Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-05-09


Horoskop tygodniowy 9-15 maja 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Ten tydzień rozpoczniecie w optymistycznym nastroju. Księżyc w Lwie nastawi Was towarzysko, a Wenus obdarzy jeszcze większym czarem osobistym. Będziecie pełne werwy i zapału do działania, a wiosna w pełni pobudzi wasze zmysły. Spędzajcie jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu i łapcie promienie słońca. Jeśli jesteście samotne, to szansa na gorący romans jest spora. Nie przepracowujcie się tylko za bardzo i nie zaniedbujcie życia towarzyskiego. Wojowniczy Mars w tym tygodniu opuści Wasz znak, przez co powinnyście wreszcie się trochę uspokoić. Dla Baranów w stałym związku ta wiosna będzie pełna uniesień miłosnych. Czas spędzony z partnerem będzie bardzo romantyczny. W weekend możecie mieć natomiast trochę gorszy nastrój. Jeśli nie przyłożycie się do pracy w ciągu tego tygodnia, to zamiast odpoczynku czekać Was będą zaległości do nadrobienia. Dlatego w pracy bądźcie systematyczne i nie odkładajcie nic na później. W finansach bardzo dobrze, ale możecie mieć teraz skłonności do nadmiernego ryzyka, dlatego nie podejmujcie pochopnych decyzji.

Byk (20.04 – 20.05)

Tej wiosny będziecie się całkiem nieźle miewać. Słońce pozytywnie wpłynie na wasz wizerunek zarówno w pracy jak i w domu. Życie towarzyskie powinno się ożywić. Od czwartku Mars w waszym znaku będzie Wam dodawał energii i pobudzał do działania. Dlatego warto wykorzystać ten czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i zdecydowane realizowanie planów. Czeka Was przypływ zarówno sił fizycznych jak i energii psychicznej, i będziecie odważne we wszelkich działaniach. Właśnie teraz nie brakuje Wam asertywności i siły przebicia, dlatego być może warto pomyśleć o działalności na własny rachunek. Możecie jednak być bardziej uparte niż zwykle, dlatego wasi najbliżsi mogą uznać Was za trochę nieznośne. Za to tej wiosny wszystkim Bykom dopisze energia seksualna. Byki w stałym związku przejmą inicjatywę w sypialni i nie będą miały sobie równych jeśli chodzi o igraszki miłosne. Samotni powinni wykazać się cierpliwością, bo już wkrótce i Was ugodzi strzała Amora.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten tydzień będzie dość spokojny, ale szczęście będzie Wam dopisywać. Zwłaszcza początek tygodnia powinien być dla Was wyjątkowo udany z racji koniunkcji Wenus i Jowisza z Merkurym, który opiekuje się waszym znakiem. Taki układ planet zwiastuje dla Was powodzenie i szanse. Dlatego wykorzystajcie sprzyjające Wam momenty i łapcie nadarzające się okazje. Samotne Bliźniaki powinny wziąć inicjatywę w swoje ręce i nie czekać w kącie, aż zostaną zauważone. Nie będzie Wam brakować elokwencji, a wasz dar wymowy i czarujące poczucie humoru zachwyci waszego wybranka czy wybrankę. Zadbajcie teraz o urodę i estetykę ubioru. Poprawi Wam to samopoczucie i doda pewności siebie. Dla Bliźniaków w stałym związku to bardzo miły czas. Chwile spędzone z partnerem przyniosą Wam dużo radości i zadowolenia. Również sprawy zawodowe powinny układać się po waszej myśli. A jeśli akurat szukacie pracy, to śmiało wykorzystajcie swoje atuty, bo pracodawcy spojrzą na Was przychylnym okiem.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu Słońce w Byku doda Wam energii, a Mars werwy i zapału do działania. Jeśli cierpiałyście ostatnio na dolegliwości zdrowotne, to wasza kondycja wreszcie się poprawi. Dzięki ożywieniu życia towarzyskiego w waszym życiu pojawi się trochę optymizmu. To dobry czas na rozpoczęcie diety i regularnych ćwiczeń. Przypływ energii będzie sprzyjał uprawianiu sportu i wszelkiej aktywności, tym bardziej, że słoneczna pogoda zachęcać będzie do jak najczęstszego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Samotne Raki przejmą wreszcie inicjatywę i wyjdą do ludzi, co może zaowocować nową, interesującą znajomością. W czwartek i piątek czeka Was sporo pracy, ale wystarczy Wam skupienia i koncentracji, aby podołać obowiązkom. W sobotę trochę nerwowa atmosfera w domu. Postarajcie się o wyrozumiałość wobec waszych bliskich, którzy niekoniecznie są miłośnikami obowiązków domowych. Wasza sytuacja finansowa powinna być stabilna. W stałym związku bez zmian, dzięki temu docenicie stabilizację i spokój.

Lew (23.07 – 22.08)

Bardzo możliwe, że przyjdzie Wam się zmierzyć z problemami i nie wszystko pójdzie po waszej myśli. W tym tygodniu będzie Wam brakować cierpliwości i wyrozumiałości. Stan irytacji lepiej wyładujcie na siłowni albo chociaż idźcie na spacer. Najkorzystniejsze dla Was dni to poniedziałek i wtorek. Księżyc w waszym znaku sprawi, że szefowie, koledzy z pracy i wasi bliscy będą dla Was pobłażliwi, a załatwianiu spraw będzie towarzyszył łut szczęścia. Przez resztę tygodnia jednak sporo pracy, a nawet odczujecie presję, bo czas będzie Was gonił. W życiu uczuciowym spokój i harmonia. Wykorzystajcie chwile spędzone z ukochanym i podzielcie się swoim uczuciem. Samotne Lwy powinny łapać okazje i ładną pogodę, żeby wyjść i pokazać się w skąpych strojach. Na pewno wzbudzicie zainteresowanie nie tylko sylwetką, ale i darem elokwencji. Zwróćcie uwagę na wasze finanse, czy aby nie folgujecie sobie zbytnio.

Panna (23.08 – 22.09)

Ten tydzień powinien być udany. Słońce poprawi Wam humor i zdrowie, a Mars zadba o poziom energii. Będziecie teraz miały dużą siłę przebicia i napęd do działania. Zwłaszcza czwartek i piątek powinny należeć do wyjątkowo udanych. W sprawach partnerskich przejmiecie inicjatywę i partner może nawet odczuć, że macie nieco dyktatorskie zapędy. Postawcie na wyrozumiałość i tolerancję także dla wad innych. Życie uczuciowe samotnych Panien wreszcie się ożywi. Kiedy odpadnie część obowiązków, poczujecie chęć zintegrowania się z przyjaciółmi i znajomymi, przez co trafi się okazja do poznania nowych osób. A wśród nich będzie ten jedyny, który doceni wasz jakże uroczy pedantyzm. Zamknięcie paru istotnych spraw w waszym życiu przyniesie Wam wreszcie chwilę upragnionego oddechu i spokoju. Sprawy finansowe już niedługo zaczną układać się po waszej myśli. Odprężone i zrelaksowane wreszcie możecie zacząć szukać lepiej płatnej pracy. A może to czas pomyśleć wreszcie o samodzielności?

Waga (23.09 – 22.10)

Czeka Was dość trudny tydzień. Spadnie na Was całe mnóstwo obowiązków. Nie wpłynie to zbyt dobrze na wasze samopoczucie i zdrowie. Chociaż w domu nie bierzcie wszystkiego na swoje barki i codzienne prace rozdzielcie pomiędzy domowników. W pracy również spory ruch i naprawdę dużo zajęć. Przyda się Wam w tej chwili więcej niż zazwyczaj zdecydowania i trochę twardej ręki. Nie możecie sobie pozwolić, aby inni włazili wam na głowę i wykorzystywali waszą uprzejmość i dyplomatyczną naturę. Koniec tygodnia zdecydowanie lepszy niż początek. W stałym związku partner może nie mieć czasu na wysłuchanie tego, co macie mu do powiedzenia. Może też być przytłoczony codziennością. Na romantyczne wieczorki i przyjemności tylko we dwoje przyjdzie jeszcze lepszy moment. Samotne Wagi powinny przeczekać czas niezbyt sprzyjający poszukiwaniom drugiej połówki. W tak delikatnych kwestiach jak partnerstwo nie warto robić czegokolwiek na siłę i najlepiej poczekać na właściwą osobę.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Bywały w waszym życiu lepsze czasy. Ale pocieszcie się, ze inni mają dużo gorzej od Was i nawet w kiepskiej sytuacji to Wy macie przewagę, bo natura obdarzyła Was niezwykłą mocą regeneracji i czas zawsze działa na waszą korzyść. Czwartek i piątek to zdecydowanie najlepsze dni na załatwianie ważnych spraw. W te dni gwiazdy będą Wam sprzyjać i obdarzą Was powodzeniem. Zwłaszcza osoby spod znaku Barana i Panny będą nastawione do Was wyjątkowo pozytywnie. Możecie od nich otrzymać pomoc w wypadku, gdy zajdzie taka potrzeba. Nie wahajcie się też zwierzyć bliskim przyjaciołom. Możecie na nich liczyć, bo same jesteście godne zaufania i można na Was polegać. W stałym związku bywało lepiej, ale wiedzcie, że miłość składa się nie tylko z płatków róż, ale i kolców. Warto wykazać trochę wyrozumiałości wobec partnera, bo i same nie jesteście idealne. Samotne Skorpiony nie powinny szukać nikogo na siłę, bo kiedy w waszym życiu pojawi się ten właściwy, wyczujecie to z pewnością, bowiem posiadacie dar niezwykłej wprost intuicji.

Strzelec (22.11 – 21.12)

To dla Was całkiem niezły tydzień. Wtorek i środa powinny należeć do wyjątkowo udanych. Jednak jeśli chodzi o samopoczucie, to bywały lepsze dni. W pracy będziecie musiały się wykazywać wyjątkową dyscypliną i siłą charakteru. Czekają Was liczne wyzwania zawodowe i nie będzie łatwo, bo trzeba się będzie wykazać pragmatyzmem, a jesteście dość roztrzepane i może być Wam ciężko skoncentrować się. Bujanie w obłokach nie wyjdzie Wam na dobre, lepiej zejdźcie na ziemię i postawcie przed sobą realne cele, bo inaczej życie boleśnie zweryfikuje wasze pomysły. W stałym związku całkiem nieźle, ale może Was ogarnąć fala lenistwa. Po co się starać, skoro uczucia macie podane na talerzu. Jednak to Wy również powinnyście okazywać, że Wam zależy, a partner na pewno to doceni. Początek tygodnia zdecydowanie lepszy niż jego koniec. Doskonały nastrój powinien Wam dopisywać zwłaszcza we wtorek i środę.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Tydzień będzie całkiem udany. Słońce w znaku ziemskiego Byka doda Wam chęci do działania, pozytywnie wpłynie na wasze samopoczucie i przyniesie przypływ optymizmu. To dobry czas dla kariery i rozwoju osobistego. Co prawda początek tygodnia może być trochę nerwowy, ale końcówka już zdecydowanie na plus. Od czwartku również Mars będzie dodawał Wam energii. Niemal w każdej dziedzinie życia przejmiecie inicjatywę i weźmiecie sprawy w swoje ręce, nie oglądając się na innych. W stałym związku powinno być całkiem nieźle. Wasz pogodny nastrój udzieli się partnerowi i czekają Was chwile namiętności. Natomiast samotni muszą wykazać się jeszcze odrobinką cierpliwości i nie szukać drugiej połówki na siłę. Już wkrótce uśmiechnie się do Was szczęście i poznacie swój wymarzony ideał. Na razie zajmijcie się karierą, żeby mieć solidne podstawy finansowe do założenie rodziny w przyszłości. I pamiętajcie o przyjaciołach, którzy byli dla Was oparciem w trudnych chwilach, bo być może oni będą teraz potrzebować waszej pomocy.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Tydzień będzie udany. Choć spadnie na Was trochę pracy, to po godzinach życie uczuciowe będzie kwitnąć. Nie wysyłajcie tylko zbyt wiele smsów do ukochanego czy ukochanej, bo jeśli szef zauważy, to może nie być zbyt wyrozumiały. Ogólnie będziecie mieć dobry nastrój, ale przyziemne obowiązki sprowadzą Was trochę na ziemię. Początek tygodnia rozpoczniecie przytłoczone obowiązkami, ale jak zwykle dacie sobie radę, bo nawet w sytuacjach kryzysowych, kiedy robota powinna być wykonana „na wczoraj”, potraficie zachować zimną krew. Weekend przyniesie Wam zdecydowanie dobry nastrój i zechcecie udzielać się towarzysko. Spędźcie wolny czas w gronie bliskich i przyjaciół, a na pewno poprawi Wam się humor. U Wodników w stałym związku dobra passa w życiu uczuciowym. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, ale nie szastajcie zbytnio pieniędzmi i odłóżcie coś na czarną godzinę, bo szczęście nie potrwa wiecznie.

Ryby (19.02 – 20.03)

Poniedziałek może być nerwowy, ale za to w weekend odetchniecie sobie od obowiązków i poczujecie przypływ energii. Wasze życie uczuciowe będzie teraz burzliwe, byle drobiazg może Was doprowadzić do furii. To na co do tej pory przymykałyście oczy, może Was strasznie irytować. Samotne Ryby powinny jeszcze chwilę poczekać, bo i do Was już niedługo szczęście się uśmiechnie. Tymczasem skupcie się na rozwoju kariery. Słońce w znaku Byka, a pod koniec tygodnia jeszcze Mars w żywiole ziemi sprzyjać będą stabilizacji i budowaniu bezpieczeństwa finansowego. Przedsięwzięcia, jakie teraz rozpoczniecie co prawda nie będą rozwijać się z prędkością światła, ale będzie można na nich polegać. Szczęście Wam sprzyja, jeśli chodzi o nawiązywanie nowych kontaktów. Kto wie czym mogą zaowocować w przyszłości. Nadmiar energii wykorzystajcie w twórczy sposób, ruch na świeżym powietrzu jest w tym wypadku rewelacyjnym pomysłem.Horoskop 2011