Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-05-23


Horoskop tygodniowy 23-29 maja 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu skupicie się głównie na finansach. Przemyślcie ostrożnie i z wyprzedzeniem swoje inwestycje i wydatki. Wenus w Byku sprzyja zdroworozsądkowemu podejściu do pieniędzy. Również w stałym związku czeka Was okres stabilizacji, dzięki temu odpoczniecie od burz uczuciowych. Słońce w znaku wszędobylskich Bliźniąt będzie zachęcać Was do zawierania licznych znajomości i wspierać sprawy zawodowe. Macie szanse wykazać się elokwencją i wygadaniem. Ważne sprawy urzędowe najlepiej załatwcie w poniedziałek. W środę i czwartek możliwy u Was spadek formy psychicznej, ale już w piątek odzyskacie doskonały humor. Samotne Barany powinny koniecznie pokazać się w towarzystwie pod koniec tygodnia. Nawet jeśli nie zakochacie się od pierwszego wejrzenia, to przynajmniej zapomnicie o troskach dnia codziennego. Nie przesadzajcie też z pracą, bo grozi Wam przemęczenie. Wykorzystujcie słoneczną pogodę i spędzajcie jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.

Byk (20.04 – 20.05)

Ten tydzień zdecydowanie należy do Was. Koniunkcja Merkurego, Wenus i Marsa w waszym znaku może Wam przynieść wiele dobrego, jeśli tylko wykorzystacie szanse, jakie przyniesie Wam los. Byki w stałych związkach czekają gorące wyznania i chwile szalonej namiętności. Mars doda Wam energii. Tylko uwaga, bo możecie być trochę narwane. Unikajcie więc nieprzemyślanych działań. Merkury może przynieść niespodziewanie radosne nowiny, a Wenus zadba o waszą urodę, życie uczuciowe i dobre samopoczucie. Jeśli jeszcze nie zdążyłyście skoczyć do fryzjera, to w tym tygodniu na pewno nadarzy się okazja, żeby o siebie zadbać. Samotni będą wprost rozchwytywani, o wasze względy będą bić się zalotnicy. Ponieważ będzie w kim wybierać, nie powinnyście przegapić okazji i umówić się na randkę. Warto dać szansę losowi. Macie teraz możliwość poprawy sytuacji finansowej i jeśli szukacie lepiej płatnej pracy, to właśnie teraz powinno się Wam udać.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten tydzień będzie całkiem udany, bo Słońce zadba o waszą karierę i wizerunek. Przyniesie Wam również przypływ sił witalnych. Od poniedziałku Księżyc w Wodniku nastawi do Was pozytywnie osoby spod znaku Wodnika. A pod koniec tygodnia czeka Was wzrost inicjatywy i łatwiej Wam będzie podejmować nowe wyzwania. Samotne Bliźniaki czeka niewielki zastój w sprawach uczuć. Będziecie trochę zbyt zaabsorbowane rozwojem kariery, żeby biegać na randki. U Bliźniaków w stałym związku brak czasu spowoduje, że nie będziecie mogły poświecić się partnerowi z pełnym oddaniem. W środę i czwartek unikajcie konfliktów w rodzinie i postarajcie się znaleźć ujście negatywnych emocji zamiast przenosić je na domowników. W weekend powinnyście wyjechać choćby na parę godzin, żeby oderwać się od codzienności i nabrać energii przed nadchodzącym tygodniem pełnym wyzwań. Jeśli czujecie się nieco uziemione, to nawet krótki odpoczynek bardzo dobrze na Was wpłynie.

Rak (22.06 – 22.07)

Na początku tygodnia sporo obowiązków. Za to w życiu uczuciowym zostaną spełnione wasze oczekiwania. W środę i czwartek powinnyście mieć dobre samopoczucie, dzięki czemu dacie sobie radę z każdym wyzwaniem. W sprawach zawodowych niewielki zastój. Na awans trzeba będzie jeszcze poczekać. W weekend uważajcie, bo domownicy mogą Was wyprowadzać z równowagi. Dlatego zróbcie sobie przerwę i rozdzielcie sprzątanie i gotowanie pomiędzy rodzinę. Nie dajcie się wykorzystywać, Wy tez macie prawo do odpoczynku. Raki w stałym związku zostaną przez partnera obsypane komplementami i obdarowane dowodami miłości i uwielbienia. Samotne Raki koniecznie powinny unikać spędzania czasu w pojedynkę. Dajcie się porwać na majówkę i nie strońcie od płci przeciwnej. Jeśli dacie szansę nowej znajomości, to może w końcu będziecie mieć z kim spędzać wieczory i noce. Do spraw finansowych będziecie mieć teraz praktyczne podejście.

Lew (23.07 – 22.08)

Na początku tygodnia Księżyc w Wodniku doda Wam niezależności. Słońce wspierać będzie Wasze sprawy zawodowe. Jeśli tylko uda się Wam pokonać lenistwo, to wasza kreatywność zrobi wrażenie na przełożonych. Samotne Lwy będą mieć wiele okazji do flirtowania i romansowania, ale będą to raczej przelotne znajomości. Dlatego wykażcie się cierpliwością i poczekajcie na właściwą osobę. Lwy w stałym związku mogą być trochę niezadowolone z rozwoju sytuacji. Partner nie będzie w stanie poświęcić Wam tyle uwagi, ile potrzebujecie. Postarajcie się względem niego lub niej o wyrozumiałość. Przystopujcie też jeśli chodzi o zakupy, bo możecie mieć tendencję do rozrzutności, a ta akurat nie jest w tej chwili wskazana. W weekend dopisze Wam dobry humor i samopoczucie. Jeśli macie wolne, to nie marnujcie czasu przed telewizorem czy monitorem. Słońce przebywające w Bliźniętach będzie sprzyjać zawieraniu nowych znajomości.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu będziecie w swoim żywiole. Wenus zadba o waszą urodę, a Mars doda Wam energii. Dzięki temu prawdopodobnie uda się Wam zakończyć długo ciągnące się sprawy zawodowe. I będzie okazja żeby wreszcie się polenić. Będziecie mieć czas i ochotę oddawać się igraszkom ze swoim ukochanym. Porywom uczuć i miłosnym wyznaniom nie będzie końca. Zostaną zaspokojone wszystkie wasze emocjonalne i cielesne potrzeby. Samotne Panny mają spore szanse spotkać stosownego kandydata na męża. Jednak wasz wrodzony krytycyzm i przysłowiowe szukanie dziury w całym może eliminować chętnych do zawarcia z Wami bliższej znajomości. Przymknijcie czasem oko na ludzkie wady. W końcu Wy też nie jesteście doskonałe. W sprawach kariery lekki zastój i na razie trzeba będzie poczekać na awans. Poprawa finansów już wkrótce, a tymczasem poszukajcie, na czym by tu można oszczędzić.

Waga (23.09 – 22.10)

Otrzymacie teraz zastrzyk słonecznej energii. Sprawy zawodowe powinny delikatnie ruszyć do przodu. Jednak będziecie musiały wykazać się dużą dyscypliną i organizacją pracy. Trochę uważajcie na nieporozumienia z kolegami z pracy, na każdym kroku starajcie się wykorzystać zdolności dyplomatyczne. Tylko na tym zyskacie. Możecie też odnosić wrażenie, że obowiązków ciągle przybywa. W sprawach sercowych bywało lepiej. Ze względu na duże obciążenia życiem zawodowym trudno Wam będzie zaspokoić bardziej subtelne potrzeby serca i duszy. Za to nabierzecie teraz trzeźwego spojrzenia na finanse i uda się Wam załatać dziurę w domowym budżecie. Wagi w stałym związku mogą trochę stracić kontakt z partnerem. Mówcie wprost o swoich potrzebach i problemach, bo nie wszystko może być widoczne na pierwszy rzut oka. Samotne Wagi powinny poczekać na właściwą osobę. Życie w pojedynkę też ma swoje zalety. Dzięki temu macie więcej czasu i możecie rozwijać swoje zainteresowania.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu sprawy kariery trochę pod górkę. Będziecie musiały się sprężyć i wykazać dużą dyscypliną. Z powodu zaabsorbowania sprawami zawodowymi nieco ucierpi wasze życie uczuciowe. W stałym związku możliwa próba sił i walki o przewagę psychiczną. W tym wypadku powinnyście ustąpić i przyznać rację partnerowi. Bądźcie fair w związku, bo wszelkie próby manipulacji wcześniej czy później zostaną zdemaskowane i wykorzystane przeciwko Wam. Będziecie też trochę rozdarte próbując pogodzić obowiązki z przyjemnościami. Środa i czwartek to dla Was najprzyjemniejsze dni w tym tygodniu. Dbajcie o zdrowie, bo nadmiar stresów w pracy może odbić się na stanie waszych nerwów. Będzie Wam dość trudno osiągnąć równowagę, ale dzięki temu nauczycie się dobrej organizacji i wytrwałości. Samotne Skorpiony nie będą miały zbyt wielu okazji ani ochoty do romansowania. Bliska Wam osoba może potrzebować wsparcia psychicznego i powinnyście pospieszyć jej z pomocą.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Ten tydzień przyniesie Wam wiele wyzwań w pracy i w związkach uczuciowych. Możecie mieć wrażenie, że partner zbytnio koncentruje się na przyziemnej stronie życia, zapominając zupełnie o rozrywce. Więc jeśli do Waszego związku wkrada się nuda, to może właśnie nadszedł czas na wyjazd tylko we dwoje. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście nauczyć się doceniać wolność płynącą z możliwości samodzielnego dysponowania własnym czasem. Zadbajcie teraz szczególnie o wasze finanse, bo mogą się pojawić nieprzewidziane wydatki i dobrze byłoby, abyście miały w zanadrzu sumkę na przysłowiową czarną godzinę. Warto również trenować wytrwałość w dążeniu do celu. Macie duże szanse na osiągnięcie zawodowego sukcesu, jeśli tylko rzetelnie przyłożycie się do pracy. Początek tygodnia i w weekend będzie Wam dopisywać dobry humor, dlatego ważne sprawy postarajcie się załatwić w poniedziałek albo we wtorek. A na sobotę zaplanujcie czynny wypoczynek.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

To dla Was bardzo dobry tydzień. Aż trzy planety w żywiole ziemi będą dodawać Wam energii i powodzenia. Nareszcie dostaniecie wsparcie od gwiazd, jeśli do tej pory wydawało się Wam, że macie ciągle pod górkę. Koziorożce w stałym związku czeka sielanka w uczuciach. Wenus w koniunkcji z Marsem będzie gwarancją niesamowitych wrażeń w waszej sypialni. Samotni powinni opuścić swoją pustelnię i zacząć udzielać się towarzysko. Wasza uroda rozkwitnie i poprawi się wasza samoocena. Zyskacie też więcej śmiałości i siły przebicia, dlatego nie bójcie się zrobić pierwszego kroku. Wasza osoba będzie wzbudzać spore zainteresowanie. Będziecie tryskać dowcipem, darem wymowy i urokiem osobistym. W tym tygodniu uda się Wam rozwiązać pomyślnie wszystkie sprawy urzędowe. Wystrzegajcie się jednak pośpiechu podczas wypełniania formularzy, bo Mars może powodować u Was niecierpliwość. W finansach bardzo dobrze, dzięki czemu będziecie mogły pozwolić sobie na ekstra wydatek.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Poniedziałek i wtorek należeć będą zdecydowanie do Was. Księżyc w Wodniku sprawi, że z rodziną dogadacie się bez słów. W te dni spotkacie życzliwie do Was nastawione osoby. Sprawy zawodowe też będą układać się po waszej myśli. Sprostacie każdemu wyzwaniu i wyjdziecie obronną ręką z każdej, nawet podbramkowej, sytuacji. W stałym związku partnerskim trochę napięcia, ale za to nie będziecie narzekać na nudę. Samotne Wodniki czeka zauroczenie, ale szanse na długotrwały związek są raczej niewielkie. Jeśli chodzi o finanse, to warto abyście zastanowiły się nad rozsądniejszym planowaniem swoich wydatków. Nie róbcie zakupów pod wpływem impulsu, tylko chodźcie do sklepu z listą najpotrzebniejszych rzeczy. Studiującym Wodnikom nauka może iść trochę pod górkę, bo ciężko Wam się będzie skupić. Stan Waszego zdrowia będzie bardzo dobry i warto byłoby abyście twórczo wykorzystały nadmiar energii. Skupcie się na jednym i nie dawajcie za wygraną w dążeniu do celu.

Ryby (19.02 – 20.03)

To będzie bardzo udany tydzień jeśli chodzi o życie uczuciowe i finanse. Odetchniecie z ulgą, bo wasze konto w banku wreszcie napełni się należycie. Za to sprawy kariery mogą powodować napięcie. Poczujecie presję czasu i odpowiedzialności. Ponieważ waszym atutem jest umiejętność słuchania, zostaniecie docenione za zdolności empatii. Samotne Ryby mają duże szanse wreszcie poznać kogoś na stałe. Być może Wy same bagatelizujecie swoje osiągniecia, ale Wasi bliscy przyjaciele darzą Was szacunkiem i podziwem, a możliwe że i szczerym uczuciem, będącym czymś więcej niż tylko przyjaźnią. W kwestiach sercowych słuchajcie głosu intuicji, który poprowadzi Was wprost w ramiona tego jedynego. W stałym związku okres doskonałej harmonii ciał i dusz. Jeśli będziecie cierpieć na nadmiar energii, to wszelkie rodzaje aktywności fizycznej na świeżym powietrzu będą dla Was doskonałym sposobem rozładowania napięcia.Horoskop 2011