Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-09-05


Horoskop tygodniowy 5-11 września 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Tydzień zaczniecie w optymistycznym nastroju. Możliwy niespodziewany wyjazd, dzięki któremu oderwiecie się od problemów codzienności. W sprawach zawodowych ruszycie trochę z miejsca i będziecie miały sporo pozytywnej energii, żeby załatwić sprawy, które do tej pory odkładałyście, albo sprawiały Wam dużo problemów. We wtorek i środę dobrze zająć się wszystkim tym, co wymagać będzie sporej dawki koncentracji i wytrwałości. Samotni będą mieli możliwość poznać interesującą osobę, ale trudno na razie określić czy rozwinie się z tego coś poważniejszego. Nawet jeśli nie, to mały flirt Wam nie zaszkodzi. W stałym związku bez większych zmian, cieszcie się więc spokojnym życiem we dwoje. Dla uczących się to dobry moment na zdobywanie wiedzy, pojawią się chętne do pomocy osoby. Sprawy finansowe nieźle. Tylko Barany prowadzące własne firmy będą musiały sporo się napracować, ale wysiłek się opłaci.

Byk (20.04 – 20.05)

Zarówno kariera jak i miłość na plus. W pracy zostaniecie zauważone i docenione za waszą niezawodność i solidne wypełnianie obowiązków. Pomyślcie o szkoleniu i podnoszeniu swoich umiejętności zawodowych. Jeśli prowadzicie własną firmę, to zainwestujcie teraz w reklamę swojej działalności, a ten wydatek na pewno się zwróci. W poniedziałek możliwe drobne nieporozumienie w domu. Nie dajcie się wyprowadzić z równowagi, tylko spokojnie wysłuchajcie racji drugiej strony. We wtorek i środę będzie Wam sprzyjać powodzenie, ale trzeba będzie sporo popracować. Samotne Byki powinny teraz szczególnie zadbać o estetyczny wygląd. Dobrze byłoby odświeżyć garderobę. Co prawda liczy się interesujące wnętrze, ale trzeba będzie zrobić dobre pierwsze wrażenie na potencjalnej drugiej połówce. Układ na niebie sprzyja szukającym miłości. W stałym związku czeka Was harmonia i mnóstwo czułości. Sprawy finansowe natchną Was optymizmem, dzięki temu zaplanujcie inwestycje.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Możecie odczuwać teraz trochę niepewności i zamieszania w życiu. Przemyślcie jeszcze raz decyzje, jakie podjęłyście i jeśli sprawy nie układają się po waszej myśli, to trzeba będzie zmienić swoją postawę. W pracy czeka na Was dużo obowiązków i niewiele czasu, żeby się z nich wywiązać. Jeśli sobie nie radzicie, to wykorzystajcie znajomości, a na pewno wśród waszych przyjaciół będzie osoba chętna udzielić Wam wsparcia. W czwartek i piątek przypływ optymizmu i trochę oddechu w pracy. Spontaniczny weekendowy wyjazd powinien być bardzo udany, tylko zadbajcie o dobre towarzystwo. Samotni będą mogli poflirtować, ale nie liczcie na to, że od razu niewinne rozmowy przerodzą się w związek na dobre i na złe. U par bywało lepiej, dlatego trzeba musicie nauczyć się słuchać partnera i brać pod uwagę to, co mówi. W finansach przyda się zacisnąć nieco pasa i darować sobie na razie ekstrawaganckie wydatki.

Rak (22.06 – 22.07)

Praca przyniesie Wam dużo satysfakcji i poczucia spełnienia, choć będziecie bardzo zabiegane i wprost rozchwytywane. Po powrocie do domu nie zapomnijcie odpocząć, bo możecie wyczerpać organizm, jeśli dalej będziecie żyć w szalonym tempie. Dlatego w weekend obowiązkowo relaks. Porozdzielajcie prace domowe na rodzinę, dzięki czemu trochę Wam ulży i będziecie miały więcej czasu tylko dla siebie. Nie dajcie się też wykorzystywać waszym bliskim i nauczcie się stanowczo mówić „nie”. Samotni będą mieć okazję poznać potencjalną drugą połówkę. Jeśli ta osoba wpadnie Wam w oko, to schowajcie nieśmiałość do kieszeni i zaprezentujcie się od jak najlepszej strony. W stałym związku będziecie się czuły stabilnie i bezpiecznie. Nawet jeśli oboje jesteście bardzo zapracowani, to wygospodarujcie chwilę, żeby pobyć tylko we dwoje. Polepszy się wasza sytuacja finansowa. Nieznaczne nadwyżki warto odłożyć na przyszłość. Raki prowadzące własny biznes powinny nawiązywać kontakty i znajomości, gdzie tylko się da.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu czeka Was trochę pracy, bo trzeba będzie skupić się na sprawach finansowych. Włożycie dużo energii w karierę i nie zostanie Wam zbyt wiele czasu dla bliskich, bo będziecie zabiegane. Uważajcie na zdrowie i wszystkie zaniedbane dolegliwości, które mogą się właśnie teraz odezwać. W poniedziałek dopisze Wam dobry nastrój, dlatego nie odkładajcie pilnych spraw na potem, tylko zajmijcie się nimi póki macie jeszcze siły i chęci. W sprawach sercowych mały zastój. Dlatego jeśli jesteście samotne, to nie szukajcie na siłę, bo możecie doznać rozczarowania albo osoba, jaką poznacie nie będzie spełniać waszych oczekiwań. Lepiej zajmijcie się pracą, a wkrótce polepszy się wasza sytuacja zawodowa. W stałym związku może powiać nudą, więc wykażcie się pomysłowością i urozmaićcie swoje codzienne zwyczaje. Dreszcz emocji podziała na oboje odświeżająco. W weekend odetchniecie trochę od obowiązków. Jeśli pogoda dopisze, zaplanujcie wypad za miasto, żeby naładować baterie.

Panna (23.08 – 22.09)

Tydzień będzie bardzo udany. Dzięki optymistycznemu wpływowi Słońca dopisze Wam doskonałe zdrowie. Zajmijcie się więc polepszaniem swojej kondycji, bo przyda się Wam energia do nadchodzących wyzwań. W pracy bardzo dobrze, szef będzie się liczył z waszym zdaniem, możecie zostać nawet wyróżnione za swój profesjonalizm. Nie spoczywajcie na laurach, tylko zastanówcie się co jeszcze możecie ulepszyć. Możecie wpaść teraz na doskonały pomysł, pomyślcie nad jego realizacją. Samotne Panny otrzymają mnóstwo komplementów i wzbudzać będą niemałe zainteresowanie. Zadbajcie o siebie i wykorzystajcie możliwości poznania drugiej połówki. Możliwe, że wasze serce zabije dla kogoś zainteresowanego Wami. Pojawią się nawet możliwości zmiany stanu cywilnego. W stałym związku sielanka. Jeśli znajdziecie czas tylko dla siebie, to spędzicie niezapomniane, pełne czułości chwile. Zadbajcie teraz o sprawy finansowe i odłóżcie trochę pieniędzy, które przydadzą się na przyszłość. W interesach dobra passa.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu czeka Was sporo pracy. Jeśli jesteście przemęczone, to w czasie wolnym koniecznie odpoczywajcie i nie bierzcie na swoje barki więcej niż jesteście w stanie udźwignąć. Pamiętajcie o zdrowej diecie i zrównoważonym stylu życia. Ograniczcie alkohol i używki i zaobserwujcie, co na Was niekorzystnie wpływa i starajcie się wyeliminować to ze swojego życia. W pracy postawią przed Wami więcej niż zazwyczaj wymagań, ale dzięki temu będziecie mogły wykazać się i zdobyć nowe umiejętności. Samotne Wagi powinny raczej postawić teraz na przyjaźnie i bliższe znajomości ze sprawdzonymi osobami. Już niedługo szczęście uśmiechnie się też do Was, ale na razie musicie nauczyć się akceptować obecny stan. W stałym związku uczucia zejdą trochę na dalszy plan, bo przesłonią je sprawy codzienne, które będą wymagać od Was dużego zaangażowania. Natomiast w weekend koniecznie znajdziecie chwilę tylko sam na sam.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Czeka Was pewien postęp zarówno w karierze jak i w życiu uczuciowym. Choć pracy będzie dużo, to będziecie zadowolone z efektów i tego, czego się nauczyłyście. To, co wcześniej stanowiło problem nie do przejścia, uda się Wam pokonać dzięki wytrwałości i inteligencji. Poznacie wiele interesujących osób, które otworzą przed Wami możliwości dalszej kariery. Powinnyście teraz przygotować strategię rozwoju na przyszłość. Samotne Skorpiony będą wzbudzać zainteresowanie. Będzie trudno oprzeć się waszemu urokowi i będziecie mogły wybierać w zalotnikach. W stały związku bardzo dobra atmosfera, która pozytywnie wpłynie na wszystkie dziedziny waszego życia. Mimo nadchodzącej jesieni dopisze Wam bardzo dobre zdrowie, tylko się nie przemęczajcie, bo z waszymi skłonnościami do przesady możecie nadwerężyć siły organizmu. Pamiętajcie o odpoczynku po pracy. Wasza sytuacja finansowa będzie całkiem niezła, więc będziecie mogły pozwolić sobie na nieprzewidziany wcześniej wydatek.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Na początku tygodnia dopisze Wam szczęście i powodzenie, dlatego jeśli macie do załatwienia ważne sprawy, poniedziałek jest najlepszym dniem żeby zaplanować stresujące zajęcia. Choć czeka Was sporo pracy i jej efekty nie będą chwilowo widoczne, to pamiętajcie, że inwestujecie w przyszłość. Na razie czekajcie spokojnie i bądźcie wytrwałe, a niedługo będzie widoczny postęp w waszej karierze. Możliwe, że atmosfera w pracy nie będzie Wam chwilowo opowiadać. Wykażcie się zrozumieniem i pamiętajcie, że inni też mają swoje problemy. Dla samotnych zawarte teraz znajomości będą krótkotrwałe, dlatego nie szukajcie drugiej osoby gorączkowo, bo kiedy przyjdzie odpowiedni czas, znajdzie się sama. W stałym związku możliwe trochę potyczek, ale rozgrzeją one tylko atmosferę, dzięki czemu godzenie się będzie całkiem przyjemne. Wasza sytuacja finansowa nie będzie Was do końca zadowalała. Pomyślcie o dodatkowym zarobku, albo zrezygnujcie z niektórych wydatków.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Tydzień będzie wyjątkowo udany. Czeka Was rozwój w karierze i postęp w uczuciach. W firmie będziecie traktowane jako znawcy tematu i osoby budzące zaufanie. Jeśli jesteście samotne, a wasze serce bije przyspieszonym rytmem na widok tajemniczej osoby i brakowało Wam śmiałości, żeby podejść i zagadać, to teraz uda się Wam przełamać. Pozytywne efekty zaskoczą Was samych. Nie bójcie się wykonać pierwszego kroku bez względu na to czy wypada czy nie. Możecie spędzić niezapomniane chwile tylko we dwoje. Koziorożce w stałym związku czekają bardzo miłe momenty razem. Nie szczędźcie czasu i pieniędzy dla swojej drugiej połówki i nie bójcie się wyznać uczuć. Wasze sprawy finansowe będą układać się zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Koziorożce zajmujące się własną firmą czeka dość widoczny wzrost przychodów. Bez najmniejszego problemu zdobędziecie nowych klientów, którzy mogą zechcieć nawiązać z Wami dłuższą współpracę.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W tym tygodniu czeka Was dużo zajęć. W pracy będziecie musiały wykazać się dyscypliną i dobrą organizacją. Mimo tego efekty waszych działań nie będą od razu widoczne. W sprawach sercowych na razie nie zrobicie wielkiego postępu. Może się okazać, że znajomość, na którą liczyłyście rozejdzie się po kościach. Jednak zawsze zostają Wam przyjaciele, na których możecie liczyć. Będą oni dla Was wsparciem i wykażą się zrozumieniem, jeśli będziecie potrzebowały rozmowy. Koniec tygodnia będzie najbardziej udany, dlatego jeśli macie ważne plany, to przełóżcie je w miarę możliwości na czwartek albo piątek. Nie zaniedbujcie waszych bliskich, bo mogą potrzebować waszej uwagi. Zadbajcie o zdrowie, a jeśli to konieczne wybierzcie się do dentysty i ograniczcie słodycze. Wodniki w stałym związku mogą być trochę znudzone. Zatem możecie wybrać się osobno na urlop. Wasza sytuacja finansowa pozwoli Wam na nieplanowane zakupy.

Ryby (19.02 – 20.03)

Czekają Was wyzwania zarówno w pracy jak i w uczuciach. Choć pracy będzie sporo, to poradzicie sobie, kosztem czasu wolnego. Niestety będziecie musiały zrezygnować z niektórych przyjemności i rozrywek, żeby nadgonić zaległości. Mimo pewnych wyrzeczeń jesteście w stanie osiągnąć sukces. Samotni będą mieć okazje do obiecujących spotkań i mogą poznać ciekawą osobę. W takim wypadku warto przełamać swoje opory i wyimaginowane obawy i pozostać sobą. Wtedy zostanie doceniona wasza niezwykła wrażliwość i delikatność. Możecie spotkać prawdziwe uczucie, ale nie siedźcie w domu. Koniecznie wyjdźcie do ludzi. Ryby w stałym związku czekają miłe chwile z partnerem. Jeśli tylko znajdziecie czas na wspólne wieczory sam na sam, to nie pożałujecie. Dla prowadzących własne biznesy pojawią się okazje do rozwoju, ale bądźcie sceptyczne i nie kupujcie pierwszej oferty, tylko negocjujcie. Wasza sytuacja finansowa będzie całkiem dobra.Horoskop 2011