Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-06-27


Horoskop tygodniowy 27 czerwca - 3 lipca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Sprawy sercowe będą układać się po waszej myśli. Samotne Barany mają szanse poflirtować i poznać ciekawe osoby. Będziecie budzić zainteresowanie i zrobicie furorę w towarzystwie. Barany w stałym związku mogą liczyć na miłe chwile. Partner odwzajemni wasze uczucia i dzięki temu czas spędzony sam na sam będzie miłą odskocznią od codzienności. W sprawach zawodowych niewielki zastój. W firmie nie wszystko pójdzie po waszej myśli i może spaść na Was więcej niż zazwyczaj pracy, a będzie niewiele czasu na jej wykonanie. Terminy będą Was gonić, więc trzeba będzie się sprężyć, żeby wykonać wszystko na czas. We wtorek i środę dopisze Wam bardzo dobry nastrój. A nadmiar energii wykorzystacie w pracy. W weekend postarajcie się znaleźć czas dla swoich bliskich, bo mogą czuć się trochę zaniedbani, jeśli zostawałyście po godzinach w pracy. Odpocznijcie też, żeby nabrać sił przed nowym tygodniem.

Byk (20.04 – 20.05)

Sprawy zawodowe ułożą się całkiem nieźle. Macie szansę wyróżnić się w pracy i nawiązać inspirujące znajomości, które w przyszłości mogą zaprocentować nawet awansem. Tydzień rozpoczniecie w dobrym nastroju. Dość mocno skupicie się na finansach. Musicie pamiętać, że nie zawsze szybkie i na pozór łatwe sposoby na zarabianie sprawdzają się na dłuższą metę. W podejmowaniu decyzji o inwestycjach zaufajcie swojej intuicji i unikajcie zaciągania zbyt dużych kredytów. Związki uczuciowe zejdą trochę na dalszy plan z powodu waszego zaangażowania w pracy. Jeśli jesteście samotne, to nie szukajcie nikogo na siłę. Kiedy nadejdzie sprzyjający czas, odpowiednia osoba i tak sama się znajdzie. U Byków w stałym związku spokój i miła atmosfera pozwalająca cieszyć się przyjemnościami życia we dwoje. Partner doceni wasze starania, a w weekend znajdziecie czas, żeby spędzić go tylko we dwoje. Nie zapominajcie też o przyjaciołach, na których możecie liczyć w trudnych chwilach.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie mieć dużo energii i ten tydzień powinien należeć do udanych. Mars będzie Was dopingował do walki o swoje. Tylko pamiętajcie o różnicy między asertywnością a agresją. Możecie być też trochę niecierpliwe. Sprawy sercowe ułożą się po waszej myśli. Jeśli do tej pory byłyście samotne, to nie braknie Wam siły przebicia i pewności siebie, żeby sięgnąć po pozornie nieosiągalne. Wasza osoba oczaruje wybranka tak, że legnie on niemalże u waszych stóp. Może Wam się udać zacząć nowy etap w życiu, zwłaszcza, jeśli chodzi o związki. Bliźniaki posiadające partnera czekają gorące chwile. Jeśli akurat jesteście na urlopie, to wykorzystajcie romantyczną scenerię na spacer przy zachodzie Słońca i szumie fal. Takie oderwanie od rzeczywistości doskonale wpływa na związek. Nie zapomnijcie o bliskich i wyślijcie im kartkę, albo zadzwońcie. Jeśli myślałyście o diecie albo regularnych ćwiczeniach, to teraz macie szanse na sukces. Mars doda Wam energii do walki z lenistwem.

Rak (22.06 – 22.07)

Ten tydzień będzie wyjątkowo udany, jeśli chodzi o waszą karierę. Macie szanse zabłysnąć i pokazać się od najlepszej strony w firmie. Merkury będzie sprzyjał nawiązywaniu kontaktów i uczeniu się. Przyniesie także miłe spotkania i interesujące znajomości. Powinno Wam dopisywać dobre samopoczucie. Samotne Raki powinny uzbroić się jeszcze w chwilę cierpliwości. Już niedługo szczęście uśmiechnie się też do Was. Nowe znajomości, jakie teraz nawiążecie mogą okazać się bardzo korzystne, jeśli chodzi o sprawy finansowe. Znajomi poznają was z inspirującymi wasz rozwój osobami. Raki w stałym związku będą narzekać na brak czasu dla partnera. Ze względu na zaabsorbowanie sprawami zawodowymi nie będziecie zbyt częstymi gośćmi w domu. Za to w weekend uda się Wam nadrobić zaległości rodzinne. Niedzielny obiad w gronie bliskich poprawi Wam nastrój. Możecie sobie pofolgować y wydatkami, bo polepszy się wasza sytuacja finansowa.

Lew (23.07 – 22.08)

Sprawy kariery nieco spowolnią. Możecie mieć wrażenie, że w pracy czas płynie dość leniwie, gdy Wy tymczasem myślami będziecie już na wakacjach. Nie zaniedbujcie obowiązków i nie liczcie na taryfę ulgową z powodu lata i wakacyjnej pogody. W uczuciach za to całkiem nieźle. Jeśli jesteście samotne, to będą pojawiać się możliwości flirtowania i randek pod gołym niebem. Najlepszy byłby w tym wypadku spacer po okolicy. Kandydata lub kandydatkę na narzeczoną możecie spotkać w gronie znajomych albo w zupełnie przypadkowym miejscu. Dbajcie więc w tym tygodniu o wygląd, bo nie będziecie mieć drugiej okazji aby wywrzeć pierwsze wrażenie. Od Was zależy czy wakacyjna miłość przerodzi się w coś poważniejszego. Lwy w stałym związku mogą liczyć na oparcie w partnerze. A gorąca temperatura będzie sprzyjać wybuchom namiętności. Wasze finanse powinny być stabilne, dlatego koniecznie zaproście swoją drugą połówkę na romantyczną kolację.

Panna (23.08 – 22.09)

W sprawach zawodowych pojawią się możliwości rozwoju i szanse na polepszenie sytuacji. Jeśli jesteście bezrobotne, to intensywnie szukajcie zajęcia. Macie spore szanse zatrudnić się na interesującej posadzie. Samotne Panny mogą też spodziewać się sporego zainteresowania wśród płci przeciwnej. Gorący flirt może przerodzić się w równie gorący romans. Będziecie mogły wybierać w zalotnikach. Pohamujcie tylko trochę uszczypliwość i pamiętajcie, że ideały istnieją tylko w świecie wyimaginowanym. Dlatego przyda się Wam nieco pobłażliwości. W stałym związku również wskazana jest wyrozumiałość wobec słabości partnera. Nie każdy ma takie upodobanie do drobiazgów jak Wy, więc nie bądźcie zbyt oschłe, a wszystko będzie się układać bardzo dobrze. Może Was ogarnąć lenistwo i zamiast dbać jak zwykle o dom, będziecie spać do południa. Nie czyńcie sobie z tego powodu wyrzutów, bo odpoczynek należy się również Wam. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to będziecie musiały trochę oszczędzić, żeby zmieścić się w budżecie.

Waga (23.09 – 22.10)

W sprawach zawodowych może Wam iść nieco opornie. Będziecie potrzebowały dyscypliny i wytrwałości, żeby zdążyć na czas i dotrzymać terminów. Obowiązki domowe będą też w konflikcie z pracą. Szef może Wam zadać pracę domową do odrobienia. Będziecie nieco rozdarte między domem a życiem zawodowym i trudno Wam będzie pogodzić czas, jaki poświęcacie tym dziedzinom. W stałym związku całkiem nieźle. Partner będzie wobec Was wyrozumiały i w miarę możliwości pomoże w zmaganiach z codziennością. Jednak dzięki pozytywnym układom planet nie braknie Wam determinacji, siły przebicia i koncentracji. Dzięki dobrej organizacji uda się Wam pokonać przeszkody i problemy i wyjdziecie obronną ręką. Samotne Wagi będą mieć możliwości nawiązania miłych znajomości, które mogą przerodzić się w związek. Dlatego zadbajcie o siebie i nie skąpcie na fryzjera i dobre kosmetyki. W sprawach finansowych całkiem nieźle.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Sprawy zawodowe będą układać się po waszej myśli. Wreszcie trochę wytchnienia po okresie ciężkiej pracy. Wykorzystajcie czas sprzyjający rozwojowi zawodowemu i podbijajcie kolejne tereny. Macie szanse zostać docenione za wysiłek, jaki włożyłyście w rozwój firmy. Szefostwo doceni wasze starania i wynagrodzi w stosowny sposób. Mimo to nie spoczniecie na laurach pamiętając, że konkurencja nie śpi. Samotne Skorpiony o romantycznych zapędach mogą się nieco rozczarować, bo wybranek nie do końca spełni wasze oczekiwania i przyjdzie Wam szukać bardziej odpowiedniego. Nie poddawajcie się. Szczęście uśmiechnie się też do Was, jeśli wykażecie się cierpliwością. W sprawach sercowych kierujcie się intuicją, dzięki temu uda się Wam uniknąć pomyłek. W stałym związku nie do końca różowo. Partner może mieć do Was trochę pretensji. Przemyślcie jeszcze raz swoją postawę i zastanówcie się czy byłyście w porządku wobec drugiej osoby. Sprawy finansowe wreszcie na plus, dzięki temu załatacie dziurę w budżecie i będziecie mogły sobie pozwolić na nadprogramowe wydatki.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Kariera może trochę utknąć w martwym punkcie, ale za to życie uczuciowe całkiem nieźle. Samotne Strzelce powinny rozglądać się uważnie dookoła, a być może trafi Was strzała Amora. Jak na wakacje przystało czeka Was gorący romans, jeśli tylko wykorzystacie okazję. Cieszcie się chwilą i korzystajcie z uroków słonecznej pogody, najlepiej we dwójkę. Strzelce w związku powinny unikać przesady. Jeśli partner nie jest w stanie zaspokoić waszych potrzeb to nie powód, żeby robić mu z tego powodu wymówki, bo może akurat ma ciężki okres w pracy i jego myśli są zaabsorbowane problemami zamiast przyjemnościami. Postarajcie się być wsparciem dla bliskiej osoby, jeśli brakuje jej waszego optymizmu wobec codzienności. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to będziecie musiały nieco zacisnąć pasa i oszczędzać. Najlepszy dzień w tym tygodniu to zdecydowanie niedziela. W miarę możliwości zaplanujcie wtedy wypoczynek.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Tydzień rozpoczniecie w dobrym nastroju. Księżyc w Byku przyniesie miłą atmosferę. W karierze czekają na Was liczne wyzwania. Przez to ucierpi trochę wasze życie towarzyskie. Spadnie na Was spora odpowiedzialność i dużo obowiązków. Sytuacja będzie od Was wymagać wzięcia sprawy w swoje ręce. Bardzo możliwe, że będziecie musiały zabierać pracę do domu, przez co trochę ucierpi wasze życie rodzinne. Bliscy mogą czuć się nieco zaniedbani. Oszczędzajcie zdrowie, bo nadmierny wysiłek, zwłaszcza w upały, nie służy Wam. Będziecie musiały poczekać na poprawę finansów. Czekają Was obecnie wydatki, ale poprawa już wkrótce. Samotne Koziorożce powinny uzbroić się w cierpliwość. Miłość zawita również do Was, i to w dość niespodziewanym momencie. Koziorożce w stałym związku będą mogły liczyć na wyrozumiałość partnera. Choć nie wszystko będzie przebiegać po waszej myśli, to mimo wszystko i tak spadniecie na cztery łapy.

Wodnik (20.01 – 18.02)

To dość udany tydzień jeśli chodzi o życie uczuciowe, za to trochę trudniej w karierze. Czekają Was mile spotkania z przyjaciółmi i osobami bliskimi, dzięki czemu spędzicie czas wolny tak, jak lubicie. Co prawda nie wszystkie wieści, jakie przyniosą Wasi znajomi mile Was zaskoczą, ale nic nie zepsuje waszego dobrego nastroju. Nie dajcie się sprowokować drobiazgom i przymknijcie oko na wady współpracowników. Będziecie mieć sporo energii i dobrze byłoby, gdybyście wykorzystały ją w sposób twórczy. Postarajcie się wyjść z domu, a być może spotka Was miła niespodzianka w postaci zainteresowanego waszą osobą. Wasza sytuacja finansowa powinna być dobra, więc długo planowany urlop to bardzo dobry pomysł. Dzięki temu oderwiecie się od codziennej nudy i poczujecie powiew wolności. Wodniki w stałym związku powinny poświecić czas partnerowi i wygospodarować dla Was chociaż jeden wieczór.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ten tydzień będzie należał do udanych, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Szef doceni wasz wkład w rozwój firmy. W pracy uda się Wam wykorzystać dobre pomysły, dzięki czemu zostaniecie wynagrodzone. Bezrobotne Ryby mają duże szanse znaleźć wreszcie wymarzoną pracę. Jednak musicie wziąć sprawy w swoje ręce i szukać intensywnie. Do samotnych Ryb szczęście uśmiechnie się pod koniec tygodnia. Nie unikajcie towarzystwa i starajcie się pokazywać, bo inaczej nie zostaniecie zauważone. Ryby w stałym związku mogą być nieco rozczarowane. Partnerowi może brakować dla Was czasu. Ale za to weekend powinien być udany, bo wreszcie narobicie zaległości całego tygodnia. Zarezerwujcie więc niedziele na romantyczne sam na sam ze swoją drugą polówką. Zycie rodzinne powinno układać się bardzo dobrze. W domu będzie czekać na Was wytchnienie i spokój. W finansach wreszcie wyraźnie odczuwalna poprawa, dzięki czemu będziecie miały o jedno zmartwienie mniej.Horoskop 2011