Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-09-19


Horoskop tygodniowy 19-25 września 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu czeka Was spory przypływ energii i optymizmu. W pracy możliwe miłe niespodzianki. Mars natchnie Was pozytywną energią i wiarą w swoje możliwości. Jeśli będą miały miejsce trudności, to uda się je pokonać dzięki niespodziewanym korzystnym zbiegom okoliczności. Tylko uważajcie podczas jazdy samochodem i nie spieszcie się. Dla samotnych będą okazje żeby poflirtować i poznać interesującą osobę, ale na razie nie nastawiajcie się na spektakularny związek, raczej na luźną znajomość bez wielkich wzruszeń. Barany w stałym związku będą zaabsorbowane pracą i trochę Wam może brakować czasu dla partnera. Dopiero w weekend znajdziecie chwilę, żeby pobyć razem i nadrobić stracony czas. W finansach bywało stabilniej, więc racjonalnie gospodarujcie budżetem, żeby w razie czego mieć pieniądze na nieprzewidziane wydatki. Barany prowadzące własne biznesy czeka powolny, ale pewny rozwój. Zdobędziecie nowych kontrahentów i klientów.

Byk (20.04 – 20.05)

To dość owocny czas jeśli chodzi o karierę i waszą pozycję zawodową. Ważne abyście nie osiadły na laurach i podnosiły swoje umiejętności. Początek tygodnia będzie bardzo udany. Uporządkujecie swoje sprawy i będziecie miały parę zaległości z głowy. Od razu poczujecie ulgę. Samotni powinni uzbroić się w cierpliwość, bo w sprawach sercowych nie ma co się spieszyć i kiedy przyjdzie odpowiedni moment i poznacie tę właściwą osobę, będziecie to wiedziały. Póki co, zajmijcie się tym, co akurat wymaga od Was uwagi, czyli karierą i domem. Byki w stałym związku mogą się trochę mijać z partnerem, będziecie bowiem zabiegane. A pilne sprawy codzienne mocno Was zaabsorbują, tak że braknie Wam czasu na romantyczne wieczory sam na sam. Ale wasz partner powinien wykazać się wyrozumiałością, a nawet będzie dla Was wsparciem. W sprawach finansowych zachowujcie rozwagę.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Mimo że czeka na Was sporo pracy, to tydzień będzie udany i owocny. Wenus w Wadze będzie dodawać Wam uroku, przyniesie przysłowiowy łut szczęścia i powodzenie w drobiazgach, co umili Wam codzienność. W firmie całkiem nieźle. Wasze pomysły zyskają aprobatę szefa, a fakt, że zostałyście docenione, miło podbuduje wasze ego i poprawi Wam nastrój. Samotni będą mieli sporo okazji do flirtów i zawierania nowych znajomości. Dlatego zadbajcie o swój wygląd i wybierzcie się do fryzjera, albo na małe zakupy. Ładny wygląd podniesie Wam pewność siebie i sprawi, że wywrzecie piorunujące wrażenie na płci przeciwnej. Trudno będzie się oprzeć waszemu urokowi, a ujmującym poczuciem humoru zjednacie sobie każdego. Bliźniakom w stałym związku będzie dopisywał dobry humor. Partner będzie dla Was wyrozumiały i chętnie wysłucha tego, co macie do powiedzenia. Sprawy finansowe nieźle, ale nie przesadzajcie z wydatkami.

Rak (22.06 – 22.07)

Początek tygodnia będzie dla Was trochę nerwowy, ale już od środy poprawi Wam się humor. Zwłaszcza rodzina i bliscy poprawią Wam samopoczucie i będą dla Was wsparciem. Środa i czwartek powinny być udane, a planety będą Wam sprzyjać, więc jeśli musicie załatwiać ważne sprawy, to najlepiej w te dni. Uważajcie na zdrowie i dbajcie o siebie. Pamiętajcie też o odpoczynku. Nie jesteście same, więc rozdzielcie obowiązki w rodzinie, nie wszystko w domu musi być na waszej głowie. W pracy na razie będzie spokojnie, więc nie musicie się teraz martwić o swoją pozycję zawodową. Samotne Raki powinny poczekać na bardziej sprzyjający moment. Nie dajcie się namówić na randki w ciemno, bo pewnie okażą się klapą i tylko stracicie cenny czas. U Raków w stałym związku będzie za to dość namiętnie, ale możliwe konflikty z partnerem, więc starajcie się zachować spokój.

Lew (23.07 – 22.08)

Na początku tygodnia możecie być nieco zestresowane i trochę przygaszone, bo spadnie Wam na głowę sporo obowiązków, ale od piątku będziecie w bardzo dobrym nastroju i poczujecie przypływ energii. Słońce w Wadze przyniesie Wam dobre samopoczucie i wzrost pewności siebie. Nawiążecie też interesujące znajomości zarówno w pracy jak i poza nią. Będziecie też trochę podróżować. Przygotujcie się na to, że wasze dni będą wypełnione po brzegi. Samotne Lwy powinny wyjątkowo o siebie zadbać i wyglądać reprezentacyjnie w każdym momencie, bo w najmniej oczekiwanej sytuacji możecie spotkać osobę, dla której wasze serce mocniej zabije. Dlatego dbajcie o pierwsze wrażenie. Możliwe, że właśnie teraz nawiążecie romans, który może się przerodzić w coś poważniejszego. Lwy w stałym związku będą niezwykle usatysfakcjonowane. Życie we dwójkę dostarczy Wam wiele radości, tak że docenicie wszystkie zalety bycia razem. Wasza sytuacja finansowa będzie całkiem niezła, ale nie szalejcie na wyprzedażach.

Panna (23.08 – 22.09)

Początek tygodnia będzie całkiem udany, zwłaszcza pod względem zawodowym uda się Wam osiągnąć to, co sobie zamierzyłyście. W firmie będzie sporo zajęć i dużo do zrobienia, dzięki temu nie będziecie się nudzić. Będziecie też nawiązywać dużo znajomości i sporo się uczyć. Samotne Panny, którym znudziło się życia singla, powinny poszukać sobie drugiej połówki. Są duże szanse, że znajdziecie odpowiednią osobę. Możliwe, że spotkacie ją właśnie w pracy, albo w miejscu, gdzie często bywacie. Nie czekajcie biernie na zmianę swojej sytuacji, tylko weźcie sprawy w swoje ręce. Panny w stałym związku mogą liczyć na spokojne życie razem. Na razie nie czekają na Was wielkie wzloty, ale też powinno być bez problemów. Wasza sytuacja finansowa poprawi się. Nie musicie na razie oszczędzać i możecie sobie pozwolić na większe niż zazwyczaj wydatki.

Waga (23.09 – 22.10)

Na początku tygodnia czeka Was trochę stresu, ale końcówka będzie niezwykle udana. Od poniedziałku w pracy sporo biegania i załatwiania pilnych spraw, z którymi możecie być niestety spóźnione. Możliwe, że trzeba będzie zostać po godzinach i nadrobić zaległości. Samotne Wagi mogą na razie zapomnieć o romansowaniu, bo w dni powszednie zwyczajnie nie będziecie miały czasu ani ochoty udzielać się towarzysko. Natomiast zaległości towarzyskie nadrobicie w weekend. Wenus obdarzy Was urodą i czarem, a od piątku Słońce doda Wam optymizmu i wiary we własne siły. Dlatego zarówno w życiu osobistym jak i w sprawach zawodowych macie duże szanse na powodzenie. W weekend samotni będą mieli okazję żeby poflirtować i rzucić urok na potencjalnego kandydata lub kandydatkę na związek. Wagi w stałym związku przeżyją romantyczne uniesienia. Wasze zdrowie i kondycja poprawią się teraz same, ale pomóżcie przeznaczeniu i zadbajcie o siebie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Początek tygodnia będzie udany, ale już w piątek może Wam zacząć brakować sił. Słońce w Wadze co prawda nastawi Was towarzysko, ale może trochę osłabić waszą koncentrację i zdolności do wysiłku. Prawdopodobnie teraz jest czas, żeby odpocząć. Zadbajcie o zdrowie i poświęćcie wystarczającą ilość czasu na wypoczynek. Jeśli czujecie, że opadacie z sił, to może czas trochę odpuścić i zwolnić tempo życia? Samotne Skorpiony powinny na razie zająć się swoimi sprawami i poczekać z szukaniem partnera na stałe. Chyba, że w tej chwili wystarczy Wam przelotny romans. W waszym życiu co prawda będą pojawiać się nowe osoby, ale prawdopodobnie nie wyniknie z tego trwały związek. U Skorpionów dzielących swoje życie z drugą połówką nie będzie się na razie działo nic szczególnego. Dlatego jeśli nuży Was spokój, to może poszukajcie wrażeń w sportach wysokiego ryzyka.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Ten tydzień będzie dla Was całkiem znośny. A końcówka naprawdę przyjemna, dlatego postarajcie się dostać wolne na weekend, żeby wyrwać się z domu. Krótki wyjazd za miasto jest całkiem niezłym pomysłem. Będzie sporo okazji do zabawy i spotkań z przyjaciółmi i znajomymi. Samotni będą mieli możliwość nawiązać ciekawe znajomości. Będziecie czarujące i wygadane. Uda Wam się okręcić sobie wokół palca prawie każdego. Tylko od Was zależy czy zdecydujecie się na związek. Na razie korzystajcie z życia i cieszcie się chwilą obecną. Strzelce w stałym związku czekają miłe chwile spędzone z partnerem. Co prawda na wielkie uniesienia przyjdzie Wam poczekać, ale na razie cieszcie się wspólnym życiem. W finansach dobra passa, ale nie bądźcie rozrzutne. Warto oszczędzić trochę pieniędzy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą. Jeśli macie własną firmę, to pomyślcie nad rozwojem i być może należałoby rozszerzyć działalność.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Początek tygodnia będzie pracowity, ale uda się Wam uporządkować sporo spraw i wyrobicie się na czas. W firmie dużo się będzie działo, ale za to możliwa premia, albo nadzwyczajne zyski ze sprzedaży. Na pewno nie będziecie się nudzić i starczy Wam zajęć. W weekend trochę odpoczniecie. Jeśli jesteście samotne, to nie rzucajcie się w wir przelotnych romansów i poczekajcie na właściwą osobę. Wobec nowo poznanych ludzi zachowajcie rezerwę, bo początkowe zachwyty mogą okazać się nieco przesadzone i warto sceptycznie podejść i ocenić realnie drugą osobę. Nie przejmujcie się, jeśli randka się nie uda, bo jesteście tak atrakcyjne, że na pewno zwrócicie czyjąś uwagę i nie będziecie długo samotne. W stałym związku może być namiętnie, ale za to nie dajcie się ponosić emocjom, kiedy nie wszystko jest Wam na rękę. W finansach bywało lepiej, ale już niedługo wyjdziecie na prostą.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Tydzień będzie dla Was udany, choć poniedziałek może być dość stresujący. W firmie będą na Was czekać stosy papierów. Grunt to dobra organizacja i zimna krew, a poradzicie sobie bez trudu. Pod koniec tygodnia już się uspokoi, tak że uda się Wam znaleźć chwilę spokoju w pracy. Jeśli jesteście samotne, to szykujcie się na wielkie wyjście. Warto byłoby zaliczyć wizytę w salonie piękności i polepszyć wizerunek i samopoczucie. Weekendowe wieczory koniecznie zarezerwujcie na spotkania ze znajomymi, bo w ich gronie na pewno znajdą się wielbiciele waszej urody. Przybędzie Wam też sił witalnych. Nadmiar energii zainwestujcie w ulubiony sport. Wodniki w stałym związku będą miały bardzo dobry kontakt z partnerem i jeśli wcześniej były między Wami niejasności czy nieporozumienia, to teraz wszystko wyjaśnicie. W sobotę albo niedzielę postarajcie się znaleźć trochę czasu, żeby pobyć sam na sam.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu czeka na Was sporo wyzwań i od waszych umiejętności i siły spokoju zależy, czy sobie poradzicie. Nie dajcie się zwariować, jeśli spadło na Was mnóstwo obowiązków, bo taki nawał zajęć jest chwilowy i już niedługo odpoczniecie. Weekend będzie owocny pod względem kontaktów z przyjaciółmi i znajomymi. Tylko nie wdawajcie się w konfrontacje i zachowajcie bezstronność, bo i tak nie uda się Wam na razie dojść do porozumienia. Odczekajcie aż konflikt rozejdzie się po kościach. Samotne Ryby powinny wytrwale czekać na właściwą osobę i nie poddawać się w poszukiwaniach wybranka serca. Na tym świecie jest ktoś, kto czeka właśnie na Was i spotkacie się, kiedy nadejdzie właściwa chwila. Bądźcie więc cierpliwe i nie traćcie nadziei. W stałym związku może być gorąco, ale za to ciekawie. Nie grozi Wam nuda w relacjach partnerskich, momentami może być nawet zbyt wybuchowo.Horoskop 2011