Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-07-04


Horoskop tygodniowy 4-10 lipca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Z powodu zmęczenia trochę się rozleniwicie. W pracy możecie mieć wrażenie, że sprawy idą nieco pod górkę. Mimo wszystko uda się Wam zrobić postępy. Czeka Was wiele kontaktów zawodowych i interesujących spotkań. Możecie mieć trochę problemów z koncentracją i łatwo będziecie się rozpraszać. Z drugiej strony łatwo nawiążecie nowe znajomości i nauka nie sprawi Wam najmniejszych problemów. Będziecie mieć ochotę na spotkania ze znajomymi. To w tej chwili najlepszy sposób na odreagowanie stresu. Samotne Barany nie powinny szukać drugiej połówki na siłę. Wenus w Raku będzie sprzyjać raczej intymności niż romansowaniu. Dlatego w sprawach sercowych na razie lekki zastój. Zachowajcie spokój, jeśli życie uczuciowe nie idzie po waszej myśli. Barany w stałym związku mogą trochę minąć się oczekiwaniami z partnerem. Tutaj również najlepszym rozwiązaniem jest cierpliwość. Uważajcie na finanse i nie podejmujcie pochopnych decyzji.

Byk (20.04 – 20.05)

Sprawy zawodowe całkiem nieźle. Możecie spodziewać się niewielkiego postępu w realizacji projektów. Tym bardziej, że Jowisz obdaruje Was powodzeniem i licznymi możliwościami rozwoju, nie tylko profesjonalnego. Z drugiej strony, gdy wszystko przyjdzie Wam bez problemu, możecie popaść w lenistwo. Nie ulegajcie złudzeniu, że już nie musicie się wysilać. Wręcz przeciwnie, im więcej dacie z siebie, tym większy czeka Was sukces. Nie spoczywajcie więc na laurach i wykorzystujcie nadarzające się szanse. Samotne Byki będą miały sporo okazji do zawierania nowych znajomości z płcią przeciwną. Bardzo prawdopodobne, że poznacie tego jedynego przez znajomych i przyjaciół. Jeśli zdecydujecie się zawrzeć bliższą znajomość, to może ona przerodzić się w związek. Byki z partnerem miło spędzą czas i zacieśnią więź uczuciową. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to powinnyście pomyśleć teraz nad inwestycjami na przyszłość.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Mars w Bliźniętach będzie Wam dodawał energii, siły przebicia i chęci do działania. Jednak nie podejmujcie pochopnych decyzji, bo możecie teraz być nieco narwane i niecierpliwe. Jeśli akurat zmagacie się w życiu z problemami, to warto wykorzystać energię ognistego Marsa do walki i stawienia im czoła. Będziecie też mieć zacięcie do uprawiania sportu, tylko nie podejmujcie zbytniego ryzyka i zachowajcie zasady bezpieczeństwa. Poniedziałek i piątek powinny należeć do niezwykle udanych. Dzięki Merkuremu w Lwie będziecie miały bardzo optymistyczne i towarzyskie nastawienie. Otrzymacie miłe wiadomości od znajomych, miejcie więc uszy szeroko otwarte, bo może w okolicy dzieje się coś ciekawego, w czym warto byłoby wziąć udział. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na szukanie drugiej połówki. Ale za to docenicie przyjaciół. W stałym związku możliwe drobne konflikty, których da się uniknąć, jeśli zachowacie spokój.

Rak (22.06 – 22.07)

Wenus w Raku umili Wam życie, doda urody i czaru osobistego. Lipiec będzie zdecydowanie należał do Was. Zwłaszcza samotne Raki mają szanse usłyszeć wiele komplementów. Możecie nawet zdobyć popularność. Wasza uroda rozkwitnie. Jeśli jesteście samotne, to koniecznie bywajcie w miejscach, w których zostaniecie zauważone. Dajcie szansę losowi i pozwólcie się poderwać. Raki w stałym związku mogą liczyć na chwile gorącej namiętności i czułości. Wykorzystajcie pozytywny wpływ Wenus, która może przynieść Wam miłość. Za sprawą Słońca na pierwszy plan wysuną się sprawy zawodowe. Możliwe, że właśnie teraz rozpocznie się bardzo ciekawy okres w waszej karierze. Macie szanse wybić się w firmie. We wtorek i środę Księżyc pozytywnie wpłynie na wasze życie rodzinne. Natomiast w weekend możecie mieć nieco gorszy nastrój, postarajcie się więc odpocząć i sprawcie sobie drobną przyjemność na poprawę humoru. W finansach bardzo dobrze. Tylko za dużo nie wydawajcie na wakacyjne szaleństwa.

Lew (23.07 – 22.08)

Czeka Was tydzień pełen interesujących spotkań z ciekawymi ludźmi, od których wiele się nauczycie. Możliwe, że będziecie zabiegane z powodu natłoku zajęć. Nie odkładajcie spraw nie cierpiących zwłoki, tylko starajcie się je zakończyć na czas. W sprawach zawodowych i uczuciowych lekki zastój. W pracy możecie mieć wrażenie, że mimo sporego wysiłku, jaki wkładacie w wywiązanie się ze swoich zadań, obowiązki piętrzą się nad waszą głową. Jednak wasz wrodzony optymizm i pogoda ducha pozwolą Wam wybrnąć z sytuacji. Jeśli jednak czujecie, ze wasza wydajność spadła, to być właśnie nadszedł czas na urlop. Słońce w Raku sprawi, że będziecie też zaabsorbowane rodziną. Ktoś bliski będzie potrzebował waszej pomocy. Uwaga też na zdrowie. Nie forsujcie się zbytnio. Szczęśliwe dla Was dni to poniedziałek i piątek. Samotne Lwy powinny dać sobie czas na zastanowienie się i przemyślenie, czego tak naprawdę oczekują od potencjalnego partnera.

Panna (23.08 – 22.09)

Wykorzystajcie interesujący czas, który właśnie nadchodzi. Dzięki Słońcu dopisze Wam dobre samopoczucie, a Wenus sprawi, że zadbacie o swój wygląd, a może nawet kupicie sobie poprawiający humor drobiazg. Do najbardziej udanych powinny należeć wtorek i środa. Panny w stałym związku mogą zacząć myśleć o założeniu rodziny i legalizacji więzi z partnerem. Lipcowe promienie słońca rozgrzeją wasze serce i sprawią, że zapragniecie być ze sobą jeszcze bliżej. Samotne Panny mają szanse na niewinny wakacyjny flirt. Dlatego dajcie sobie szanse i pokażcie się od najlepszej strony. Unikajcie też samotności, bo w ten sposób nikogo nie poznacie. Wychodźcie jak najwięcej z domu, choćby na spacer po parku. Nigdy nie wiadomo, kto stanie na waszej drodze. A może ten jedyny albo jedyna? Sprawy kariery zejdą trochę na dalszy plan. Powinnyście na razie odpocząć i wykorzystać pogodę. W finansach bywało lepiej, ale nadrobicie gospodarnością.

Waga (23.09 – 22.10)

Czeka Was trochę napięć z powodu finansów i kariery. Mimo wakacji nie dostaniecie taryfy ulgowej w pracy i będziecie musiały dać z siebie wszystko. Jednak wrodzone wyczucie taktu sprawi, że poradzicie sobie doskonale nawet z najtrudniejszymi sytuacjami. Musicie wykazać się cierpliwością, zanim zbierzecie plony swojej ciężkiej pracy. Wiedzcie, że wasz wysiłek nie idzie na marne i zostaniecie w końcu docenione. Jeśli jesteście samotne i przeszkadza Wam ten stan, to los postawi na waszej drodze osoby chętne związać się z Wami. Jednak na przeszkodzie może stanąć wasze wrodzone niezdecydowanie. Nie trzymajcie dwóch srok za ogon, bo kiedy nadejdzie moment wyboru, może się okazać, że zostaniecie z niczym. Wagi w stałym związku mogą czuć się nieco niewygodnie. Możliwe, że jesteście przepracowane i przynosicie stresy do domu, co odbija się na waszej relacji. Jeśli nie macie możliwości wziąć urlopu, to w miarę możliwości wrzućcie na luz.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Rozkwitnie wasze życie uczuciowe i kariera. Jednak do końca nie dowierzajcie optymistycznym wieściom, które przyniosą Wasi znajomi. Zachowajcie sceptycyzm i zdrowy rozsądek, bo nowiny mogą okazać się mniej pozytywne niż wydawało się to na początku. Jednak dzięki pozytywnemu wpływowi Wenus i Słońca odczujecie wakacyjny luz. Jeśli od dłuższego czasu planowałyście ważne przedsięwzięcie i wahałyście się, w którą stronę pójść, to teraz starczy Wam rozmachu i siły przebicia. Macie szanse znacznie polepszyć swoją sytuację finansową, tylko musicie działać zdecydowanie. Możecie spodziewać się dużej przychylności płci przeciwnej. Dlatego jeśli jeszcze nie znalazłyście swojej drugiej połówki, to śmiało do dzieła. Kto teraz wpadnie w wasze ręce, tego usidlicie skutecznie. Skorpiony w związku mogą oczekiwać polepszenia relacji z partnerem. Jeśli do tej pory były między wami problemy, to teraz mają dużą szansę na ich rozwiązanie. Weekend będzie należał do Was, Księżyc przyniesie nastrój na czułości. Dlatego idealnie byłoby, gdybyście miały możliwość spędzić go tylko we dwoje.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Energia będzie Was rozpierać, ale możecie być dość narwane i chaotyczne w działaniu. Jeśli jesteście samotne, to kusić Was będą niezobowiązujące romanse. Nie wszystko jednak w sprawach sercowych pójdzie po waszej myśli. Zastanówcie się czy warto rozpraszać się na drobiazgi. Uważajcie też podczas jazdy samochodem, będziecie trochę niecierpliwe i przez to dość nieuważne. Wszelkie dokumenty sprawdzajcie uważnie, żeby nie przeoczyć istotnych szczegółów. W sprawach kariery niewielki zastój. Jeśli odczuwacie natłok pracy, to dobrym rozwiązaniem jest wyjazd na urlop, dzięki czemu oderwiecie się od rzeczywistości i nabierzecie sił. Jeśli nie jedziecie akurat na urlop, to spadnie na Was sporo obowiązków w firmie. Nie wszystko pójdzie z górki i po waszej myśli. Ale nie martwcie się tym zbytnio, bo dzięki wrodzonemu optymizmowi i umiejętności improwizacji znajdziecie najkorzystniejsze rozwiązanie. Strzelce w stałym związku powinny unikać niepotrzebnych konfrontacji z partnerem, a wszystko powinno być w porządku.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Skupicie się na sprawach osobistych i domu. Możliwe, że rodzina będzie wymagać od Was więcej uwagi niż zazwyczaj. Nie będziecie w stanie poświęcić karierze tyle czasu na ile miałybyście ochotę. W sprawach sercowych pojawią się możliwości, ale nie zawsze uda się je wykorzystać, więc możecie czuć się nieco zawiedzione. Jeśli chodzi o życie zawodowe, to trzeba będzie wykazać się cierpliwością. Jeśli nie odreagujecie stresu, to mogą Was czekać nieporozumienia z bliskimi. Nie wyładowujcie na nich swoich frustracji, tylko poszukajcie konstruktywnego ujścia energii. Uważajcie też podczas prowadzenia samochodu. Będziecie potrzebować wakacyjnej przerwy i wypoczynku. Dlatego, jeśli los nie przyniesie możliwości oderwania się choć na chwilę, to możecie czuć się rozdarte między potrzebą wypoczynku, a spoczywającymi na Was zobowiązaniami zawodowymi. Musicie zadbać o sprawy finansowe. Na razie trzeba będzie poczekać z wydatkami i racjonalnie gospodarować budżetem.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W sprawach zawodowych duże wymagania. Dzięki pomysłowości i umiejętności improwizacji dacie sobie radę bez problemu. Sporo się będzie działo, jeśli chodzi o zawieranie nowych znajomości. Zachowajcie jednak dystans i trzeźwe spojrzenie w stosunku do nowo poznanych znajomych. Możliwe, że czekają Was podróże służbowe i połączycie przyjemne z pożytecznym. Jeśli akurat jesteście na urlopie, to koniecznie wyjedźcie z domu, choćby na krótko. Mars będzie Was pobudzał do działania i aktywności, w tym zwłaszcza fizycznej. To dobry moment na poprawienie kondycji. Jeśli jesteście samotne, to przyda się Wam wytrwałość. Zbiegi okoliczności sprawią, że planowane randki mogą nie dojść do skutku i próby flirtów i poznania kogoś na „poważnie” rozejdą się po kościach. Przeszkodą może być też wasz dystans. Wodniki w stałym związku mogą być trochę niezadowolone z rozwoju sytuacji. Z powodu natłoku zajęć zawodowych braknie Wam czasu i byle drobnostki mogą Was wyprowadzać z równowagi.

Ryby (19.02 – 20.03)

Sukces zawodowy i udane życie uczuciowe będą szły w parze. Jeśli jesteście samotne, to na horyzoncie pojawi się możliwość flirtu. Nie będziecie narzekać na brak adoratorów. Czeka Was wzmożone zainteresowanie osób płci przeciwnej. Dajcie się porwać na romantyczne spotkanie i dopomóżcie losowi. Możliwe, że niepozorna znajomość okaże się strzałem w dziesiątkę. Musicie tylko się zdecydować. U Ryb w stałym związku romantyczne chwile uniesień. Lipcowa aura i stymulujący wpływ Jowisza z ziemskiego Byka przyniesie ułatwienia i powodzenie także w sprawach finansowych. Bardzo możliwe, że znajomości na gruncie zawodowym przyniosą polepszenie waszej sytuacji finansowej. Bliscy będą wspierać realizację waszych pomysłów. Czeka Was rozwój zawodowy. To dobry czas na rozwój kariery. Wykorzystajcie dobrze szanse, jakie daje Wam los. Najgorsze co możecie obecnie zrobić, to siedzieć z założonymi rękami.Horoskop 2011