Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-06-20


Horoskop tygodniowy 20-26 czerwca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W poniedziałek Księżyc w znaku oryginalnego Wodnika nastawi Was pozytywnie i otwarcie. Mars w Bliźniętach doda Wam energii i spontaniczności. Śmiało podejmujcie nowe wyzwania intelektualne. W sprawach kariery niewielki zastój. Będziecie musiały poczekać na awans i podwyżkę, a tymczasem doskonalcie umiejętności zawodowe. Czwartek i piątek powinny należeć do udanych dzięki Księżycowi, który obdarzy wasze otoczenie życzliwością i pozytywnym nastawieniem. Wenus przyniesie okazje do zawierania nowych znajomości. Samotne Barany dzięki byciu duszą towarzystwa mają duże szanse poznać odpowiedniego kandydata lub kandydatkę na drugą połówkę. Wykorzystajcie więc możliwości, jakie przynosi los. Gorąca pogoda rozgrzeje też wasze serca i skłoni do gorących flirtów. Barany w stałym związku powinny docenić starania partnera i odwzajemnić jego uczucia. Wasza sytuacja finansowa będzie stabilna. Weekend wykorzystajcie na wypoczynek z dala od zgiełku i hałasu miejskiego.

Byk (20.04 – 20.05)

W tym tygodniu skupicie się na sprawach finansowych. Wasza kariera ruszy do przodu, dzięki licznym kontaktom. Możliwe, że otrzymacie budujące wieści od starego znajomego. Planeta obfitości Jowisz przebywa teraz w waszym znaku. Zadba on o wasze dobre samopoczucie, powodzenie i rozwój. Trochę jednak uważajcie, żeby nie poddawać się zbytniemu lenistwu. Będziecie też więcej czasu spędzać z rodziną i bliskimi osobami. Samotne Byki powinny uzbroić się w cierpliwość i czekać na pojawienie się właściwej osoby. W miłości nic na siłę, jeszcze przyjdzie moment, kiedy poznacie tego jedynego. U Byków w stałym związku spokój i równowaga. Czwartek i piątek mogą być nieco nerwowe, jeśli chodzi o pracę. Przyda się Wam cierpliwość i opanowanie. Niedziela będzie należeć do Was. Księżyc w waszym znaku zapewni Wam bardzo dobre samopoczucie i dobry nastrój. Nie przynoście pracy do domu i postarajcie się odpocząć.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Wenus ciągle obdarza Was urokiem osobistym i czarem. Wykorzystajcie fakt, że jesteście teraz bardzo atrakcyjne. Samotne Bliźniaki powinny koniecznie umawiać się na randki. Tym bardziej, że od wtorku Mars doda Wam energii i inicjatywy. Będziecie dysponować sporą siłą przebicia, dzięki czemu przejmiecie ster również w związku. Bliźniaki w parze zaskoczą partnera gorącym temperamentem. Czekają Was chwile czułości i namiętności. W sprawach zawodowych lekki zastój, właściwie nic szczególnego nie będzie się działo. Życie będzie się toczyło swoim własnym rytmem. Możecie być przez to trochę niecierpliwe. Poświęćcie więcej czasu dla rodziny, bo niektórzy wasi bliscy mogą czuć się zaniedbywani. Skupicie teraz więcej energii na sprawach finansowych i będziecie głowić się, jak polepszyć waszą sytuację materialną. Uwaga podczas prowadzenia samochodu. Zbytni pośpiech nie jest wskazany. Znajdzie pozytywne ujście do wyładowania nadmiaru energii. Pójście na basen albo siłownię może być dobrym rozwiązaniem.

Rak (22.06 – 22.07)

Ten tydzień będzie należał zdecydowanie do Was. Słońce rozświetli wasze życie i natchnie Was optymizmem. A Merkury przyniesie mnóstwo kontaktów i dobre wiadomości. Zwłaszcza wasza rodzina i bliscy będą teraz dla Was źródłem radości i zadowolenia. Sprawy zawodowe będą się układały po waszej myśli. Podwyżka czy awans wcale nie są wykluczone. Macie teraz duże szanse zabłysnąć przed całym zespołem. Wasze umiejętności, rzetelność i wkład pracy zostaną wreszcie docenione. Bezrobotni powinni wziąć się ostro za szukanie pracy. Macie teraz szanse wywrzeć doskonałe wrażenie na pracodawcach i zdobyć upragnione stanowisko. Samotne Raki powinny poczekać na razie na tego jedynego. Poza tym nie będziecie mieć zbyt wielu okazji do spotkań sam na sam. Raki w stałym związku będą mocno skupione na obowiązkach a trochę mniej na partnerze, który może mieć to Wam nieco za złe. Postarajcie się więc szczerze porozmawiać i poświęćcie mu więcej czasu.

Lew (23.07 – 22.08)

W sprawach zawodowych niewielkie opóźnienia. Bardzo możliwe, że będziecie musiały wziąć pracę do domu albo zostać po godzinach. Za to w uczuciach ożywienie. Zwłaszcza samotne Lwy i Lwice powinny wykorzystać momenty zainteresowania, jakimi obdarzy je płeć przeciwna. Koniecznie umówcie się na randkę albo wieczór w gronie znajomych. Może wśród nich jest ten jedyny wyraźnie Wami zainteresowany. Lwy w stałym związku czekają romantyczne i gorące chwile w sypialni. Wykorzystajcie ten tydzień na nadrobienie zaległości w związku uczuciowym. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła. Jednak planujcie wydatki z większym wyprzedzeniem i bądźcie bardziej rozważne jeśli chodzi o zakupy. Poświęćcie też więcej czasu rodzinie i starajcie się jakoś pogodzić życie zawodowe z rodzinnym, żeby Wasi bliscy nie czuli się przez Was zaniedbywani. W weekend nadarzy się okazja na spotkanie w gronie bliskich i miłe chwile w kameralnym gronie.

Panna (23.08 – 22.09)

Na początku tygodnia poczujecie ożywczy wpływ Słońca i Merkurego, który przyniesie Wam dobre wiadomości. Będziecie w doskonałej kondycji i dopisze wam zdrowie. Możliwe, że nawet ogarnie Was słodkie lenistwo, bo nadejdzie dla Was wreszcie okres długo wyczekiwanego wytchnienia i zebranie plonów ciężkiej pracy. Samotne Panny podejmijcie wyzwanie, bo czeka na Was wakacyjny flirt. Tylko od Was zależy czy zmieni się on w gorącą miłość. Nie siedźcie bezczynnie w domu i dajcie się poznać od swojej najlepszej strony. Panny w stałym związku czeka miła stabilizacja. Będziecie mogły spędzić trochę czasu sam na sam z partnerem. Poprawi się wasza sytuacja zawodowa. Odniesiecie wrażenie, że wszystko w pracy układa się łatwiej i będziecie mogły poczuć się swobodnie. Choć pogoda będzie sprzyjać urlopom i wyjazdom, to warto abyście pomyślały nad dokształceniem się. Finanse nieźle, więc może wybierzecie się na upragnione wakacje.

Waga (23.09 – 22.10)

Poniedziałek rozpoczniecie w dobrym nastroju, dzięki Księżycowi w znaku niezależnego Wodnika. Kariera, która ostatnio przyspieszyła, nieco nieco zwolni. Za to kwitnąć będzie życie uczuciowe. Partnerstwo wysunie się na pierwszy plan. Jeśli jesteście samotne, to koniecznie wychodźcie do ludzi. Bardzo możliwe, że spotkacie osobę chętną poznać Was bliżej i być może związać się z Wami na dłużej. Wagi w stałym związku czeka bardzo przyjemny czas. Chwile z partnerem będą wprost niezapomniane, pełne czułości i uniesień. Otrzymacie teraz zastrzyk energii do działania. Jeśli planujecie rozpocząć dietę, to gwiazdy będą Wam teraz sprzyjać w tym przedsięwzięciu. Dobrze byłoby pomyśleć o wakacyjnym wyjeździe i to najlepiej z ukochanym lub ukochaną, co jeszcze tylko zacieśni waszą więź. Wasza sytuacja finansowa będzie całkiem niezła i będziecie mogły pozwolić sobie na długo oczekiwany zakup.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Wyraźnie odczujecie zmiany na plus w karierze. Słońce i Merkury przyniosą Wam przypływ optymizmu i oryginalne pomysły, dzięki którym wyróżnicie się w firmie i zdobędziecie uznanie szefa. Nie braknie Wam sił i entuzjazmu w sprawach zawodowych. Poza tym zostanie doceniona wasza siła przebicia i wytrwałość. Za to w sprawach sercowych lekki zastój. Z powodu zaabsorbowania życiem zawodowym będzie Wam brakować czasu dla drugiej połówki. Samotne Skorpiony powinny jeszcze poczekać, aż szczęście się do Was uśmiechnie. Postarajcie się wyjechać na urlop albo chociaż zaplanujcie wakacyjny wypoczynek. Na pozór możecie się wydawać niezniszczalne, ale Wam też się przyda regeneracja sił. Skorpiony w związku powinny iść na kompromis jeśli chodzi o wybór miejsca na spędzenie urlopu. Jeśli mimo wszystko nie możecie się dogadać, gdzie wyjechać, to parę dni osobno sprawi, że zatęsknicie za sobą i wasze uczucia odżyją na nowo.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Możecie być trochę niecierpliwe jeśli chodzi o sprawy kariery. Urlop zrobiłby wam najlepiej, wtedy ominie Was trochę zamieszania w pracy. Możliwe nieporozumienia w kwestiach zawodowych, więc wykażcie się cierpliwością wobec tych, którzy nie są równie zaangażowani jak Wy. Za to energetyzujący wpływ Marsa doda Wam siły przebicia i pewności siebie, że będziecie w stanie pokonać każdą przeszkodę. Mimo drobnych przeszkód w stałym związku, bądźcie dobrej myśli, bo już niedługo gwiazdy szykują dla Was coś wspaniałego. Samotne Strzelce będą miały okazje do flirtowania. Swoją drugą połówkę możecie spotkać w najmniej spodziewanym miejscu, więc bądźcie przygotowane i noście w torebce i plecaku perfumy tak na wszelki wypadek. Co prawda na stabilizację w związku będziecie musiały poczekać, ale rozglądajcie się uważnie wokół, bo szczęście może czekać niedaleko. Sprawy finansowe nieźle, jeśli tylko nie będziecie zbyt ekstrawaganckie z wydatkami.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Sprawy zawodowe ułożą się po waszej myśli. Poczynicie niewielkie, ale budujące postępy. Jednak będziecie musiały skupić się też na rodzinie i możecie czuć się trochę rozdarte miedzy bliskimi a karierą. Na przełom w uczuciach przyjdzie jeszcze czas, na chwilę obecną poświęćcie się swoim zainteresowaniom. Koziorożce w stałym związku mogą mieć wrażenie, że partner stawia spore wymagania. Unikajcie nieporozumień, pamiętając, że rozmowa jest najlepszym sposobem rozwiązania wszelkich problemów. W waszej sytuacji najgorsze co może Was spotkać to niedomówienia. W sprawach finansowych lekki zastój. Uważajcie żeby wakacyjne wydatki nie nadwerężyły zbytnio waszej kieszeni i planujcie urlopy i wyjazdy z głową. Mars może sprawić, że będziecie nieco nerwowe, ale jeśli tylko pokierujecie się zdrowym rozsądkiem uda się Wam uniknąć problemów. Koniec tygodnia będzie dla Was pomyślny. Uda się Wam zregenerować trochę nadwerężone siły witalne.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Tydzień rozpocznie się dla Was bardzo pomyślnie. Możecie liczyć na powodzenie zarówno w sprawach zawodowych jak i w życiu uczuciowym. Szefowie docenią waszą oryginalność i umiejętność znalezienia się w każdej sytuacji. Dzięki czemu może nadejść długo wyczekiwana podwyżka. Samotne Wodniki mają szanse spotkać tego jedynego bądź jedyną w związku z zadaniami zawodowymi. Jeśli więc wybieracie się w delegację warto zaopatrzyć się w wieczorowe stroje. Wakacyjny romans wcale nie jest wykluczony. Jeśli więc wybieracie się na urlop, to nie zapomnijcie spakować dobrych kosmetyków i eleganckich strojów. Tak czy owak gwiazdy dodadzą Wam seksapilu i pewności siebie. Śmiało więc możecie wyruszać na miłosne podboje. Wodniki w stałym związku ujmą partnera swoimi oryginalnymi pomysłami spędzenia wolnego czasu tylko we dwoje. Wasza druga połówka będzie wniebowzięta. Czwartek i piątek będą sprzyjać załatwianiu ważnych spraw urzędowych.

Ryby (19.02 – 20.03)

Czuwa nad Wami planeta obfitości Jowisz. Dzięki temu dopisze Wam bardzo dobre samopoczucie i optymizm, a ten tydzień będzie należał do udanych i spokojnych. Najszczęśliwsze dni w tym tygodniu to wtorek i środa. Sprawy zawodowe będą przebiegać po waszej myśli. Wasze wysiłki w pracy zostaną docenione. Będziecie mieć teraz więcej czasu dla rodziny i bliskich. Jeśli jesteście samotne, to musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać wytrwale na wybranka serca. Natomiast Ryby w stałym związku koniecznie powinny wybrać się na urlop ze swoją drugą połówką. Gorąca aura i letnie krajobrazy z pewnością podgrzeją wasze uczucia i skłonią do spędzania czasu tylko we dwoje. Sprawy finansowe całkiem nieźle, dlatego mała ekstrawagancja może być nawet wskazana. Całkiem możliwe nawet, że bliska osoba będzie potrzebować waszej pomocy. Jeśli jej udzielicie to w przyszłości się Wam odwdzięczy z nawiązką.Horoskop 2011