Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-10-03


Horoskop tygodniowy 3 - 9 października 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Tydzień będzie dla Was udany. Chociaż w poniedziałek spadnie Wam na głowę trochę obowiązków, to potem będzie już z górki. Kiedy w pracy atmosfera trochę się rozluźni, zadbajcie o swoją kondycję i zdrowie, bo układ planet będzie sprzyjał regeneracji sił. Dla samotnych pojawią się możliwości, żeby nawiązać obiecującą znajomość. Na razie nie poganiajcie drugiej osoby, bo nie każdy ma takie szybkie tempo jak Wy. Czwartek i piątek powinny być szczególnie udane. W pracy całkiem nieźle, poradzicie sobie ze wszystkim wzorowo. Możliwe nawet, że otrzymacie pochwałę za nienaganne wywiązywanie się z obowiązków. U Baranów w stałym związku nie będzie się na razie działo nic szczególnego. Tylko nie popadajcie w rutynę i urozmaićcie wspólne życie. Od niedzieli Wenus w znaku Skorpiona będzie sprzyjać namiętnym chwilom w sypialni. W finansach na razie bez zmian, zachowajcie zdrowy rozsądek, a wszystko powinno być dobrze.

Byk (20.04 – 20.05)

Czeka Was sporo obowiązków, ale wyjdziecie obronną ręką. Mimo, że będziecie teraz poznawać dużo osób, to jeśli jesteście samotne, na razie czekają Was raczej jedynie przelotne znajomości. Poza tym w pracy będziecie miały sporo zajęć i trzeba będzie wykazać się dobrą organizacją. Możliwe nawet, że będziecie musiały zostać po godzinach. Ale ma to też swoje dobre strony, bo dzięki temu nadgonicie w finansach i zarobicie dodatkowe pieniądze, które będziecie mogły wykorzystać, kiedy przybędzie Wam wolnego czasu. Poza tym już niedługo poprawa jeśli chodzi o życie zawodowe, przybędzie Wam ochoty do podejmowania nowych wyzwań. Byki w stałym związku mogą trochę popaść w rutynę. Będzie Wam też brakować energii na romantyczne wieczory. Poprawa w uczuciach dopiero od niedzieli. Wtedy być może uda się nadrobić brak rozrywki w ciągu tygodnia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Tydzień będzie dla Was bardzo udany zarówno pod względem zawodowym jak i uczuciowym. W pracy zostaniecie docenione i będziecie mogły swobodnie się rozwijać. Niewykluczony nawet awans albo premia. Wykorzystajcie więc sprzyjające Wam energie planetarne i nie spoczywajcie na laurach, bo możecie osiągnąć o wiele więcej niż Wam się to udało do tej pory. Uważnie obserwujcie wszystko, co się dookoła Was dzieje, bo w skrawkach zasłyszanych informacji może kryć się całkiem niezły pomysł, który zaprocentuje w przyszłości. Zwłaszcza jeśli prowadzicie własny biznes, to będzie to wyjątkowo korzystny czas. Możecie teraz zawrzeć intratne umowy. Zadbajcie też o klientów i pomyślcie o reklamie. W stałym związku bardzo dobrze. Czas spędzony razem jeszcze umocni waszą miłość. Nie krępujcie się wyrazić swoich uczuć i doceńcie partnera, a ten się Wam odwzajemni. Uroki życia razem wprawią Was w doskonały nastrój i poprawią Wam humor.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu czekać Was będzie trochę wysiłku. W pracy sporo wyzwań. W poniedziałek nie dajcie się sprowokować, bo ten dzień może być dla Was dość stresujący. Samotni powinni wykazać się cierpliwością i wytrwałością. Mimo że na razie nie czekają Was wielkie wzruszenia i porywy uczuć, to będzie raczej spokojnie. Wyjdzie Wam na dobre, jeśli skupicie się na sprawach zawodowych, a szukanie partnera odłożycie na później. Tylko spokojnie, bo jeszcze przyjdzie czas na miłość. W stałym związku możliwe drobne nieporozumienia, ale musicie wiedzieć, że nie zawsze jest idealnie i życie to nie bajka. Nie przejmujcie się za bardzo, bo już wkrótce sobie wyjaśnicie wszystkie niedopowiedzenia. Grunt to żebyście nie dusiły w sobie tego, co Wam leży na sercu, a wszystko powinno być w porządku. Weekend będzie bardzo udany. Księżyc w Rybach przyniesie upragniony spokój, luz i odprężenie.

Lew (23.07 – 22.08)

Ten tydzień będzie udany zarówno pod względem towarzyskim jak i zawodowym. W pracy będziecie robić spore postępy. Szef będzie pod wrażeniem tego, jak szybko się uczycie. Poznacie wiele osób i choć możecie być trochę zmęczone natłokiem zajęć w pracy, to będziecie dumne z siebie i wasze życie zawodowe przyniesie Wam sporo satysfakcji i zadowolenia. Dla samotnych to czas sprzyjający nawiązywaniu znajomości i flirtom. Będziecie emanować czarem, któremu trudno się będzie oprzeć. Wykorzystajcie swój wrodzony urok i śmiało uderzajcie w zaloty, jeśli wasze serce zabije mocniej na widok potencjalnej drugiej połówki. W stałym związku bardzo miło, nacieszycie się sobą i wspólnie spędzicie niezapomniane chwile, które tylko umocnią waszą więź. Okażcie jak bardzo Wam zależy na tej drugiej osobie i nie bójcie się szczerości. W sprawach finansowych czeka Was poprawa, co nie znaczy jednak, że od razu musicie lecieć na zakupy. Warto oszczędzić pieniądze.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie się teraz koncentrować na pracy, sprawach finansowych i ogarnięciu wielu przyziemnych i codziennych spraw. Nie odkładajcie obowiązków na potem, bo nagromadzą się Wam zaległości, z którymi później będzie trudno walczyć. Działajcie według planu, a wszystko ułoży się po waszej myśli i niedługo przyjdzie nagroda za waszą ciężką pracę. Choć ten tydzień będzie trochę stresujący, to w niedziele odpoczniecie i nabierzecie sił. Samotne Panny nie powinny na razie szukać drugiej połówki na siłę, bo układ planet nie sprzyja teraz nowej miłości. Choć poznacie sporo ludzi, to nie będzie wśród nich tego jedynego czy tej jedynej. Dajcie sobie czas, a prawdziwe uczucie samo przyjdzie, może nawet w najmniej spodziewanym momencie. Panny w stałym związku będą zabiegane, ale i tak znajdą chwile dla partnera. Zwłaszcza w weekend zaplanujcie coś razem, tak żeby Wam nie przeszkadzano.

Waga (23.09 – 22.10)

Jesteście teraz w swoim żywiole. Aż cztery planety dodają Wam energii i zapału. Słońce obdarzy Was witalnością i wiarą we własne siły. Wenus zadba o waszą urodę, finanse, związki partnerskie i kontakty z otoczeniem. Merkury może przynieść długo oczekiwane pozytywne wiadomości. A Saturn będzie wspierał długofalowe działania, dobrą organizację i zdobywanie szczytów kariery. Samotne Wagi powinny mieć oczy szeroko otwarte i wypatrywać tej jedynej albo jedynego. Całkiem możliwe, że właśnie w tym tygodniu poznacie osobę zainteresowaną Wami na poważnie. Warto więc dać jej szansę. W stałym związku uczucia odżyją na nowo. Nieważne jak długo jesteście ze sobą, poczujecie się oboje jakbyście znowu mieli 16 lat. Dlatego nie żałujcie czasu ani pieniędzy na wspólnie spędzone momenty, tak aby były niezapomniane. W finansach całkiem nieźle, więc będziecie mogły sobie pozwolić na dodatkowe wydatki.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Choć początek tygodnia będzie pracowity i może nawet trochę uciążliwy ze względu na natłok obowiązków, to już końcówka będzie całkiem całkiem, a to za sprawą Wenus, która w niedzielę wkroczy do waszego znaku. Wszystkie Skorpiony i ich potencjalne zdobycze miłosne powinny przygotować się na wybuchy namiętności i nietuzinkowe przeżycia. Jeśli jesteście samotne, to do waszego życia właśnie teraz może zawitać miłość, a na pewno będą okazje do flirtowania i zawierania znajomości. Panie powinny zadbać o urodę i nie żałować pieniędzy na wygląd, bo ta inwestycja na pewno się zwróci. Dzięki temu wzrośnie wasza pewność siebie i urok. Wszelkie imprezy i spotkania w towarzystwie okażą się dla Was sukcesem i wywrzecie niezapomniane wrażenie. Prawie nikt nie oprze się waszemu czarowi. W stałym związku może Wam brakować czasu na początku tygodnia i odbijecie sobie dopiero w weekend.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Tydzień będzie dla Was udany. W pracy sporo się będzie działo, ale bez przesady i dacie sobie radę. Panować będzie miła atmosfera i czas minie szybko. Samotne Strzelce mają szanse spotkać drugą połówkę. Tylko nie przegapcie okazji na wyjście ze znajomymi, bo wśród nich może być osoba zainteresowana właśnie Wami. Czeka Was dużo spotkań, rozmów i ploteczek. Jednym słowem nie będziecie się nudzić. Dla uczących się, to dobry moment na przyswajanie nowego materiału. Udane dni w tym tygodniu to czwartek i piątek. Nawiążecie sporo kontaktów. Strzelce w stałym związku mogą spodziewać się miłych chwil. Zadbajcie o romantyczną atmosferę i okażcie partnerowi uczucie. Dobra atmosfera między Wami wpłynie pozytywnie na Was oboje. W finansach całkiem nieźle. Możecie spokojnie iść na zakupy, ale nie przesadzajcie z wydatkami, bo warto odłożyć coś na wypadek gorszych czasów.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień może być dla Was trochę stresujący. W życiu zawodowym będzie sporo wyzwań i nie wszystko ułoży się po waszej myśli, a w każdym razie będzie trzeba włożyć sporo wysiłku w karierę. Ma to jednak swoje plusy, bo zdobędziecie nowe umiejętności i podniesiecie swoje kwalifikacje. Choć na razie nie będziecie widzieć efektów, to już wkrótce wasza wiedza zaprocentuje. Samotni powinni na razie dać sobie spokój z szukaniem drugiej połówki na siłę. Lepiej skupcie się na sprawach przyziemnych, które będą teraz wymagać od Was sporo uwagi. Na romansowanie jeszcze przyjdzie czas. W stałym związku może być trochę nudnawo. Jeśli popadłyście w rutynę, to najlepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie jakichś zmian i urozmaicenia. Może wyjazd w egzotyczne miejsce sprawi, że oderwiecie się nieco od problemów codzienności. Jeśli chodzi o finanse, to przyjdzie Wam na razie poczekać na poprawę.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Czekają Was prawie same pozytywy. W pracy świetnie sobie poradzicie i zyskacie aprobatę szefa. Wasze twórcze podejście i pomysłowość zyskają aprobatę. Postęp zawodowy ucieszy Was i dobrze wpłynie na waszą samoocenę i samopoczucie. Dla samotnych pojawi się okazja do flirtu, a nawet romansu. Nie przegapcie szansy na miłość, bo na następną będziecie musiały trochę poczekać. Dajcie szanse osobie zainteresowanej związkiem z Wami. Przyszłość może pokazać, że dokonałyście dobrego wyboru. W stałym związku odkryjecie siebie na nowo. Jeśli spędzicie razem czas, to będą to niezwykle romantyczne chwile. Koniecznie znajdźcie trochę wolnego, żeby pobyć sam na sam. Sprawy rodzinne możecie odłożyć na bok i podzielcie obowiązki domowe między wszystkich, żebyście mogły odpocząć. Bliska Wam osoba może potrzebować waszego wsparcia psychicznego. W finansach bardzo dobrze. Nadwyżki pieniężne zainwestujcie rozsądnie, tak żeby zaprocentowały w przyszłości.

Ryby (19.02 – 20.03)

Na początku tygodnia czeka Was sporo zajęć w pracy i w domu. Zachowajcie spokój, bo już niedługo otrzymacie wsparcie od Wenus, która obdarzy Was urokiem i ułatwi Wam życie. Tymczasem nie ma wyjścia jak tylko zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Dzięki temu wyrobicie w sobie poczucie obowiązku i punktualność. Na nawiązanie zawodowo korzystnych kontaktów przyjdzie Wam jeszcze poczekać, ale jeśli szukacie pracy, to warto już teraz zrobić listę potencjalnych pracodawców. Samotne Ryby powinny spoglądać w przyszłość z optymizmem, bo od niedzieli korzystny wpływ Wenus przyniesie Wam okazje do flirtów, romansów i nowych znajomości, albo spojrzycie z zupełnie innej perspektywy na starego przyjaciela. U Ryb w stałym związku trochę będzie brakować czasu na igraszki w sypialni, ale już od przyszłego tygodnia sytuacja powinna się zmienić na waszą korzyść.Horoskop 2012