Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-08-29


Horoskop tygodniowy 29 sierpnia - 4 września 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie się teraz koncentrować na życiu rodzinnym. Być może bliska Wam osoba będzie wymagała nieco więcej uwagi niż zwykle. A wielkie plany będą musiały ustąpić nieco przed przyziemną codziennością. Możecie się nawet trochę nudzić w pracy i przez to popadać w stan irytacji. Nie wyładowujcie napięcia na domownikach, tylko znajdźcie sobie zajęcie, które Was pozytywnie odstresuje, ulubiony sport albo nawet spacer po mieście sprawią, że odetchniecie z ulgą i zapomnicie o problemach. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na poznawanie nowych osób, bo będziecie zbyt zaabsorbowane pracą i być może nawet trochę przytłoczone obowiązkami, ale to nie znaczy, że nie warto wyjść do ludzi. Koniecznie spędzajcie czas wolny ze znajomymi. Barany w parach mogą natrafić na nieprzewidziane przeszkody, które trochę pokrzyżują Wam plany i w ostatnim momencie trzeba będzie improwizować, ale uda się Wam wyjść obronną ręką.

Byk (20.04 – 20.05)

Tydzień będzie całkiem niezły, tylko nie popadnijcie w lenistwo, ani nie spoczywajcie na laurach. Zamiast tego wykorzystajcie okazje, jakie dostaniecie teraz od życia. Zwłaszcza szukające pracy Byki powinny skoncentrować swoje wysiłki na sprawach zawodowych, bo te mogą ruszyć z miejsca, ale to już w dużej mierze zależy od Was. Życie uczuciowe ułoży się po waszej myśli. Jeśli jesteście samotne, to poznacie kogoś zupełnie mimochodem. Wasze serce zabije mocniej dla tej osoby i możecie spodziewać się wzajemności. Mogą Was nawet nachodzić przemyślenia, że oto właśnie nadeszła chwila, żeby się ustatkować i zacząć myśleć o wspólnej przyszłości we dwoje. Byki w stałym związku spędzą bardzo przyjemnie chwile we dwoje. Doceńcie czas, jaki macie tylko dla siebie, bo kiedy będziecie zabiegane, będzie Wam trudniej pobyć sam na sam. Sprawy finansowe pod kontrolą, możliwy niespodziewany przypływ gotówki.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W tym tygodniu możecie być trochę zestresowane i zabiegane. W pracy nieco zamieszania. W pracy dostaniecie bojowe zadania, z których będziecie musiały wywiązać się na czas. Ale dzięki temu nadarzy się okazja, żeby pokazać się od jak najlepszej strony. W stałym związku możliwe nieporozumienie. Jeśli nie będziecie zgadzać się z partnerem co do wspólnych planów i będziecie mieć inne koncepcje na spędzenie wolnego czasu, poszukajcie kompromisu. A może to dobry pomysł, żeby każde zajęło się tym, co lubi? Dzięki temu trochę stęsknicie się za sobą i odpoczniecie od siebie, co może odświeżyć wasze uczucia. Samotni będą mieli więcej okazji do pogaduszek i spotkań ze bliskimi i dalszymi znajomymi niż na szukanie drugiej połówki. Jeśli jednak zdecydujecie się na krótki flirt, to czemu nie. Wasza sytuacja finansowa bywała lepsza, dlatego być może jest to czas, żeby trochę oszczędzać.

Rak (22.06 – 22.07)

Zadbajcie teraz o zdrowie, bo każde zaniedbanie może prowadzić do komplikacji w przyszłości. Nie bagatelizujcie gorszego samopoczucia, które może być objawem chorobowym, a nie zwykłym zmęczeniem. Zaopatrzcie się też w zestaw witamin i przestrzegajcie zasad racjonalnego odżywiania. W pracy całkiem miła atmosfera dobrze na Was wpłynie. Jeśli poszukujecie dodatkowego zajęcia czy zleceń, to najszybciej uda się Wam coś znaleźć, jeśli popytacie znajomych. Choć może na razie nie dostaniecie awansu, to jesteście pierwsze na liście w kolejce do premii. Szefostwo doceni waszą niezawodność i rzetelne wypełnianie swoich obowiązków. Samotni powinni zacząć udzielać się towarzysko, a na pewno pojawią się osoby chętne na coś więcej niż tylko flirt czy romans. Jeśli spotkacie tę, albo tego właściwego, to pokażcie się od jak najlepszej strony i zapomnijcie o nieśmiałości. Wśród nowych znajomych jest osoba myśląca podobnie do Was, z którą może Was połączyć bliższa znajomość. Raki w stałym związku będą zadowolone i usatysfakcjonowane.

Lew (23.07 – 22.08)

Trzeba będzie skupić się na pracy. Spadnie na Was sporo obowiązków i przyda się Wam teraz dobra organizacja, żeby pogodzić życie zawodowe i rodzinne. Wasi bliscy mogą się za Wami stęsknić, bo nie będziecie teraz zbyt wiele przebywać w domu. Ale zadbajcie o interesy, bo konkurencja nie śpi i musicie reprezentować najwyższy poziom. Jeśli brakuje Wam pieniędzy, to teraz pojawi się możliwość dodatkowego zarobku, ale wiedzcie, że nie przyjdzie Wam on bez wysiłku i trzeba będzie się postarać. Życie uczuciowe dostarczy Wam pozytywnej energii. Lwy w stałym związku będą czerpać radość ze wspólnie spędzonego czasu. Partner będzie dla Was wsparciem, dzięki czemu życie nabierze kolorów. Samotne Lwy najwięcej okazji do poznawania osób zainteresowanych ewentualnym związkiem będą miały poprzez pracę czy odnowienie starych znajomości. W finansach dobrze, ale nie bądźcie za bardzo rozrzutne, tylko odłóżcie coś na wszelki wypadek.

Panna (23.08 – 22.09)

Z początkiem tygodnia dopisze Wam doskonały nastrój. Nów Księżyca przyniesie możliwość rozpoczęcia nowego etapu w życiu zawodowym. Słuchajcie głosu intuicji, której podszepty będą inspirujące. Załatwianie ważnych spraw zaplanujcie na poniedziałek i wtorek, które będą też sprzyjać porządkowaniu i segregowaniu zarówno w pracy jak i w domu. Jeśli jesteście samotne, to wykorzystajcie chwile sprzyjające poznawaniu nowych, interesujących osób, bo będzie ich sporo. Wasze serce może mocniej zabić na widok spełniającej kryteria partnera osoby. Dajcie jej szanse, a spędzicie niezapomniane chwile. Panny w stałym związku czekają momenty czułości i miłości. Czas, jaki razem spędzicie przypieczętuje wasze gorące uczucia. Może nawet zdecydujecie się zalegalizować związek. W domu możliwe, że będzie trochę napięta atmosfera, dlatego jeśli wasi bliscy są zestresowani, bądźcie dla nich wyrozumiałe. Finanse bardzo dobrze, dzięki temu odłożycie małe co nieco i będziecie mogły jechać na zaplanowany wcześniej urlop.

Waga (23.09 – 22.10)

Trzeba będzie skupić się na szarej rzeczywistości, dlatego początek tygodnia możecie odczuć jako nużący. Z drugiej strony to dobry moment, aby zrobić porządki. Natomiast do udanych będzie należeć środa i czwartek. Zaplanujcie więc wszystkie bardzo ważne sprawy na te dni, a dopisze Wam powodzenie. W stałym związku trochę zastój i właściwie nie będzie się działo nic szczególnego. Zatem na uniesienia miłosne poczekacie trochę, a teraz skoncentrujcie się na zarabianiu pieniędzy. To też trochę martwy sezon jeśli chodzi o spotkania towarzyskie, znajomi gdzieś wyjadą, albo zwyczajnie nie będą w stanie poświęcić Wam tyle czasu, ile byście potrzebowały. Dobrze byłoby porobić dodatkowe badania w celu sprawdzenia stanu zdrowia, bo lepiej dmuchać na zimne i zapobiegać chorobom. Samotne Wagi powinny na razie pogodzić się ze swoim stanem i docenić uroki wolności, dzięki której macie nieograniczony czas wolny tylko dla siebie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Czeka Was całkiem udany tydzień w pracy. Stresujące momenty macie na razie za sobą, a teraz dobrze byłoby szlifować swoje umiejętności zawodowe i pamiętać o dokształcaniu się. Jeśli więc macie możliwość iść na dodatkowy kurs albo nawet studia, to nie zastanawiajcie się nawet przez chwilę, bo nie wiadomo kiedy i czy w ogóle nadarzy się jeszcze taka możliwość. Samotni mogą poznać interesującą osobę. Jedyny warunek to taki, że nie możecie stronić od ludzi i nie odmawiać, jeśli jesteście zapraszane na imprezy. A dzięki waszej bezbłędnej intuicji poczujecie od razu, że to ten albo ta jedyna. Okazje do flirtów pojawią się same, a jeszcze dopomoże Wam wasz wrodzony magnetyzm. W stałym związku dużo rozmów i nie tylko. Momenty uniesień będą niezapomniane. Nie bójcie się okazywać uczucia, a zostaniecie wynagrodzone przez waszą drugą połówkę. Nawiążecie znajomości przydatne w interesach.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu sporo pracy. Będziecie musiały wykazać się dużą dyscypliną i dobrą organizacją. Przemyślcie swoje plany i zostawcie sobie odpowiedni zapas czasu na wykonanie wszystkiego, co macie do zrobienia, żeby potem nie okazało się, że musicie zarywać noce, bo gonią Was terminy. Środa i czwartek powinny być udane. Jeśli jesteście samotne, to przeczekajcie na razie i zajmijcie się rozwojem osobistym, a na pewno nie odczujecie tak braku drugiej osoby, kiedy będziecie mieć interesujące hobby. Jeśli zdecydujecie się na przelotny flirt, to zastanówcie się czy to jest właśnie to, czego chcecie. A w razie problemów i wątpliwości, możecie liczyć na przyjaciół, którzy są gotowi wysłuchać tego, co aktualnie leży Wam na sercu. Strzelcom w związku będzie trochę brakować czasu. Nie ma rady, musicie starać się pogodzić życie zawodowe i rodzinne. W niedzielę wreszcie odpoczniecie po dość trudnym tygodniu.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Bardzo udany czas zarówno jeśli chodzi o karierę jak i życie uczuciowe. Samotni będą mieli okazje poznać ciekawą osobę, która Was zaintryguje z wzajemnością. Możliwe, że krótki flirt przerodzi się w coś głębszego, jeżeli wrodzoną rezerwę i dystans zachowacie w granicach zdrowego rozsądku. Dajcie szanse wykazać się potencjalnej drugiej połówce i nie oceniajcie po pozorach. Koziorożce w związku doświadczą momentów czułości i namiętności. Jeśli do tej pory poświęcałyście zbyt wiele czasu swojej pracy, to znajdźcie czas dla swojego ukochanego, a nie pożałujecie. I musicie pamiętać, że związek trzeba pielęgnować. W domu może być trochę nerwowa atmosfera. Chwilowe kłopoty wyprowadzą Was z równowagi, ale na krótko, jeśli tylko podejdziecie do nich ze spokojem. Za to w karierze bardzo dobry czas na pokazanie swoich umiejętności, dzięki czemu zostaniecie docenione także pod względem finansowym.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W tym tygodniu skoncentrujecie się na pracy. Czeka Was sporo nowych wyzwań. Możliwe, że będziecie musiały wziąć nadgodziny. Ale dzięki temu poprawi się wasza sytuacja finansowa i będziecie mogły pozwolić sobie na nieplanowane zakupy. W życiu uczuciowym na chwilę obecną mały zastój, dlatego warto skoncentrować się na pracy i podnoszeniu umiejętności zawodowych, co zaprocentuje w przyszłości. Samotni nawet jeśli zaangażują się w romanse mogą doznać rozczarowania i cała sprawa okaże się nieporozumieniem, dlatego zanim się zaangażujecie zastanówcie się dwa razy czy warto. Być może lepiej poczekać na prawdziwą miłość? W stałym związku możliwe trochę zawirowań, dlatego od razu wyjaśniajcie wszystkie różnice zdań, bo potem mogą urosnąć do większego konfliktu. Jeśli jesteście sobą trochę znudzeni, to jeden dzień poświęćcie na odpoczynek od siebie, dzięki temu unikniecie przesytu. Prowadzący własny biznes powinni zrobić rozeznanie sytuacji i zaplanować strategię działania na przyszłość.

Ryby (19.02 – 20.03)

Pojawią się przed Wami możliwości rozwoju zawodowego, ale kosztem pewnych wyrzeczeń. Musicie zastanowić się z czego jesteście w stanie zrezygnować dla kariery i zrobić bilans ewentualnych strat i zysków, w międzyczasie zastanawiając się czy wasze cele są warte aż tylu poświęceń. Sprawy zawodowe będą stały w konflikcie z waszym życiem uczuciowym i trudno Wam będzie pogodzić czas dla rodziny, partnera i pracy. Tym razem to wasi bliscy powinni się wykazać wyrozumiałością i udzielić Wam wsparcia. Jeśli jesteście samotne, to w niespodziewanym momencie miłość zapuka do waszych drzwi. Tylko nie rzucajcie się od razu w wir uczuć i wykażcie trochę zdrowego rozsądku w ocenie przyszłego potencjalnego partnera. Nie bądźcie narwane w nowym związku, bo w ten sposób niczego nie osiągniecie. Poczekajcie cierpliwie na rozwój sytuacji. W sprawach finansowych nieźle. Wypatrujcie obniżek i promocji, ale dobrze przemyślcie zakupy.Horoskop 2011