Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-10-10


Horoskop tygodniowy 10 - 16 października 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Początek tygodnia będzie bardzo udany. Księżyc zadba o wasze powodzenie, dlatego istotne sprawy załatwcie w poniedziałek albo we wtorek. Mars będzie dodawał Wam energii do działania i siły przebicia. Na pewno znajdziecie konstruktywny sposób wykorzystania nadwyżki sił. Dobrze byłoby, gdybyście rekreacyjnie zajęły się sportem. Wyjście na basen, siłownię, albo do chociaż do parku to niezły pomysł. Będziecie miały możliwość rozerwać się po pracy, dlatego nie siedźcie w domu, tylko wyskoczcie z przyjaciółmi do pubu. W pracy czeka Was sporo wyzwań i szef będzie od Was dużo wymagał, ale sprawdzicie się w swojej roli, co może przynieść podwyżkę lub awans. Dlatego dajcie z siebie wszystko, bo wasz wysiłek na pewno się opłaci. Odpoczynek dopiero pod koniec tygodnia. Samotne Barany nie będą narzekać na brak powodzenia, wykażcie się tylko odrobiną otwartości, a na pewno nie będziecie się nudzić w samotności. W stałych związkach wszystko będzie się układać pomyślnie.

Byk (20.04 – 20.05)

Tydzień będzie niezły, ale bez szału. W pracy obowiązki Was trochę przycisną. Trzeba będzie wykazać się sumiennością i wytrwałością. Trochę Wam to może pokrzyżować plany, jeśli miałyście już coś zaplanowane na wieczory, bo możliwe, że trzeba będzie wziąć nadgodziny. Koniec tygodnia będzie już całkiem przyjemny. Bardzo dobre dni to zwłaszcza czwartek i piątek. Dlatego ważne sprawy zaplanujcie właśnie wtedy. Samotni będą mieli możliwość poznać drugą połówkę. Warunek jest jeden. Nie możecie siedzieć w domu, tylko koniecznie wyjdźcie z przyjaciółmi do pubu, na dyskotekę, albo gdziekolwiek uznacie, że można się pokazać. W stałym związku może Wam się zebrać na erotyczne wyznania. Dlatego czas spędzony razem będzie wypełniony namiętnością. W sprawach finansowych niektóre wydatki mogą Was odciągać od przyjemności i najpierw trzeba będzie opłacić to, co konieczne i odłożyć na potem wszystko, co nadprogramowe. Jednak wasza sytuacja finansowa będzie całkiem niezła.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W sprawach zawodowych będzie się układać bardzo dobrze. Dacie sobie radę nawet jeśli dostaniecie dodatkowe obowiązki, albo zmieni się nieco profil tego, co dotychczas robiłyście. Wasze wysiłki zostaną docenione. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment, żeby szukać tego jedynego. Na razie skupcie się na najbardziej pilnych sprawach. Zresztą praca zaabsorbuje Was w takim stopniu, że nie będziecie specjalnie myśleć o tym, że brakuje Wam przyjaznej duszy obok siebie. Jeśli poczujecie, że doskwiera Wam samotność zawsze możecie liczyć na przyjaciół. Zorganizowana wspólnymi siłami impreza na pewno poprawi Wam humor. Jeśli będziecie nie w sosie, to najlepiej zróbcie sobie wieczorek filmowy ze stałą ekipą. Bliźniaki w stałym związku mogą czuć się nieco nieswojo, bo partner może trochę nie rozumieć waszych problemów, będąc sam zaabsorbowany swoimi zmartwieniami. Na poprawę sytuacji finansowej trzeba będzie poczekać. Na razie oszczędzajcie na czym się da.

Rak (22.06 – 22.07)

Jowisz i Merkury przyniosą Wam pozytywną energię. W pracy będzie Wam się wiodło całkiem nieźle, choć na znaczną poprawę jeszcze trzeba będzie poczekać. Wiadomości, jakie otrzymacie w tym tygodniu, podniosą Was na duchu. Wenus doda Wam uroku i rozświetli wasz wizerunek. Warto więc zadbać o urodę, bo układ planet sprzyja zabiegom kosmetycznym i relaksacyjnym. Bądźcie więc łaskawe dla siebie samych i same zróbcie sobie prezent. Jeśli jesteście samotne, to nadchodzi czas miłości, a w każdym razie będą okazje do flirtów, romansów i zawierania nowych znajomości. Prawdziwe uczucie jest tuż tuż. Musicie się tylko otworzyć na osobę skłonną podarować Wam swoje serce. Raki w stałym związku czekają momenty harmonii, uczucia i czułości. W sprawach finansowych całkiem nieźle. Czeka Was zastrzyk gotówki, więc będziecie mogły trochę poszaleć, ale wydawajcie z głową i bez przesady.

Lew (23.07 – 22.08)

Będzie Wam się w tym tygodniu bardzo dobrze wiodło w sprawach pracy. Szefowie docenią zarówno waszą wiedzę jak i zaangażowanie w firmie. Wasze umiejętności i profesjonalizm wywrą duże wrażenie. W miłości trochę gorzej. Samotni na razie powinni sobie odpuścić próby poznawania kogoś na siłę, a randki i spotkania zapoznawcze mogą trochę nie wypalić. Właściwie nie powinno Was to załamywać, bo kiedy nadejdzie czas, poznacie tę właściwą osobę i serce Wam podpowie, że to jest właśnie to, na co czekałyście całe swoje życie. Musicie tylko zaufać intuicji. W stały związek może wkraść się trochę nudy, więc nie dajcie się rutynie i razem wymyślcie zajęcie, które Was pochłonie i pozwoli na nowo odczuć podniecający dreszcz. Finanse nie najgorzej, ale nie będziecie na razie w pełni usatysfakcjonowane stanem konta. Wykażcie się cierpliwością, a już wkrótce przypływ gotówki.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu będzie sporo okazji do nawiązywania kontaktów. Zwłaszcza samotni nie powinni siedzieć w domu. Za sprawą Wenus pojawią się możliwości do poznawania osób potencjalnie zainteresowanych bliższym związkiem. Jeśli przełamiecie pierwsze lody, to dalej pójdzie już z górki. Poprawi się wasza sytuacja finansowa, ale będziecie się musiały napracować, i nie przyjdzie Wam to całkiem łatwo. Nie popadajcie w pracoholizm, to na pewno znajdziecie czas na wyjście z domu i rozpoczęcie nowych znajomości. W stałym związku całkiem nieźle. Między Wami namiętność zapłonie od nowa. Koniecznie znajdźcie trochę czasu, żeby spędzić go tylko we dwoje. Jeśli macie na tyle pieniędzy, to jedźcie razem choć na jeden dzień. Dzięki temu oderwiecie się od spraw codziennych i nabierzecie energii do zmagania się z codziennością, przed kolejnym tygodniem. Szczęśliwe dni to czwartek i piątek.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień będzie niezły, chociaż koło czwartku spadną Wam na głowę dodatkowe obowiązki. Możliwe, że sprawy, które odkładałyście, albo te zapomniane, teraz upomną się o dodatkowy przegląd. Bardzo możliwe, że papierkowa robota trochę zepsuje Wam humor. Ale i tak życie zawodowe przyniesie Wam sporo satysfakcji i zadowolenia. Uważajcie jednak na zdrowie i nie forsujcie się teraz zbytnio, bo możecie mieć trochę obniżoną odporność. Dlatego zażywajcie witaminy, zdrowo się odżywiajcie i nie zapomnijcie o uprawianiu sportu. Samotne Wagi nie będą teraz trochę w nastroju na szukanie drugiej połówki. Nie róbcie w sprawach sercowych nic na siłę i dajcie sobie czas, bo kiedy przyjdzie odpowiedni moment poznacie właściwą osobę. U Wag w stałym związku całkiem miła atmosfera. Chwile spędzone razem pełne będą czułości i namiętności. W sprawach finansowych nieźle. Nie będziecie narzekać na brak pieniędzy.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu będziecie mogły sobie wreszcie poszaleć. Wenus w Skorpionie sprawi, że niebywale wzrośnie wasza uwodzicielska siła. Skorpiony wypięknieją i nie będą mogły narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. Trudno będzie się oprzeć waszemu urokowi. To czas na miłość i przyjemności, więc zafundujcie sobie jakiś mały weekendowy wypadzik, ale koniecznie we dwoje. Szkoda byłoby tracić taką wspaniałą okazję, nawet jeśli pojedziecie same, to na pewno trafią się chętni gotowi ubiegać się o wasze względy. Tak że nic straconego. W pracy zbierzecie plony wcześniejszych wysiłków, jeśli odpowiednio się przykładałyście, to teraz czeka Was nagroda. Szaf doceni waszą osobę. Dla prowadzących własne firmy ten czas będzie sprzyjał nawiązywaniu znajomości i kontaktów. Możliwe też, że zawrzecie korzystne umowy. Także pod względem finansowym, tak czy owak będzie owocnie.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Pod względem zawodowym czekają na Was wyzwania, jednak tydzień będzie udany, bo będzie okazja wykazać się w pracy i pokazać od najlepszej strony. Jeśli właśnie nabywacie nowe umiejętności zawodowe, to nie przyjdą one bez wysiłku i przyda się Wam trochę skupienia i cierpliwości. Jednak sprawy uczuciowe zejdą na nieco dalszy plan. Nie będzie zbyt wielu możliwości, żeby poznać osobę gotową na związek. Dlatego jeżeli jesteście samotne, to na razie pogódźcie się z tym i rozwijajcie swoje zainteresowania. Zresztą na horyzoncie już niedługo pojawi się możliwość, żeby poznać ewentualną drugą połówkę. Szczęśliwe w tym tygodniu dni to wtorek i środa, więc jeśli trzeba pozałatwiać sprawy w urzędach to właśnie wtedy. W stałym związku problemy codzienności przytłumią trochę wasze uczucia i oboje będziecie mocno zaabsorbowani pracą. W finansach bywało lepiej, dlatego na razie unikajcie nieco zbędnych zakupów.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Jeśli czujecie w tej chwili, że wasza kariera stanęła w miejscu, to wcale nie ma powodów do obaw, bo już niedługo sprawy ułożą się po waszej myśli i same zobaczycie, że wasze wysiłki przyniosą bardzo dobre efekty. Za to w uczuciach jest spora szansa na pozytywne zmiany. Samotni nawet nie będą specjalnie musieli szukać drugiej połówki, bo to Wy zostaniecie znalezione. Dlatego zadbajcie też o swój wygląd, bo od tego poprawi się Wam samopoczucie i będziecie skutecznie mogły wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie. U Koziorożców w stałym związku nadchodzi czas wybuchów gorącego uczucia. Odkryjecie się z partnerem na nowo i poczujecie się jak nastolatki, który właśnie przeżywają pierwsze uniesienia. Powinnyście spędzić trochę czasu na osobności, tak żeby nikt Wam nie przeszkadzał. W finansach poprawa. Odczujecie, że wasza ciężka praca przyniosła wymierne rezultaty, co będzie dla Was źródłem niemałej satysfakcji.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Tydzień będzie należał do udanych pod względem zawodowym. Będziecie się uczyć nowych technik i świadomość, że oto przeszłyście na wyższy poziom przyniesie Wam sporo satysfakcji. Samotni mogą jedynie liczyć na dość przelotne flirty i romanse. Żeby w waszym życiu pojawił się trwały związek potrzeba będzie trochę więcej cierpliwości. Jak na razie na horyzoncie nie widać zmian na lepsze w tej kwestii. I tutaj od Was zależy czy zechcecie zaangażować się w krótkotrwałą znajomość czy będziecie wolały poczekać na kogoś, kto sprawi, że wasze serce zabije przyspieszonym rytmem. W stałym związku będzie co prawda namiętnie, ale możliwe że dojdzie między Wami do pewnych zgrzytów z powodu drobiazgów. Nie będą to jednak jakieś wielkie problemy, których nie dałoby się rozwiązać szczerą rozmową. Finanse będą teraz wymagać od Was trochę uwagi. Na pewno nie jest to moment na wydawanie dużych sum.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu poczujecie się całkiem nieźle, może nawet sprawicie sobie coś komfortowego, co bardzo poprawi Wam nastrój. Możliwe też, że usłyszycie miłe komplementy, które podziałają niczym balsam na wasze serce. W pracy na razie trochę pod górkę, ale już niedługo sytuacja zmieni się na Waszą korzyść. Na razie bądźcie po prostu wytrwałe i nie dajcie się. Obecna sytuacja zresztą przynosi Wam możliwość wyrobienia w sobie takich cech jak odporność czy samodyscyplina. Samotni powinni zadbać o siebie, i wyjść na miasto w wolnej chwili. Będziecie teraz emanować czarem i urokiem, który podziała na płeć przeciwną niczym magnes. Możliwe, że wasze serce zabije teraz mocniej i to z wzajemnością. Powinnyście przełamać wrodzoną nieśmiałość i wyjść wyzwaniu naprzeciw. W stałym związku będziecie cieszyć się harmonią i czułością. Sprawy finansowe całkiem nieźle, co trochę Wam wynagrodzi pewien niedobór wolnego czasu.Horoskop 2012