pieniędzy zbyt entuzjastycznie.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu odczujecie przypływ sił witalnych. Znacznie polepszy się wasze samopoczucie i wzrośnie wiara we własne możliwości. Życie uczuciowe dostarczy Wam wiele satysfakcji. Będziecie teraz bardzo atrakcyjne i pożądane w towarzystwie. Łatwo sobie zjednacie ludzi, a wasza siła przekonywania będzie nie do odparcia. Są szanse, że spotkacie osobę, która wzbudzi wasze zainteresowanie i z wzajemnością. Jeśli jesteście samotne, to właśnie nadszedł czas, żeby to zmienić. Wokół Was będzie sporo osób zainteresowanych tym, żeby Was poznać bliżej. Będziecie mogli wybrać sobie tego jedynego albo tę jedyną, która odpowiada Wam najbardziej. W pracy będziecie zadowolone z postępów, jakie zrobiłyście. Jeśli jesteście bezrobotne, to jest to najlepszy moment, żeby zaprezentować się potencjalnym pracodawcom od najlepszej strony. W stałym związku chwile spędzone razem przyniosą Wam dużo radości i satysfakcji. Życie rodzinne będzie kwitnąć. Powinnyście zainwestować w siebie, i pamiętać o dokształcaniu się i przystosowywaniu do zmieniających się wymagań rynku.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu sporo się będzie działo zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym, ale nie wszystkie sprawy ułożą się zgodnie z waszymi oczekiwaniami i planami. Jeśli chodzi o karierę, to może być teraz trochę zamieszania, dużo spotkań, wiadomości i ogólnie pewne ożywienie. Jednak nie z wszystkimi w pracy będziecie się zgadzać. Może Was korcić, żeby głośno wyrazić swoje niezadowolenie w związku z pewnymi sytuacjami, ale pamiętajcie o dyplomacji i starej zasadzie, że milczenie jest złotem. I nie łączcie życia zawodowego z czasem wolnym, lepiej trzymajcie się starych znajomych, którzy nie mają nic wspólnego z miejscem, w którym pracujecie. Randkujące Panny będą co prawda spotykać wiele osób, które będą Wami zainteresowanie, ale te osoby niekoniecznie spełnią wasze oczekiwania. W stałym związku może dojść do drobnych starć. Bądźcie więc wyrozumiałe zarówno wobec własnych jak i cudzych wad. Nie warto kłócić się o drobiazgi.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień będzie udany zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Pod względem zawodowym nie będzie żadnych spięć czy problemów. Atmosfera w firmie będzie przyjazna i sympatyczna. Jeśli wyjeżdżacie na wczasy, albo wycieczkę, bardzo miło spędzicie czas w nastroju żartów i zabawy. Samotne Wagi będą mieć możliwości, żeby poznać osoby zainteresowane Wami. Nie wahajcie się, jeśli dostaniecie zaproszenie od znajomych, bo impreza spełni wasze oczekiwania i oderwiecie się od rzeczywistości. Nowe i podniecające romanse pojawią się na horyzoncie. Z drugiej strony możliwe, że będziecie tkwiły jedną nogą w przeszłości, ze względu na stare, ale jeszcze nie całkiem zmurszałe uczucia. Wybór należy do Was. Tylko nie wahajcie się za długo, bo któremuś zirytowanemu narzeczonemu albo ex narzeczonej mogą puścić nerwy i ktoś niewinny może z tego powodu oberwać. W stałym związku może Was dopaść lekkie niezdecydowanie, co do planów spędzenia wolnego czasu.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu nadarzą się okazje, żeby polepszyć sytuację zawodowo – materialną. Możliwe, że nadarzy się okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Tylko sprytnie wykorzystajcie wiedzę i kontakty, a możliwe, że wpadnie Wam do głowy niezwykle oryginalny pomysł. W miłości dopisze Wam powodzenie. Samotni będą mieli szanse poflirtować w pracy. Dzięki temu przerwa na kawę będzie dość ekscytująca. Wspólne wyjścia na imprezy ze znajomymi mogą przynieść okazje, aby poznać tę jedyną lub tego jedynego. Nie odmawiajcie, jeśli zostaniecie zaproszone na imprezę, bo wśród tłumu może czekać na Was ktoś godny zaufania i powierzenia mu najskrytszych tajemnic. Tylko najpierw wybadajcie nowy teren. Zarzućcie sieci i czekajcie. W waszym przypadku wystarczy jedno hipnotyczne spojrzenie i los zdziała już resztę. W stałym związku nie będzie się co prawda działo nic szczególnego, ale może warto trochę urozmaicić wspólne życie. Może wyjazd za miasto, na łono natury, dobrze by Wam zrobił. Warto spędzić trochę czasu razem, zacieśni to waszą więź.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Czeka Was wspaniały tydzień. Kariera i kontakty zawodowe rozkwitną. Powinno Wam dopisać zdrowie i doskonały humor. Poradzicie sobie bez problemu z wyznaczonym przez szefa zadaniem, a nawet zrobicie coś od siebie, co przyniesie Wam korzyść. A na pewno zostaniecie docenione, jeśli nie materialnie, to pochwały i bycie na świeczniku Wam się spodobają i podniosą Waszą pewność siebie. Samotnym nie będzie doskwierał brak powodzenia w miłości. Szanse, że kogoś spotkacie są naprawdę duże. Możliwe, że w drodze do pracy, na spacerze albo na wycieczce pojawi się osoba godna zainteresowania. Możliwe też, że otrzymacie w tym tygodniu wiadomości, które poprawią Wam humor. W stałym związku doskonały czas. Warto byłoby, abyście właśnie teraz zajęły się swoją drugą połówką. Dajcie ukochanej czy ukochanemu do zrozumienia, że Wam zależy. Miłość trzeba pielęgnować. W finansach nieźle, ale grozi Wam rozrzutność, więc panujcie nad swoimi zachciankami.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Na razie w karierze może być niewielki zastój i mimo licznych kontaktów, to jednak nie posuniecie się do przodu. Warto więc zainwestować w nową wiedzę, bo to jest wasz kapitał na przyszłość. Nie oszczędzajcie na kursach i szkoleniach. Choć w chwili obecnej dokształcanie może się Wam wydawać syzyfową pracą, to jednak w przyszłości przekonacie się, że był to doskonały pomysł. W stałym związku więcej czasu spędzicie na zwyczajnych pogawędkach niż romantycznych kolacjach przy świecach. Samotni nie powinni natomiast szukać drugiej połówki na siłę. Jeśli spotkane osoby będą Was przyprawiać o rozczarowanie, to może lepiej zróbcie sobie przerwę od randkowania. Zajmijcie się tym, co obecnie wymaga największej uwagi. Przemyślcie jeszcze raz plany na przyszłość. Ale też zadbajcie o czynny wypoczynek. Jeśli wykonujecie pracę siedzącą, wyjście na basen albo na aerobik świetnie Was oderwie od codziennych problemów.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ten tydzień będzie udany zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Pracujące Wodniki nie będą narzekać na nudę. Wokół będzie się kręcić sporo ciekawych osób. Dobrze wykorzystajcie zasłyszane mimochodem informacje, bo mogą się przydać w przyszłości. Nawiązując kontakty, pamiętajcie o wymienieniu się wizytówkami i robieniu notatek, bo kiedyś może się przydać pozornie nie istotna informacja. Samotni będą mieli okazje do randek. Musicie tylko trochę pomóc losowi. Załóżcie to, w czym czujecie się najwygodniej i najswobodniej i ruszajcie na podbój miłosny. Szczęście powinno się do Was uśmiechnąć, ale wyjdźcie mu naprzeciw. Nie zaszkodzi też zadbać nieco o urodę. W stałym związku zawita harmonia i błogi spokój. W finansach poprawa. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i wysokim kwalifikacjom zostaniecie docenione nie tylko społecznie, ale przełoży się to na stan waszego konta. Ale nie poddawajcie się euforii zakupów, bo możecie wydać więcej niż planowałyście.

Ryby (19.02 – 20.03)

Zarówno w pracy jak i w domu może być nieco napięta atmosfera. Codzienna bieganina może Was przyprawiać o zawrót głowy, dlatego koniecznie musicie zorganizować sobie relaks po pracy, choćby to była dobra książka, albo spacer z psem. Znajdźcie coś, co poprawia Wam humor i sprawia, że zapomnicie o kłopotach. Jeśli jesteście samotne, to mogą pojawić się nowe znajomości, ale będą one dość przelotne i mogą nie zaspokoić waszej potrzeby głębokiej bliskości. Na razie może nie powinnyście podejmować pochopnych decyzji w sprawie partnerstwa i poczekać na rozwój sytuacji. Tym razem może posłuchajcie głosu rozsądku zamiast intuicji. Warto czasem ocenić sytuację bez emocji. W stałym związku możliwa napięta atmosfera, więc nie prowokujcie konfliktów, tylko postarajcie się zrozumieć też swoją drugą połówkę. Jeśli chodzi o finanse to będziecie w niezłej kondycji, ale też możliwe, że komuś bliskiemu przyda się wasze wsparcie.Horoskop 2012