Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-07-11


Horoskop tygodniowy 11-17 lipca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Tydzień zaczniecie optymistycznie nastawione. Sprawy zawodowe będą układać się po waszej myśli. W pracy wiele miłych zajęć i sporo kontaktów nawiązanych na gruncie zawodowym. We wtorek i środę Księżyc w Strzelcu sprawi, że będziecie dużo czytać i uczyć się. To doskonały czas na urlop najlepiej z bliskimi i z dala od domu. Możliwe, że pod wpływem chwili znajdziecie kuszącą ofertę last minute. Niewykluczone też spontaniczne wypady z przyjaciółmi. Jeśli mimo wszystko będziecie musiały pilnować stanowiska pracy, to zorganizujecie sobie czas po godzinach w taki sposób, żebyście mogły odpocząć i nabrać wiatru w żagle. Samotni mogą liczyć na przelotne znajomości. Ogólnie w sprawach uczuciowych lekki zastój. Nie wszystko uda się tak jak tego oczekujecie. Barany w związku mogą czekać drobne konflikty. Postarajcie się wnieść nieco urozmaicenia w wasze wspólne życie. Uważajcie z finansami, bo możecie mieć teraz lekką rękę do wydawania pieniędzy. Zanim pójdziecie na zakupy, dwa razy się zastanówcie.

Byk (20.04 – 20.05)

Tydzień powinien należeć do udanych. Wenus w koniunkcji ze Słońcem zadba o wasze zdrowie i dobre samopoczucie. Jej wpływ co prawda nie będzie bardzo mocny, ale przyjemnie odczuwalny. Czwartek i piątek powinny należeć do udanych. Sprawy zawodowe ułożą się pomyślnie. Księżyc w Koziorożcu sprzyjał będzie systematycznej i zorganizowanej pracy. Jeśli wykorzystacie energie planet i przyłożycie się do pracy, to macie spore szanse wykazać się ponad pokładane w Was oczekiwania. Powinien dopisywać Wam dobry humor. Samotni mają szanse nawiązać miłą znajomość. To dobry czas jeśli chodzi o dbanie o urodę, zabiegi kosmetyczne przyniosą nadspodziewanie dobre rezultaty. W stałym związku harmonia i miłość. Jowisz będzie teraz sprzyjał długofalowym inwestycjom. Byki prowadzące własny biznes mogą liczyć na korzystne kontrakty i umowy. Wenus będzie wspierać wasze przedsięwzięcia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Księżyc w Strzelcu nastawi Was optymistycznie, lecz mimo to możecie być trochę poirytowane i zniecierpliwione. Wtorek może Wam przynieść napięcia w rodzinie. To dla Was dobry czas na zawieranie nowych znajomości. Wasze życie towarzyskie będzie kwitnąć. Możecie poczynić drobne inwestycje. Macie teraz okres sprzyjający koncentracji i wytrwałej pracy, która przyniesie długofalowe efekty. W weekend powinien Wam dopisywać bardzo dobry humor. Księżyc w Wodniku wniesie atmosferę rozluźnienia i potrzebę spędzenia czasu z osobami o podobnych zainteresowaniach. Na pewno nie usiedzicie w domu, chyba że zorganizujecie imprezę integracyjną ze znajomymi. Jeśli skupicie się na życiu rodzinnym, to nie zapominajcie o znajomych. To wspaniała okazja aby nadrobić czas, którego mogło ostatnio brakować dla bliskich. Samotne Bliźnięta powinny poczekać na lepszy moment, jeśli chodzi i flirty i zawieranie znajomości w celu matrymonialnym. Bliźnięta w związku, jeśli jadą na urlop, to zacieśnią więź z partnerem.

Rak (22.06 – 22.07)

Dobra passa trwa. Zarówno życie uczuciowe, jak i kariera będą Wam poprawiać humor. Wenus będzie sprzyjać dbaniu o urodę, dzięki czemu zabiegi kosmetyczne powinny przynieść nadspodziewanie dobre efekty. Tylko nie przesadzajcie z opalaniem. Samotne Raki mogą liczyć na zainteresowanie płci przeciwnej. W związku z tym dobrze byłoby, gdybyście wykorzystały okazję i nawiązały znajomość. W czwartek i piątek możecie mieć nieco gorszy humor z powodu pełni Księżyca. Może ona przynieść napięcia w domu i nieco rozdarcia pomiędzy pracą a rodziną. W związku z wakacjami czeka Was trochę wydatków, co może nieco nadwerężyć wasz budżet. Ale sprawy finansowe tak czy owak na plus. Z drugiej strony być może to czas rozejrzeć się za dodatkową pracą. Jowisz powinien przynieść w tej kwestii zmiany na lepsze. Tylko uważajcie, żeby nie dopadło Was lenistwo, no chyba że akurat jesteście na wakacjach.

Lew (23.07 – 22.08)

Merkury sprawi, że będziecie pewne swego i zdecydowane w przekonujący sposób bronić swoich poglądów. Dla samotnych Lwów to nie jest najlepszy moment na flirty czy romansowanie. Skoncentrujcie się raczej na karierze, a już wkrótce los uśmiechnie się też do Was w sprawach sercowych. Dla osób zajmujących się biznesem to korzystny czas na przeprowadzanie rozmów i pertraktacji z partnerami w interesach. Będziecie też mocno zaabsorbowane sprawami rodzinnymi. Bardzo możliwe, że ktoś z waszych bliskich będzie potrzebował waszego wsparcia. Pomyślne dni to wtorek i środa. Natomiast w weekend trochę rozdarcia między rodziną a znajomymi. Będziecie musiały wybierać, kto bardziej zasługuje na waszą uwagę. Przeczekajcie lekki zastój w karierze. Wyjazd gdzieś z dala od problemów to bardzo dobry pomysł. Jeśli nie możecie w tej chwili pozwolić sobie na urlop, to godziny wolne od pracy spędzajcie w taki sposób, żeby zregenerować siły.

Panna (23.08 – 22.09)

Czeka Was udany tydzień. Dopisze Wam optymizm i dobre samopoczucie. To doskonały czas na urlop, bo układy na niebie będą stwarzać okazje do odpoczynku. Wenus ze Słońcem przyniosą harmonię w rodzinie. Jeśli musicie zostać w pracy, to sprzyjające zbiegi okoliczności wspomogą wasze starania. Tylko nie siedźcie z założonymi rękami i pomóżcie sukcesowi. Będzie Wam się teraz żyło łatwiej niż zazwyczaj. Panny w stałym związku czekają bardzo miłe chwile z partnerem. Samotne Panny będą miały sporo okazji do wyjścia z domu i poznania interesujących ludzi. To dobry moment, żeby regularnie zacząć uprawiać sport. Mars doda Wam energii i zapału do wysiłku fizycznego. Unikajcie tylko zbytniego ryzyka. Panny zajmujące się biznesem powinny wykorzystać okazje do rozwoju działalności, bo Jowisz w Byku sprzyja rozmachowi w interesach. Poszerzajcie więc swoje horyzonty i zaadaptujcie nowinki w pracy.

Waga (23.09 – 22.10)

Sprawy zawodowe i uczuciowe trochę do tyłu. Czeka Was sporo kontaktów w kółkach zainteresowań. Wykorzystajcie więc możliwość nawiązania interesujących znajomości. Kto wie czym w przyszłości zaprocentują. Dla Wag zajmujących się biznesem Merkury przyniesie dobre pomysły i budujące wieści. Choć to nie czas na wielką ekspansję, to możecie zacząć snuć plany na przyszłość. We wtorek i środę Księżyc w Strzelcu przyniesie Wam optymizm. Czwartek i piątek mogą być trochę nerwowe ze względu na dużo zajęć w pracy. Dopiero weekend przyniesie Wam przypływ dobrego nastroju. Wenus w Raku sprawi, że skupicie się na rodzinie i będziecie próbowały pogodzić sprawy zawodowe z czasem poświęcanym bliskim. Wagi w stałym związku skoncentrują się na budowaniu intymnej relacji z partnerem i więzi uczuciowej. Samotne Wagi mogą wzbudzić zainteresowanie u płci przeciwnej. Jednak możecie być trochę sceptyczne a nawet nieśmiałe.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Lipcowe Słońce zaświeci też dla Was i rozgrzeje wasze serca. Odczujecie pozytywny wpływ Jowisza, który doda Wam optymizmu i wiary we własne siły, a także zachęci do ekspansji. Wasza kariera się rozwinie i nabierze tempa. Warto teraz realizować pomysły, bo układ na niebie będzie Was wspomagał i traficie na korzystne okoliczności. W środę przygotujcie się na silne emocje związane z karierą. W czwartek i piątek Księżyc będzie sprzyjał regeneracji sił i pracy wymagającej koncentracji i dużego wysiłku. Pełnia Księżyca może w Was wyzwolić pokłady energii, jakich się nawet nie spodziewacie. Jeśli jesteście w związku, to czekają Was chwile namiętności i niezapomniane wrażenia. Skorpiony prowadzące własny biznes będą miały okazje zarobić dodatkowe pieniądze. Dla wszystkich Skorpionów pojawią się możliwości polepszenia sytuacji finansowej. Jeśli wykażecie się pomysłowością, to szczęście będzie z Wami. Samotne Skorpiony mają spore szanse poznać osobę, która odwzajemni ich oddanie.

Strzelec (22.11 – 21.12)

We wtorek Księżyc w waszym znaku pobudzi wasze emocje. Strzelce w związku mogą być nawet bardzo wylewne i wręcz egzaltowane. No i nie dajcie się ponieść żadnym negatywnym uczuciom. W finansach bywało lepiej. Niestety, żeby utrzymać się na dotychczasowej pozycji będziecie musiały włożyć sporo wysiłku i wykazać się dyscypliną. Czwartek i piątek upłyną na obowiązkach. W pracy dużo będzie się działo. Natomiast weekend to znowu zastrzyk energii i powiew wolności. Sobota i niedziela to idealne dni na uwolnienie się z okowów codzienności. Dobrze byłoby wybrać się poza dom choć na krótką wycieczkę. Jeśli brakuje wam pieniędzy, to być może niestety trzeba będzie więcej popracować i skupić się na obowiązkach, a przyjemności odłożyć na bok, albo przynajmniej korzystać z nich w stopniu bardziej umiarkowanym. Życie uczuciowe bywało bardziej zadowalające, ale nie można mieć wszystkiego. Dlatego doceńcie to, co już macie, zamiast wypatrywać gwiazdki z nieba.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Najpóźniej w tym tygodniu sfinalizujcie niedokończone sprawy, żeby rozpocząć nowy etap w karierze. W czwartek pełnia Księżyca w Koziorożcu. Niestety możecie być przez to pobudliwe i łatwo Was będzie rozdrażnić. Trzymajcie nerwy na wodzy, bo zwłaszcza delikatne są sprawy kariery. Odczujecie pozytywny wpływ Jowisza, który skłoni Was do poszerzania horyzontów, nauki i zawierania nowych znajomości. To też pozytywne zbiegi okoliczności. Zjawicie się we właściwym miejscu, o właściwym czasie i uda się Wam wykorzystać możliwości rozwoju kariery. Jednak zbytnie zaabsorbowanie życiem zawodowym może spowodować napięcia w rodzinie. Przed singlami pojawią się okazje do flirtów z racji tego, że wzbudzicie zainteresowanie u płci przeciwnej. Koziorożce w związku mogą być trochę rozdarte między pracą a partnerem. Przyjdzie Wam wybierać, komu i czemu poświęcicie swój cenny czas. Najlepszym rozwiązaniem byłby wspólny urlop. Poczyńcie też rozsądne inwestycje.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Byłoby idealnie gdybyście mogły odpocząć od pracy i natłoku obowiązków. Lekki zastój w karierze. Co prawda w karierze pojawią się szanse rozwoju, ale nie zawsze uda się je wykorzystać, a efekty nie będą tak korzystne jak to się na początku wydawało. Dlatego na wszelkie propozycje „rewelacyjnych” okazji patrzcie sceptycznie i włączcie krytyczny osąd zwłaszcza, jeśli chodzi o biznesowych partnerów. W życiu uczuciowym sprawy będą układać się trochę na bakier. Samotne Wodniki powinny chwilowo zaakceptować swój stan i zastanowić się, czy tak naprawdę nie jesteście samotne z wyboru. W czwartek trochę napięć na gruncie zawodowym w związku z pełnią Księżyca. Możecie też być nieco osłabione. Zatem oszczędzajcie siły i nie forsujcie się zbytnio. Weekend będzie należał do Was. Księżyc w Wodniku uspokoi wasze emocje i doda Wam energii. Dzięki temu poczujecie się w zgodzie z samym sobą.

Ryby (19.02 – 20.03)

Jako znak wodny silnie odczujecie pełnię Księżyca. W tym tygodniu szczególnie unikajcie napięć i sytuacji konfliktowych, a wszystko powinno być w porządku. Ożywczy wpływ Słońca i Wenus wciąż będzie stwarzał okazje do zawierania znajomości, flirtów romansów i przyjemnych spotkań w miłej atmosferze. Dlatego jeśli jesteście samotne, to koniecznie bywajcie w towarzystwie i pokażcie się w swoich najbardziej wyjściowych ciuchach, a na pewno zrobicie niesamowite wrażenie. Nikt Wam się nie oprze, będziecie pełne nieokreślonego wdzięku i tylko Wam właściwego uroku. Ryby w stałym związku czeka lipcowa sielanka. Wakacje tylko we dwoje to szczyt marzeń. Jeśli uda się Wam zrealizować ten pomysł, to będziecie wniebowzięte. Rybki, które muszą doglądać firmy, czekają sukcesy w pracy, które zrekompensują Wam brak możliwości urlopu. Sprawy finansowe będą układać się całkiem nieźle. Jowisz przyniesie możliwości zyskownych inwestycji, więc słuchajcie uważnie, bo może znajomy podpowie Wam, jak dobrze zająć się pieniędzmi.Horoskop 2011