Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-08-22


Horoskop tygodniowy 22-28 sierpnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Na początku tygodnia może na Was spaść zbyt wiele obowiązków, więc od poniedziałku do środy możecie odnieść wrażenie, że tkwicie między młotem a kowadłem, a pracy tylko przybywa. Możecie też łatwo wpadać w irytację i być trochę rozdrażnione. Prawdopodobne gorsze samopoczucie i opóźnienia w realizacji spraw wymagających ukończenia w określonym terminie. Ale nie załamujcie się, bo pokonacie problemy i potem będzie już z górki. W stałym związku trochę stagnacji, możliwe też, że wasza druga połówka nie będzie w stanie dostosować się do waszych potrzeb. Dlatego nie pozostanie Wam nic innego jak znaleźć kompromis. Samotne Barany nie będą miały zbyt wielu okazji ani chęci do flirtów, romansów czy poznawania chętnych na randki. Dlatego skupcie się teraz na tym, co najbardziej nagli, a kiedy przyjdzie odpowiedni moment, ruszycie na miłosne podboje. W weekend natomiast odpoczniecie i naładujecie baterie.

Byk (20.04 – 20.05)

Dopisze Wam dobry nastrój i pogoda ducha. W stałym związku sielanka. Partner nie będzie Wam szczędził czułości i oddania. Powinnyście odwdzięczyć się tym samym. Chwile bliskości z waszą drugą połówką przyniosą Wam dobry nastrój i pozytywnie wpłyną na wasze samopoczucie. Nie żałujcie czasu dla drugiej osoby i zarezerwujcie choć jeden wieczór żeby pobyć tylko we dwoje. Umocni to waszą więź. Samotne Byki będą wzbudzać spore zainteresowanie. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę, to całkiem możliwe, że właśnie teraz spotkacie kandydata do stałego związku. Oceńcie na spokojnie wady i zalety nowo poznanej osoby i nie rzucajcie się od razu w wir uczuć. W pracy też będzie się Wam wiodło całkiem nieźle. Umocni się wasza pozycja w firmie, a nawet możecie dostać awans. Nie popadajcie tylko w lenistwo, jeśli wszystko dobrze idzie. Wykorzystajcie nadarzające się okazje i rozwijajcie swoje umiejętności.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Na początku tygodnia dopisze Wam dobry nastrój. Codzienność będzie całkiem znośna, bo szczęśliwe zbiegi okoliczności sprawią, że otrzymacie wsparcie, w tym także psychiczne. Życie rodzinne będzie się układać po waszej myśli, panować będzie harmonia i miła atmosfera. W sprawach zawodowych możliwy niewielki zastój. W każdym razie na istotne przełomy przyjdzie Wam jeszcze poczekać. Tymczasem starajcie się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. W stałym związku możliwe drobne zgrzyty, jeśli będziecie stawiać na swoim, dlatego pamiętajcie, że czasem lepiej jest ustąpić i przemilczeć pewne sprawy. Samotne Bliźnięta powinny poczekać na bardziej odpowiedni moment, jeśli chodzi o zawieranie znajomości w celu poznania drugiej połówki. Macie co prawda szanse poromansować, ale będą to krótkotrwałe znajomości. Być może lepiej poczekać na budzącą nadzieję na trwały związek znajomość niż trwonić energię na flirty bez większych perspektyw na przyszłość.

Rak (22.06 – 22.07)

W poniedziałek i wtorek spore zamieszanie, dużo spotkań w biegu i trochę chaosu informacyjnego. W pracy nie będziecie wiedziały za co najpierw się wziąć. Środa i czwartek powinny być udane. Księżyc w waszym znaku przyniesie sporo życzliwości i ciepła rodzinnego. Jednak w czwartek możliwe, że natraficie na stresującą sytuację, dlatego zanim zareagujecie emocjonalnie, zastanówcie się i przemyślcie na spokojnie i w miarę możliwości bez nerwów. Uwaga też podczas jazdy samochodem i wszelkich ryzykownych zajęć. Działania pod wpływem nadmiernych emocji mogą Wam przynieść więcej szkody niż pożytku. Natomiast jeśli chodzi o życie uczuciowe i zawodowe, to sytuacja będzie całkiem niezła. Czeka Was wiele miłych spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi. Jeśli jesteście samotne, to będzie okazja poznać kogoś interesującego. Najprawdopodobniej poprzez znajomych. Sprawdźcie tylko dobrze kandydata czy kandydatkę. Raki w związku mogą będą mogły odetchnąć w ramionach ukochanej osoby.

Lew (23.07 – 22.08)

W poniedziałek czeka Was dużo bieganiny, spotkań i kontaktów z ludźmi. Słuchajcie też, co inni wokół Was mówią, bo wśród zasłyszanych przypadkiem informacji mogą być takie, które odpowiednio wykorzystane przyniosą Wam sukces. Może Was odwiedzić dawno niewidziany krewny albo znajomy. Być może warto odświeżyć znajomość. W pracy też sporo się będzie działo, ale możecie być trochę spóźnione z robotą. Za to dla wszystkich uczących się i poprawiających wyniki to bardzo dobry moment na powtórki i utrwalanie wiedzy. Warto też przemyśleć jeszcze raz plany na przyszłość i skorygować zamiary. Będziecie się teraz koncentrować bardziej na zdobywaniu środków do życia i utrwalaniu swojej pozycji w firmie. Jeszcze raz przeanalizujcie kontrakty i umowy, a jeśli macie możliwość, to poczekajcie z podpisaniem ważnych papierów, bo możecie przegapić istotny szczegół. Uczucia zejdą trochę na drugi plan, bo będziecie się teraz skupiać na pracy.

Panna (23.08 – 22.09)

Od poniedziałku Wenus będzie przebywać w waszym znaku. Obdarzy Was powodzeniem, dobrym nastrojem i urodą. Będziecie też czarujące i urocze. Dlatego warto wykorzystać sprzyjające Wam energie i dążyć do celów, które sobie postawiłyście przed sobą, bo teraz będzie je łatwiej osiągnąć. A od wtorku Słońce również w Pannie dostarczy Wam mnóstwa energii, siły przebicia i wspomoże Wasze zdrowie i siły witalne. To dobry czas na realizowanie swoich celów zawodowych. To, co robicie zawodowo dostarczy Wam nie tylko satysfakcji, ale też uznania. Zostanie doceniony wasz profesjonalizm i metodyczne podejście do obowiązków. Zarówno u Panien w stałym związku jak i samotnych będzie kwitnąć życie uczuciowe. Samotni będą wzbudzać zainteresowanie, możecie liczyć na komplementy pod waszym adresem, a osoby chętne do flirtowania będą pojawiać się dosłownie na każdym kroku. Dlatego będzie możliwość, żeby poznać kogoś interesującego. Finanse pozytywnie.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień będzie sprzyjał odpoczynkowi i leniuchowaniu. Jeśli nie musicie zbytnio się forsować, to wrzućcie na luz. W końcu praca może trochę poczekać, byle byście nie przesadzały z odkładaniem na później, bo narobicie sobie niepotrzebnych zaległości. W uczuciach przyjdzie jeszcze poczekać na bardziej sprzyjający moment. Na razie skupcie swoją energię na wszystkich tych sprawach, które będą aktualnie wymagać uwagi. Jeśli brakuje Wam towarzystwa, to pamiętajcie o przyjaciołach, którzy będą dla Was podporą, kiedy tego potrzebujecie. Samotni mają szanse na emocjonujące randki, możliwa nawet miłość od pierwszego wejrzenia. Ktoś może wywrzeć na Was wprost magnetyczne wrażenie, że nie będziecie mogły oderwać wzroku od tej tajemniczej osoby. Tym razem to Wy możecie wpaść w sidła miłości zamiast je zarzucać. W stałym związku czekają gorące chwile nie tylko w sypialni. Sprawy finansowe nieźle, ale pod warunkiem, że poświęcicie im wystarczającą ilość uwagi.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zarówno miłość jak i kariera będą układać się po waszej myśli. Samotne Skorpiony mają duże szanse oczarować swą magnetyczną i tajemniczą osobowością czekającą na miłość osobę. Tylko nie zaglądajcie zbyt intensywnie w duszę wybranka czy wybranki, bo wasz wszystkowidzący wzrok może go albo ją trochę wystraszyć. Ale w końcu dostaniecie, to na co długo czekałyście, intensywne wrażenie mogą zaskoczyć Was samych. W stałym związku będzie namiętnie i romantycznie. Będziecie mogły poeksperymentować w sypialni i odkryjecie zupełnie nowy poziom wspólnych wrażeń i bliskości. Koniecznie zaplanujcie romantyczny wieczór, bo czas spędzony razem będzie niezapomniany i umocni się więź między wami. Kariera ruszy trochę do przodu, dzięki temu zauważycie, że dotychczasowy wysiłek przynosi efekty. Sprawy finansowe będą się nieźle układały. Dlatego pomyślcie, gdzie by można zainwestować nadwyżki. Skorpiony prowadzące własny biznes nawiążą interesujące kontakty, które w przyszłości mogą zaowocować wspólną przynoszącą zyski inwestycją.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Jeśli do tej pory bujałyście w obłokach, to będziecie musiały zejść trochę na ziemię i zająć się codziennymi sprawami. Ponieważ przyda się Wam nieco solidnego gruntu pod nogami, to skupcie się obecnie na pracy i polepszeniu spraw finansowych. Studiujące i uczące się Strzelce będą miały pole do popisu w nauce. Wiedza sama wejdzie Wam do głowy, dlatego mimo wakacji wykorzystajcie ten czas na naukę. Również w sprawach zawodowych nadarzy się okazja do zdobycia nowych umiejętności i poszerzenia zakresu profesjonalnej wiedzy. Nawiążecie też sporo kontaktów i znajomości. Usłyszycie wiele informacji, które okażą się cenne w przyszłości. Samotni nie będą mieć jednak zbyt wielu okazji do flirtu czy miłostki, a na stały związek przyjdzie Wam jeszcze poczekać. Natomiast u par z długim stażem może wkraść się trochę rutyny. Jeśli zauważycie, że zaczyna Wam doskwierać nuda, wymyślcie razem niekonwencjonalne zajęcie, a nie pożałujcie i wasze uczucia rozkwitną od nowa.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zaświeci dla Was Słońce, a wasze życie uczuciowe rozświetli planeta miłości i przyjemności – Wenus. To bardzo dobry okres w waszym życiu zawodowym. Poszerzycie zakres swoich wpływów i zostaniecie docenione za swój profesjonalizm i rzeczowe podejście. Obecnie spotkacie na swojej drodze osoby chętne Wam pomóc i pokazać właściwą drogę. Wykorzystajcie nadchodzące tygodnie do ekspansji w karierze. Jeśli będziecie występować publicznie, to wasze wystąpienia wywrą bardzo dobre wrażenie. Na początku tygodnia możliwe trochę niepewności w uczuciach, ale już wkrótce będziecie pewne zarówno swoich uczuć jak i drugiej połówki. Samotni wreszcie poczują wiatr w żaglach. Strzała amora ugodzi Was skutecznie, ale wasz wrodzony dystans i krytycyzm może być przeszkodą do nawiązania znajomości. Kiedy tylko przełamiecie pierwsze lody, pójdzie już jak z płatka. Wasza druga połówka przekona się, że obiegowa opinia o chłodnych Koziorożcach jest mocno przesadzona, bo tak naprawdę macie bardzo gorące serce.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Początek tygodnia przyniesie Wam dobry nastrój, dlatego załatwianie ważnych spraw wymagających zaangażowania innych osób zaplanujcie na poniedziałek i wtorek. W pracy natłok maili, telefonów i informacji może trochę dezorganizować wasz grafik. Nie zostawiajcie odpowiedzi na ważne pytania na później, bo niedługo może się okazać, że korespondencja Was zaleje i zginiecie w natłoku informacji. Życie uczuciowe zejdzie trochę na dalszy plan, bo będziecie zajęte pracą. Zresztą możecie pozwolić sobie na drobny flirt, ale jeśli zależy Wam na trwałym związku to poczekajcie cierpliwie na bardziej sprzyjający moment. W tej chwili czas sprzyja realizacji planów zawodowych i dokształcaniu się. W stałym związku będzie trochę brakować czasu na romantyczne wieczory przy świecach, ale jeśli znajdziecie chwilkę, to nie myślcie wtedy o pracy, tylko o waszej drugiej połówce. Sprawy finansowe będą się nieźle układać, dlatego możecie pomyśleć o potrzebnych zakupach i zapolować na okazje na wyprzedażach.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie musiały się nagimnastykować, żeby pogodzić życie rodzinne, pracę i związek. Wenus i Słońce dodadzą Wam energii, ale też będziecie trochę rozdarte między pracą a miłością i trzeba będzie z czegoś zrezygnować. Samotne Ryby mają okazję zostać wypatrzone w tłumie. Tylko nie stójcie potulnie pod ścianą, ale dajcie się poznać od swojej najlepszej, wrażliwej i czułej strony. I nie rzucajcie się zbyt pochopnie w ramiona wybranka czy wybranki, bo możecie trochę niewłaściwie ocenić tę osobę. Zdejmijcie różowe okulary, jeśli będziecie na randce, bo mogą Wam umknąć istotne szczegóły. Ryby w stałym związku powinny zaplanować wspólny wyjazd. Momenty spędzone tylko we dwoje rozświetlą wasze życie razem. Jeśli już uda się Wam znaleźć chwile, żeby spędzić ją sam na sam, przygotujcie coś specjalnego, a nie pożałujecie. Nie stresujcie się sytuacją finansową, bo niedługo spłynie na Was niespodziewana gotówka, która zasili wasz budżet.Horoskop 2011