Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-09-12


Horoskop tygodniowy 12-18 września 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu czeka na Was sporo pracy i będziecie musiały się sprężyć, żeby sprostać wymaganiom szefa, ale za to pojawi się możliwość wykazania się zdolnościami organizacyjnymi. Mogą jednak wyjść na światło dzienne niedociągnięcia i brak porządku w dokumentach, dlatego starajcie się odkładać wszystkie papiery na miejsce, bo potem stracicie niepotrzebnie czas na ich znalezienie. Wtorek i środa będą należały do udanych. Od czwartku pojawią się możliwości nawiązywania interesujących znajomości, dlatego jeśli jesteście samotne, to nie siedźcie w domu, tylko wyjdźcie na miasto, albo zorganizujcie niewielką imprezę w domu. Dla singli będzie okazja poznać kandydata lub kandydatkę na stały związek. Barany ze stażem w związku ogarnie romantyczny nastrój i chęć pokazania się w towarzystwie ze swoją drugą połówką. Jeśli chodzi o finanse to możecie być trochę rozrzutne, więc nie wydawajcie dużych kwot pod wpływem impulsu.

Byk (20.04 – 20.05)

To będzie bardzo korzystny dla waszej kariery tydzień. Rozwiniecie się zawodowo i poszerzycie swoje horyzonty, nauczycie się wielu przydatnych w firmie umiejętności. Nawiążecie też ciekawe, inspirujące znajomości, tylko bądźcie otwarte na ludzi. Jeśli poszukujecie pracy, to jest szansa, żeby znaleźć właśnie tę, która Was interesuje, tylko nie przegapcie możliwości. Przebywający teraz w waszym znaku władca obfitości Jowisz może przynieść Wam długo oczekiwane sukcesy, ale za to dbajcie o sylwetkę, bo nadmierny apetyt może przydać Wam trochę krągłości, dlatego nie przesadzajcie z folgowaniem sobie w sprawach podniebienia. Samotni będą mieli szanse poznać potencjalną miłość. Nie siedźcie jednak z założonymi rękami, tylko wykonajcie przyjazny gest w stronę drugiej osoby. Byki w stałym związku będą cieszyć się stabilnym życiem we dwoje. Pod koniec tygodnia zadbajcie o wspólną rozrywkę, bo nie samą pracą człowiek żyje, a wyjście do kina czy na koncert bardzo dobrze Wam zrobi.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Na początku tygodnia czeka na Was dużo pracy, ale będzie Wam dopisywać dobre samopoczucie i zdrowie. Jeśli nawet cierpicie na drobne dolegliwości, to teraz zregenerujecie organizm. W firmie postawią przed Wami spore wymagania, dlatego będziecie trochę zabiegane. Ale dacie sobie świetnie radę. Samotne Bliźniaki powinny skupić się na swoich hobby i zainteresowaniach, bo zanim znajdzie się druga połówka, minie trochę czasu. Nie pakujcie się w romanse na siłę, bo i tak nic z tego nie wyjdzie. Lepiej poczekajcie na właściwą osobę, której oddacie swoje serce i która odwzajemni wasze uczucie. A szansa na mały flirt dopiero pod koniec tygodnia. Bliźnięta w stałym związku będą zadowolone wspólnym życiem. Jednak bądźcie wyrozumiałe wobec partnera, który może być trochę przemęczony i nie mieć tyle energii, co Wy. Jeśli chcecie spędzić czas poza domem, a waszej drugiej połówce to nie pasuje, postarajcie się znaleźć kompromis.

Rak (22.06 – 22.07)

Początek tygodnia będzie całkiem spokojny. Raki wykorzystujące w pracy wyobraźnię będą miały pole do popisu, bo spłynie na Was wena. W pracy macie teraz czas na porządkowanie wszelkich spraw. Pomyślcie jak ulepszyć miejsce, w którym pracujecie, żeby zwiększyć waszą wydajność i wygodę. Choć na razie nie oczekujcie spektakularnych sukcesów, to wytrwałością wiele osiągniecie. Ale w środę i czwartek możecie przeżyć trochę stresów i pośpiechu. Tylko nie dajcie się zwariować. Samotne Raki koniecznie niech wyjdą z domu w piątek, albo zorganizujcie spotkanie ze znajomymi. Miło spędzicie czas i odprężycie się. Są szanse na flirt, dlatego zadbajcie o przyjemną atmosferę i nie myślcie o problemach dnia codziennego. Raki w stałym związku powinny koniecznie zaplanować wieczór tylko we dwoje. Ubierajcie się odpowiednio do pogody, ale nie przesadzajcie ze swetrami. Jeśli chodzi o finanse, to nie bądźcie zbyt rozrzutne i postarajcie się oszczędzać.

Lew (23.07 – 22.08)

Możecie mieć wrażenie, że niewiele się dzieje w waszym życiu, pomijając sporo pracy. Jeśli denerwuje Was chaos na biurku, to posprzątajcie niepotrzebne rzeczy, albo pozbądźcie się ich. Warto też zastanowić się, co do tej pory przeszkadzało Wam w pracy. Ale już od czwartku zdecydowana poprawa samopoczucia, dzięki Wenus, która zmieni znak i wejdzie do Wagi, przez co pojawi się więcej możliwości rozrywki i spotkań towarzyskich. Samotne Lwy będą wreszcie mogły swobodnie poflirtować. Nawet jeśli nowo zawarte znajomości będą niezobowiązujące, to sprawią Wam sporo radości. Możliwe też, że w końcu trafi Was strzała Amora i zechcecie zaangażować się w związek. W stałym związku ożywienie uczuciowe, odkryjecie się oboje na nowo i jeśli macie dużo zajęć, to zatęsknicie za sobą, co bardzo dobrze wpłynie na waszą relację. Jeśli chodzi o finanse, to mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki. Kupujcie rozsądnie i nie zapożyczajcie się, bo możecie zbytnio obciążyć budżet.

Panna (23.08 – 22.09)

Sprawy zawodowe będą układać się bardzo dobrze. Macie szanse zabłysnąć w swojej dziedzinie, ale to zależy od waszej pracowitości. Jednak niezależnie od tego, jakimi jesteście pracownikami, będziecie zadowolone z siebie. Panny długo czekające na awans, mają teraz szanse zostać docenione. Samotni będą mieli okazje poromansować, ale znajomości będą raczej przelotne. Na poważny związek trzeba będzie poczekać, a na razie powinnyście zadowolić się tym, co macie. Nie zapominajcie o przyjaciołach i bliskich znajomych, którzy są dla Was wsparciem w trudnych chwilach. Możliwe, że teraz to oni będą Was potrzebować. W stałym związku lekkie ożywienie. Oboje zechcecie spędzać więcej czasu ze znajomymi. W czasie wolnym zaplanujcie interesującą rozrywkę, może wyjście do kina albo na basen to dobry pomysł. Przy okazji rozruszajcie się. Niezależnie od tego, co zdecydujecie, weekend będzie niezwykle udany. Możecie teraz pomyśleć o upiększeniu mieszkania.

Waga (23.09 – 22.10)

Tydzień zacznie się pracowicie, ale od czwartku Wenus w Wadze przyniesie Wam bardzo dobry nastrój. Szanse na polepszenie sytuacji w pracy pojawią się dopiero pod koniec tygodnia. Jeśli jesteście samotne, to prawdopodobne, że spotkacie drugą połówkę. Możliwa nawet miłość od pierwszego wejrzenia, a w każdym razie będzie zaskakująco. Poprawi się Wam samopoczucie i będziecie emanować pięknem nie tylko zewnętrznym. Otoczone magnetyczną aurą zjednacie sobie prawie każdego. Urocze i uwodzicielskie owiniecie sobie wiele osób wokół palca. Szef doceni wasze zdolności interpersonalne i zdolność współpracy z innymi. Usłyszycie wiele miłych komplementów na swój temat. Wagi w stałym związku ogarnie romantyczny nastrój. Okazje do spotkań tylko we dwoje będą pojawiać się same. Dlatego chwile spędzone razem zacieśnią wasz związek. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra, więc nie stanie się nic złego, jeśli wybierzecie się na małe zakupy.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Tydzień będzie całkiem udany jeśli chodzi o wasze sprawy zawodowe. Nawiążecie interesujące kontakty, które będą przydatne w przyszłym rozwoju waszej kariery. Może Wam jednak na razie trochę brakować wyzwań w pracy. Jeśli szukacie bardziej interesującego zajęcia, to czas wziąć się za poszukiwania na serio, jest spora szansa, że uda się Wam coś interesującego znaleźć, choćby tylko dodatkowo. Samotne Skorpiony na razie powinny odpuścić sobie poszukiwania drugiej połówki, bo są niewielkie szanse, że teraz natkniecie się na tę właściwą osobę. Zresztą nie każdy jest w stanie sprostać waszej wysoko postawionej poprzeczce. Sprawy związku zejdą teraz na dalszy plan, bo skupicie się na finansach i drobiazgowemu planowaniu swojej przyszłości. Dobrze przemyślcie swoje przyszłe kroki w drodze na szczyt, bo od właściwego planu zależy wasze powodzenie. Warto też nawiązać współpracę z innymi firmami i poznać strategię konkurencji.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu będzie na Was czekać dużo zajęć. Zwłaszcza w pracy będzie sporo wymagań, ale dacie sobie radę dzięki dobrej organizacji i szybkiemu refleksowi. Poza tym jesteście elastyczne i potraficie dostosować się do zmieniających się sytuacji. Samotne Strzelce będą mogły poromansować i odprężyć się po ciężkim dniu. Poznacie sporo osób zainteresowanych Wami jako potencjalnymi partnerami. Wasz wrodzony urok osobisty wywrze teraz niesamowite wrażenie i zjednacie sobie wiele osób. To dobry moment na negocjowanie lepszych warunków w firmie, jeśli chcecie podnieść swoją pozycję. Strzelce w stałym związku miło spędzą czas ze swoją drugą połówką. Wasze uczucie rozkwitnie od nowa, tylko zadbajcie o partnera i poświęćcie mu wystarczającą ilość czasu. W sprawach finansowych wskazana jest ostrożność, bo mimo dobrej sytuacji możecie trochę mało realistycznie oceniać swoje możliwości. Zanim zaciągniecie kredyt, przemyślcie wszystkie plusy i minusy.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W karierze czeka Was bardzo udany czas. Usystematyzujecie waszą wiedzę profesjonalną i rozwiniecie się zawodowo. Poznacie też interesujące osoby, które nakierują Was na właściwą ścieżkę i zainspirują do podnoszenia swoich kwalifikacji. Będą okazje żeby wykazać się wiedzą i umiejętnościami, co dobrze wpłynie na wasz wizerunek w firmie. Samotni skupią się na bieżących problemach i nie będą mieli czasu romansować. Poczekajcie na pojawienie się właściwej osoby, bo nie warto być z kimś na siłę. Będziecie mogły jedynie niezobowiązująco poflirtować. Koziorożce w stałym związku będą mogły nacieszyć się towarzystwem swojej drugiej połówki. Spontaniczne wieczory tylko we dwoje umocnią wasze uczucie i zacieśnią więź między Wami. Nie zapomnijcie też o swoich najbliższych, bo będą potrzebować waszej uwagi. Sprawy finansowe całkiem nieźle. Koziorożce prowadzące własne biznesy powinny zająć się strategią marketingową swojej firmy i pomyśleć nad ekspansją na rynku.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Czeka na Was dość sporo obowiązków w pracy. Będziecie też uczyć się wielu interesujących i przydatnych w przyszłości umiejętności. Jeśli jesteście przemęczone, to weźcie urlop i pomyślcie wreszcie o swoim zdrowiu i kondycji. Przyda się Wam trochę odpoczynku. Może basen albo siłownia dobrze Wam zrobią. Nie zapomnijcie też o swoich przyjaciołach i zadzwońcie do nich. Czasem jeden miły gest może poprawić komuś humor na resztę dnia. Samotne Wodniki będą miały okazje do flirtu pod koniec tygodnia. Będziecie czarujące i elokwentne, tak, że oczarujecie sobie każdego kandydata do związku. Poza tym wasza uroda rozkwitnie i usłyszycie wiele komplementów. Wodniki w związku czekają bardzo miłe i romantyczne chwile tylko we dwoje. Koniecznie zarezerwujcie czas dla siebie w weekend, a nie pożałujecie. Wasza sytuacja finansowa będzie bardzo dobra, dlatego będziecie mogły sobie pozwolić na niezaplanowane wcześniej wydatki.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ten tydzień będzie interesujący i wiele się będzie działo jeśli chodzi sprawy zawodowe. Rozwiniecie się i poszerzycie swoje horyzonty. Szef może Was trochę irytować, ale zachowajcie spokój i nie dajcie się sprowokować. Samotne Ryby powinny polubić swój stan, bo nieprędko spotkają tę jedyną lub jedynego. Rozwijajcie więc swoje zainteresowania i hobby, i nie zapominajcie o bliskich i przyjaciołach, którzy są dla Was wsparciem. Warto byłoby może zapisać się na dodatkowy kurs, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy wasza wiedza okaże się pomocna. Ryby w stałym związku co prawda nie będą przeżywać wielkich uniesień, ale docenią spokój i stabilną atmosferę, która poprawi Wam humor nawet w tych nienajlepszych momentach. Nie szczędźcie więc partnerowi komplementów i bądźcie wsparciem dla drugiej osoby, jeśli potrzebuje waszego dobrego słowa. Sprawy finansowe na plus, ale nie zapominajcie o oszczędzaniu i myślcie o przyszłości.Horoskop 2011