Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-09-26


Horoskop tygodniowy 26 września - 2 października 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Nie będziecie się nudzić. Zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym wiele się będzie działo. Powinnyście powściągnąć wrodzony temperament i postawić w tym tygodniu na dyplomację. Siłowe rozwiązania i zmuszanie innych do wykonania waszej woli tym razem zwyczajnie nie przejdzą, bo przeciwnik sprytnie się wywinie. Lepiej postawcie na przekonywanie i mediacje. Samotne Barany mogą spodziewać się zainteresowania płci przeciwnej. Będziecie emanować niezwykłym magnetyzmem i urokiem. Powinnyście wykorzystać możliwości bliższego poznania drugiej osoby. Jednak może Wam trochę brakować czasu, bo w pracy będą Was naglić terminy i zobowiązania. Barany w związku mogą być trochę rozdarte między karierą a miłością. Jeśli trzeba będzie zostać w pracy po godzinach, to niestety ucierpi na tym wasze życie towarzyskie. Odpoczynek dopiero w weekend. Za to wasza sytuacja finansowa będzie całkiem niezła i małe zakupy poprawią Wam humor.

Byk (20.04 – 20.05)

Czeka Was dużo pracy i trzeba będzie wykazać się dyscypliną i dobrą organizacją czasu. Możliwe, że niestety będziecie musiały zrezygnować z niektórych zwyczajowych przyjemności i rozrywek i poświęcić czas firmie, bo konkurencja nie śpi. Jeśli jesteście samotne, to nie jest to najlepszy moment na zawieranie nowych znajomości. Możecie co prawda przelotnie poflirtować, ale to wszystko w tej chwili. W stałym związku możecie się trochę nudzić. Jeśli wkradła się między Was rutyna, to może odpocznijcie od siebie i wybierzcie się osobno na krótki urlop. To dobre rozwiązanie, bo zatęsknicie za sobą i docenicie się oboje. W finansach bywało lepiej, dlatego warto na razie oszczędzać. Już niedługo poprawi się wasza sytuacja, ale póki co czekajcie spokojnie na okazje rozwoju. Dla Byków prowadzących własny biznes będzie to okres wyzwań, bo nie wszystko będzie układać się zgodnie z waszymi planami, ale też nie popadajcie w czarnowidztwo.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was bardzo owocny tydzień. W pracy dużo się będzie działo, poznacie wiele interesujących osób, nawiążecie nowe przydatne znajomości, inaczej spojrzycie na dotychczasową karierę, a nawet możliwe, że doznacie olśnienia. Samotne Bliźnięta będą miały okazję, żeby poznać potencjalną drugą połówkę, ale tylko wtedy, gdy jesteście zainteresowane związkiem na serio. Przelotne znajomości raczej są w tej chwili bez szans, bo osoby, jakie spotkacie, będą zainteresowane poważnym długotrwałym związkiem. Bliźniaki w stałym związku docenią stabilizację, ale też partner może potrzebować waszego wsparcia emocjonalnego. Musicie pamiętać, że bycie razem to nie tylko romantyczna atmosfera i przyjemności, ale czasem też wyzwania i problemy, które powinniście pokonywać wspólnie, a wtedy będzie Wam łatwiej. Jeśli chodzi o finanse, to nie wydawajcie za dużo i postawcie na stały rozwój i inwestycje. Warto przemyśleć strategię na dłuższą metę i zaplanować przyszłe działania.

Rak (22.06 – 22.07)

Początek tygodnia będzie pracowity, ale dzięki dobrej organizacji i obowiązkowości poradzicie sobie ze wszystkim. Jeśli chodzi o karierę, to możecie teraz odczuwać trochę wahań i niepewności czy wybrałyście właściwie. Możliwe, że na razie nie wszystko w pracy będzie układać się po waszej myśli. Trzeba będzie trochę zacisnąć zęby i przeczekać niekorzystny okres. Za to nawiążecie sporo nowych kontaktów i znajomości. Samotne Raki będą mieć sporo okazji do flirtów i romansów, ale będą to krótkotrwałe znajomości. Jeżeli szukacie związku na stałe, to powinnyście poczekać na bardziej sprzyjający moment. U Raków w stałym związku może być trochę konfliktowo, dlatego jeśli macie inne dążenia to warto przedyskutować sprawy na spokojnie i nie dać niepotrzebnie ponosić się emocjom. Tylko idąc na ustępstwa dojdziecie do porozumienia. W finansach bywało lepiej, więc na razie darujcie sobie wyprzedaże i pomyślcie na czym by tu można oszczędzić.

Lew (23.07 – 22.08)

To będzie dla Was bardzo owocny tydzień. Dostaniecie zastrzyk pozytywnej energii. Będziecie teraz pewne siebie i ogarnie Was poczucie, że świat należy do Was. W istocie możecie wiele osiągnąć i zwłaszcza w firmie wyrobić sobie dobrą opinię. Tylko nie forsujcie swego zdania na siłę i wysłuchajcie tego, co inni mają do powiedzenia. Samotne Lwy czeka wiele spotkań towarzyskich. Powinnyście więc wykorzystać nadarzające się okazje i poznawać zainteresowane Wami osoby. Jednak nie szukajcie przygód i miłostek, bo osoba, jaka teraz stanie na waszej drodze, będzie zainteresowana czymś więcej niż tylko przelotny flirt. W stałym związku możliwe, że nie wszystko ułoży się po waszej myśli i jeśli wasza relacja nie ma solidnych podstaw, to powinnyście jeszcze raz przemyśleć, czego tak naprawdę chcecie. Kierujcie się głosem serca i słuchajcie głosu intuicji, a na pewno dokonacie właściwego wyboru.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu będziecie koncentrować się na sprawach finansowych. I faktycznie dzięki umiejętności nawiązywania kontaktów, uda się Wam znaleźć korzystne rozwiązanie. Możliwe, że dodatkowe zajęcie będzie źródłem zasilającym wasz budżet domowy. Początek tygodnia będzie udany, dlatego ważne sprawy najlepiej zaplanujcie na poniedziałek. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie szukajcie nikogo na siłę. Atmosfera polepszy się dopiero w weekend i pojawią się widoki na potencjalną znajomość, a wcześniej zajmijcie się pracą i skupcie się na najpilniejszych obowiązkach. Panny w stałym związku mogą być nieco przytłoczone życiem zawodowym i nie będziecie mogły poświęcić wystarczającej ilości czasu swojej drugiej połówce. Ale na niedzielę koniecznie wygospodarujcie parę chwil tylko dla siebie i wyłączcie telefony służbowe, żeby nic nie zakłóciło wspólnie spędzanych chwil. Panny prowadzące własne biznesy powinny na razie pomyśleć nad redukcją wydatków, a jeśli chodzi o przyszłość, to być może przyda się kolejne szkolenie.

Waga (23.09 – 22.10)

Tydzień będzie należał do Was. Merkury przyniesie Wam bardzo przydatne informacje dotyczące waszej kariery. Słońce będzie Wam dodawać energii i optymizmu, a Wenus niesamowitego czaru, uroku i piękna. To doskonały okres na zaczynanie nowych projektów i wprowadzanie w życie interesujących pomysłów. Możliwe nawet, że czeka na Was przełom w karierze. Jeśli jesteście samotne, to otwórzcie swoje serce i przygotujcie się na miłość, która przyjść może w zupełnie niespodziewanym momencie. Wszystkie Wagi niezależnie od statusu związku mogą liczyć na wiele komplementów i miłych słów pod swoim adresem. Dla osób w stałym związku może to być czas próby i albo zapragniecie zmienić to, co do tej pory nie funkcjonowało zbyt dobrze, albo zalegalizować związek, w jakim byłyście do tej pory. Z pewnością będziecie bardzo poważne i nie potraktujecie bycia razem jako rozrywki. Możliwe, że trochę inaczej spojrzycie na wasz związek.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu szczególnie zadbajcie o zdrowie i jeśli nie musicie, to nie przemęczajcie się. Zwolnijcie tempo życia i weźcie wolne. Chociaż jesteście niezwykle wytrzymałe, to i Wy macie granice swoich możliwości i warto się czasem zatrzymać i spojrzeć też za siebie. Samotni chociaż będą nawiązywać sporo znajomości, to powinni wykazać się cierpliwością, bo zanim przyjaźń rozwinie się w związek minie trochę czasu. Mimo wszystko nie zaszywajcie się w swojej pustelni, tylko wyjdźcie do ludzi. Skorpiony w związku czeka trochę starć z partnerem i tym razem to Wy powinnyście ustąpić i wybrać taki sposób działania, jaki Wam się najbardziej opłaci. Nie zawsze to wasze musi być na wierzchu i korona Wam z głowy nie spadnie, jeśli przyznacie rację drugiej osobie. W finansach bywało lepiej, więc z większymi zakupami trzeba będzie trochę poczekać.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Tydzień będzie całkiem udany. Nawiążecie sporo ciekawych znajomości, a nawet odświeżycie stare kontakty. W karierze zrobicie drobne kroczki do przodu i będziecie miały za sobą pewien etap. Jeśli jesteście samotne, to będzie sporo okazji, żeby poznać tę jedyną albo jedynego, tylko otwórzcie się na możliwości, jakie stawia przed Wami los. Możliwe, że swoją drugą połówkę spotkacie w pracy, albo nawet na zakupach w pobliskim sklepie. Powinnyście też zadbać o ładny wygląd, bo Wenus będzie sprzyjać wizytom u fryzjera czy kosmetyczki. A sprawienie sobie małego prezentu znacznie poprawi Wam humor. Strzelce w stałym związku mogą spodziewać się miłych chwil dzielonych ze swoim ukochanym. Docenicie, że macie siebie nawzajem. Trochę czasu w weekend powinnyście spędzić tylko we dwoje. W finansach całkiem nieźle. Pomyślcie więc o inwestycjach i zaplanujcie przyszłe wydatki z uwzględnieniem kosztów i ewentualnych nieprzewidzianych zdarzeń.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Choć w karierze czekają Was drobne przeszkody i nie wszystko będzie szło po waszej myśli, to miłość rozkwitnie. Jeśli jesteście samotne, to są ogromne szanse, że poznacie wreszcie kogoś stworzonego tylko i wyłącznie dla Was. Miejcie więc oczy szeroko otwarte, bo nie wiadomo, gdzie spotkacie tego jedynego. Możliwe że w pracy, albo tam, gdzie często bywacie. Ważne żeby nie przegapić okazji do nawiązania interesującej znajomości. Nie spieszcie się, tylko najpierw wybadajcie teren. Dajcie się poznać od najlepszej strony. Kiedy tylko zrobicie pierwszy krok, to potem już pójdzie z górki. Koziorożce w związku czekają poważne rozmowy i istotne przemyślenia. Jeśli nie wszystkie elementy waszego związku dobrze funkcjonują, to teraz jest czas, żeby to zmienić. Warto przedyskutować, co Wam nie pasuje i starać się dostosować do siebie. Finanse nieźle, ale trzeba będzie myśleć przyszłościowo i odłożyć trochę brzęczących złotych monet.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ten tydzień będzie bardzo udany zarówno pod względem zawodowym jak i uczuciowym. Pracujące Wodniki czeka pasmo sukcesów. Zostaniecie docenione zarówno przez kolegów jak i szefów. Wasze poświęcenie i profesjonalizm przełożą się na wyniki finansowe. Możecie więc spodziewać się całkiem niezłej premii. Jednak wcale nie znaczy to, że będziecie mogły odpocząć, bo chwilowo przybędzie Wam obowiązków i odpowiedzialności, ale też odczujecie niemałą satysfakcję, jeśli sobie poradzicie. Samotne Wodniki mogą spotkać bratnią duszę i przyjaciela w jednej osobie. Warto więc dać szansę rodzącemu się uczuciu. Choć jeden wieczór postarajcie się wyrwać z domu i spędzić tylko we dwoje i lepiej się poznać. Wodniki w stałym związku zacznie korcić legalizacja. Choć może się to wydawać nieprawdopodobne zapragniecie stabilizacji i stałości. To bardzo dobry znak świadczący, że wasz związek zmierza w dobrym kierunku.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu czeka Was trochę pracy i sporo obowiązków. Nie załamujcie się jednak, bo wkrótce sytuacja zmieni się na waszą korzyść. Tymczasem uporządkujcie swoje sprawy zawodowe i jeszcze raz przemyślcie strategię działania na najbliższy miesiąc. Starajcie się działać zgodnie z planem i w żadnym wypadku nie odkładajcie pilnych spraw na potem, bo zaleje Was góra zaległości. Samotne Ryby powinny na razie zaakceptować swoją sytuację i rozwijać swoje hobby i nie pakować się na siłę w niewygodne związki. Ryby w stałym związku mogą odczuwać lekkie przygnębienie. Partner może nie mieć dla Was wystarczającej ilości czasu i nie poświęcać Wam tyle uwagi ile akurat potrzebujecie, bo będzie dość mocno zaabsorbowany swoimi kłopotami. Postarajcie się być wyrozumiałe i poczekajcie na bardziej sprzyjający moment, żeby spędzić trochę chwil razem. W czwartek i piątek dopisze Wam dobry nastrój i świetnie sobie poradzicie z obowiązkami.Horoskop 2012