Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-08-08


Horoskop tygodniowy 8-14 sierpnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Na początku tygodnia dostaniecie zastrzyk energii. Barany na wakacjach będą się świetnie bawić. Natomiast pracujące ruszą naprzód w życiu zawodowym. Wasza sytuacja na rynku pracy będzie bardzo dobra. Możecie nawet poprosić o podwyżkę. Przed samotnymi pojawi się możliwość poznania interesującej osoby. Może to być wasza druga połówka, jeśli dacie jej szanse. Tym bardziej, że wakacje sprzyjają poznawaniu nowych osób. Wenus będzie Wam dodawać uroku, a Słońce energii, której nadmiar możecie wykorzystać np. do porannych biegów w parku, co powinno wpłynąć pozytywnie nie tylko na wasze samopoczucie, ale też sylwetkę. U Baranów w stałym związku wspólne życie będzie się układać zgodnie z oczekiwaniami. Może nawet zdarzyć się gorący wieczór sam na sam. Jeśli chodzi o finanse, to również możecie spać spokojnie. Barany prowadzące własne firmy mogą w związku z tym pomyśleć jak korzystnie zainwestować to, co już mają.

Byk (20.04 – 20.05)

Choć poczujecie niewielki przypływ energii, to w sprawy zawodowe będą od Was wymagały trochę wysiłku. Jeśli czekacie na awans, to jeszcze trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Samotne Byki powinny poczekać na lepszy moment, jeśli chodzi o szukanie drugiej połówki. Nie róbcie nic na siłę w sprawach damsko-męskich i na razie rozwijajcie swoje zainteresowania i hobby. Możecie też spędzić czas z przyjaciółmi, jeśli brakuje Wam drugiej osoby. Byki w stałym związku mogą czekać słowne przepychanki z partnerem. Jeśli nie ustąpicie i będziecie uparcie trzymać się swojego punktu widzenia, to wasz partner może stracić cierpliwość i okazać irytację. Wykażcie nieco eleastyczności i zrozumienia. Nie zawsze to Wy musicie mieć rację i czasem warto iść na kompromis. Na środę i czwartek warto zaplanować zadania wymagające uwagi i skupienia. Układ na niebie będzie sprzyjał wysiłkowi. Natomiast weekend powinien być spokojny, o ile wyrobicie się z pracą na czas.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Otrzymacie zastrzyk energii za sprawą wpływu Słońca i Wenus. W pracy poznacie interesujące osoby, dzięki którym wiele się nauczycie. Choć początek tygodnia spędzicie pracowicie, to weekend będzie należał do Was. Warto teraz łapać okazje zawodowe. Bezrobotne Bliźniaki powinny intensywnie szukać pracy. Macie spore szanse na znalezienie posady zgodnej z waszymi oczekiwaniami. Samotne Bliźniaki trochę dzięki wrodzonemu urokowi, a trochę dzięki wsparciu planet mogą znaleźć swoją drugą połówkę. Wszystko zależy od stopnia waszego zaangażowania w poszukiwania. Możliwe, że spotkacie tego jedynego podczas przyjęcia ze znajomymi albo w pracy. Nie poddawajcie się i rozglądajcie się uważnie wokół siebie. Bliźnięta w związku będą mogły nacieszyć się wspólnym życiem we dwoje i docenią uroki partnerstwa, które będzie pełne harmonii i miłości. Jeśli chodzi o finanse, to wstrzymajcie się na razie z większymi wydatkami, a poważne zakupy odłóżcie na późniejszy termin.

Rak (22.06 – 22.07)

Skupicie się teraz na pracy, przez co związki zejdą trochę na dalszy plan. To dobry moment, żeby wziąć się za dokształcanie i podnoszenie umiejętności zawodowych. Nawet jeśli macie wrażenie, że nie zrobiłyście wielkich postępów, to za jakiś czas kiedy spojrzycie wstecz, uświadomicie sobie, jak długą drogą przeszłyście, żeby znaleźć się w obecnym miejscu. Samotne Raki nie powinny wpadać w przygnębienie, jeśli do tej pory nie znalazły swojej drugiej połówki. Kiedy przyjdzie właściwy moment, wy też staniecie na ślubnym kobiercu, a tymczasem rozwijajcie swoje zainteresowania. U Raków w stałym związku powinno być spokojnie, choć ze względu na pracę i ciągłe wyjazdy możecie mieć kłopot, żeby się spotkać i pobyć tylko ze sobą. Za to wasza sytuacja finansowa już niedługo się poprawi, dzięki czemu, kiedy dostaniecie urlop będziecie mogły pojechać na wymarzone wakacje i wreszcie się zrelaksować.

Lew (23.07 – 22.08)

Gwiazdy Was teraz wspierają, więc powinnyście wykorzystać ten moment na rozwijanie się, zarówno pod względem zawodowym, jak i w życiu osobistym. Jeśli nie przegapicie szansy, to w pracy czeka Was sukces. Możliwy nawet awans, tylko musicie dobrze rozegrać sytuację. Samotne Lwy nie będą mogły opędzić się od zalotników. Tylko od Was zależy, kogo wybierzecie. Ale nie zwlekajcie zbyt długo, bo sytuacja może zmienić się na waszą niekorzyść. Jeśli lubicie być wolne, to mimo wszystko nie zaszkodzi trochę poflirtować, dzięki temu odprężycie się i w waszym życiu będzie się działo coś nowego. Lwy w stałym związku mogą spodziewać się cudownych chwil ze swoją drugą połówką. Może nawet zdecydujecie się sformalizować swój związek. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra. Dzięki temu będziecie mogły sobie pozwolić na dodatkowe zakupy. Lwy zajmujące się własnym biznesem mają teraz świetny czas na rozwój.

Panna (23.08 – 22.09)

W sprawach zawodowych nie będzie się na razie działo nic szczególnego. Dlatego wyjazd w interesujące miejsce za niewielką cenę, to dobry pomysł. Dzięki temu zregenerujecie siły i wpadniecie na całkiem niezłe pomysły. Jeśli musicie tkwić na posterunku w pracy, to z powodu sezonu urlopowego spadnie na Was trochę więcej obowiązków niż zazwyczaj. Ale dzięki temu będzie Wam dane wykazać się pracowitością i skuteczną organizacją pracy. Samotne Panny będą miały okazję radować się spotkaniami z przyjaciółmi. Dzięki temu odczujecie, że są w waszym otoczeniu osoby, na które możecie liczyć i z którymi zawsze miło spędzicie czas. U Panien w stałym związku na razie po staremu. Na niezwykłe uniesienia przyjdzie Wam jeszcze poczekać. W tej chwili wasza sytuacja finansowa zależy od stopnia gospodarności. Na znaczną poprawę trzeba będzie jeszcze poczekać, ale przecież nie jest źle.

Waga (23.09 – 22.10)

Czeka Was rozwój zawodowy, dzięki interesującym znajomościom rozszerzycie zakres swojej działalności i być może zmienicie zupełnie podejście do niektórych spraw dotyczących waszej kariery. W sprawach sercowych też postęp, jeśli akurat jesteście samotne. Będziecie jak zwykle czarujące i urocze, dzięki czemu wasza osoba zachwyci otoczenie. Wśród znajomych znajdą się chętni, żeby z Wami poflirtować i poznać Was bliżej, tym bardziej, że aura będzie sprzyjała spędzaniu czasu wolnego na zabawie, najlepiej w gronie dobrych znajomych. Tylko od Was zależy czy zdecydujecie się częściej spotykać z jednym z poznanych kandydatów na tego albo tę jedyną. Dla Wag w stałym związku to bardzo miły czas. Spędzicie czas tak jak lubicie, czyli na rozmowach, dzięki czemu lepiej poznacie potrzeby partnera. Początek i końcówka tygodnia będą bardzo udane. Najlepiej zaplanujcie wspólny wyjazd, a jeśli nie macie takiej możliwości, to chociaż wieczór. Sytuacja finansowa będzie stabilna.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Choć pojawią się przed Wami możliwości rozwoju, to sukces nie przyjdzie łatwo. W pracy trochę obowiązków niecierpiących zwłoki będzie od Was wymagać spokoju mimo zamieszania. Jeśli okaże się, że zawieruszyłyście ważne dokumenty, to usiądźcie spokojnie i przypomnicie sobie, co takiego z nimi zrobiłyście. Możliwe, że szef zwali Wam na głowę trochę dodatkowej roboty, ale dzięki temu będziecie mogły wykazać się bardziej niż Wasi koledzy i w przyszłości może to zaprocentować podwyżką. Samotne Skorpiony powinny wykazać się cierpliwością i poczekać na właściwą osobę. Zresztą dzięki głosowi wewnętrznemu na pewno wyczujecie odpowiedni moment i przeznaczoną Wam miłość. U Skorpionów w stałym związku możliwe nieco konfliktowe sytuacje. Partner może mieć Wam trochę za złe, że zbyt wiele czasu spędzacie w pracy. Dlatego musicie znaleźć złoty środek i pogodzić życie rodzinne i karierę. Nie wpadajcie w przesadę w żadnej dziedzinie.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Początek tygodnia i weekend powinny być bardzo udane. Zarówno życie zawodowe jak i prywatne będzie się układać po waszej myśli. W pracy wszystko pójdzie jak z płatka. Możecie spodziewać się pomocy i wsparcia na każdym kroku. Będzie Wam towarzyszył łut szczęścia i powodzenie. W dodatku usłyszycie miłe komplementy pod waszym adresem, zostanie doceniony zarówno wasz urok jak i zdolności. Jeśli jesteście samotne, to pojawi się możliwość poznania drugiej połówki. Nie siedźcie więc z założonymi rękami i pomóżcie szczęściu. Koniecznie udzielajcie się towarzysko. Niewykluczone, że na imprezie firmowej poznacie równie samotnego i zainteresowanego Wami singla. Strzelce w związku czekają romantyczne wieczory i poranki. Będziecie rozkoszować się sielanką we wspólnym życiu. Dzięki temu dopisze Wam świetne samopoczucie i doskonały humor, którym zarazicie wszystkich dookoła. Jeśli chodzi o finanse, to powinnyście nieco oszczędzić, bo dobra passa może nie trwać wiecznie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Trzeba będzie trochę się natrudzić w pracy i przyda się Wam dobra organizacja czasu. Najbardziej udane dla Was dni w tym tygodniu to środa i czwartek. Jeśli chodzi o życie zawodowe, to trzeba będzie na razie poczekać na awans. Możliwe niewielkie opóźnienia, ale dzięki temu będziecie mogły potrenować wytrwałość. Zresztą macie dużą siłę charakteru i trudności tylko Was zagrzewają do dalszej walki i hartują. W uczuciach na razie zastój. Powinnyście uzbroić się w cierpliwość i czekać na właściwą osobę, która pojawi się w odpowiednim czasie. Wyjdzie Wam na dobre, jeśli zajmiecie się karierą i szlifowaniem umiejętności. Koziorożce w stałym związku będą pochłonięte sprawami firmy w takim stopniu, że życie uczuciowe i towarzyskie zejdzie na drugi plan. Nie przesadzajcie więc z pracoholizmem i pomyślcie trochę o swoich bliskich i potrzebnym Wam od czasu do czasu odpoczynku.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Czekają na Was wyzwania i możliwości w karierze i życiu uczuciowym. W pracy sporo będzie się działo i możliwe, że nie każdą okazję uda się Wam wykorzystać. Cieszcie się więc chwilą i doceńcie liczne szanse, które daje Wam los. Samotni będą mieli możliwość poznać interesujące osoby. Ze względu na ilość godzin, jakie spędzacie na stanowisku, najprawdopodobniej nastąpi to w pracy, albo podczas wykonywania obowiązków służbowych. Możliwe też, że wasz bliski przyjaciel lub przyjaciółka patrzy na Was jak na obiekt westchnień. Tylko od Was zależy czy zechcecie przestać być samotne. Wodniki w związku odczują presję konieczności podzielenia swojej uwagi między domem a pracą. Za to wasza sytuacja finansowa będzie godna pozazdroszczenia. Nie musicie się teraz martwić o pieniądze, co na pewno polepszy Wam samopoczucie. Dlatego dobrze byłoby trochę zaoszczędzić na wszelki wypadek.

Ryby (19.02 – 20.03)

W sprawach zawodowych czeka na Was sporo pracy. Możecie odnosić wrażenie, że nie robicie postępów i nie rozwijacie się, ale w rzeczywistości to tylko przejściowy zastój. Jeśli macie taką możliwość, to dobrze byłoby gdybyście wzięły urlop, a jeśli nie możecie to, chociaż po pracy udajcie się w spokojne miejsce odpocząć. Kontakt z naturą powinien zregenerować wasze siły. I nie przejmujcie się, jeśli nie wszystko układa się zgodnie z waszymi planami. Samotne Ryby powinny polubić możliwości, jakie daje stan wolny. Przynajmniej odpoczniecie od problemów życia we dwójkę i wyciszycie się. Ryby w stałym związku co prawda czeka spokój, ale też może Wam trochę brakować dreszczu emocji. Doceńcie więc spokój i stabilizację. W niedziele powinien Wam dopisywać doskonały nastrój, idealny, żeby spędzić go z bliskimi i rodziną. Sprawy finansowe całkiem nieźle. Możecie dzięki temu odetchnąć i spać spokojnie.Horoskop 2011