Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-07-18


Horoskop tygodniowy 18-24 lipca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu ważne będą sprawy zawodowe. W poniedziałek i wtorek możecie czuć się trochę niepewnie. Jeśli jesteście przemęczone, to odpocznijcie po godzinach pracy. Wszystkie zajęcia, przy których oderwiecie się od problemów, spełnią swoją rolę. Najlepiej spędzajcie wolny czas ze sprawdzonymi znajomymi. W środę i czwartek otrzymacie zastrzyk energii do działania. Środa może przynieść niespodziewane spotkania i zaskakujące zbiegi okoliczności. Konstruktywnie wykorzystajcie energię i jeśli będziecie trochę nadpobudliwe, to nie dawajcie się sprowokować. W pracy nieźle. Wasi współpracownicy zainspirują Was do zdobywania nowych umiejętności, które z łatwością wejdą Wam do głowy. Dzięki nim wpadniecie też na bardzo dobre pomysły. Zrobicie niewielki, ale zawsze jednak, postęp na drodze do awansu. Dla Baranów zajmujących się biznesem to dobry czas. Nie jest to natomiast najlepszy moment, jeśli chodzi o wasze życie uczuciowe. Ale już wkrótce nadejdzie wasze pięć minut.

Byk (20.04 – 20.05)

Początek tygodnia rozpoczniecie w dobrym nastroju. W sprawach zawodowych zrobicie postępy. W pracy możecie liczyć na wsparcie. Osoby w waszym otoczeniu będą do Was życzliwie nastawione i chętne do pomocy. Jednak wiadomości, jakie otrzymacie w interesującej Was sprawie nie będą tak pozytywne, jak się tego spodziewałyście. Dla Byków zajmujących się własnym biznesem to czas na ponowne rozważenie potencjalnych partnerów w interesach. Uważnie czytajcie wszelkie umowy i nie dajcie się wciągnąć w niekorzystne dla Was kontrakty, jeśli cokolwiek wzbudzi wasze podejrzenia. Samotne Byki mają spore szanse na poznanie swojej drugiej połówki. Nie siedźcie tylko za dużo w domu i dajcie się wyciągnąć znajomym, bo wśród nich może być ten albo ta jedyna. Byki w stałym związku znajdą okazje, aby nacieszyć się czasem tylko we dwoje, dzięki temu poczujecie, że jesteście dla siebie stworzeni. Finanse całkiem nieźle, jeśli tylko nie będziecie szaleć z wyjazdami wakacyjnymi.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Początek tygodnia rozpoczniecie w bardzo dobrym nastroju. Życie uczuciowe i kariera będą bardzo dobrze się układać. Dobrze byłoby zadbać o urodę, dodatkowe zabiegi upiększające wcale Wam nie zaszkodzą, a na pewno poprawią humor i dodadzą pewności siebie. Jeśli jesteście samotne i zaplanowałyście wakacyjny wyjazd, to na pewno nie wrócicie z niego same. Uda się Wam wywrzeć pozytywne wrażenie na wybranku czy wybrance. Bliźnięta w związku będą mogły wreszcie nacieszyć się chwilami tylko we dwoje. Chwile spędzone razem sprawią, że zapomnicie o problemach codzienności i odprężycie się. Wykorzystajcie pozytywnie energię i zróbcie coś konstruktywnego. Jeśli akurat macie wolne, to nie siedźcie w domu przed telewizorem, tylko poszukajcie miejsca, gdzie mogłybyście wyjść. Jeśli macie własną firmę, to nie podejmujcie na razie ważnych decyzji. Możliwe, że trzeba będzie zainwestować w sprzęt, bo konkurencja nie śpi.

Rak (22.06 – 22.07)

Tydzień będzie należał do udanych. Wenus będzie wspierać zarówno wasze związki jak i dobre samopoczucie. Jeśli jesteście samotne, to wykorzystajcie ten moment na poznanie swojej drugiej połówki. Okazje do ciekawych spotkań nadarzą się same, tylko nie siedźcie w domu i nie czekajcie z założonymi rękami, bo tym sposobem niczego nie zdziałacie. Raki w związku mogą liczyć na naprawdę cudowne chwile z partnerem. Zarezerwujcie chociaż jeden wieczór w tygodniu, żeby spędzić go tylko we dwoje, a nie pożałujecie. W sprawach zawodowych pójdzie Wam całkiem nieźle. Zostaną docenione wasze talenty organizacyjne. Możliwe pochwały. Trochę gorsze dni to środa i czwartek. Możecie mieć nieco słabsze samopoczucie. Natomiast początek i końcówka tygodnia będą należeć do Was. Warto wykorzystać weekend i spędzić go z bliskimi. Jeśli nie będziecie przesadnie biesiadować, to nie odbije się to na waszej sylwetce.

Lew (23.07 – 22.08)

Los postawi przed Wami możliwości rozwoju i od Was zależy czy uda się je Wam wykorzystać. Życie uczuciowe zejdzie trochę na dalszy plan, bo pochłonie Was praca. Nadchodzi właśnie korzystny czas dla rozwijania działalności zawodowej. Lwy posiadające własne firmy poczują wiatr w żaglach. Samotni powinni wykazać się cierpliwością, bo choć na razie nie znajdziecie drugiej połówki, to już niedługo nadejdą chwile sprzyjające poznawaniu nowych osób, wśród których będzie ten albo ta jedyna. Tymczasem zajmijcie się swoimi hobby i rozwijajcie zainteresowania. Jest duża szansa, że w ten sposób niejako przypadkiem poznacie osobę podzielającą wasze pasje. Najbardziej udane dni tego tygodnia to czwartek i piątek. Jeśli macie ważne sprawy do załatwienia, to postarajcie się je sfinalizować pod koniec tygodnia. Już od soboty znaczna poprawa nastroju i przypływ energii za sprawą Słońca, które wejdzie w znak Lwa.

Panna (23.08 – 22.09)

Choć nie opuści Was powodzenie, to możecie być nieco zagonione z powodu tempa życia. Czeka Was w tym tygodniu sporo wyzwań i niewiele czasu, aby im podołać. Będziecie więc musiały wykazać się bardzo dobrą organizacją swojego czasu, żeby zmieścić się w wymaganym terminie. Sprawy zawodowe nieco też zwolnią. W związku z tym może to dobry pomysł, żeby udać się na zasłużony urlop, który przecież Wam się należy. Dzięki temu nabierzecie sił przed nowymi wyzwaniami, jakie staną na waszej drodze. Samotne Panny mają szanse spotkać miłość, jeśli tylko dadzą jej szanse. Możliwe, że wreszcie pojawi się ktoś gotów zaspokoić wasze spore wymagania. Jeśli osoba ta wywrze na Was pozytywne wrażenie, to nie starajcie się wyszukiwać w niej na siłę wad i zaakceptujcie ją taką, jaka jest. Dla Panien, które już mają swoją drugą połówkę, to idealny czas na romantyczne spacery w promieniach zachodzącego słońca.

Waga (23.09 – 22.10)

Koniec tygodnia będzie zdecydowanie lepszy niż jego początek. Od poniedziałku czeka na Was sporo zajęć. Możliwe, że szef będzie wywierał na Was presję. Ale to dobrze, bo dzięki temu będziecie miały okazję pokazać jak bardzo wyjątkowe z Was istoty. Dzięki ponadprzeciętnym umiejętnościom współpracy z innymi uda się Wam poradzić sobie doskonale, co w przyszłości może zaowocować awansem. Sukces nie przyjdzie jednak łatwo i będziecie musiały dać z siebie wszystko, żeby osiągnąć swoje cele. W partnerstwie przyjdzie Wam trochę poczekać na okres harmonii. Samotne Wagi powinny docenić bycie w pojedynkę. Dzięki temu macie możliwość dysponować swoim wolnym czasem jak chcecie i możecie robić to, na co macie w danej chwili ochotę. Cieszcie się więc wolnością póki jest Wam dana. Wagi w związku będą musiały wykazać się swoimi umiejętnościami dyplomatycznymi. Trochę ustąpcie partnerowi, bo może akurat ma rację.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Życie będzie teraz stawiać przed Wami wiele możliwości. Zwłaszcza samotne Skorpiony, jeśli już spotkały i wahają się czy to akurat właściwa osoba, powinny zaufać swojej intuicji, bo mają szanse dzielić swoje życie z drugą osobą na dobre i na złe. Jeśli nie jesteście pewne swojej sytuacji, to czas okaże się najlepszym doradcą. Dla Skorpionów w związku to bardzo miły moment na wspólne spędzanie czasu. Wakacyjna aura będzie sprzyjać spotkaniom, które skończą się wybuchami namiętności. Nie szczędźcie partnerowi czułych wyznań, a odwdzięczy się Wam tym samym. Czwartek i piątek mogą być nieco nerwowe, więc świadomie unikajcie w te dni napięć zarówno w pracy jak i w rodzinie. Skorpiony zajmujące się własnym biznesem powinny starać się mieć wszystko pod kontrolą i uważnie czytać wszelkiego rodzaju kontrakty. Jeśli tylko uda się Wam zachować zimną krew, poradzicie sobie z każdym problemem bez trudu.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Czeka Was czas sprzyjający podróżom i zawieraniu nowych znajomości. Strzelce wyjeżdżające na urlopy mogą liczyć na wakacyjne flirty. Jednak nie bądźcie za bardzo narwane w kwestiach uczuć, bo potem może okazać się, że trochę wyidealizowałyście drugą osobę. Strzelce w związku mogą trochę rozminąć się w oczekiwaniach z partnerem. Jeśli nie możecie się dogadać w kwestii tego, gdzie jechać na wakacje, postarajcie się pójść na kompromis i wybierzcie rozwiązanie, które usatysfakcjonuje oboje. W pracy spadnie na Was trochę więcej obowiązków i trzeba będzie wykazać się dyscypliną i dobrą organizacją. Nie podejmujcie ważnych zawodowych decyzji pod wpływem chwili, tylko przemyślcie wszystko dokładnie, rozważając każde za i przeciw. Do najbardziej udanych dni będą należeć czwartek i piątek. Jeśli chodzi o finanse, to poczekajcie na nieco bardziej sprzyjający moment. Wakacyjne wydatki mogą trochę nadszarpnąć wasz budżet, więc zachowajcie umiar.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Początek tygodnia powinien być udany. Księżyc w Rybach życzliwie nastawi nie tylko Was. Będziecie musiały dzielić swój cenny czas pomiędzy sprawy rodzinne i pracę. Byłoby idealnie gdybyście mogły udać się na urlop i odpocząć od natłoku pracy. Nie odkładajcie ważnych spraw na potem, bo może okazać się, że nagle czekają na Was spiętrzone obowiązki. Jeśli jesteście samotne, to co prawda wzbudzicie zainteresowanie, ale niekoniecznie będziecie odwzajemniać uczucia, jakie druga osoba będzie żywić wobec Was. Najlepiej postawcie sprawę jasno i dajcie do zrozumienia, że nie jesteście zainteresowane. Koziorożce w związku będą musiały iść na kompromis. Niestety może Wam obojgu brakować czasu, żeby pobyć tak naprawdę tylko we dwoje. Jeśli chodzi o decyzje finansowe i biznesowe, to poczekajcie na nieco korzystniejszy obrót spraw. Nie dajcie się też zwieść pozorom i przeanalizujcie wnikliwie wszelkie kontrakty i umowy.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Będzie na Was czekać trochę obowiązków, w tym sporo tych domowych. W pracy też dużo do zrobienia, mimo wakacji. Przyjdzie Wam poczekać, aż dostaniecie taryfę ulgową. Za to nadarzy się okazja, żeby trenować w sobie takie cechy charakteru jak wytrwałość i dobra organizacja. Przyda się Wam też oryginalne myślenie, bo będziecie miały okazję żeby wykazać się kreatywnością i refleksem. Pod koniec tygodnia odczujecie zdecydowaną poprawę w sprawach zawodowych i ogólny przypływ optymizmu. Samotne Wodniki powinny odłożyć flirty i romanse na później. To nie jest czas sprzyjający nawiązywaniu znajomości mających na celu dłuższy związek. Lepiej skupcie się na bardziej przyziemnych sprawach, a dobrze na tym wyjdziecie. Wodniki w związku nie powinny stawiać zbyt wysokich wymagań partnerowi. W sprawach finansowych całkiem nieźle, więc będziecie sobie mogły pozwolić na wakacyjne szaleństwa.

Ryby (19.02 – 20.03)

Dobry czas dla Ryb szukających swojej drugiej połówki, dlatego jeśli jesteście samotne, to koniecznie dajcie się zauważyć i załóżcie to, w czym wyglądacie atrakcyjnie. Oczywiście liczy się wnętrze, ale najpierw musicie wywrzeć pierwsze wrażenie, zanim wasze wyczucie i wrażliwość oczarują potencjalnego partnera czy partnerkę. Jeśli dacie szansę losowi, to okazje do flirtów i romansów nadarzą się same. Ryby w stałym związku czekają miłe chwile spędzone tylko we dwoje. Nie szczędźcie czułości, a partner odwdzięczy się Wam tym samym. W pracy wykorzystajcie sprzyjającą Wam atmosferę i postarajcie się pokazać od najlepszej strony. Najlepiej odpoczniecie spędzając czas wolny z bliskimi lub sprawdzonymi przyjaciółmi. Szczęśliwe dla Was dni to poniedziałek i wtorek. Wtedy też postarajcie się załatwić ważne i niecierpiące zwłoki sprawy. Jeśli chodzi o finanse, to macie szanse na korzystne inwestycje. Przyda się tutaj zarówno intuicja jak i zdrowy rozsądek.Horoskop 2011