Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-08-01


Horoskop tygodniowy 1-7 sierpnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Od poniedziałku będziecie musiały wziąć się do roboty. Mimo wakacji przyda się dyscyplina i dobra organizacja czasu w pracy. Jeśli tylko zachowacie spokój, bez problemu opanujecie sytuację. W środę konieczność zajęcia się domem pokrzyżuje Wam trochę plany na wieczór. Możliwe, że bliska osoba będzie potrzebowała opieki albo wsparcia. Samotne Barany powinny wykorzystać wakacyjną aurę sprzyjającą romansom i flirtom. Będziecie uwodzić i być może same zostaniecie uwiedzione. Dajcie się ponieść emocjom. Barany w stałym związku czekają miłe momenty sam na sam. Bądźcie czułe dla partnera czy partnerki, a otrzymacie nagrodę w postaci nieziemsko romantycznych chwil. Zadbajcie o sprawy finansowe i przeanalizujcie swoje wydatki, bo być może trochę zbyt mocno ostatnio szalałyście i trzeba będzie teraz rozsądniej gospodarować pieniędzmi. Barany prowadzące własne biznesy powinny zacząć myśleć o poważnych inwestycjach, które zaprocentują w przyszłości.

Byk (20.04 – 20.05)

Na początku tygodnia napotkacie sprzyjające okoliczności. Dlatego jeśli macie ważne sprawy do załatwienia, to najlepiej uwińcie się z nimi w poniedziałek albo wtorek. To dobry moment, żeby uporządkować zaległości w pracy, a jeśli jesteście akurat na urlopie, to zadbajcie o swoje zdrowie i odpowiednią dietę. W środę uważajcie, żeby nie pokłócić się z bliską Wam osobą. Przyda się Wam trochę wyrozumiałości wobec rodziny. Samotni nie powinni szukać drugiej połówki na siłę. Może spotkać Was rozczarowanie, bo to nie jest najlepszy czas na rozpoczynanie związków. Dajcie sobie czas na odpoczynek i zajmijcie tym, co w danym momencie jest najbardziej pilne. W weekend nie dajcie się ponieść emocjom i nie rozpamiętujcie złych chwil. Za to jest to dobry moment, żeby pozbyć się tego, co w waszym domu niepotrzebne i zajmuje tylko miejsce. Możecie też puścić w niepamięć stare urazy, a na pewno ulży Wam na sercu.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Poniedziałek i wtorek przyniosą Wam sporo pracy. Potem już nieco więcej luzu, ale nadal będziecie musiały trzymać rękę na pulsie. Jeśli trafi się możliwość, to w tym tygodniu wreszcie sobie poflirtujecie, bo Słońce w koniunkcji z Wenus będzie sprzyjać spotkaniom towarzyskim, zabawie i romansom. Samotne Bliźniaki powinny więc brać się do dzieła i nie czekać aż zostaną zauważone, tylko śmiało ruszyć na podryw. Dla Bliźniaków w związku w tym tygodniu na pewno trafi się okazja na romantyczny wieczór z partnerem czy partnerką. Ogólnie to czas harmonii i miłości, zatem cieszcie się swoją drugą połówką. Jeśli jesteście na wakacjach to powinny być bardzo udane, poznacie wiele osób, z którymi warto będzie utrzymywać kontakt nawet po urlopie. Sprawy finansowe bardzo dobrze. Tylko nie żyjcie ponad stan, a wszystko będzie na dobrym poziomie.

Rak (22.06 – 22.07)

W poniedziałek i wtorek zajmijcie się domem, a kiedy zostanie wam trochę czasu dla siebie przeznaczcie go na aktywny odpoczynek. Nie pozwólcie też waszym bliskim, aby nadużywali waszej dobroci i jasno wyznaczcie granice podziału obowiązków w domu. Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to tylko Raki, które mają wolne będą mogły liczyć na chwile czułości. Jeśli jesteście samotne, to dajcie sobie czas. Nie załamujcie się też życiem w pojedynkę, bo ma ono swoje plusy. Jeśli rozwiniecie się wewnętrznie, to łatwiej Wam będzie odnaleźć osobę, która będzie podzielać wasze pasje. Weekend będzie sprzyjał zajęciom wymagającym zaangażowania. Czy jest to wspinaczka górska czy gotowanie możecie przejść same siebie w tym, co akurat będziecie robić. W sprawach finansowych bywało lepie. Warto byłoby nauczyć się oszczędzania, dzięki temu polepszy się stan waszego budżetu.

Lew (23.07 – 22.08)

Sierpień będzie należał do Was. Koniunkcja Słońca i Wenus doda Wam urody, czaru i optymizmu. Jeśli od dłuższego czasu planowałyście przedsięwzięcia zawodowe, to uda się je Wam zrealizować, bo okoliczności będą Wam sprzyjać i spotkacie odpowiednich ludzi, którzy będą Wam przychylni. Samotne Lwy długo samotne nie pozostaną. Wenus to planeta miłości, która sprzyja poznawaniu kandydatów i kandydatek na drugą połówkę. Miejcie oczy szeroko otwarte, bo miłość może czaić się za rogiem. Nawet randki w ciemno mogą okazać się doskonałą zabawą. Będziecie też bardziej niż zazwyczaj skłonne spotykać się z nowo poznanymi osobami. Lwy w związku czeka istna sielanka. Partner spełni wasze oczekiwania, a nawet więcej. Jeśli jesteście razem na wakacjach, to niezależnie od pogody będziecie bawić się doskonale. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to możecie być teraz trochę zbyt optymistyczne. Zachowajcie zdrowy rozsądek, jeśli chodzi o wydatki.

Panna (23.08 – 22.09)

Poniedziałek i wtorek przyniosą Wam dobre wiadomości i powodzenie. Jeśli czekają na Was wyzwania, to lepiej zaplanować ich pokonywanie na początek tygodnia, a szybko się z nimi uwiniecie. W sprawach zawodowych jest to moment na wytężoną pracę. Ale sukces już niedługo. Samotne Panny powinny czekać wytrwale na upragnioną miłość, choć nie jest to dla Was najbardziej sprzyjający czas pod względem uczuciowym, to wasze pięć minut w związku już niebawem. Panny w stałym związku będą dość mocno zaabsorbowane karierą i nie będą w stanie poświęcić partnerowi całej swojej uwagi. Jeśli chodzi o finanse, to nie podejmujcie teraz bardzo ważnych czy przełomowych decyzji. Dopiero w weekend możecie poczynić głębszą analizę finansową i przemyśleć kwestie budżetu domowego i zająć się sprawami firmy. Panny udające się na wypoczynek mają okazję na bardzo owocne spędzenie wolnego czasu.

Waga (23.09 – 22.10)

Jeśli przyszło Wam tkwić na posterunku w firmie, a wszyscy dookoła są na urlopach, to spadnie na Was sporo obowiązków, których nawał odczujecie zwłaszcza na początku tygodnia. Potem już się rozkręcicie w pracy i będzie z górki. Za to jeśli chodzi o flirty i nawiązywanie nowych znajomości, to teraz nadejdą wyjątkowo sprzyjające okoliczności. Wenus obdarzy was zarówno urokiem, jak i życzliwością otoczenia. Tego jedynego możecie spotkać praktycznie wszędzie, więc bądźcie przygotowane. Możliwe, że wakacyjna znajomość przerodzi się w dłuższy związek. Zdecydujcie się na jedną osobę. Nie wikłajcie się w kilka romansów, bo kiedy sprawa wyjdzie na jaw, zostaniecie same. Dla Wag w stałym związku to czas czułości i romantycznych chwil. Nie musicie obawiać się burz w związku. Wasza sytuacja finansowa będzie stabilna, więc możecie spać spokojnie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Tydzień zacznie się pracowicie, ale jak zwykle będziecie miały wszystko pod kontrolą. Samotni mogą co prawda liczyć na romanse, ale niestety będą one krótkotrwałe. Dlatego w uczuciach raczej brak stabilizacji i spora nieprzewidywalność. Panie spod znaku Skorpiona powinny zadbać o urodę i wybrać się do kosmetyczki albo fryzjera. Pod koniec tygodnia emanować będziecie niezwykłym urokiem. Skorpiony w stałym związku mogą być nieco konfliktowe, dlatego przydadzą się Wam mocne nerwy, jeśli nie chcecie doprowadzić do sprzeczki. Dopiero w weekend sielanka i przypływ romantyzmu. Jeśli mieszkacie z rodziną, to wyślijcie dzieci gdzieś z dala od domu, tak żebyście mogły zostać sam na sam i wreszcie poszaleć. Dobrze zaplanujcie finanse i przyszłość waszej firmy, jeśli akurat jesteście szefami. Posłuchajcie przy tym głosu niezawodnej intuicji.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Na początku tygodnia przyda się Wam optymizm, bo będzie na Was czekało sporo zaległości w pracy. Ale jeśli chodzi o karierę, to zrobicie duży krok naprzód. W czasie wolnym możecie trafić na wyjątkowe okazje i promocje w sklepach. Tylko kupujcie z głową. Dla samotnych będzie to wyjątkowo udany tydzień. Możecie spotkać swoją drugą połówkę. Znaki wyjątkowo przychylnie do Was nastawione to Lwy i Wagi. Bardzo możliwe, że w pracy jest ktoś, kogo serce bije dla Was nieco szybciej niż zwykle. Dla Strzelców w związku ten tydzień będzie bardzo udany. Miedzy Wami wszystko pójdzie idealnie i tak, jak sobie to wymarzyłyście. Nie szczędźcie partnerowi dowodów miłości. Jeśli jesteście na wspólnym urlopie, to uda się on doskonale. W sprawach finansowych pojawią się wam możliwości rozwoju. Maksymalnie je wykorzystajcie, bo od tego może zależeć przyszłość waszej firmy.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Układy na niebie na początku tygodnia będą Wam bardzo sprzyjały, a zwłaszcza, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Warto poukładać i uporządkować papiery i dokumenty. Zadbajcie też o właściwy plan pracy i rozsądnie dysponujcie swoim czasem w pracy. Jeśli chodzi o romanse, to nie jest to najlepszy moment. Samotne Koziorożce powinny skoncentrować się na swojej pracy i nie tylko myśleć, co i jak ulepszyć, ale i wdrożyć plany do działania. U Koziorożców w związku możliwy konflikt między życiem zawodowym a rodzinnym. Partner może mieć wam trochę za złe, że go zaniedbujecie. W miarę możliwości nie siedźcie po godzinach w biurze, tylko znajdźcie chwilę żeby się do siebie przytulić. W sprawach finansowych bywało lepiej. Nie przegapcie więc promocji i kupujcie najpotrzebniejsze rzeczy po obniżonych cenach. Dzięki temu uda się Wam zaoszczędzić na luksusy.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Czekają Was szanse zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. W pracy sporo do zrobienia, zwłaszcza na początku tygodnia. Potem trochę luzu i relaksu. Jeśli jedziecie na samotne wakacje i szukacie w ten sposób drugiej połówki, to czeka na Was co najwyżej krótkotrwały romans. Niezbyt prawdopodobne, że ta znajomość przerodzi się w coś poważniejszego. Wodniki w związku mogą być trochę rozdarte pomiędzy koniecznością brania nadgodzin, a potrzebą partnerstwa. Wasza druga połówka może być nieco zawiedziona. Środek tygodnia będzie dobry na załatwianie spraw w urzędach. Więc jeśli czekają na Was ważne kwestie w banku czy innej instytucji, to nie odkładajcie ich na potem. W sprawach finansowych będzie się Wam nieźle wiodło, więc nie szastajcie pieniędzmi tylko odłóżcie sumkę na przyszłość. Jeśli chodzi o biznes, to zaplanujcie ekspansję swojej firmy, tylko nie szastajcie pieniędzmi.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu szczególnie zadbajcie o zdrowie. Nie przepracowujcie się i unikajcie stresu, inaczej nadmiar zajęć odbije się niekorzystnie nie tylko na waszym samopoczuciu, ale też zdrowiu. Jeśli jesteście samotne, to nie unikajcie dobrego towarzystwa, bo Wenus w koniunkcji ze Słońcem będzie sprzyjać dobrej zabawie. Nawet jeśli nie spotkacie swojej drugiej połówki, to chociaż wyjdziecie z domu i spędzicie miło czas. W pracy czeka Was sporo do roboty i możliwe, że trzeba będzie zrobić symboliczne porządki nie tylko na biurku, ale dokończyć to, co zaległe. Ryby w stałym związku będą miały czas dopiero w weekend, żeby pobyć tylko we dwójkę. Nie wahajcie się uwieść swojej drugiej połówki. To na pewno odświeży wasze uczucia i miłość na nowo rozkwitnie. W sprawach finansowych całkiem dobrze. Zaplanujcie więc jakąś małą inwestycję na przyszłość.Horoskop 2011