Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-06-13


Horoskop tygodniowy 13-19 czerwca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Na początku tygodnia odczujecie pobudzający wpływ Słońca i Merkurego. Już prawie wakacje i to czas na nowe znajomości i interesujące spotkania. Zadzwońcie do dawno nie odwiedzanego znajomego, a spotka Was miła niespodzianka. W pracy całkiem nieźle, bo wspierać Was będzie Wenus. Wpłynie ona dobroczynnie nie tylko na wasz wygląd, ale też doda Wam uroku osobistego i zjedna tych, którzy nie byli wcześniej nastawieni do Was pozytywnie. Samotne Barany powinny koniecznie wyjść na randkę. Dajcie się wyswatać, a nie pożałujecie. Barany w stałym związku czeka okres harmonii i ciepłych uczuć. W środę i wtorek Księżyc w Strzelcu doda Wam energii do działania. Wykorzystajcie jej nadmiar konstruktywnie. Natomiast w weekend uda się Wam wyrwać za miasto i odpocząć z dala od zgiełku. Wasza sytuacja finansowa będzie stabilna, dzięki czemu nie będziecie musiały martwić się o przyszłość.

Byk (20.04 – 20.05)

W tym tygodniu odczujecie dobroczynny wpływ Jowisza i energetyzujące impulsy marsowej energii. Uważajcie tylko, żeby powodzenie zbytnio Was nie rozleniwiło. Wykorzystajcie zastrzyk energii w rozwoju swojej kariery. Poczujecie potrzebę poszerzenia swoich horyzontów i zdobywania nowych umiejętności, które zaprocentują w przyszłości. Wenus w Bliźniętach będzie inspirować do zawierania interesujących znajomości, dlatego jeśli jesteście samotne, to bądźcie otwarte na nowo poznane osoby. Byki w stałym związku docenią swoją drugą połówkę, a dzięki atmosferze czułości i miłości będziecie w bardzo dobrym humorze. Bardziej teraz skupicie się na sprawach finansowych niż na wspinaczce po szczeblach kariery. W pracy możecie odczuć nawet nieco nudy, niewiele się będzie działo. Początek tygodnia może przynieść nieporozumienie w rodzinie, więc bądźcie wyrozumiałe dla swoich bliskich. Będzie Wam trudno oszczędzać, bo zewsząd czekają na Was pokusy. Przydałby się Wam wreszcie urlop, więc może warto odłożyć pieniądze na wakacje.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Słońce z Merkurym i Wenus w waszym znaku przyniosą Wam doskonały humor, poprawę zdrowia i samopoczucia, a także szczęście i powodzenie. Zwłaszcza sprawy sercowe będą szły po waszej myśli. Dzięki Wenus rozkwitnie wasza uroda i będziecie tryskać doskonałym humorem, który zjedna Wam otoczenie. Samotne Bliźniaki powinny wziąć się do roboty i wyruszyć na party. Zresztą tak czy owak nie będziecie mogły opędzić się od wielbicieli i zostaniecie zasypane komplementami. Macie spore szanse spotkać swoją drugą połówkę. Bliźniaki w stałym związku czekają chwile czułości i spełnienie najskrytszych pragnień. W waszym związku będzie kwitnąć miłość. W pracy możliwe, że dostaniecie wreszcie upragniony awans, zostaną docenione wasze umiejętności, profesjonalizm i zdolności interpersonalne. Również wasza sytuacja finansowa powinna ulec poprawie, dzięki czemu będziecie mogły cieszyć się pełnią życia i wykorzystać szanse, jakie niesie los.

Rak (22.06 – 22.07)

W poniedziałek trochę napięta atmosfera w domu. Za to już od wtorku będziecie tryskać optymizmem i dobrym humorem. W sprawach zawodowych na razie lekki zastój. Możecie odnosić wrażenie, że wszyscy wokół dobrze się bawią w swoim gronie, a Wy jesteście trochę jakby na uboczu. Samotne Raki poczekają jeszcze nieco aż im się uda opuścić swoje schronienie, w którym czują się bezpiecznie. Wytrwale czekajcie na właściwy moment w miłości. Poprowadzi Was wtedy wasza doskonała intuicja. Raki w związku mogą liczyć na partnera, która poda Wam pomocną dłoń praktycznie w każdej sytuacji. Jednak to jeszcze nie czas na porywy namiętności. W piątek nie dajcie się sprowokować i trzymajcie nerwy na wodzy. Jeśli czujecie się trochę niepewne w sprawach finansowych, to nie wpadajcie w panikę, tylko spokojnie przeanalizujcie swój budżet. Już niedługo nadejdzie poprawa i będziecie mogły pozwolić sobie na długo wyczekiwany zakup.

Lew (23.07 – 22.08)

W karierze ruch i być może nawet awans. Weźcie sprawy zawodowe w swoje ręce, bo macie teraz możliwość wiele osiągnąć. Tylko za dużo nie plotkujcie w miejscu pracy i sceptycznie podchodźcie do rewelacji usłyszanych z ust kolegów i koleżanek. Bezrobotne Lwy będą teraz mogły wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na przyszłym pracodawcy. Samotni mają szanse na gorący romans. Przyjrzyjcie się uważnie, bo być może w waszym otoczeniu jest ktoś, kogo serce bije przyspieszonym rytmem na wasz widok. Warto wykorzystać okazję i umówić się na randkę. Dobre zdrowie i samopoczucie będzie Wam dopisywać. Wenus w Bliźniętach nastawi Was towarzysko. W stałym związku to dobry czas, żeby pobyć ze sobą sam na sam, porozmawiać i wysłuchać drugiej strony, bo być może ma coś ważnego do powiedzenia. Finanse całkiem nieźle i nastrój będzie Was skłaniał do dobrej zabawy, dlatego sprawcie sobie choćby małą przyjemność.

Panna (23.08 – 22.09)

Pozytywna energia Jowisza przyniesie Wam całkiem niezłe samopoczucie, dzięki czemu dacie sobie radę z wyzwaniami dnia codziennego. Możecie odnosić wrażenie, że w sprawach zawodowych lekki zastój. W takim wypadku powinnyście uzbroić się w cierpliwość, bo dla i dla Was niedługo zaświeci słońce, a tymczasem zdobywajcie nowe umiejętności zawodowe. Samotne Panny powinny cieszyć się wolnością. Nie róbcie nic na siłę w sprawach uczuć, tylko poczekajcie na odpowiedni moment i właściwą osobę. Najlepszym wyjściem jest pogodzić się z samotnością i docenić uroki przyjaźni, bez której wasze życie byłoby trudne do zniesienia. Jeśli w stałym związku odnosicie wrażenie, że wkradła się rutyna, bądźcie bardziej otwarte na nowe doznania i eksperymenty. Dajcie się poznać partnerowi od bardziej „niegrzecznej” strony. Może powinniście spędzać razem więcej czasu, bo oboje jesteście zbyt zabiegani? Sprawy finansowe już wkrótce wyjdą na prostą.

Waga (23.09 – 22.10)

Tydzień będzie bardzo udany. Sprawy zawodowe do przodu. Macie szanse wykazać się w pracy i pokazać od najlepszej strony, tym bardziej, że dobre samopoczucie będzie Wam dopisywało. Słońce doda Wam sił witalnych, poprawi się wasze zdrowie i wizerunek, a dzięki Wenus będziecie promieniały urodą. Kontakty w pracy będą harmonijne, dzięki czemu odczujecie satysfakcję i spełnienie. Wykorzystajcie szanse na rozwój zawodowy, bo następne nie pojawią się zbyt szybko. Samotne Wagi będą mieć naprawdę dużo okazji do flirtów i randkowania. Wykorzystajcie szansę na miłość i nie przebierajcie zbytnio z adoratorach. Powinnyście zdecydować się na jedną osobę, kierując się głosem serca. Wagi w związku czeka istna sielanka. Nie dość, że partner będzie wobec Was niezwykle szarmancki, to jeszcze obsypie Was komplementami. W sprawach finansowych nieźle, ale może Wam brakować stabilizacji. W domu spokojnie, waszym bliskim też udzieli się wakacyjna atmosfera.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie musiały wykazać się cierpliwością i dużą dyscypliną. W pracy możecie mieć wrażenie, że nastąpił właśnie lekki zastój, a obowiązków zamiast ubywać, przybywa z dnia na dzień. W życiu uczuciowym sprawy również nie będą do końca przebiegać po waszej myśli. Nieco napięta sytuacja może negatywnie wpływać na stan waszych nerwów, bo chociaż wasz pozorny spokój może wywierać wrażenie na otoczeniu, to jednak w środku kłębi się burza emocji. Poszukajcie konstruktywnego dla nich ujścia, żeby tłumione uczucia nie odbiły się negatywnie na waszym zdrowiu. Znajdźcie w napiętym grafiku chociaż chwilę na relaks. Dla samotnych Skorpionów to nie jest zbyt dobry czas na romansowanie. Będziecie teraz miały inne zmartwienia na głowie. Lepiej zajmijcie się przyziemnymi sprawami i nie zaniedbujcie swoich obowiązków. Skorpiony w stałym związku mogą czuć się trochę niekomfortowo. Ale już niedługo nadejdą lepsze czasy.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Pojawią się szanse na rozwój zawodowy, ale od Was będzie zależeć czy je wykorzystacie. Możecie mieć problem ze skupieniem się na jednej czynności, bo energie Marsa mogą wpływać na Was nieco dekoncentrująco. Samotni będą narażeni na pokusy co prawda emocjonujących, ale dość przelotnych flirtów. Poczekajcie lepiej na tę właściwą osobę. Strzelce w związku czekają gorące chwile. Sprawy finansowe mocno Was zaabsorbują. W tym tygodniu najbardziej szczęśliwe będą wtorek i środa. Ważne sprawy starajcie się załatwić właśnie w te dni. Jeśli czujecie, że spoczywa na Was zbytnia presja i obowiązki zwaliły się Wam na głowę, to warto zrobić choć krótką przerwę i wybrać na wycieczkę z bliskimi osobami. Wśród waszych przyjaciół są zawsze chętni udzielić Wam wsparcia i wysłuchać waszych problemów. Rodzina będzie doceniać wasze starania zawodowe i spojrzy na Was pobłażliwym okiem.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Czeka Was lekki zastój w karierze, ale Mars będzie Wam dodawał energii do walki z przeciwnościami losu. Jowisz w znaku ziemskiego Byka będzie czuwał nad waszym rozwojem i stwarzał okazje do zawierania korzystnych umów. Samotne Koziorożce nie będą mieć zbyt wielu okazji do romansowania i flirtów z powodu zaabsorbowania pracą i prozaicznymi kłopotami dnia codziennego. Koziorożce w stałym związku czekają drobne problemy, które jednak szybko uda się rozwiązać. Nie przesadzajcie w dążeniu do perfekcji i nie oceniajcie partnera zbyt surowo, bo może Wam zarzucić oschłość. Wy też nie jesteście doskonałe i czasem powinnyście przymknąć oko na wady. Pamiętajcie, że w waszym otoczeniu są osoby bliskie i chętne wysłuchać tego, co Wam leży na sercu. Zajmijcie się trochę rodziną i bliskimi, bo mogą odnieść wrażenie, że jesteście tylko gościem w domu i nie angażujecie się wystarczająco w ich sprawy.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Odczujecie energetyzujący wpływ Słońca. Będzie Wam dopisywać bardzo dobry humor, mnóstwo energii do działania. Dzięki pozytywnemu wpływowi Wenus będziecie niezwykle pociągające, a waszemu magnetycznemu urokowi nie sposób się będzie oprzeć. Sukcesy w pracy dodadzą Wam skrzydeł i optymizmu. Możecie nawet mieć tendencję do bujania w obłokach. Zapracowane Wodniki powinny pomyśleć o urlopie, bo nie tylko gwiazdy, ale i pogoda będą sprzyjać dłuższym wypadom i korzystaniu ze słońca. Jeśli jesteście samotne, to nie dajcie się dwa razy prosić na randkę, bo nowa znajomość może rozwinąć się w poważny związek. Unikajcie spędzania czasu same ze sobą, bo w tym tygodniu gwiazdy obdarzą Was polotem i poczuciem humoru, którym zjednacie sobie prawie każdego. W stałym związku romantyczne czekają romantyczne chwile, czułe słówka i aura miłości. Wasza sytuacja finansowa powinna być stabilna.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ognisty Mars z Jowiszem będą Wam dodawać energii do działania. Możliwe, że zaczniecie myśleć o studiach, choćby i we własnym zakresie. Warto zainteresować się czymś nowym i niekonwencjonalnym. Choć w pracy czeka Was trochę trudów, to w czasie wolnym poszukajcie sobie zajmującej odskoczni od trosk dnia codziennego. Będziecie mocno zapracowane i nie starczy Wam już energii na randkowanie i nawiązywanie nowych znajomości. Docenicie jednak uroki wolności i bycia sam na sam z własnymi myślami. Przecież nikt tak jak Wy nie potrafi docenić piękna ciszy. Ryby w stałym związku będą narzekać na brak czasu. Obecne tempo życia może być dla Was trochę wyczerpujące, więc zadbajcie o relaks i właściwy wypoczynek, najlepiej w ruchu. Wsparciem będzie dla Was najbliższa rodzina i przyjaciele, których sympatia okaże się nieoceniona. W finansach może Wam brakować trochę stabilizacji, więc uważajcie z większymi wydatkami, aby te nie nadszarpnęły waszego budżetu.Horoskop 2011