Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-11-07


Horoskop tygodniowy 7-13 listopada 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W poniedziałek i wtorek Księżyc natchnie Was pozytywnymi emocjami. Będziecie przyjaźnie nastawione do otoczenia i ludzie to wyczują. W te dni możecie liczyć na powodzenie w tym, co akurat będziecie robiły. W tym tygodniu pełnia Księżyca w Byku może przynieść trochę napięcia w związku z finansami. Jeśli dbacie o linię, to nie folgujcie sobie w przyjemnościach podniebienia, bo może się to bardzo niekorzystnie odbić na waszej figurze. Sprawy finansowe również będą istotne. Zadbajcie więc o stan waszego konta. Jeśli nadarzy się dodatkowe zajęcie, to nie wahajcie się podjąć pracy. Czeka Was dobra passa w miłości. Samotni mogą liczyć, że ich miłosne podboje przyniosą spektakularne efekty. Miłość od pierwszego wejrzenia może w Was uderzyć jak grom z jasnego nieba. Nawet się nie obejrzycie, a będziecie zadurzone po uszy. W stałym związku atmosfera harmonii i miłości zdecydowanie polepszy Wam humor, co przełoży się na pozostałe dziedziny życia.

Byk (20.04 – 20.05)

Wasza kariera będzie posuwać się do przodu, ale odbędzie się to trochę kosztem wolnego czasu. Bardziej pracowite Byki będą miały szanse na podwyżkę. Ogólnie wasza sytuacja finansowa będzie raczej napawać optymizmem. Planeta obfitości Jowisz sprzyja Wam teraz w rozwoju w praktycznie każdej dziedzinie życia. W tym tygodniu zwłaszcza łasuchy powinny uważać, żeby nie złapać dodatkowych kilogramów, bo nie tylko układy planet, ale depresyjna pora roku sprzyja poprawianiu humoru przeróżnymi przysmakami. Samotni powinni na razie odpuścić sobie randki w ciemno i w ogóle zająć się pracą i hobby. Nie ma co popędzać losu, bo na razie układy na niebie nie będą sprzyjać zawieraniu związków. Co prawda w biznesie będziecie mieć dobrą passę, ale w życiu prywatnym pogódźcie się z obecnym stanem rzeczy. Dobrze, że choć macie przyjaciół na których możecie liczyć. Byki w parach będą mocno zaabsorbowane życiem zawodowym i miłość zejdzie na dalszy plan.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W sprawach zawodowych na razie nie będzie się działo nic szczególnego. Można powiedzieć nawet, że czeka Was lekki zastój. Za to w uczuciach będzie się działo. Samotni mogą spodziewać się porywów namiętności. Nie przegapcie okazji do zawarcia nowej interesującej znajomości. Przypadkowe spotkanie może przerodzić się w dłuższy związek. Dużo tutaj będzie zależało od waszego podejścia. Jeśli jednak zaczniecie się teraz spotykać, to niekoniecznie będzie to stabilna relacja. Grożą Wam wzloty i upadki. Nie grożą Wam na razie wielkie zmiany czy przełomy. Trochę uważajcie na finanse, bo mogą Was korcić niepotrzebne wydatki, a tutaj raczej przydałoby się oszczędzać. Zbliża się sezon urlopów zimowych, więc jeśli chcecie sprawić sobie nowy sprzęt narciarski, albo chociaż udać się na krótki wypad w góry, to trzeba będzie w tej chwili z czegoś zrezygnować.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu na pierwszy plan wysunie się kariera. Zwłaszcza jeśli zdobywacie nowe kwalifikacje, to bardzo dobrze Wam pójdzie. W pracy wiele spraw będzie się układać po waszej myśli. Świetnie sobie poradzicie z codziennymi wyzwaniami. Odczujecie też życzliwość osób w waszym otoczeniu. Dzięki miłej atmosferze uda się Wam wiele osiągnąć. Za to w sprawach sercowych trochę gorzej. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie zanosi się, że ulegnie to zmianie. Bądźcie cierpliwe i cieszcie się, że możecie liczyć na rodzinę i przyjaciół. We właściwym czasie znajdziecie właściwą osobę. W stałym związku możliwe drobne nieporozumienia. Nie czepiajcie się drobiazgów, a jeśli już coś Wam leży na sercu, to szczerze o tym porozmawiajcie z partnerem. Nie liczcie na to, że wasza druga połówka sama się domyśli waszych potrzeb. W finansach nieźle, ale zachowajcie zdrowy rozsądek jeśli chodzi o wydatki.

Lew (23.07 – 22.08)

Na początku tygodnia wasze życie rodzinne czeka ożywienie. Możliwe, że bliska osoba zrobi Wam niespodziankę. W pracy będziecie miały trochę pod górkę. Obowiązków będzie dużo a czasu na wykonanie wszystkiego niewiele. Za to sprawy uczuciowe będą się układać po waszej myśli. Jeśli jesteście samotne, to jest duża szansa, że właśnie teraz zostaniecie zauważone i pojawią się chętni do ubiegania się o wasze względy. Będziecie miały sporo zalotników do wyboru. Wenus w Strzelcu przychylnie nastawi do Was osoby spod znaku Strzelca i Wagi. Bardzo możliwe, że poznacie kogoś interesującego w drodze do pracy, albo w czasie spaceru. Chęć odkrywania nowości i potrzeba przeżycia przygody sprawi, że wasze podekscytowanie udzieli się otoczeniu. W stałym związku panować będzie atmosfera miłości i harmonii. Możecie teraz wydawać pieniądze dość lekką ręką, więc w kwestiach finansowych kierujcie się zdrowym rozsądkiem a nie impulsami.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu powinnyście się skupić na sprawach zawodowych, bo od ilości wkładu pracy zależy wasz sukces. Wcześniej nawiązane kontakty okażą się bezcenne. Osoby bardziej doświadczone od Was posłużą Wam dobrymi radami i nakierują na właściwe tory. W miłości może być trochę niestabilnie. Samotni powinni dość sceptycznie podejść do nawiązanych znajomości. Włączcie zdrowy rozsądek oceniając potencjalnego partnera bądź partnerkę. Pozory mogą mylić i przemiła osoba może okazać się tak naprawdę kim innym. Nowo poznane osoby będę przewijać się przez wasze życie i mogą wprowadzić nieco zamieszania, a potem zniknąć. Nie bierzecie za bardzo do serca jeśli mimo starań ze znajomości nic nie wyjdzie. Wy też w odpowiednim czasie spotkacie swoją drugą połówkę. W stałym związku możliwe drobne napięcia.

Waga (23.09 – 22.10)

W pracy zmienicie trochę podejście do obowiązków. Będziecie bardziej skoncentrowane na celu. Byle drobiazgi przestaną Was rozpraszać. Możecie być nawet mile zaskoczone same sobą i tym jak dobrze sobie radzicie. Wagi w stałym związku będą mogły cieszyć się bardzo dobrą atmosferą. Koniecznie znajdźcie czas dla swojej drugiej połówki, żeby pobyć tylko we dwoje. Ukochany odwdzięczy się Wam okazując szczere uwielbienie i podziw. Jeśli jesteście samotne są szanse, że poznacie kogoś. Dlatego nie siedźcie w domu, tylko pokazujcie się wśród znajomych. Dzięki temu zwiększycie szanse, że zostaniecie zauważone. Poza tym Wenus w znaku optymistycznego Strzelca sprawi, że wasza uroda zostanie zauważona i będziecie promieniały, co uczyni Was jeszcze atrakcyjniejszymi. Jeśli chodzi o pieniądze, to może Wam teraz grozić zbytnia rozrzutność, dlatego planujcie swoje wydatki.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Wykorzystajcie dobrą passę w pracy. Słońce będzie Wam dodawać energii do działania i wiary we własne siły. Tylko nie traćcie teraz czujności, bo fakt że sprawy dobrze idą, wcale nie oznacza, że tak będzie zawsze. Zaplanujcie więc strategię na przyszłość, w razie gdyby pojawiło się coś lub ktoś, kto będzie zagrażał waszej karierze. Jeśli chodzi o uczucia, to będziecie teraz miały powodzenie, choć same możecie trochę wybrzydzać i doszukiwać się Wad w innych. Choć odrobina krytycyzmu nie zaszkodzi, to nie przesadzajcie ze złośliwymi uwagami, bo możecie do siebie zrazić potencjalnego kandydata. Samotni mają pewne szanse na poznanie kogoś, ale tylko jeśli zachowają umiar. W stałym związku na razie bez zmian. Dobrze byłoby, gdybyście spędziły trochę czasu tylko we dwoje. Dzięki temu zrelaksujecie się i zapomnicie o problemach. W finansach będzie nieźle.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Choć w karierze na razie nie nadeszło jeszcze wasze pięć minut, to uczucia będą kwitnąć. Samotni będą mieli wiele możliwości, żeby poznać kogoś interesującego. Wenus będzie Wam dodawać uroku, wzrośnie wasza pewność siebie i co rusz będą się Wam trafiać okazje do flirtowania. Tylko za bardzo nie angażujcie się w pogawędki przy kawie w pracy, bo możecie się przez to narazić szefowi. Luz jest wskazany, ale wszystko z umiarem. Nawet jeśli nie spotkacie miłości swego życia, to na pewno dopisze Wam bardzo dobre samopoczucie i humor, dzięki któremu zjednacie sobie otoczenie. Jednym słowem będzie Wam się dobrze wiodło. Nie przesadzajcie tylko z rozrywkami i zostawcie sobie zapas na koncie. Tak na wszelki wypadek. W stałym związku harmonia i cudowna atmosfera. Ze swoją drugą połówką poczujecie, że jesteście w domu i nie musicie już dalej szukać.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Wasza kariera będzie się układać całkiem nieźle. Choć co prawda czeka Was dużo pracy, to będziecie się jej oddawać z chęcią. Życie zawodowe przyniesie Wam też mnóstwo satysfakcji, bo pokonacie niektóre swoje ograniczenia i zdobędziecie nowe umiejętności, które podniosą waszą pewność siebie i wiarę we własne siły. Choć na awans jeszcze trochę poczekacie, to jednak praca da Wam poczucie spełnienia i satysfakcji. Możliwe, że odkryjecie, że pasja lub hobby przyniesie Wam zyski nie tylko w postaci produktywnie spędzonego czasu. Natomiast w uczuciach lekki zastój. Jeśli jesteście samotne, to nie powinnyście teraz szukać drugiej połówki na siłę. Dajcie sobie czas i bądźcie wyrozumiałe same dla siebie. Koziorożce w stałym związku powinny razem poszukać emocjonującego zajęcia, które sprawi, że zaangażujecie się z pasją i zapomnicie o całym świecie. Taka wspólna pasja pomogłaby Wam też zrelaksować się po pracy.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W pracy możecie odczuwać trochę napięcia. Nie jesteście same i nie wszystkie obowiązki musza spoczywać na Was, więc nie dajcie się wykorzystywać. Jeśli macie podwładnych, to rozplanujcie zajęcia tak, żeby nikt się nie nudził. Mimo to może się okazać, że będziecie musiały brać udział w mediacjach i zażegnywać konflikty. Koniecznie relaksujecie się po pracy, bo nadmiar stresu może źle wpłynąć na wasze zdrowie. Samotni będą mieli szanse znaleźć sobie kogoś na stałe i to całkiem niespodziewanie. Krótki urlop albo wyjazd to całkiem niezły pomysł i jeśli uda się go zrealizować, to nie pożałujecie. Zainwestujcie trochę w siebie, bo dzięki temu poczujecie się lepiej same ze sobą, a niespodziewane komplementy poprawią Wam samopoczucie. W stałym związku dobrze byłoby, gdybyście urozmaiciły wspólne wieczory i zaplanowały coś niecodziennego. Posłuchajcie głosu intuicji i realizujcie nawet śmiałe pomysły.

Ryby (19.02 – 20.03)

Wasza kariera będzie teraz przebiegać bezproblemowo. Być może nawet jakieś zagadnienie w pracy zaabsorbuje Was na tyle, że bardzo mocno się zaangażujecie i zapomnicie o otaczającym Was świecie. To doskonale, bo wreszcie uda się Wam połączyć życie zawodowe z potrzebą zaangażowania. Ryby bez zajęcia powinny teraz słuchać wewnętrznego głosu, bo może podpowie Wam, czym się zająć i w jakiej dziedzinie zrealizujecie swoje powołanie. Samotni będą mieli dużo okazji do flirtów, ale szanse na stały związek są na razie niewielkie. Na razie nie angażujcie się zbyt mocno w nową znajomość. Lepiej rozsądnie przyjrzyjcie się z kim macie do czynienia, zanim skoczycie na głębokie wody. W stałym związku na razie nie będzie różowo. Możliwa różnica zdań między Wami. Nie zawsze musicie ustępować, niech partner zaspokoi też wasze potrzeby emocjonalne. Możecie trochę postawić na swoim.Horoskop 2012