Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-08-15


Horoskop tygodniowy 15-21 sierpnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu więcej czasu poświęcicie życiu rodzinnemu niż zawodowemu. Dobrze byłoby, gdybyście mogły sobie pozwolić na urlop ze swoimi bliskimi. W pracy sytuacja będzie wyglądać całkiem nieźle, więc będziecie mogły nieco odetchnąć i odstresować się. Co nie znaczy, że obowiązki wykonają się same. W poniedziałek i wtorek możecie być trochę nie w sosie. Obniżone samopoczucie będzie jednak przejściowe, bo już od środy Księżyc w Baranie przyniesie Wam przypływ energii. Zaplanujcie więc ważne sprawy na środę albo czwartek. W związku partnerskim możecie spodziewać się miłej atmosfery. Zarezerwujcie co najmniej jeden wieczór w tym tygodniu, abyście bez przeszkód miały czas dla swojej drugiej połówki. Samotne Barany będą miały okazję do flirtowania, a nawet nawiązania bliższej znajomości. Od Was więc jedynie zależy dalszy rozwój sytuacji i to, czy wybierzecie niezależność czy życie we dwoje.

Byk (20.04 – 20.05)

W sprawach osobistych nie będziecie narzekać na brak powodzenia. Za to w karierze możecie mieć teraz nieco pod górkę. Będziecie musiały włożyć trochę więcej niż zazwyczaj wysiłku w swoją pracę i mocno się na niej skoncentrować. Jeśli trzeba będzie zostać po godzinach, to zmobilizujcie swoje siły. Wasz związek może chwilowo ucierpieć, jeśli zbyt długo siedzicie w pracy. Na wielkie uniesienia i chwile namiętności trzeba będzie troszeczkę poczekać. Ale przecież cierpliwości Wam nie brakuje. Samotni mogą spodziewać się krótkotrwałych romansów. Od Was zależy, czy przelotne flirt to jest to, czego oczekujecie. Jeśli jednak wolicie poczekać na tę właściwą osobę, to wskazana jest wytrwałość. Piątek i sobota powinny być dla Was bardzo udane. Wreszcie odetchniecie. Zaplanujcie jakąś niewielką imprezę w miłym dla waszego serca gronie. W sprawach finansowych dopisze Wam optymizm. Tylko nie przesadzajcie z wydatkami i inwestycjami. W tej kwestii zawsze wskazana jest pewna ostrożność i zdrowy rozsądek.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Sprawy zawodowe i uczuciowe powinny przebiegać bez problemów, choć też bez większych wzlotów czy upadków. Dlatego doceńcie spokój i cieszcie się przyjemną atmosferą. Jeśli jesteście samotne, to pojawią się możliwości flirtu czy romansu. Prawdopodobnie poznacie obiekt zainteresowania poprzez swoich znajomych, albo w ich gronie. W tym tygodniu możecie też mieć częściej niż zazwyczaj okazje do przyjemnego spędzania czasu z kolegami i koleżankami. W stałym związku panować będzie harmonia. Dzięki temu możecie się odprężyć psychicznie i wypocząć w towarzystwie bliskiej osoby. Jeśli akurat z powodu wakacji nie wywieje Was gdzieś w dal, to pojawi się możliwość zdobycia nowych umiejętności zawodowych. A jeśli jesteście bezrobotne, to wasza pozycja na rynku pracy będzie niezła. Macie szanse znaleźć pracę. W finansach dobrze. Bliźniaki prowadzące własny biznes powinny zaplanować przyszłość firmy, ale wstrzymajcie się na razie z podpisywaniem ważnych umów.

Rak (22.06 – 22.07)

Tydzień rozpocznie się dla Was bardzo pomyślnie. Macie sporo energii, którą warto byłoby wykorzystać w twórczy sposób. Jeśli teraz zadbacie o figurę, to szybko zobaczycie efekty ćwiczeń. Możecie być też trochę drażliwe, impulsywne i niespokojne. Lepiej znajdźcie sposób na odreagowanie. Nie warto też na razie podejmować pochopnych decyzji, bo może się okazać, że pod wpływem zbyt silnych emocji niewłaściwie oceniłyście sytuację. Obecnie upór przyniesie więcej szkody niż pożytku. Możecie mieć tendencje do nadmiernego wydawania pieniędzy. Dlatego przyda się racjonalne podejście i analiza budżetu. Jeśli chodzi o związki i życie uczuciowe, to będzie raczej spokojna atmosfera. No chyba, że znajdziecie sobie wyimaginowane problemy. Nie szukajcie więc kłopotów tam gdzie ich nie ma. Samotni powinni trochę poczekać na właściwą osobę. Już od początku przyszłego tygodnia pojawi się więcej możliwości do poznania kogoś interesującego. A na razie zajmijcie się bieżącymi sprawami.

Lew (23.07 – 22.08)

W waszym życiu osobistym i zawodowym pojawią się możliwości rozwoju. Cały tydzień Wenus w Lwie będzie Wam uprzyjemniać życie. Życie towarzyskie będzie kwitło. Jeżeli jesteście samotne, to powinnyście wykorzystać szanse na miłość. W najmniej spodziewanym momencie możecie spotkać bratnią duszę. A na pewno usłyszycie sporo komplementów pod waszym adresem. Najszczęśliwsze dni w tym tygodniu to środa i czwartek. Jeśli więc musicie zająć się istotnymi sprawami, wymagającymi wsparcia od innych, to właśnie w te dni. W pracy zawodowej zostaniecie docenione zarówno za wasz profesjonalizm, jak i umiejętność zjednywania sobie ludzi. Nie popadajcie tylko w samouwielbienie i nie spoczywajcie na laurach, bo mimo dobrej passy musicie być konkurencyjne. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to możecie mieć teraz ciągoty do trwonienia pieniędzy. Dlatego wydawajcie racjonalnie. Lwy prowadzące własne biznesy mimo powodzenia powinny uważnie patrzeć wspólnikom na ręce.

Panna (23.08 – 22.09)

Mimo ogólnego spokoju w waszym życiu, możecie być już trochę zniecierpliwione tym, że niewiele się teraz u Was dzieje. Ale spokojnie, już niebawem zarówno kariera jak i życie uczuciowe ruszą do przodu. A tymczasem, jeśli tylko macie taką możliwość, odpocznijcie tam, gdzie czujecie się najlepiej. Krótki wyjazd dobrze Wam zrobi. Dzięki temu nabierzecie sił i energii do działania, bo już niedługo odczujecie poprawę swojej sytuacji pod każdym względem. Najszczęśliwsze dni to sobota i niedziela. Jeśli planujecie weekendowy urlop, to będzie on więcej niż udany. W pracy na razie lekki zastój. Jeśli jesteście wolnymi strzelcami, to możecie mieć mniej zleceń niż zazwyczaj, więc trzeba będzie na razie oszczędzać. Ale już wkrótce poprawa, dlatego obecnie zaplanujcie lepszą strategię reklamową, żeby potem jak najlepiej wykorzystać możliwości rozwoju. Panny w stałym związku mogą być nieco rozczarowane, bo partnerowi będzie trochę brakować czasu, żeby spotkać się tylko we dwoje.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień może być trochę nerwowy. Sprawy rodzinne mogą Wam podnieść ciśnienie. Nie dajcie się wykorzystywać i myślcie też czasem o sobie. Pójście na kompromis może być dobre, ale do czasu. Jeżeli czujecie, że sytuacja Was przerasta, to bądźcie stanowcze i postawcie na swoim. W pracy będzie się Wam nieźle wiodło, możliwe że nawet poczynicie niewielkie, ale zadowalające postępy i rozwiążecie trapiący Was od pewnego czasu problem. Tylko nie bójcie się pytać i zasięgnijcie rady bardziej doświadczonych od Was osób, które z miłą chęcią udzielą Wam wsparcia. Zresztą przy odrobinie wysiłku potraficie zjednać sobie każdego. Samotne Wagi jeśli nawet nie spotkają swojej jedynej miłości, to przynajmniej będą miały okazję niezobowiązująco poflirtować. Uważajcie tylko, żeby przy okazji nikogo nie zranić. W stałym związku to czas harmonii i dobrego porozumienia z partnerem. To dobry moment, żeby wrócić do zadawnionych spraw, jeżeli takowe leżą Wam na sercu. Spojrzycie na nie z zupełnie innego punktu widzenia.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Poniedziałek i wtorek będą najbardziej udane w tym tygodniu, więc istotne sprawy załatwcie właśnie w te dni. W pracy czeka Was okres pełen wyzwań, dzięki czemu podniesiecie swoje kwalifikacje, ale nie odbędzie się to w sposób bezproblemowy. Powściągnijcie czasem swój wrodzony sarkazm, bo akurat w tym przypadku możecie sobie narobić wrogów, a konflikty mogą w przyszłości zaszkodzić waszej karierze. Samotne Skorpiony mogą co prawda liczyć na przelotne znajomości, ale niekoniecznie wyniknie z tego związek na dłuższą metę. Choć będzie ogniście, to jednak krótkotrwale. Zastanówcie się więc czy na pewno tego chcecie, bo może warto poczekać na tego albo tę jedyną. W stałym związku nie będzie nudno, ale też może być trochę niespokojnie, a nawet wręcz wybuchowo. Jeżeli uda się Wam powściągnąć emocje i złośliwe komentarze, sytuacja rozejdzie się po kościach. Jednak nie dolewajcie oliwy do ognia.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Ten tydzień będzie bardzo udany pod wieloma względami. Zwłaszcza jeśli chodzi o uczucia i karierę. Samotni powinni wykorzystać nadchodzące możliwości i poznawać jak najwięcej osób, bo wśród nich może być ktoś, kto stanie się bliski waszemu sercu. Jeśli jednak wybierzecie życie samotnie, to również nie ominie Was dobra zabawa. W tym tygodniu szykuje się co najmniej jedna impreza, na której warto się pokazać. W pracy możecie liczyć na rozwój. Nawiążecie interesujące kontakty, które w przyszłości okażą się bardzo przydatne. Może się okazać, że przypadkowo poznane osoby, będą miały kluczowy wpływ na waszą karierę. W stałym związku bardzo dobra atmosfera. Jeśli dopisze pogoda i będziecie mieć czas, koniecznie wybierzecie się gdzieś tylko we dwoje. To umocni wasz związek i rozpali na nowo uczucia. To czas gromadzenia zasobów finansowych, więc wykorzystajcie możliwości inwestowania.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Jeśli chodzi o karierę, to jeszcze w tym tygodniu przyda się Wam cierpliwość. Możecie mieć wrażenie, że sprawy zawodowe posuwają się do przodu w ślimaczym tempie, ale doceńcie fakt, że jednak mimo wszystko robicie postępy. Poza tym zbudowanie solidnych fundamentów kariery wymaga naprawdę sporo czasu. A ten działa na waszą korzyść. Nikt tak jak Wy, nie potrafi docenić porządnej inwestycji. Choć przyjdzie Wam się jeszcze wiele nauczyć, to małymi kroczkami uda się Wam dojść na szczyt. Zarówno samotne Koziorożce jak i te w związku będą bardzo mocno zaabsorbowane karierą zawodową i będzie Wam brakować czasu dla drugiej osoby. Samotni zwyczajnie nie będą mieć głowy na spotkania czy randki w ciemno, bo przecież są ważniejsze sprawy niż tego typu rozrywki. Koziorożce w związku mogą sprowokować nieporozumienia z partnerem, jeśli nie powściągną swojego ciętego języka i postawy pełnej chłodu.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Czeka na Was tydzień pełen wyzwań. Będzie Wam trochę trudno pogodzić życie rodzinne i zawodowe. Niestety trzeba będzie próbować dzielić swój czas pomiędzy pracę a bliskich i w obu wypadkach będziecie mieć lekki niedosyt. Dla samotnych pojawią się możliwości flirtu i nawiązania interesującej znajomości. Jednak znajomości, jakie teraz zawrzecie, będą trochę ulotne. Dlatego nie przywiązujcie się na razie zbytnio i bierzcie rzeczy takimi, jakie są. Jeśli się uda, to dobrze, a jeśli nie, to trudno. W końcu zawsze możecie liczyć na przyjaciół, którzy są dla Was wsparciem w każdej sytuacji. Nie rzucajcie się więc pochopnie w romanse. Wodniki w stałym związku mogą teraz odczuwać trochę niepewności. Jeśli nie jesteście do końca pewne, czy dobrze wybrałyście, to dajcie sobie czas na zastanowienie się. Sprawy finansowe całkiem nieźle. Będziecie sobie mogły pozwolić na więcej wydatków niż zwykle.

Ryby (19.02 – 20.03)

Tydzień rozpoczniecie w świetnym nastroju. Księżyc w Rybach będzie Wam sprzyjał, czyniąc codzienne zajęcia znośniejszymi. Tylko uważajcie żeby nie popaść w lenistwo, no chyba, że jesteście na urlopie, to wtedy akurat będzie ono nawet wskazane. Samotne Ryby powinny być jeszcze chwilę cierpliwe w oczekiwaniu na miłość. Pojawi się ona na pewno, tylko miejcie wiarę. A tymczasem skoncentrujcie się na sprawach zawodowych, które będą od Was wymagać sporo uwagi. Nie zaniedbujcie teraz niczego, ani też nie odkładajcie na potem, bo może się okazać, że sterta rzeczy do zrobienia rośnie z dnia na dzień. Przyda się Wam teraz dobra organizacja i trochę wytrwałości. Nie zrażajcie się też przejściowymi kłopotami, bo poradzicie sobie z nimi doskonale. Jeśli będziecie potrzebować wsparcia, to na waszej drodze stanie dobra duszyczka gotowa go Wam udzielić. Sprawy finansowe w normie.Horoskop 2011