Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-10-24


Horoskop tygodniowy 24 - 30 października 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu trzeba będzie skoncentrować się na pracy i zająć się tym, co pilne. Samotne Barany na razie nie mają co liczyć na to, że spotkają drugą połówkę. Układ na niebie nie sprzyja nowym znajomościom. Co prawda możecie spotykać się z potencjalnymi kandydatami na partnera, ale mało prawdopodobne, że coś sensownego z tego wyniknie. Raczej nie nastawiajcie się na miłość od pierwszego wejrzenia, bo się rozczarujecie. W tej chwili zajmijcie się karierą, która będzie od Was wymagać sporo uwagi. Bliska osoba może potrzebować waszej pomocy, więc wysłuchajcie spokojnie i pocieszcie, jeśli będzie trzeba. W stałym związku nie będzie się na razie działo nic szczególnego i przynajmniej w tej dziedzinie spokojnie i stabilnie. W finansach bywało lepiej. To nie jest czas na duże zakupy. Lepiej na razie oszczędzajcie, bo nie zanosi się w najbliższym czasie na wielką poprawę stanu konta.

Byk (20.04 – 20.05)

Wasza sytuacja będzie teraz dość interesująca. W pracy mogą pojawić się możliwości rozwoju, na pewno nie będziecie się nudzić. Możliwe, że mimochodem zdobędziecie nowe umiejętności. Jednak zachowajcie ostrożność w kontaktach z pracownikami, bo jeśli wygadacie się ze swoimi planami zawodowymi, to możecie zapeszyć. Dlatego w waszym wypadku lepiej przemilczeć pewne sprawy. Samotni będą mieli zarówno możliwości jak i okazje do zawierania nowych znajomości, choć na stały związek trzeba będzie poczekać. Na razie choć romantycznie, to jednak dość przelotnie. Nowi ludzie będą się w waszym życiu pojawić i znikać niczym meteoryty w atmosferze. W stałym związku mogą wyjść na jaw zadawnione sprawy i urazy. Starajcie się unikać zazdrości czy zaborczości. Nie jest to obecnie zbyt dobre rozwiązanie. Lepiej byłoby próbować osiągnąć kompromis i nie wywierać nacisków. Finanse nieźle, może pojawić się możliwość dodatkowego dochodu.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Tydzień może przynieść trochę napięcia. Nie wszystko będzie się układać tak, jak tego chcecie. W pracy możecie być nieco opóźnione. Zwłaszcza Bliźniaki wykonujące pilne zlecenia mogą odczuć sporą presję czasu. Trzeba się będzie pospieszyć z obowiązkami, będzie trochę stresu, ale w końcu dacie radę. Uważajcie na zdrowie. Ubierajcie się ciepło, racjonalnie się odżywiajcie i pamiętajcie o ćwiczeniach fizycznych. Samotni co prawda będą mogli nawiązać przelotne znajomości, ale ciężko będzie Wam będzie być razem na dłużej. Póki co, cieszcie się tym co macie i nie wymagajcie zbyt wiele. W ten sposób unikniecie rozczarowania. W stałym związku możliwe drobne nieporozumienia, dlatego wyjaśniajcie jasno od razu, jeśli macie problem, albo coś Wam nie pasuje, bo potem nietrudno o kłótnię. Poza tym na razie nie czekają Was wielkie przełomy jeśli chodzi o życie uczuciowe.

Rak (22.06 – 22.07)

Ten tydzień będzie udany zarówno pod względem zawodowym jak i towarzyskim. Słońce będzie dodawać Wam energii. Koncentracja na celach i karierze przyjdzie Wam bez problemu. Poprawi się wasze zdrowie, samopoczucie i kondycja fizyczna. Sprawy zawodowe będą przebiegać po waszej myśli. W pracy miła, pełna luzu atmosfera. Będziecie mogły trochę się odprężyć, co nie znaczy że poleniuchować. W stałym związku harmonia i spokój, dzięki temu jeszcze polepszy się wasz nastrój. U samotnych będzie sporo okazji, żeby spotkać osoby zainteresowane związkiem. Zarówno Wy same jak i otoczenie będą przyjaźnie nastawione i wasz dobry nastrój udzieli się innym. Łatwo owiniecie sobie wokół palca każdego, kto stanie na waszej drodze. Możliwa także poprawa finansów. Nadchodzi właśnie dobry czas dla interesów. Wasze wcześniejsze inwestycje mogą zacząć przynosić wreszcie zyski. Nieźle też będzie w kontaktach handlowych. Z łatwością zjednacie sobie przychylność kontrahentów i klientów. Mimo niezłej sytuacji, nie wydawajcie zbyt dużo, bo lepiej zachować trochę pieniędzy na przyszłość.

Lew (23.07 – 22.08)

Mars wciąż dodaje Wam energii do walki z przeciwnościami losu. Przyda się Wam w tej chwili trochę zdecydowania i siły przebicia, bo zarówno w sprawach zawodowych jak i w uczuciach czeka Was trochę przeciwności. W pracy na waszą głowę spadnie sporo obowiązków i będziecie musiały być wytrwałe. Możliwe nawet, że trzeba będzie zostać w pracy po godzinach. Co prawda dzięki temu zarobicie więcej, ale da o sobie znać zmęczenie. Więc jak tylko będzie możliwość, wypoczywajcie, a przede wszystkim wyśpijcie się. Rodzina może Wam teraz trochę działać na nerwy, bo atmosfera będzie napięta, a Wy na razie wymagacie taryfy ulgowej. Samotni na razie nie spotkają ani drugiej połówki ani nawet nie będą mieć zbyt wielu możliwości do poflirtowania czy nawet małego romansu. Czekajcie spokojnie, już niedługo nadejdzie wasze pięć minut w miłości.

Panna (23.08 – 22.09)

Początek tygodnia rozpoczniecie w bardzo dobrym nastroju. Dostaniecie wsparcie emocjonalne od rodziny i bliskich Wam osób. Zarówno w miłości jak i w pracy sprawy będą teraz układać się po waszej myśli. Nieznacznie polepszy się wasze samopoczucie, dzięki czemu codzienne wyzwania wydadzą się Wam łatwiejsze. Poznacie teraz sporo osób, które będą chętne pomóc Wam w karierze. Również w pracy będziecie mogły liczyć na wsparcie. Odejdzie Wam trochę obowiązków i odrobina luzu będzie teraz niezłą odmianą. Samotni mogą poznać drugą połówkę, a nawet jeśli znajomość nie okaże się wielką miłością, to przyjemnie spędzicie czas, a usłyszane komplementy podniosą wam samoocenę. Możliwe nawet, że przyjaźń okaże się czymś więcej. W stałym związku będzie spokojnie, romantycznie i bardzo miło. W wolnym czasie uda się Wam nacieszyć się swoją obecnością. Sprawy finansowe nie najgorzej, mimo że nie czeka Was na razie wielka poprawa, to trochę podreperujecie budżet i kupicie sobie parę niezbędnych drobiazgów.

Waga (23.09 – 22.10)

Wasza energia skupi się teraz na sprawach finansowych. W pracy nie będzie się na razie działo nic szczególnego. Wszystko popłynie sobie swoim własnym rytmem. W związku możliwe, że widmo z przeszłości rzuci trochę cień na wasze szczęście. Dlatego jeśli zadawnione sprawy nie dają Wam spokoju, to może czas je rozwiązać. Być może warto poruszyć z drugą stroną pewne tematy tabu i wyjaśnić, co Was boli. Szczera rozmowa może oczyścić atmosferę i sprawić, że jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie. Chociaż nie będzie idealnie, to jednak trochę zmienicie spojrzenie na partnerstwo. Przecież bycie ze sobą nie składa się z samych przyjemności. Samotne Wagi na razie powinny skoncentrować się na innych dziedzinach życia niż szukanie partnera. W tej chwili czas nie sprzyja poznawaniu osób zainteresowanych Wami na poważnie. Zresztą nie będziecie miały zbyt wielu okazji, żeby chodzić na randki.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tej chwili jest dla Was bardzo sprzyjający czas. Zarówno życie zawodowe jak i uczuciowe powinny układać się bezproblemowo. W pracy będziecie na widoku i poszczęści się Wam. Jeśli prowadzicie własną firmę, to teraz macie duże szanse wybić się i wykazać się nie tylko przed konkurencją, ale też przed klientami. Jeśli jesteście zatrudnione w firmie, to błyśniecie inteligencją i pomysłowością na swoim stanowisku. Jednym słowem zrobicie dobre wrażenie. Wenus w Skorpionie sprzyja kontaktom wszelkiego rodzaju. Samotni nie powinni siedzieć w domu tylko udzielać się i rozglądać wokół, bo wasz wrodzony urok teraz jeszcze się zintensyfikuje. W zależności od tego, czy szukacie związku na stałe czy przelotnej znajomości, przewaga jest teraz po waszej stronie. Trudno będzie się Wam oprzeć i wywrzecie niezapomniane wrażenie na drugiej osobie. W stałym związku będzie panować bardzo miła atmosfera.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Na razie czeka Was niewielka stagnacja w sprawach zawodowych. Możecie się nawet trochę nudzić w pracy i czas będzie się Wam dłużył. Nie macie na razie innego wyjścia jak przeczekać i wykazać się cierpliwością. Niedługo przyjdzie moment, że będziecie miały co robić i będzie się działo. Zadbajcie o zdrowie i uprawiajcie regularnie sport, bo możecie mieć trochę obniżony poziom energii i przyda się Wam trochę wrażeń, choćby to było bieganie po okolicznym parku. Samotni na razie powinni wykazać się spokojem. Nie będzie zbyt wielu możliwości wychodzenia na randki i chętni spotkać się z Wami mogą Was rozczarować. Nie liczcie więc na zbyt wiele i skupcie się na tym, co teraz jest istotne w waszym życiu. Przyjaciel może potrzebować waszego wsparcia więc pośpieszcie mu z pomocą. W stałym związku nie będzie się teraz zbyt wiele działo. Po prostu codzienna rutyna.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zarówno w karierze jak i w uczuciach będzie całkiem nieźle. Dzięki harmonijnemu wpływowi Słońca, Merkurego i Wenus nawiążecie nowe kontakty, poczujecie więcej pewności siebie i wzrośnie wasza wiara we własne siły. Dzięki temu łatwiej Wam będzie pokonać konkurencję. Nie bez znaczenia będą też takie cechy jak wytrwałość, pracowitość i rzetelność. Wasze wysiłki zostaną docenione i wasza pozycja w firmie ugruntuje się na dobre. Koziorożce prowadzące własne firmy nie powinny teraz żałować środków na reklamę, bo wasza siła przekonywania będzie dość spora, a kiedy jest okazja powinnyście z niej korzystać i szybko działać. Samotni będą mieli okazje do wychodzenia na randki i poznawania nowych osób. Nie siedźcie więc w domu i nie przepracowujcie się, tylko postarajcie się znaleźć równowagę miedzy obowiązkami a przyjemnościami. Możliwe, że napotkana teraz osoba spełni wasze oczekiwania co do partnerstwa.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W sprawach zawodowych trochę pod górkę. Jeśli czujecie, że nie dajecie rady żyć na najwyższych obrotach, to może nadszedł czas na urlop, albo chociaż krótki wyjazd, żeby zregenerować swoje siły. I nie przejmujcie się za bardzo, jeśli nie wszystko w pracy układa się po waszej myśli. Znajdźcie sobie zajęcie odstresowujące, takie które sprawi, że zapomnicie o pracy. Jeśli brakuje Wam hobby, to pomyślcie o czymś, co byłoby właśnie dla Was. Samotni mogą co prawda liczyć na mały flirt, ale będzie to raczej przelotna znajomość. Na razie nie czeka na Was stały związek. Musicie zdecydować czy nie szkoda Wam czasu na takie krótkie znajomości i czy w ogóle warto się rozdrabniać. W stałym związku możliwe małe tarcia i drobne konflikty. Nie dajcie się drobiazgom i bądźcie wyrozumiałe. W miarę możliwości nie przynoście też problemów z pracy do domu, bo wasz partner też ma ograniczoną wytrzymałość.

Ryby (19.02 – 20.03)

W sprawach zawodowych czekają Was bardzo udane momenty. Zostaniecie zauważone i docenione, dzięki czemu polepszy się wasze samopoczucie. Pochwały i komplementy, jakie usłyszycie, mile połechtają wasze poczucie wartości i ruszą pewne pokłady próżności. Będziecie sobie mogły trochę pofolgować i wrzucić na luz. Jednak nie popadajcie w lenistwo, bo szkoda byłoby przegapić okazję na rozwój. W miłości będzie się Wam wiodło bardzo dobrze. Jeśli jesteście samotne, to będzie okazja to zmienić. Harmonijne aspekty Wenus sprawią, że będziecie emanować magnetyzmem i urokiem. Nie tylko poczujecie się, ale będziecie bardziej atrakcyjne, co sprawi, że wzrośnie wasza pewność siebie i uwodzicielska siła. Dajcie się wyciągnąć na spotkanie ze znajomymi, a na pewno nie pożałujecie. W stałym związku będzie panować atmosfera miłości i zrozumienia. Wasze finanse będą w całkiem dobrej kondycji, więc wydatek na małe przyjemności nie powinien stanowić problemu.Horoskop 2012