Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-11-14


Horoskop tygodniowy 14-20 listopada 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu dbajcie o zdrowie, pamiętajcie o odpowiedniej diecie i odpoczynku. Możliwe, że będziecie mieć sporo pracy, ale nie dajcie się zwariować. Na razie to nie jest moment na awans czy zbieranie pochwał. Może Wam się na razie trochę nudzić w pracy. Dlatego znajdźcie sobie jakieś zajęcie w czasie wolnym, które zapewni Wam odpowiednią dawkę adrenaliny i emocji. Środa i czwartek powinny być bardzo udane. Ważne sprawy i istotne spotkania ustalcie właśnie na te dni. Pod względem towarzyskim i uczuciowym będzie całkiem nieźle. Jeśli jesteście samotne, to powinno się pojawiać sporo okazji do poznawania kandydatów do poważnego związku. Nie siedźcie tylko zbyt dużo w domu, ale udzielajcie się towarzysko. W stałym związku będzie miło i romantycznie. Warto byłoby porwać drugą połówkę na weekend z dala od codzienności. Finanse pozwolą Wam na odrobinę ekstrawagancji.

Byk (20.04 – 20.05)

W pracy sporo się będzie działo. Możecie zostać docenione, ale tylko jeśli dacie z siebie wszystko. Możecie nawet być trochę rozdarte między domem, pracą a potrzebą odpoczynku. No i uważajcie na konkurencję, bo ta może Wam zacząć deptać po piętach. Jeśli już wiele osiągnęłyście, to teraz tym bardziej musicie ciągle iść do przodu i nie poddawać się. Pod względem uczuciowym na razie lekki zastój. Dla samotnych randka w ciemno może nie spełnić oczekiwań. Choć co prawda będą za Wami ganiać stada zalotników, zainteresowanych poznaniem was bliżej, to możecie mieć spory dylemat kogo wybrać, bo nie każdy spełni wasze oczekiwania. I w efekcie zostaniecie samotne, ale nie przejmujcie się, bo zawsze możecie liczyć na przyjaciół. W stałym związku na razie niewiele się będzie działo. Choć czeka Was sporo rozmów i będziecie mieć czym się dzielić, to na razie trzeba poczekać z romantycznymi uniesieniami.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was dość przyjemny tydzień - zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy sercowe. Natomiast w pracy będziecie musiały się przyłożyć i postarać dość mocno. Dla samotnych Bliźniaków co rusz będą pojawiać się możliwości poznania kogoś interesującego. Czeka Was wiele kontaktów towarzyskich i nowe znajomości. Będziecie nastawione bardzo towarzysko i przyjaźnie, a pozytywny wpływ Merkurego sprawi, że będziecie błyszczeć elokwencją i poczuciem humoru. Dzięki inteligentnemu dowcipowi zjednacie sobie praktycznie każdego. Będziecie teraz emanować nieodpartym urokiem. Powinnyście też pomóc losowi i zadbać o urodę. Wizyta w salonie piękności, albo chociaż mały zabieg upiększający sprawią, że poczujecie się jeszcze bardziej atrakcyjne. U Bliźniąt w stałym związku miłość będzie kwitnąć. Nie żałujcie środków, żeby zadowolić swoją drugą połówkę i doceńcie skarb, jaki macie w domu. Sytuacja finansowa powinna być całkiem dobra. Jeśli macie własną działalność, to zainwestujcie nadwyżkę finansową w reklamę.

Rak (22.06 – 22.07)

W pracy będzie się Wam całkiem nieźle wiodło i wiele spraw ułoży się po waszej myśli. Dysponujecie teraz sporą siłą przebicia i łatwiej niż zazwyczaj będzie się Wam skoncentrować na codziennych obowiązkach. Bardzo możliwe, że uda się Wam teraz właśnie pokonać przeszkody, które nie dawały Wam spać jakiś czas. To dobry moment, żeby skoncentrować się na karierze, a także zrobić trochę porządków w życiu. Jeśli chciałyście pozbyć się paru gratów z waszego domu, to właśnie nadchodzi moment porządków. Jeśli chodzi o bliskich, to nie pozwólcie sobie, aby nadużywano waszą dobroć. Prawdopodobnie nadszedł moment, żeby nauczyć się mówić „nie”. Samotni na razie powinny poczekać na bardziej odpowiednią chwilę. Choć będziecie poznawać nowe osoby, to wśród nich raczej nie znajdzie nikt, kto by Was szczególnie zainteresował. W stałym związku powinnyście zrobić coś nietypowego, dzięki temu ożywicie wasze wspólne życie.

Lew (23.07 – 22.08)

W pracy nie spodziewajcie się na razie awansu. Za to czeka Was trochę rutyny. Możliwe nawet, że chwilowo poczujecie się niezbyt docenione. Jednak atmosfera w firmie będzie miła i przyjazna, dzięki czemu codzienne obowiązki będą całkiem znośne. A już wkrótce sytuacja obróci się na waszą korzyść. Za to sprawy sercowe w pełnym rozkwicie. Są szanse na nowe znajomości. Samotni będą mieli okazję poznać osobę zainteresowaną związkiem i niezobowiązujący flirt może przerodzić się w coś głębszego. Harmonijne aspekty Wenus i Merkurego powinny przynieść nie tylko dobre samopoczucie, ale także dobrze wpłynąć na sytuację finansową. Dzięki temu będziecie mogły więcej niż zazwyczaj pieniędzy przeznaczyć na wypoczynek i przyjemne drobiazgi, jak choćby wyjście do kina czy kawiarni. W stałym związku atmosfera będzie wprost cudowna. Wzajemna bliskość i czułość poprawi humor nie tylko Wam, ale też i partnerowi.

Panna (23.08 – 22.09)

Macie teraz sporo energii. Jednak możecie być trochę niecierpliwe i narwane. Osoby opieszałe mogą Wam działać trochę na nerwy. Bądźcie wyrozumiałe wobec bliźnich, bo nie każdy jest tak dokładny a przy tym wydajny jak Wy. W pracy powoli, ale do przodu. Zrobicie nieduże postępy, które jednak Was ucieszą. Jednak na razie na awans trzeba będzie poczekać. Starajcie się dobrze wykonywać swoje obowiązki. Za to w miłości trochę pod górkę. Samotni będą mieli możliwości do poznawania nowych osób, ale jakoś te znajomości nie przerodzą się w nic głębszego i raczej rozejdą po kościach. Na razie więc zaakceptujcie swój stan i rozwijajcie się wewnętrznie. Dzięki temu będziecie miały interesujące zajęcie i nie będziecie się nudzić. W stałym związku za to czekają Was chwile namiętności, ale uwaga, bo gorąca atmosfera może znaleźć swoje wyładowanie nie tylko w sypialni, ale też możecie się trochę posprzeczać ze sobą.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu będzie Wam się wiodło całkiem nieźle. Wenus z Merkurym nastawią Was optymistycznie i przyniosą wiele interesujących kontaktów. Możecie otrzymać wiadomość, która poprawi Wam humor. Będziecie teraz bardzo towarzyskie, łatwo nawiążecie rozmowę czy nową znajomość. Dzięki dobremu samopoczuciu wzrośnie wasza wydajność w pracy. Wenus doda Wam optymizmu i wiary we własne siły, więc każdą przeszkodę czy utrudnienie pokonacie bez najmniejszego problemu. Dzięki świetnemu humorowi zarazicie otaczające Was osoby przyjazną energią i będą one skłonne podzielić się swoim doświadczeniem i pomóc Wam. Jeśli jesteście samotne, to teraz nadarzy się okazja, żeby poznać miłą osobę zainteresowaną bliższym związkiem. Stałe pary przeżyją romantyczne chwile. Szczera rozmowa zbliży Was do siebie. Nie bójcie się wyznać tego, co czujecie. W finansach możecie oczekiwać niewielkiej poprawy. Jeśli macie swoją firmę, to zainwestujcie w nią trochę pieniędzy.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Ten tydzień będzie całkiem udany. Dopisze Wam dobre zdrowie i samopoczucie. Będziecie miały teraz dużo sił do walki z wyzwaniami, jakie przyniesie Wam los. Samotni będą mieć teraz w czym wybierać, w taką ciemną i zimną pogodę osobniki płci przeciwnej same będą do Was lgnąć. Nawet nie trzeba będzie specjalnie ich zachęcać, bo macie w sobie przecież też magnetyczny urok. Dlatego prawdopodobne jest, że znajdziecie tej jesieni swoją drugą połówkę, która zechce poszukać schronienia w waszych ramionach. W stałym związku może nadszedł czas na dalszą wyprawę, albo choć wyjazd weekendowy. W każdym razie dobrze Wam zrobi jeśli oderwiecie się trochę od codzienności i odpoczniecie w zacisznym miejscu. Wasza miłość odżyje na nowo jeśli tylko przestaniecie martwić się o codzienne troski. Poświęćcie trochę czasu rodzinie. Bliska osoba może potrzebować waszego wsparcia. Wasza sytuacja finansowa będzie dobra, ale z tego względu nie przeceniajcie swoich możliwości.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie emanować nieodpartym urokiem. Prawie nikt nie będzie w stanie Wam się oprzeć. Zagadacie i owiniecie sobie każdego wokół palca. Wasze poczucie humoru zrobi piorunujące wrażenie, dzięki czemu będziecie cieszyć się społecznym uznaniem. Jeśli jesteście samotne, to teraz ten stan właśnie się zmieni. Osoby zainteresowane Wam będą pojawiać się praktycznie na każdym kroku. Tylko od Was zależy, kogo sobie wybierzecie. Tylko nie wahajcie się zbyt długo. W pracy będzie Wam się całkiem nieźle układało. Tylko uśmiechajcie się do właściwych osób w odpowiednim momencie a zrobicie prawdziwą karierę. Pamiętajcie że takt i dyplomacja to podstawa udanych stosunków w miejscu pracy. Więc niektóre spostrzeżenia zachowajcie dla siebie. W stałym związku prawie idealna harmonia. Docenicie uroki życia we dwoje i zbliżycie się do siebie. Kto wie może nawet zapragniecie potomstwa.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Nawet nie macie pojęcia ile możecie osiągnąć. Tylko trochę wiary w siebie. Drzemie w Was ogromna siła, ale musicie w końcu zacząć same siebie doceniać. I nie patrzcie na siebie ciągle tak krytycznie. Doceńcie swoje zdolności. Może chwilami jesteście dla siebie zbyt surowe. Bądźcie więc dla siebie łaskawe i sprawcie sobie drobną przyjemność. Na pewno jest coś, co lubicie robić i co poprawi Wam humor. Zapomnijcie na chwilę o karierze i pomyślcie o swoim wnętrzu. Czego tak naprawdę Wam teraz potrzeba, co sprawi, że poczujecie się w zgodzie ze sobą. Może nadszedł czas, żeby zwolnić tempo i odpocząć. Jedźcie na urlop, podarujcie sobie chwile tylko dla siebie. Jeśli nie możecie sobie pozwolić na wolne, to przynajmniej nie myślcie o sprawach zawodowych, kiedy jesteście w domu. W stałym związku nie będzie się na razie działo nic szczególnego. A samotni powinni polubić swój stan, przynajmniej jesteście wolne i nikt Wam głowy nie zawraca.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Kariera będzie Was na razie trochę uwierać. Nie wszystko ułoży się po waszej myśli, ale pamiętajcie, tylko spokój Was może uratować. Już niedługo wszystko w firmie zmieni się na waszą korzyść i trochę sobie odetchniecie od codziennego młyna. Za to sprawy sercowe zdecydowanie będą przebiegać po waszej myśli. Jeśli jesteście samotne to będą okazje, żeby poznać potencjalnego partnera albo partnerkę. Możliwe też, że wśród napotkanych przypadkowo znajomych będzie osoba, której serce zabije dla Was szybciej. Nie ograniczajcie się do jednej tylko narodowości. A gdyby tak miedzy Wami zaiskrzyło, to możecie pojechać w podróż poślubną do egzotycznego kraju, albo chociaż na wycieczkę, jak nie w podróż poślubną. W stałym związku będzie po prostu idealnie. Finanse też dobrze.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu sprawy zawodowe będą przebiegać rewelacyjnie. Wykorzystajcie sprzyjający Wam czas i okoliczności. Nie pogrążajcie się tylko za mocno w marzeniach i jednak pamiętajcie o otaczającej Was rzeczywistości i tych wszystkich przyziemnych sprawach. Zatem rozsądnie podejdźcie do obowiązków. Jeśli ostatnio macie wrażenie że jesteście niezrozumiane, to możliwe, że to wcale nie wrażenie. Chwilowo powinnyście przestać wczuwać się w sytuację innych i zająć się sobą. Możliwe, że w związkach partnerskich kierujecie się zbytnim idealizmem. Czas trochę zejść na ziemię albo urealnić swoje oczekiwania wobec innych. Pamiętajcie, że trudno Wam będzie znaleźć sobie kogoś z krwi i kości jeśli gonicie za księciem z bajki. Może zaakceptujcie druga osobę razem z jej wadami. W stałym związku mogą wystąpić drobne spięcia, ale dzięki nim trochę się rozgrzejecie.Horoskop 2012