Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-05-30


Horoskop tygodniowy 30 maja-5 czerwca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu możecie być trochę rozleniwione. Będziecie też koncentrować się na sprawach dość przyziemnych, zwłaszcza finanse przykują waszą uwagę. Barany w parach będą mocno zaabsorbowane pracą. A samotne Barany będą musiały poczekać na kolejną szansę od losu. Szczęśliwe dni w tym tygodniu to dla Was środa i czwartek. Słońce i Księżyc obdarują Was w te dni pozytywną energią i optymistycznym nastawieniem. W tym tygodniu śmiało podejmujcie nowe wyzwania zawodowe. Będziecie mieć dużo zapału do nauki i wiedza sama będzie Wam wchodzić do głowy. Zadbajcie o życie rodzinne i poświęćcie trochę wolnego czasu swoim bliskim. Unikajcie teraz siedzenia w domu, bo będziecie mieć wiele okazji do zawierania nowych znajomości, ale wiele też zależy od Was. Jeśli poddacie się lenistwu, to nie uda się Wam zbyt wiele zdziałać. Weekend powinien być spokojny, dzięki temu odpoczniecie trochę od obowiązków.

Byk (20.04 – 20.05)

Tydzień rozpocznie się dla Was bardzo przyjemnie. Mars będzie Wam dodawał energii, zdecydowania i siły przebicia. To wasze pięć minut więc maksymalnie je wykorzystajcie. Tym bardziej, że Merkury i Wenus będą wspomagać nawiązywanie korzystnych znajomości. Będziecie bardzo aktywne zarówno towarzysko jak i intelektualnie. To będzie też dobry tydzień dla uczących się i studiujących Byków. Również Byki o zapędach artystycznych będą mieć pole do popisu. Jeśli poczujecie chęć zmiany wystroju w waszym domu, możecie śmiało podążać za głosem intuicji. Byki w stałym związku chwile spędzone z ukochanym wprowadzą w stan rozanielenia. Nie szczędźcie więc energii i czasu, okazując partnerowi dowody miłości. Samotnym los przyniesie szanse na wiosenne znajomości, które mogą przerodzić się w coś poważniejszego. Tylko koniecznie ruszcie się z domu i wykorzystajcie sprzyjające Wam energie planet. Zatem od Was zależy czy sprawy sercowe nabiorą przyspieszenia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Przed Wami wspaniała przyszłość i spore szanse na rozwój kariery. Słońce przyniesie Wam optymizm, a Merkury trzeźwe podejście do spraw finansowych. W sprawach sercowych wykażcie się jednak cierpliwością. Jeśli strzała Amora jeszcze Was nie trafiła, to radujcie się wolnością, bo już wkrótce możecie oszaleć z miłości. Bliźnięta w stałym związku będą skoncentrowane na sprawach kariery. Jednak weekend koniecznie spędźcie tylko we dwoje. Środa i czwartek będą sprzyjać nawiązywaniu nowych znajomości. Mogą też przynieść przełom w karierze. Wasze życie towarzyskie będzie niezwykle ożywione. Inspirujące znajomości czekają Was na każdym kroku. Będzie Wam dopisywać dobre zdrowie, a słoneczny nastrój udzieli się też waszym bliskim. Dobry humor i optymizm pozwoli bez problemu zjednać sobie otocznie i z łatwością pokonacie problemy. Tylko nie szalejcie za bardzo na zakupach i pamiętajcie, że oszczędności też się czasem przydają.

Rak (22.06 – 22.07)

Miłego nastroju na początku tygodnia nie zepsuje Wam absolutnie nic. Udane życie uczuciowe jeszcze poprawi Wam humor. Samotne Raki nie powinny siedzieć w swojej skorupie, tylko starać się bywać na mieście. Prawdopodobieństwo, że poznacie swoją drugą połówkę jest dość duże i warto abyście je wykorzystały. Koniec tygodnia należał będzie do Was. Księżyc doda Wam energii psychicznej i pozytywnie wpłynie na wasze samopoczucie i zdrowie. W tym tygodniu atmosfera w pracy będzie spokojna. Wszystkie projekty i zadania zawodowe pójdą jak z płatka, dzięki czemu będziecie miały dodatkowy czas wolny dla rodziny. Odczujecie też życzliwość waszych bliskich. Dlatego ukojone i zrelaksowane podejdziecie do pracy na luzie i dacie sobie doskonale radę. Finanse całkiem nieźle, dzięki temu, że udało się Wam zaoszczędzić, teraz będziecie mogły myśleć o wakacyjnych wyjazdach i urlopach. Koniecznie zapanujcie czas, żeby spędzić go ze swoimi bliskimi i ukochanymi.

Lew (23.07 – 22.08)

Słońce doda Wam niezbędnej energii. Będziecie w tym tygodniu nastawione bardzo towarzysko i przyjaźnie. Sprawy zawodowe będą układać się po waszej myśli. Szef doceni wasz zapał i kreatywność. Lwy w stałym związku powinny wykazać większą wyrozumiałość wobec zapracowanego partnera, a na pewno uda się wyjaśnić drobne nieporozumienia. Mimo wszystko nie będzie między Wami najgorzej. Samotnym Lwom przyjdzie jeszcze trochę poczekać na miłość życia. Ale zapewne warto, bo wasza cierpliwość zostanie wynagrodzona. W domu wasi najbliżsi mogą trochę robić Wam wymówki, że żyjecie zbytnio pochłonięte swoim światem. Poświęćcie im więc trochę czasu i wysłuchajcie, jeśli mają zmartwienia, którymi chcą się z Wami podzielić. Koniecznie też popracujcie nad cierpliwością. Jeżeli do tej pory nie udawało Wam się osiągnąć swojego celu, to może właśnie brakowało Wam wytrwałości w zdobywaniu tego, czego pragniecie. Przyjrzyjcie się swoim finansom, bo może żyjecie ponad stan.

Panna (23.08 – 22.09)

To będzie dla Was bardzo udany tydzień. Zwłaszcza doskonale będą układać się sprawy sercowe. Samotne Panny mają okazję zmienić wreszcie ten stan, bo rozkwitnie nie tylko wasza uroda, ale nabierzecie sporo pewności siebie i chęci podzielenia się swoją uroczą osobą z otoczeniem. Wystarczy tylko uważnie rozejrzeć się dookoła, bo dzięki temu okaże się, że ten jedyny czeka na Was. Nie bójcie się zrobić pierwszego kroku i wykorzystajcie czerwcową aurę sprzyjającą miłości. Panny w stałym związku czekają namiętne i gorące chwile. Udowodnicie, że opinia chłodnych jest zupełnie niesłuszna. Sprawy zawodowe zejdą trochę na dalszy plan. Tylko nie przesadzajcie z bujaniem w obłokach w godzinach pracy, bo wszędobylski szef może nie być zbyt wyrozumiały, jeśli zostaniecie przyłapane na fantazjowaniu na jawie. Warto byłoby teraz odpocząć, albo chociaż z wyprzedzeniem zaplanować wakacje. W finansach bywało lepiej, dlatego pomyślcie, na czym by tu można oszczędzić.

Waga (23.09 – 22.10)

Słońce w znaku ciekawskich Bliźniąt przyniesie Wam spory zastrzyk optymizmu. Dobrze także wpłynie na wasze życie zawodowe. Pod koniec tygodnia możecie spodziewać się mile zaskakujących wiadomości. Wasze zdrowie poprawi się i optymistycznie spojrzycie w przyszłość. Do tej pory nieosiągalne zacznie wydawać się możliwe. Jednak będziecie musiały pamiętać o licznych, spoczywających na Was obowiązkach i przestrzegać harmonogramu zajęć. Wysiłek się opłaci, bo zostaną docenione wasze zdolności organizacyjne i umiejętność zjednywania sobie praktycznie każdego. W pracy nowy początek. Jeśli do tej pory miałyście wrażenie, że wasza kariera rozwija się nieco opornie, to nareszcie teraz ruszy do przodu. Możecie teraz spokojnie i rozważnie zaplanować przyszłość. Dla samotnych nie jest to okres sprzyjający zawieraniu nowych znajomości. I wiedzcie, że w sprawach uczuć nie da się niczego przyspieszyć. Wagom w stałym związku nadmiar obowiązków trochę zburzy harmonię. W sprawach finansowych trzymajcie rękę na pulsie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu czeka Was mnóstwo wyzwań. Zwłaszcza Skorpiony w stałym związku odczują presję, bo trudno Wam będzie pogodzić pracę i życie prywatne. Będziecie musiały nauczyć się koncentrować, żeby spełnić oczekiwania szefów, a także osób bliskich waszemu sercu. Będą się trafiać okazje do nawiązywania romantycznych znajomości. Ale nowo poznani partnerzy niekoniecznie będą spełniać wasze oczekiwania. Dajcie sobie czas na wzajemne sprawdzenie się. Powinnyście uzbroić się w cierpliwość i nie rzucać się teraz w wir romansów, tylko spokojnie czekać na pojawienie się tego jedynego albo jedynej. Skorpiony w stałym związku mogą odczuć sporą presję. Nic dziwnego, bo skoro same jesteście wymagające, wasz partner zechce również uzyskać dowody Waszej miłości. W pracy przydadzą się mocne nerwy i sporo opanowania. Możliwe, że na początku odczujecie presję ze strony waszych bliskich i rodziny. Spokój dopiero pod koniec tygodnia.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Na początku tygodnia spadnie na Was mnóstwo obowiązków. Słońce w Bliźniętach będzie sprzyjać nawiązywaniu licznych kontaktów, ale też uwydatni napięcia związane z waszą karierą. Macie teraz okazję, aby nadrobić braki w wykształceniu. I mimo wszystko będziecie potrzebować sporej dyscypliny, żeby utrzymać wydajność w pracy na dotychczasowym poziomie. Jednak wasz wrodzony optymizm i pogoda ducha pozwolą Wam pokonać wszelkie przeciwności. W waszej karierze nastąpi niewielki przełom, który zapewne docenicie. Przyziemne sprawy finansowe mogą teraz zaprzątać waszą głowę. Przydałoby się pomyśleć o oszczędnościach i planować wydatki ze sporym wyprzedzeniem. U samotnych niewielkie widoki na zmianę stanu cywilnego. Warto uzbroić się w cierpliwość i czekać na właściwą osobę. Rodzinie i bliskim okażcie wyrozumiałość. Mogą mieć nieco odmienne od Was zapatrywania na życie, ale to nie powód do konfliktów. Nieporozumienia najlepiej rozwiązujcie w sposób pokojowy, trzymając emocje na wodzy.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

To bardzo dobry tydzień, jeśli chodzi o wasze życie uczuciowe. Sprawy zawodowe mogą się niestety trochę opóźniać, ale na dłuższą metę wyjdzie to Wam na dobre. Samotne Koziorożce powinny jak najwięcej udzielać się towarzysko. W tym tygodniu będziecie mogły poflirtować, zyskacie pogodę ducha i energię, żeby przejąć sprawy sercowe w swoje ręce. Wyjdzie to Wam wreszcie na dobre, bo macie szanse, żeby poznać drugą połówkę. Koziorożce w stałym związku czekają porywy namiętności. Wstąpi w Was niebywały wigor i energia, i przejdziecie do czynów, co doceni wasz zaskoczony partner. Sprawy finansowe całkiem nieźle. Dzięki umiejętności planowania i rozsądnego wydawania, uzyskacie nadwyżki, które będziecie mogły przeznaczyć na przyjemności. Jeśli wasze życie zawodowe nie rozwija się po waszej myśli, spokojnie usiądźcie i zastanówcie się, gdzie popełniacie błąd. Być może warto zmienić strategię działania, albo pójść na dodatkowe kursy.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W tym tygodniu sprawy zawodowe posuną się do przodu. Na samotne Wodniki może czekać gorący romans. Tylko od Was zależy czy weźmiecie sprawy w swoje ręce. Wodniki w stałym związku będą narażone na pokusy. Brakować Wam będzie cierpliwości dla partnera. Byle drobiazg może łatwo podgrzać waszą i tak już gorącą krew. Czeka Was też sporo kontaktów towarzyskich. Trudno jednak Wam będzie zaangażować się w długotrwałe znajomości czy przyjaźnie, dlatego bądźcie sceptyczne wobec poznawanych ludzi. Uważajcie w czasie jazdy samochodem, bo z powodu Marsa możecie być trochę narwane i przez to nieostrożne. Środa i czwartek powinny być bardzo udane. Zwłaszcza rodzina i przyjaciele będą Was wspierać w pokonywaniu wyzwań. Mimo całkiem niezłej passy może Wam trochę brakować pieniędzy. Dlatego zastanówcie się czy nie przesadzacie z wydatkami. Może warto planować domowy budżet bardziej rozsądnie.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ten tydzień będzie udany, jeśli chodzi o sprawy sercowe. Samotne Ryby powinny pokazywać się gdzie się tylko da. Wasza wyjątkowo wrażliwa natura i subtelny urok zostaną zauważone i otrzymacie mnóstwo komplementów. Jest szansa na związek. A Ryby w stałym związku czeka spełnienie najskrytszych marzeń i pragnień. Będziecie wniebowzięte. W pracy możecie natomiast mieć wrażenie, że sprawy idą nieco pod górkę. Spokojnie podejdźcie do obowiązków służbowych. Dlatego w czasie wolnym dbajcie, żeby zachować dobre samopoczucie. Samotność nie zawsze sprzyja odzyskiwaniu równowagi po dniu pełnym stresów i jeśli tylko nadarzy się okazja wypadu ze znajomymi, nie dajcie się prosić dwa razy. Wenus w Byku sprzyja obcowaniu ze sztuką, dlatego wielbiciele wszelkich rozrywek kulturalnych będą mieli możliwość zaspokoić głód duchowy. W sprawach finansowych stabilnie i bezpiecznie. W środę i czwartek możliwa niespokojna atmosfera w domu. Nie dawajcie się rozdrażnieniu, tylko udajcie się w bardziej spokojne miejsce.Horoskop 2011