Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2001-05-16


Horoskop tygodniowy 16-22 maja 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Mars w Byku sprawi, że skupicie się w tym tygodniu na dość przyziemnych i praktycznych sprawach. Zdrowy rozsądek pozwoli Wam trzeźwo ocenić słabe i mocne strony. Bardzo ważne będą dla Was teraz sprawy finansowe, dlatego warto abyście pomyślały o długotrwałych inwestycjach. Wtorek i środa to zdecydowanie najszczęśliwsze dni w tym tygodniu. W piątek presja i nadmiar zajęć da o sobie znać. Przyda się cierpliwość i mocne nerwy. Za to weekend poświęćcie waszym najbliższym. Nie siedźcie przed telewizorem, tylko wykorzystajcie wolne dni na aktywny wypoczynek. Barany w parach powinny zająć się partnerem, bo koniunkcja Merkurego, Wenus i Marsa sprzyjać będzie miłości, a zwłaszcza czas spędzony tylko we dwoje umocni waszą więź. Samotne Barany powinny natomiast unikać zaszywania się w domu i jak najczęściej wychodzić do ludzi, żeby nie przegapić szansy spotkania tego jedynego albo jedynej.

Byk (20.04 – 20.05)

Ten tydzień będzie dla was bardzo owocny pod każdym względem. Pracodawcy docenią wasz profesjonalizm i praktyczne podejście. Być może wreszcie czeka na Was upragniona podwyżka. Od poniedziałku aż cztery planety będą przebywać w waszym znaku. Dzięki Merkuremu odnajdziecie się w każdej sytuacji. Planeta ta sprzyja również nawiązywaniu nowych znajomości. Być może czekają Was miłe wieści. Wenus zadba o waszą urodę i obdarzy Was urokiem. Jeśli ostatnio brakowało Wam czasu na zabiegi pielęgnacyjne, to najwyższy czas wybrać się do fryzjera lub kosmetyczki. Chwila tylko dla Was przyniesie nadspodziewane rezultaty. Natomiast Mars doda Wam energii i siły przebicia. Będziecie teraz zdecydowane i pokonacie praktycznie każdą przeszkodę, jaka stanie na waszej drodze. Jeśli jesteście samotne, to koniecznie wykorzystajcie ten weekend na randkowanie. Wasz wybranek może okazać się kimś naprawdę wyjątkowym. Byki w związku powinny koniecznie spędzić ten czas z partnerem. Wenus zadba także o wasze finanse.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W tym tygodniu czeka Was lekkie zniechęcenie. Zmniejszycie obroty, na jakich do tej pory działałyście. Przydałby się Wam odpoczynek. Pamiętajcie też o zdrowym odżywianiu, bo ciągle zabiegane i zaabsorbowane wieloma sprawami możecie zapominać, żeby zadbać o organizm. W sprawach zawodowych pewien zastój. Możecie nawet popaść w rutynę, bo niewiele się będzie działo. Od soboty zaświeci dla Was Słońce, które wejdzie do waszego znaku przynosząc Wam witalność i optymizm. W weekend czekają Was również porywy serca. W stałym związku powinno być gorąco, namiętnie i interesująco. Czyli tak, jak lubicie. Samotne Bliźnięta powinny obowiązkowo poszukać towarzystwa na weekend i rozglądać się, czy ktoś równie samotny nie spogląda na Was przyjaźnie. Na poprawę spraw finansowych przyjdzie Wam jeszcze poczekać. Tylko nie szastajcie pieniędzmi, na obecnym etapie waszego życia wskazana jest oszczędność.

Rak (22.06 – 22.07)

Początek tygodnia możecie rozpocząć w trochę ponurym nastroju. Raczej nie będziecie przyjaźnie nastawione i możecie trochę unikać kontaktów z otoczeniem. Zwłaszcza wtorek może być nerwowym dniem ze względu na pełnię Księżyca, którą tym bardziej wrażliwym może przynieść rozdrażnienie emocjonalne. Tego dnia lepiej unikać wszelkich konfliktów. Potem już z górki. Planety w znaku ziemskiego Byka przyniosą Wam ułatwienia i okazje zawodowe poprzez znajomych. Środek i końcówka tygodnia zdecydowanie lepsze niż jego początek. Mars będzie dodawać Wam energii do walki z przeciwnościami losu. Możecie spodziewać się życzliwości ze strony najbliższego otoczenia. Wasza wrodzona troskliwość zostanie wreszcie doceniona i zauważona. Raki w stałym związku mogą oczekiwać stabilizacji i spokoju. Natomiast samotni powinni unikać zaszywania się w domu. Koniecznie dajcie się wyciągnąć na imprezę. W finansach czeka Was niewielka, ale jakże przyjemna poprawa.

Lew (23.07 – 22.08)

Powinnyście uzbroić się w cierpliwość, bo zwłaszcza początek tego tygodnia nie będzie tak korzystny, jak tego oczekujecie. Słońce w Byku sprawi, że będzie Wam trochę brakować energii. W stałym związku możliwe nieporozumienia. Partner może stracić cierpliwość, jeśli zbyt wiele narzekacie. Zbytni egocentryzm również nie jest wskazany. Przez chwilę powinnyście zapomnieć o sobie i pomyśleć o waszych bliskich, którzy mogą właśnie teraz potrzebować nieco uwagi i życzliwości z waszej strony. W poniedziałek i wtorek pełnia Księżyca może wyzwolić w Was zadawnione negatywne emocje, dlatego starajcie się trzymać nerwy na wodzy. Szef i koledzy z pracy w te dni mogą Wam wyjątkowo działać na nerwy. Nie dajcie się sprowokować drobiazgom, bo napięcie jest chwilowe i dość szybko minie. Dla samotnych Lwów nie jest to najodpowiedniejszy moment na poszukiwanie drugiej połówki. Lepiej skoncentrujcie się na pracy, a dobrze na tym wyjdziecie. Od soboty zdecydowana poprawa samopoczucia.

Panna (23.08 – 22.09)

Zbierzecie teraz owoce swojej pracy. W każdej dziedzinie życia czekają Was ułatwienia. Merkury w ziemskim Byku przyniesie Wam dobre wieści. Samotne Panny czeka duże powodzenie i powinny wykorzystać swój urok osobisty do zdobycia tego jedynego albo jedynej. To również dobry czas w pracy zawodowej. Wreszcie uda się Wam sfinalizować długo odwlekane kwestie i zakończycie papierkową robotę. Dzięki temu poczujecie już powiew wakacyjnej bryzy. W stałym związku wprost idealnie. Partnerowi udzieli się Wasz doskonały nastrój. A spędzając czas razem wreszcie doświadczycie, czym jest pełnia życia. Sprawy finansowe bardzo dobrze. Możecie sobie wreszcie pozwolić na ekstra wydatki. Mars doda Wam energii, a Wenus czaru osobistego i urody. Zadbajcie więc o siebie, zanim podejmiecie się nowych wyzwań.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu możecie czuć się trochę przytłoczone przyziemnymi sprawami. Wenus przebywająca w żywiole ziemi sprawi, że nie uda się wam uciec od obowiązków. Nie macie wyjścia jak tylko zmobilizować siły, zakasać przysłowiowe rękawy i wziąć się do roboty. Ale już od soboty Słońce w Bliźniętach przyniesie Wam oddech. A Wenus w koniunkcji z Marsem to sporo energii, którą powinnyście konstruktywnie wykorzystać. Jednak wymagać to będzie od Was bardzo dobrej organizacji czasu i sporo wysiłku. Nie liczcie, że w tej chwili jakikolwiek sukces przyjdzie łatwo. W stałych związkach możliwa dość napięta atmosfera, ale uda się uniknąć większych konfliktów, jeśli tylko będziecie wyrozumiałe wobec partnera. Dla samotnych Wag istnieje pewna niewielka szansa na związek, ale niestety może Wam w tej chwili brakować czasu na randkowanie. We wtorek i środę powinien Wam dopisywać całkiem niezły humor. Gwiazdy będą też sprzyjać załatwianiu spraw niecierpiących zwłoki.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Na początku tygodnia Księżyc będzie przebywał w waszym znaku, a we wtorek pełnia Księżyca może przynieść Wam rozstrzygnięcie ważnych spraw. Towarzyszyć temu będą bardzo silne emocje. Ale od środy poczujecie, że napięcie spadło. To, czy wasze sprawy przybiorą pozytywny czy negatywny obrót w dużej mierze zależy od Was samych. Nie dajcie się jednak ponosić emocjom, bo mogą być one złym doradcą. W kwestiach kariery zachowajcie zdrowy rozsądek. Będziecie teraz narażone na konfliktowe sytuacje zarówno w pracy jak i w domu. Możecie mieć wrażenie, że targają Wami siły skierowane w przeciwnych kierunkach. Co prawda Wenus może przynieść Wam swego rodzaju powodzenie, ale okupione będzie ono sporym wysiłkiem z waszej strony i do pełni szczęścia będzie Wam sporo brakowało. Mars sprawi, że odezwie się wasza wrodzona agresja, dlatego unikajcie rozwiązań siłowych. Uważajcie, żeby nie przesadzić z wydatkami.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu spadnie na Was sporo obowiązków, i będziecie musiały wykazać się dużą dyscypliną i pracowitością by im podołać, ale przy odrobinie uporu doskonale sobie dacie z nimi radę. W pracy nie uda się jednak wam wykręcić optymizmem i optymistycznym podejściem, że jakoś to będzie. Jeśli się nie przyłożycie do roboty i będziecie odkładać sprawy na potem, to czeka Was trudny do ogarnięcia chaos. Z tego względu będzie Wam brakować czasu dla partnera i wasz związek może trochę ucierpieć. Samotni nie będą mieć zbyt wiele czasu na rozrywki i poszukiwania drugiej połówki. Środa i czwartek to zdecydowanie najlepsze dla Was dni. Dobry humor powinien Wam dopisywać i pozałatwiacie wszystko bez problemów. Jednak atmosfera w domu może Wam działać na nerwy. Starajcie się nie przenosić stresów zawodowych na życie rodzinne. Dopiero w weekend czeka Was odprężenie. Tylko nie szalejcie za bardzo z wydawaniem pieniędzy. Warto mieć odłożone w zapasie trochę grosza.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

To dla Was bardzo korzystny czas. Zwłaszcza sprawy zawodowe powinny układać się doskonale i po waszej myśli. W pracy będziecie widoczne i wasz trud zostanie doceniony. W waszym życiu doskonały balans między życiem zawodowym a towarzyskim. Samotnym Koziorożcom Wenus może przynieść upragnioną miłość. Niespodziewany flirt może przerodzić się w głębsze uczucie. Zwłaszcza w weekend będzie Wam dopisywał doskonały nastrój. Warto wybrać się za miasto i odpocząć od zgiełku. Koziorożce w stałym związku powinny sobotę i niedzielę zarezerwować dla partnera i spędzić z nim trochę czasu. Zadbajcie nie tylko o karierę, ale i o życie uczuciowe. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to będziecie w końcu mogły odetchnąć z ulgą. Wasze wysiłki zostaną nagrodzone całkiem ładną sumką na koncie. Pomyślcie o inwestycji na przyszłość.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Tydzień może się dla Was rozpocząć dość nerwowo. Będziecie mieć sporo pracy i niewiele czasu. Dlatego możecie łatwo popadać w stan irytacji. Rozluźnienie atmosfery przyniesie dopiero weekend. Od soboty Słońce w Bliźniętach sprawi, że atmosfera będzie o wiele lżejsza niż do tej pory, natomiast wcześniej musicie trochę zacisnąć zęby. Nie będzie jednak tak źle, bo poprowadzi Was szósty zmysł i uda się Wam zdążyć na czas. Posiadacie niezwykłe zdolności organizacyjne i umiecie zachować zimną krew. Nie zaniedbujcie życia rodzinnego. Okazja do nadrobienia zaległości z bliskimi nadarzy się dopiero w weekend. Samotne Wodniki mogą mieć wrażenie, że w uczuciach wszystko pod górkę. Jeśli nikt interesujący nie pojawił się do tej pory w zasięgu waszego wzroku, to poczekajcie na właściwą osobę, która na pewno stanie na waszej drodze w odpowiednim momencie.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ten tydzień będzie dla Was bardzo udany. Aż cztery planety zaopiekują się Wami. Zarówno sprawy zawodowe jak i osobiste będą przebiegać gładko i bezproblemowo. Nie czekają Was niespodzianki, dzięki czemu będziecie mogły skoncentrować się na pracy. Jeśli jesteście samotne, to miejcie oczy szeroko otwarte, bo bardzo prawdopodobne, że wasz wymarzony partner czeka na Was z utęsknieniem. Warto będzie przełamać wrodzoną nieśmiałość i zrobić pierwszy krok w kierunku swojego wybranka. Ryby w stałym związku czekają rozkoszne chwile z partnerem sam na sam. Jeśli jeszcze nie wzięłyście się za wiosenną dietę i regularne ćwiczenia, to najwyższa pora zająć się sobą i tylko sobą. Jeśli w pobliskim fitness klubie wszystkie miejsca są zajęte, to może warto pobiegać po parku z psem. Mars będzie dodawał Wam energii do ćwiczeń, a Wenus urody. Wasza sytuacja finansowa wreszcie się poprawi.Horoskop 2011