Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-06-06


Horoskop tygodniowy 6-12 czerwca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Tydzień rozpoczniecie w bardzo dobrym nastroju. Księżyc w znaku towarzyskiego Lwa poprawi humor nie tylko Wam. Natomiast patron waszego znaku, Mars w ziemskim Byku sprawi, że będziecie skoncentrowane na sprawach przyziemnych i praktycznych. To czas na planowanie długofalowych inwestycji. Możecie być też trochę rozleniwione. Nic dziwnego, bo wakacje za pasem i przydałby się Wam odpoczynek, najlepiej z bliską waszemu sercu osobą. Barany w stałym związku powinny więcej czasu spędzać z partnerowi i pielęgnować swój związek. Samotni mają w tym tygodniu szansę na mały flirt, zwłaszcza, że wasza uroda rozkwitnie olśniewająco. Od tego czy przerodzi się on w coś więcej, zależy wyłącznie od Was. Może warto dać szansę cichemu wielbicielowi. Jeśli chodzi o finanse, to będziecie sobie świetnie radzić. Tylko się nie przepracowujcie w pogoni za pieniądzem i pamiętajcie, że czasami chwilka relaksu też jest potrzebna.

Byk (20.04 – 20.05)

Wenus zadba o waszą urodę, czar i dobre samopoczucie. A Mars będzie Wam dodawał energii. To czas na randkowanie bez względu na to, czy jesteście samotne, czy macie partnera. Jeśli tak, to warto porwać go na romantyczną kolację albo wieczorny seans filmowy i na nowo rozpalić uczucia. Jeśli tylko wykorzystacie ten sprzyjający miłości czas, to czekają Was niezapomniane chwile namiętności. Samotne Byki zamiast lenić się przed telewizorem powinny obowiązkowo pokazywać się w towarzystwie. Emanujecie teraz urokiem i seksapilem, który przyciągnie do Was tłumy wielbicieli. W sprawach zawodowych możecie mieć wrażenie lekkiego zastoju. Co prawda na pozór wiele się będzie działo, ale w praktyce nic z tego nie wyniknie. Na podpisanie korzystnych kontraktów przyjdzie Wam jeszcze poczekać, a póki co negocjujcie najkorzystniejsze dla Was warunki. Wasza sytuacja finansowa powinna być całkiem niezła.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten tydzień będzie dla Was bardzo udany. Słońce i Merkury przebywają w waszym znaku. Zwłaszcza wasz patron Merkury przyniesie Wam dobre wiadomości, liczne kontakty i ożywienie umysłowe. Będziecie tryskać energią, humorem, dowcipem i dopisze wam dobre zdrowie. Zjednacie sobie praktycznie każdego. Siła waszych argumentów będzie nie do odparcia. Wykorzystajcie dobrą passę w karierze i jeśli akurat szukacie pracy, to jest to idealny wręcz moment na zgłaszanie swojej kandydatury dla pracodawców. Dla uczących się i studiujących Bliźniaków to doskonały czas, będziecie błyskotliwe i elokwentne. Bliźniaki w stałym związku będą bardzo zaabsorbowane sprawami kariery przez co mniej się skupią na uczuciach. Natomiast samotni powinni rozglądać się bacznie wokół, czy aby czyjeś wytęsknione oczy nie wypatrują za waszą osobą. Dajcie sobie i waszemu wielbicielowi szanse. Randka pod gołym niebem to wcale nie taki zły pomysł.

Rak (22.06 – 22.07)

To niezły tydzień jeśli chodzi o życie uczuciowe i romanse, ale czeka Was lekki zastój w karierze. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Lwie przyniesie Wam sporo optymizmu, a w środę i czwartek Księżyc w Pannie życzliwie nastawi do Was wszystkie Panny. Łatwiej też będzie Wam pracować i skupić się na obowiązkach. Samotne Raki powinny wykorzystać moment sprzyjający randkowaniu. Obowiązki domowe nie zając, nie uciekną, za to nie wiadomo kiedy będzie kolejna okazja zabłyśnięcia urodą i zmiany statusu matrymonialnego. Wykorzystajcie szanse w miłości, jakie przynosi Wam los. Zadbajcie też o urodę, wyjście do fryzjera to niezły pomysł. Raki w stałym związku powinny zarezerwować co najmniej jeden romantyczny wieczór na rozkosze z partnerem. Za to w niedzielę możecie mieć trochę przygaszony humor. Mimo wszystko cieszcie się drobnymi przyjemnościami życia. Wasza sytuacja finansowa będzie stabilna.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu będziecie mogły sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i wolności. Słońce i Merkury w znaku żywiołowych Bliźniąt przyniosą Wam mnóstwo ciekawych znajomości, także z płcią przeciwną. Więc jeśli jesteście wolne to „hulaj dusza” . Możecie wybierać, przebierać i brylować na imprezach. Lwy w związku będą mieć mnóstwo okazji nie tylko do ciekawych rozmów z partnerem. Zbliżycie się do siebie nie tylko pod względem erotycznym, ale też intelektualnym. To dobry czas jeśli chodzi o waszą karierę. Macie szanse zdobyć dodatkowe kwalifikacje i rozwinąć się zawodowo. Być może właśnie teraz czeka na Was upragniony awans. Wasze starania i wysokie kwalifikacje zostaną docenione, a pochwała od szefa mile połaskocze wasze serce i dumę. Uważajcie tylko, bo nadmiar optymizmu może Was skłaniać do rozrzutności. Pamiętajcie więc o oszczędnościach, bo dobra passa może nie trwać wiecznie.

Panna (23.08 – 22.09)

Początek tygodnia będzie bardzo udany jeśli chodzi o wasze życie uczuciowe. W stałym związku wprost sielanka, czułościom i namiętnym wyznaniom nie będzie końca. Samotne Panny powinny szukać tego jedynego, bo los przyniesie Wam możliwości randkowania. Środa i czwartek do to dla Was wyjątkowo udane dni. Będzie Wam towarzyszył uśmiech losu i sprzyjające okoliczności. Jednak w kwestiach zawodowych mogą Was czekać niewielkie opóźnienia. Nieprzewidziane wcześniej problemy staną na przeszkodzie w realizacji waszych planów w pracy. Jednak przy odrobinie wysiłku uda się je Wam pokonać i obrócić na swoją korzyść. Pomocne tu będzie metodyczne i rozsądne podejście. Wykorzystajcie też energetyzujący tranzyt Marsa, który będzie Wam dodawał zdecydowania i siły przebicia. Postawcie na swoim, jeśli sytuacja tego wymaga. W finansach nieźle, więc cieszcie się tym co macie. Jeśli rodzina zrzuca Wam na głowę zbyt wiele obowiązków, postawcie na swoim i nie dajcie się wykorzystywać.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień będzie należał do udanych zwłaszcza pod względem zawodowym. Pod koniec tygodnia również Wenus udzieli Wam wsparcia i uprzyjemni wasze życie miłymi drobiazgami. Sypną się komplementy i życzliwość skierowana w waszą stronę. Jeśli miałyście wrażenie, że w kwestiach kariery szło Wam do tej pory pod górkę, to właśnie teraz sytuacja ulegnie zmianie. Czeka Was jeśli nie przełom, to malutki krok w drodze na szczyt kariery. Zachowajcie dużą ostrożność podczas jazdy samochodem. Grozi Wam lekka brawura i trochę obniżona odporność na stresy dnia codziennego. Nie dajcie się wyprowadzić z równowagi z byle powodu. W stałym związku czekają Was porywy namiętności. Partner zaspokoi wasze najbardziej nawet wyrafinowane zachcianki, dzięki temu poczujecie się niczym w raju. Samotne Wagi będą miały mnóstwo okazji do randkowania. Nie bądźcie więc obojętne i chłodne wobec adoratorów chętnych spotkać się z Wami i dajcie się poznać od najlepszej strony.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu czeka Was mnóstwo interesujących wyzwań, dzięki czemu będziecie mogły wykazać się siłą charakteru i determinacją. Sprawy zawodowe mogą niestety trochę się opóźniać. Czeka Was co prawda mnóstwo kontaktów i ożywienie intelektualne, ale przyjdzie Wam jeszcze poczekać na rezultaty waszej pracy. Mars w znaku zawziętego Byka może wzmagać waszą irytację i wystawiać wasze nerwy na liczne próby cierpliwości. Mimo wszystko opłaci się Wam taktyka zachowywania kamiennej twarzy. Trwajcie niewzruszenie przy swoim, nawet jeśli okoliczności zdają się być nie po waszej myśli. W końcu wasza cierpliwość zostanie wynagrodzona w dwójnasób. W stałym związku bywało lepiej. Wykażcie się tolerancją i zrozumieniem wobec partnera. Samotne Skorpiony będą zbytnio zaabsorbowane przyziemnymi obowiązkami aby szukać romansów. Zresztą przygody na jedną noc i tak nie są w waszym stylu, więc lepiej poczekajcie na właściwą osobę. Sprawy finansowe całkiem nieźle.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu dostaniecie sporo szans od losu, ale nie zawsze uda się je właściwie wykorzystać. Chociaż wiele się będzie działo, to atmosfera w pracy może być trochę napięta. Czeka Was wiele interesujących spotkań, w tym oczywiście z płcią przeciwną. Jeśli jesteście samotne, to łapcie szybko „byka za rogi”, bo nie wiadomo, kiedy nadarzy się kolejna okazja. Jest duża szansa, że właśnie w tym tygodniu zakochacie się z wzajemnością. Swego wybranka lub wybrankę najprawdopodobniej spotkacie w pracy, choć portale randkowe mogą tutaj również być pomocne. Strzelce w stałym związku mogą liczyć na chwile gorącej namiętności. Partner porwie Was na randkę i wreszcie poczujecie się jak w niebie, bo zostaną zaspokojone wasze najmroczniejsze żądze. Wasza sytuacja finansowa powinna być stabilna, dzięki czemu będziecie sobie mogły pozwolić na niespodziewane wydatki.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dzięki pobudzającemu wpływowi Marsa otrzymacie zastrzyk energii do działania. Będziecie mieć sporą siłą przebicia i asertywnością. Marsowa energia będzie sprzyjać wysiłkowi fizycznemu, więc to dobry czas by wziąć się za uprawianie sportu. Walczcie też śmiało o swoje. W sprawach zawodowych jednak wymagana będzie od Was spora dyscyplina i doskonała organizacja czasu. Trochę uważajcie na finanse. Możliwe, że trzeba będzie ograniczyć wydatki i zrezygnować z ekstrawagancji. W sprawach sercowych na razie zastój. Jeśli jesteście samotne powinnyście polubić ten stan i zająć się rozwijaniem swoich zainteresowań i hobby. Koziorożce w stałym związku będą zaabsorbowane karierą w takim stopniu, że będą mieć naprawdę niewiele czasu na romantyczne chwile z partnerem. Weekend spędzicie na nadrabianiu zaległości z pracy. Przyda się wam teraz wasza wrodzona wytrwałość, nie odkładajcie pracy, bo potem będzie Wam trudno pokonać zaległości.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dzięki wspomagającemu wpływowi Słońca, Merkurego i Wenus czeka Was pasmo sukcesów zawodowych i towarzyskich. Także w miłości do samotnych Wodników uśmiechnie się szczęście. Będziecie spotykać mnóstwo interesujących ludzi, którzy będą dla Was inspiracją zarówno w sprawach kariery jak i w życiu prywatnym. W pracy podwyżka nie jest wcale odległą perspektywą. Wenus doda Wam urody i czaru. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście w tym miesiącu, to koniecznie odwiedźcie fryzjera i kosmetyczkę, a potem ruszajcie na miasto. Będzie na Was czekał tłum adoratorów, dzięki czemu uda się Wam wyłowić tego jedynego. Wodniki w stałym związku czekają romantyczne kolacje i chwile czułości z ukochanym. Wyznaniom miłosnym nie będzie końca. Ważne sprawy najlepiej załatwiajcie w piątek. W sobotę nie zapomnijcie o rodzinie i postarajcie się spędzić z bliskimi trochę czasu. Finanse bardzo dobrze, dzięki temu pomyślcie o inwestycjach na przyszłość.

Ryby (19.02 – 20.03)

Jowisz doda Wam optymizmu, a Mars energii do walki z przeciwnościami losu. Początek tygodnia będzie bardzo udany pod względem uczuciowym. Ale w kwestiach zawodowych czekają Was drobne opóźnienia, niekoniecznie z waszej winy. Będziecie musiały uzbroić się w cierpliwość i czekać spokojnie na swoje pięć minut. Szefowie będą od Was teraz sporo wymagać i możliwe, że odczujecie sporą presję. Najbardziej pracowite będą środa i czwartek, Księżyc w Pannie nie pozwoli Wam odpocząć. Ryby pracujące w zawodach wymagających kreatywności mogą oczekiwać inspiracji, bo Neptun będzie Wam dodawał fantazji, ale też rozleniwiał. Możliwe, że zabłyśniecie swoją kreatywnością i talentem artystycznym. Zasłużony relaks dopiero w weekend. Tylko racjonalnie odpoczywajcie, czas spędzony na świeżym powietrzu pozytywnie wpłynie na wasze zdrowie, które może być teraz trochę nadwerężone licznymi stresami. W stałym związkach bez zmian, natomiast samotne Ryby powinny trochę poczekać na tego jedynego.Horoskop 2011