Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-07-25


Horoskop tygodniowy 25-31 lipca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Tydzień będzie należał do udanych. Słońce i Mars będą Wam dodawać energii. Zadbajcie zwłaszcza o sprawy zawodowe, bo macie szanse stać się widoczne w tym, co robicie. Jeśli chodzi o biznes, to nie podejmujcie na razie istotnych dla Was decyzji, bo możecie mieć nieco nierealistyczne podejście do finansów. Nie inwestujcie w tej chwili zbyt pochopnie. Wasze zdrowie ma szanse poprawić się, a dzięki temu będziecie mieć lepsze samopoczucie. Barany w stałym związku poczekają do końca tygodnia na chwile wytchnienia i możliwość spędzenia czasu tylko we dwoje. Ale dzięki temu stęsknicie się za sobą, nacieszycie swoim towarzystwem i docenicie skarb, jaki macie. Samotne Barany będą miały okazje na wakacyjny flirt. Prawdopodobieństwo, że spotkacie ciekawą osobę, która sprawi, że wasze serce zabije mocniej, jest bardzo duże. Dajcie tylko szanse losowi i pokażcie się w towarzystwie, dzięki temu zostaniecie zauważone.

Byk (20.04 – 20.05)

Kariera może Wam trochę spędzać sen z powiek. Prawdopodobnie bierzecie pewnie kwestie zbytnio do siebie. Urlop pozwoliłby Wam nabrać dystansu do problemów i wypocząć. Jeśli nie możecie sobie pozwolić na przerwę od pracy, to po godzinach spędzonych przy swoim stanowisku zadbajcie o właściwy wypoczynek, dzięki któremu zregenerujecie swoje siły. To czas na poprawienie sytuacji finansowej i poczynienie inwestycji. Miejcie uszy szeroko otwarte, bo przypadkowo usłyszane lub przeczytane informacje mogą Wam podsunąć świetny pomysł. Jeśli uda się go Wam wykorzystać, bardzo możliwe, że osiągniecie sukces. Byki w stałym związku czeka trochę więcej obowiązków, a nieco mniej zabawy i przyjemności. Będziecie tak zaabsorbowane dbaniem o swoje sprawy, że będzie Wam brakować wolnej chwil na czułości. Dla samotnych, mimo wakacyjnego okresu, to nie jest idealny czas na romansowanie. Jeśli teraz skupicie się na sobie i swoim rozwoju wewnętrznym, to w przyszłości zaprocentuje to pozytywnie.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie mieć sporo energii do działania. Możliwe, że ciężko Wam będzie usiedzieć w miejscu. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest czynny wypoczynek, połączony ze zwiedzaniem. Jeśli miałyście ostatnio wrażenie, że w pracy idzie Wam pod górkę, to teraz wasza sytuacja powinna znacznie się poprawić. Mimo wakacyjnego okresu czeka Was mnóstwo interesujących kontaktów i znajomości zawieranych w pracy, albo poprzez kolegów i współpracowników. Dla Bliźniąt szukających pracy to dobry moment żeby się załapać. Życie uczuciowe przyniesie Wam satysfakcję i spełnienie. Miła atmosfera w związku wpłynie pozytywnie na wasze samopoczucie i polepszy Wam nastrój. Samotne Bliźnięta nie powinny przepuścić okazji i koniecznie wyjechać na weekend albo spotkać się ze znajomymi. Wenus doda Wam uroku i czaru, dzięki którym usłyszycie wiele komplementów pod swoim adresem. A może czyjeś samotne serce zabije szybciej też i dla Was. Wykorzystajcie możliwości, jakie przynosi Wam los.

Rak (22.06 – 22.07)

Powinnyście pozamykać niektóre istotne sprawy zawodowe, żeby potem nie mieć za dużo na głowie. Jeśli teraz się skoncentrujecie, to potem będziecie mieć mniej roboty i więcej wolnego czasu tylko dla siebie. Skupicie się teraz na sprawach finansowych. Warto przemyśleć plany na przyszłość i być może zacząć rozglądać się za możliwościami inwestycji. Pamiętajcie, że wiedza również stanowi kapitał, więc podnoście swoje kwalifikacje, jeśli tylko macie możliwości. Raki na wakacjach powinny uważać, żeby zbytnio nie przesadzać z wydatkami. Początek tygodnia będzie sprzyjał życiu uczuciowemu. Dlatego wykorzystajcie chwile tylko we dwoje, bo potem mogą pojawić się nieprzewidziane wcześniej drobiazgi, które staną na przeszkodzie waszym planom. Samotne Raki powinny uzbroić się w cierpliwość. Jeśli w poniedziałek lub środę nie dacie szansy i będziecie ociągać się przed pójściem na randkę, to potem może nie być okazji.

Lew (23.07 – 22.08)

Czeka na Was udany czas. Zarówno Słońce jak i Wenus będą przebywać w waszym znaku. Dzięki Słońcu poczujecie przypływ optymizmu i witalności. Nie będzie przeszkody, jakiej nie byłybyście w stanie pokonać. W mig poradzicie sobie z każdym problemem. Kariera będzie przebiegać po waszej myśli. Macie szanse na awans, a jeśli prowadzicie własny biznes, to pojawią się możliwości rozwoju i dodatkowego zarobku. Bezrobotne Lwy powinny ostro wziąć się za szukanie pracy, bo mają szanse zrobić pozytywne wrażenie na pracodawcach i zdobyć upragnioną posadę. Ale od tego, jak się postaracie, zależy wasza przyszłość. Wasze życie uczuciowe rozkwitnie. Dzięki Wenus w koniunkcji ze Słońcem owiniecie sobie partnera wokół palca. Możliwe nawet, że przygotuje on albo ona miłą niespodziankę. Byłoby idealnie gdybyście mogły zaplanować urlop, albo wieczór tylko we dwoje i nacieszyć się swoim towarzystwem. Samotne Lwy będą wzbudzać spore zainteresowanie.

Panna (23.08 – 22.09)

Nawet jeśli nie jedziecie w tym tygodniu na wakacje, to i tak czeka Was dużo wyjazdów i trochę zamieszania. Ciągle będziecie dokądś pędzić i szukać nowych informacji. W pracy zaleją Was telefony i maile. W uczuciach przyjdzie czekać na trochę lepszy moment. Ze względu na konieczność wypełnienia zobowiązań zawodowych trzeba będzie poświęcić mniej czasu partnerowi. Samotne Panny powinny zachować pogodę ducha i być przygotowane na każdą ewentualność losu. Na wszelki wypadek bądźcie gotowe, bo nigdy nie wiadomo, kiedy traficie na tego lub tę jedyną. Okazje powinny pojawić się na początku tygodnia, więc miejcie oczy szeroko otwarte. Bądźcie wytrzymałe, bo zamieszanie w pracy niedługo się skończy i Wy też będziecie miały okazję wyjechać w interesujące miejsce i odpocząć. Jeśli akurat jesteście na urlopie, to macie szczęście, bo ominie Was trochę zajęć w pracy.

Waga (23.09 – 22.10)

Choć początek tygodnia będzie pracowity, to pod koniec poczujecie zdecydowaną poprawę i więcej luzu. Dla Wag w związku nadchodzi bardzo przyjemny moment. Słodkie chwile w ramionach ukochanego lub ukochanej umilą wasze życie i sprawią, że będziecie z utęsknieniem czekać na każdy kolejny poranek. Samotne Wagi mają możliwość zmienić stan rzeczy i znaleźć drugą połówkę. Czeka Was sporo okazji do pozornie przypadkowych spotkań, flirtów i żarcików. Dzięki temu będziecie miały możliwość wybierać spośród tych, którzy się Wami zainteresują. Obyście tylko nie wahały się zbyt długo i dokonały odpowiedniego wyboru. Jeśli poczujecie, że to ten lub ta właściwa, nie wahajcie się i zdecydujcie się bliżej poznać tę osobę. W pracy jak zwykle obowiązki, ale nie będzie tak źle i obejdzie się bez problemów. Wagi, które prowadzą własne firmy, zamarzą o urlopie, który w tym wypadku jest całkiem realny. Rozsądnie tylko zaplanujcie wydatki.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Przyda się Wam wytrwałość i determinacja. Jeśli nie miałyście możliwości zaplanować urlopu, to spadnie na Was trochę obowiązków i trzeba będzie zająć się sprawami firmy, bo nie wszyscy klienci mają wolne. Wasze wysiłki zostaną docenione, ale niekoniecznie od razu. Na efekty przyjdzie poczekać. W uczuciach bywało lepiej. Choć co prawda okazje do romansowania będą trafiać się co rusz, to zastanówcie się czy nie wolałybyście bardziej stabilnego związku. Natomiast w stałym związku mogą wystąpić problemy, jeśli do tej pory miałyście kłopoty z zaufaniem wobec partnera. Nie wywlekajcie tylko zadawnionych spraw, bo może się to skończyć niezłą awanturą. Wykażcie się tolerancją wobec wad ukochanego czy ukochanej, bo same też nie jesteście ideałami. Jeśli uda się Wam osiągnąć kompromis, to tylko dzięki szczerej rozmowie i zrozumieniu. W sprawach finansowych wskazana jest daleko idąca ostrożność.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu otrzymacie zastrzyk pozytywnej energii. Zrobicie postępy w karierze. W pracy wszystko będzie się układało po waszej myśli. A pod koniec tygodnia Wenus przyniesie Wam dobry humor i świetne samopoczucie. To dobry czas, żeby zaplanować spotkania ze znajomymi i miło spędzić czas wolny w gronie bliskich osób. Strzelce w związku czeka wakacyjna sielanka. Partner będzie dla Was oparciem i da Wam odczuć, że jesteście najważniejsze. Nie bądźcie dłużne i postarajcie się okazać uczucie swojej drugiej połówce. Samotni będą mieli okazje zwrócić na siebie uwagę. Wasza ujmująca powierzchowność i poczucie humoru zjednają Wam każdego, kto stanie na waszej drodze. A wakacyjny romans może przerodzić się w coś więcej. Od Was zależy, kogo wybierzecie. Zachowajcie umiar w wydatkach, bo może się okazać, że zbyt optymistycznie oszacowałyście budżet.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Kariera trochę stanie w miejscu. Dlatego może to dobry czas, żeby odpocząć i oderwać się od problemów. Urlop byłby świetnym rozwiązaniem. Ale jeśli chodzi o sprawy urzędowe i załatwianie dokumentów, to nie uda Wam się na czas. Merkury przyniesie dobre wiadomości. W stałym związku bez większych wzlotów i upadków. Tylko nie dajcie się wciągnąć codziennej rutynie i spróbujcie pozytywnie zaskoczyć siebie i partnera. Dzięki temu odżyje wasze może nieco stłamszone codziennością uczucie. Wiedzcie, że rutyna bywa zabójcza dla związku, warto więc od czasu do czasu wykazać się pomysłowością. Samotne Koziorożce będą musiały wykazać się cierpliwością. Ciężko Wam będzie znaleźć osobę, która spełniałaby dość wysokie kryteria. Może obniżcie nieco oczekiwania wobec potencjalnego partnera? W przeciwnym razie przyjdzie Wam zaakceptować samotność. Przynajmniej na razie. Jeśli chodzi o finanse, to będziecie musiały zadowolić się tym, co macie, ale poprawa sytuacji już wkrótce.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ten tydzień będzie sprzyjał podejmowaniu nowych wyzwań. Będziecie mieli mnóstwo energii do działania i nie będziecie się wahać, jaką podjąć decyzję, jeśli przyjdzie co do czego w sprawach zawodowych. Posłuchajcie głosu intuicji, a na pewno dobrze wybierzecie. Jeśli jedziecie na urlop, to jest to doskonały moment na odpoczynek. Wenus będzie sprzyjać nie tylko słodkiemu lenistwu, ale też spotkaniom towarzyskim i flirtom. Jednym słowem, jeśli jesteście samotne, to w waszym życiu pojawi się sporo okoliczności sprzyjających poznawaniu nowych, ciekawych ludzi. Jeśli wśród nich znajdzie się ktoś godny bliższego poznania, to dajcie mu szanse. Może z przelotnej znajomości wyklaruje się prawdziwy związek. A u Wodników w stałym związku możliwe różnice zdań z partnerem. Zarówno Wy jak i druga strona będą musiały wykazać się tolerancją. Ale jeśli już dojdzie do kłótni, to godzenie się może być bardzo sympatyczne.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu czeka Was sporo telefonów, maili i okazji do zawierania nowych znajomości. Za to jeśli chodzi o życie zawodowe to trzeba będzie wykazać się cierpliwością i dobrą organizacją. Jeśli akurat musicie pilnować stanowiska pracy, to może na Was spaść nieco dodatkowych obowiązków. Ale nie zrażajcie się, bo dzięki temu będziecie mogły podnieść kwalifikacje i niedługo może okazać się, że jesteście niezastąpione w firmie. Jeśli jesteście na urlopie, to nie myślcie tyle o pracy i skupcie się na tym, co jest tu i teraz. Samotnym Rybom przyda się pogoda ducha i akceptacja swojego obecnego stanu. Teraz może być Wam trudno znaleźć kogoś godnego uwagi. Zresztą zastanówcie się, czego tak naprawdę oczekujecie. Może, kiedy sprecyzujecie, jaki powinien być przyszły ukochany czy ukochana, będzie Wam łatwiej szukać. Ryby w stałym związku czeka czas stabilności.Horoskop 2011