Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-10-31


Horoskop tygodniowy 31 października - 6 listopada 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Początek tygodnia będzie pracowity, ale od środy dzięki pozytywnemu wpływowi Wenus i Merkurego poprawi się Wam humor. W sprawach zawodowych na razie nie będzie się działo nic szczególnego, czekają Was zwykłe codzienne obowiązki i zajęcia. Nie popadajcie w zwątpienie, jeśli nie wszystko w pracy idzie po waszej myśli. Przyda się Wam na razie wytrwałość i spokój ducha. Dla samotnych szansa na poznanie interesującej i zainteresowanej Wami osoby dopiero w połowie tygodnia. Wenus sprawi, że zechcecie poszukać drugiej połówki i co więcej, macie szanse na znalezienie jej. Dlatego koniecznie wychodźcie z domu, jeśli tylko nadarzy się taka możliwość. Na weekend zarezerwujcie co najmniej jeden wieczór, żeby odpocząć i pobyć ze znajomymi. W stałym związku będzie bardzo miło i romantycznie. Wasza sytuacja finansowa będzie na razie niezła, więc będziecie mogły sobie pozwolić na trochę drobnych przyjemności.

Byk (20.04 – 20.05)

W tym tygodniu będziecie mocno skoncentrowane na karierze, ale przez to będziecie musiały zrezygnować z niektórych rozrywek i zająć się pracą kosztem czasu wolnego. Możecie mieć wrażenie, że jesteście rozdarte między domem a pracą i ciągle musicie wybierać. Jeśli jesteście samotne, to na razie odpuśćcie sobie poszukiwania drugiej połówki. Jeszcze przyjdzie czas na miłość, a póki co zajmijcie się tym, co dla Was najważniejsze. Na pewno są w waszym życiu teraz pilne sprawy, które wymagają rozwiązania. Nie odkładajcie tego, co ważne na potem, bo nagromadzą się Wam zaległości, z którymi trudno będzie walczyć. Bądźcie więc na bieżąco, bo na razie trzeba się będzie skupić na pracy. W stałym związku na razie nie będzie się na razie działo nic ciekawego. Z jednej strony to dobrze, bo docenicie stabilizację, a z drugiej, jeśli brakuje Wam mocnych wrażeń, to zacznijcie uprawiać sporty ekstremalne.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W tym tygodniu będziecie mieć trochę więcej obowiązków. Możecie nawet czuć się przytłoczone, bo na początku tygodnia szef będzie od Was wymagać dużo skupienia i koncentracji. Od środy jednak humor Wam się polepszy, bo Wenus i Merkury w żywiole ognia dodadzą Wam werwy. Ponadto Merkury może przynieść niektórym Bliźniętom dużo kontaktów, a może nawet trafi się dłuższy wyjazd. Nie będziecie miały żadnych problemów z zawieraniem znajomości. Jeśli jesteście samotne, to być może właśnie teraz znajdziecie sobie kogoś do pary. W środę i czwartek nabierzecie wiatru w żagle i zaczniecie myśleć o swoim życiu perspektywicznie. Jeśli zaczniecie robić plany na przyszłość, to zejdźcie też trochę na ziemię i nie przeceniajcie swoich możliwości. Dla osób w stałym związku ten czas będzie bardzo owocny i miły. Emocjonalnie się do siebie zbliżycie.

Rak (22.06 – 22.07)

Tydzień będzie bardzo udany. Słońce doda Wam energii, sił witalnych i optymizmu. Wasz trud w rozwój firmy zostanie doceniony, możliwe nawet, że dostaniecie podwyżkę. Sprawy sercowe niekoniecznie będą układać się po waszej myśli, ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Na razie cieszcie się dobrą passą w pracy. Dzięki temu wzrośnie wasza pewność siebie i wiara we własne siły. Sukcesy dobrze podziałają na wasze samopoczucie. Jeśli jesteście samotne, to nie martwcie się tym zbytnio, tylko czekajcie cierpliwie, bo wasze pięć minut w miłości jeszcze nadejdzie. W stałym związku może nieco powiać nudą, ale to dobrze, bo przynajmniej znaczy to, że znacie się już na wylot i ani Wy ani partner nie zrobi Wam żadnej niemiłej niespodzianki. Jeśli chodzi o finanse, to bądźcie ostrożne, nie ma co się zanadto forsować z wydatkami.

Lew (23.07 – 22.08)

Z początkiem tygodnia możecie się czuć nieszczególnie, ale około środy Wam to przejdzie. Będziecie się podobać dosłownie wszystkim. Nie tylko koledzy ale nawet i szefowie będą wdzięczyć się do Was. A samotne Lwy to już w ogóle od zalotników opędzić się nie będą mogły. Na pewno wybierzecie sobie jakiegoś godnego Was adoratora, który albo też która adorować Was będzie od świtu do zmierzchu. Odbijecie sobie teraz podwójnie za czas, kiedy byłyście samotne. A nawet jeśli nie zakochacie się od pierwszego wejrzenia, to bardzo przyjemnie spędzicie czas i dowartościujecie się. Tylko nie przesadzajcie z afiszowaniem się, bo innym może zrobić się przykro, że nie są tacy ponętni i uwodzicielscy jak Wy. Lwy w stałym związku czekają porywy, a nawet wichry namiętności. W finansach będzie całkiem nieźle, dlatego będziecie sobie mogły pozwolić na małą ekstrawagancję i wybrać się na nieplanowane zakupy.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu praca przyniesie wam wiele satysfakcji. Znajomości, jakie wcześniej zawarłyście okażą się przydatne w pracy. Wzrost waszej pozycji w firmie będzie powolny, ale za to pewny. Poprawi się Wam też samopoczucie, Słońce będzie sprzyjać regeneracji. Nie zapomnijcie o uprawianiu sportu na co dzień i nie przepracowujcie się. Co prawda sukcesy w pracy mogą Was motywować do coraz większego zaangażowania w sprawy firmy, ale zachowajcie umiar i zdrowy rozsądek. Życie składa się nie tylko z obowiązków, ale i przyjemności, zatem na weekend zarezerwujcie sobie wolne i zajmijcie się swoją drugą połówką. Samotni koniecznie powinni poudzielać się towarzysko i wyjść na imprezę. Nawet jeśli nie spotkacie tego jedynego, to przynajmniej miło spędzicie czas wolny. Nawet spacer po okolicy będzie miłą odmianą po całym tygodniu pracy. W finansach nieźle, ale bądźcie cierpliwe, bo na znaczną poprawę będziecie musiały poczekać.

Waga (23.09 – 22.10)

Na początku tego tygodnia nie będzie się działo nic szczególnego. Możecie nawet trochę się nudzić. Ale w drugiej połowie tygodnia coś się ruszy. Wenus w znaku ciekawskiego i entuzjastycznego Strzelca pobudzi Was do działania i dostaniecie zastrzyk energii. Będziecie nastawione na poznawanie nowych osób, zawieranie znajomości i nowe kontakty. Środa i czwartek będą udane pod względem towarzyskim. Jeśli wychodzicie wtedy na imprezę, to będziecie się świetnie bawić. Samotne Wagi będą miały spore szanse na związek. Tylko musicie bywać w świecie i pokazywać się w nowych ciuszkach albo odnowić fryzurę i zrobić wrażenie nie tylko na znajomych, ale i potencjalnych kandydatach na męża. Dlatego ruszajcie śmiało na randkę, bo układy na niebie Wam sprzyjają. Wagi w związku docenią harmonijne życie razem i będą szczęśliwe mogąc być blisko drugiej osoby. W finansach całkiem nieźle.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dacie sobie świetnie radę w pracy w tym tygodniu. Dopisze Wam dobre samopoczucie i zdrowie. Dzięki temu będziecie mieć sporo energii do walki z codziennymi wyzwaniami. W pracy wasze zaangażowanie wywrze bardzo dobre wrażenie. Poradzicie sobie bez problemu z codziennymi zadaniami, a nawet wykonacie jeszcze więcej niż sobie zaplanowałyście. Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to nie jest to najlepszy moment na szukanie drugiej połówki. Samotni powinni więc zająć się pracą i rozwijać swoje hobby. W odpowiednim czasie znajdzie się niejedna osoba zainteresowana Wami na poważnie. W stałym związku na razie nie będzie się działo nic ciekawego. Powinnyście docenić stabilizacją i okazać partnerowi uczucie. Nie zawsze opłaci się pokazywanie kamiennej twarzy. Wasza sytuacja finansowa nie będzie najgorsza, dlatego będziecie sobie mogły pozwolić na ponadprogramowe wydatki. Nie zapomnijcie też odpocząć, bo możecie mieć tendencje do przepracowywania się. Krótki wyjazd na weekend dobrze Wam zrobi.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu zadbajcie szczególnie o zdrowie i nie bagatelizujcie nawet drobnych problemów. W pracy na razie lekki zastój. Na wybicie się na czoło w firmie musicie poczekać. Na razie praca nie będzie do końca spełniać waszych oczekiwań. Przyda się Wam optymizm i wiara w lepsze jutro. Nie martwcie się jednak, ta sytuacja jest przejściowa i niedługo zobaczycie, że wasz wysiłek się opłacił. Za to w uczuciach to jest wasz czas. Od połowy tygodnia Wenus z Merkurym przyniosą Wam liczne spotkania towarzyskie. Będziecie na topie gdziekolwiek się pojawicie. Samotni powinni szczególnie o siebie zadbać i pomóc losowi, bo samo nic się nie zrobi. Dlatego śmiało ruszajcie na randkę. W stałym związku będzie bardzo miło i romantycznie. W weekend koniecznie zafundujcie sobie wycieczkę tylko we dwoje. Spędzicie miło czas i jeszcze się dotlenicie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Kariera nieźle, za to w miłości na razie nie będzie się Wam wiodło tak jakbyście tego oczekiwały. Nie ma co więc poganiać losu i zająć się karierą, bo tutaj zawsze znajdzie się coś do zrobienia, albo ulepszenia. W pracy naprawdę macie szanse wyróżnić się, w końcu nikt nie poświęca się dla firmy tak jak Wy i nikt tak ochoczo nie zostaje na nadgodziny. Samotni więc zamiast chodzić na randki w ciemno, niech zapiszą się na dodatkowy kurs podnoszący kwalifikacje. Musicie wiedzieć, że w dobie kształcenia ustawicznego każda dodatkowa umiejętność, której konkurencja nie posiada zwiększa wasze szanse w wyścigu na szczyt. Merkury może sprawić, że mogłybyście podróżować, ale pytanie brzmi czy będzie Wam się chciało. Może czas ruszyć się jednak i nie przesiadywać tyle za biurkiem. W finansach na razie brak poprawy, ale już wkrótce będzie lepiej.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Na sukcesy w karierze trzeba będzie poczekać, ale za to w miłości sobie odbijecie. Wenus sprawi, że będziecie pożądanymi gośćmi na niemalże każdej imprezie. Nie ma co żałować pieniędzy na fryzjera tudzież inne zabiegi upiększające mające na celu wywołanie u przedstawicieli płci przeciwnej przyjemności estetycznej. I same dzięki temu odczujecie komfort podziwiając własne odbicie w lustrze, co bardzo pozytywnie wpłynie na wskaźniki pewności siebie. Nawet jak nie znajdziecie tego jedynego rycerza w białym BMW, bądź przemiłej niewiasty, to i tak pozytywne wrażenia i samozadowolenie są przecież bezcenne. Podziw w oczach kolegów i koleżanek polepszy wam humor na resztę dnia. Wodniki w stałym związku powinny dać ponieść się wodzom fantazji i poeksperymentować ze swoją drugą połówką. Jeśli do tej pory waszym sobotnim zwyczajem było wspólne siedzenie na kanapie przy akompaniamencie Tańca z gwiazdami, to teraz przełamcie tę rutynę i wyjdźcie na miasto.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będzie się Wam wiodło w karierze. Harmonijne aspekty Słońca sprawią, że w pracy prawie wszystko ułoży się bezproblemowo. Uda się Wam to, co do tej pory sprawiało kłopoty i wydawało się nie do przejścia. Jeśli ubiegałyście się o awans, to teraz jest on całkiem możliwy. Dlatego cieszcie się dobrą passą i wykorzystajcie jak najlepiej szanse, jakie daje Wam los. Samotne Ryby na razie powinny skupić się na życiu zawodowym. Będzie co prawda możliwość, żeby porandkować, ale raczej będą to przelotne znajomości i są bardzo nikłe szanse, że wyniknie z tego dłuższy związek. Tutaj od Was zależy, czy zechcecie przeżyć chwilową przygodę, czy wolicie zaangażować się na dłużej. W stałym związku możliwe drobne starcia, ale podgrzeją one tylko atmosferę i sprawią, że nie będziecie się nudzić. Uważajcie na finanse, bo mogą Was teraz korcić wyprzedaże, a potem może okazać się, że wcale nie potrzebujecie tego, co akurat kupiłyście.Horoskop 2012