Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011-05-02


Horoskop tygodniowy 2-8 maja 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Możecie liczyć na dobre samopoczucie i poprawę wyglądu. Jest to dobry moment na rozpoczęcie diety i ćwiczeń, bo będziecie mieć dużo zapału do sportu. Samotne Barany mogą spodziewać się dużego zainteresowania płci przeciwnej. Zapisanie się na aerobik albo choćby bieganie w parku to też dobry pretekst na wypatrzenie drugiej połówki, zwłaszcza że będziecie wygadane i elokwentne, a Wenus doda Wam uroku. Mars w koniunkcji z Jowiszem obdarza Was dużą ilością energii, dlatego przypływ sił wykorzystajcie konstruktywnie. Weekend majowy powinnyście spędzić aktywnie i najlepiej na świeżym powietrzu. Czwartek i piątek to dobre dni na nawiązywanie nowych znajomości. Jeśli jesteście samotne i wyjeżdżacie w tym czasie na wczasy, to rozglądajcie się uważnie wokół siebie, bo może czeka na Was miłość. Dla Baranów w stałym związku to bardzo przyjemny okres. W pracy poradzicie sobie doskonale.

Byk (20.04 – 20.05)

Słońce w Byku rozświetli Wasze życie dosłownie i w przenośni. Nowo rozpoczęte przedsięwzięcia mają bardzo duże szanse na powodzenie. W życiu zawodowym możecie spodziewać się poszerzenia wpływów. To dobry czas na regenerowanie sił, zwłaszcza że wiosenna pogoda będzie nastrajać bardzo pozytywnie nie tylko Was. We wszystkim co teraz robicie macie szanse odcisnąć swoją indywidualność. W szczególności wolne Byki powinny założyć krótkie i obcisłe ciuchy i wreszcie się pokazać. Jeśli usłyszycie parę komplementów, to humor Wam się poprawi. Zwłaszcza wtorek powinien być udany jeśli chodzi o spotkania towarzyskie. W pracy powodzenie i dobre kontakty zarówno z pracodawcami jak i kolegami. Możecie w tej chwili cieszyć się momentami luzu i odprężenia. Byki w stałym związku czeka bardzo przyjemny, udany wiosenny okres. Wreszcie odetchniecie i zregenerujecie swoje siły czerpiąc z natury. Finanse powinny być stabilne.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W tym tygodniu będziecie bardzo przebojowe i pełne wdzięku. A poczuciem humoru zjednacie sobie każdego. Wasze życie uczuciowe wiosną się ożywi. Będzie Was wszędzie pełno i jeśli do tej pory byłyście samotne, to ten stan niedługo się zmieni. Los postawi na waszej drodze wiele okazji do flirtów, które mogą przerodzić się w dłuższy związek. Dla Bliźniaków w związkach to bardzo sprzyjający czas pełen miłości i czułości. Chwile, jaki spędzicie z partnerem będą należały do bardzo udanych i owocnych. Zwłaszcza czwartek i piątek to sprzyjające Wam dni. Humor Wam się poprawi, bo myślami będziecie już na urlopie. Pełnia wiosny nastroi Was bardzo optymistycznie. W weekend poświęćcie więcej czasu rodzinie i bliskim. Będziecie mieć znakomity nastrój, którym zarazicie wszystkich dookoła. Wasza sytuacja finansowa również poprawi się. Tylko za bardzo nie szalejcie z zakupami i odłóżcie parę groszy na przyszłość.

Rak (22.06 – 22.07)

Nie jest to idealny czas. Czeka Was dużo pracy, stresów, wyzwań i spora presja otoczenia. Od poniedziałku bardzo dużo zajęć i w związku z tym spore napięcie. Rakom w stałym związku będzie brakować czasu dla partnera, albo będą zbyt zmęczone na wieczorne igraszki pod kołdrą. Samotne Raki nie będą miały specjalnie ochoty na nowe znajomości. Nie róbcie nic na siłę, bo w kwestiach uczuciowych lepiej dać sobie czas i poczekać na odpowiedni moment. Skupcie się więc na obowiązkach i postarajcie rozwijać wasze hobby. Niedługo nadejdzie czas bardziej sprzyjający zbudowaniu związku uczuciowego. Jednak wtorek powinien przynieść Wam trochę luzu i wytchnienia w zmaganiach z codziennością. Nie czekają na Was wielkie przełomy tylko zwyczajna codzienność. Życie rodzinne natomiast rozkwitnie w weekend. W finansach bywało lepiej, ale dzięki gospodarności i zmysłowi oszczędzania dacie sobie świetnie radę.

Lew (23.07 – 22.08)

To korzystny czas w waszym życiu. Wiele spraw powinno układać się jak z płatka. Zarówno w pracy jak i w domu przyjemna wiosenna atmosfera. Jednak możecie trochę zbytnio skupiać na sobie uwagę ignorując potrzeby innych i jeśli wcześniej popełniłyście błędy, to teraz mogą one wyjść na jaw wprowadzając nieprzyjemna atmosferę. Zwłaszcza wtorek może być dla Was trudnym dniem. Rodzina będzie wpływać na Was irytująco. Mogą Was ogarniać napady wiosennego lenistwa i obżarstwa. Uważajcie więc na figurę, bo łatwo przybrać na wadze, ale potem może być problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła i całkiem możliwe, że wreszcie pofolgujecie sobie z urlopem. Samotni powinni rozglądać się uważnie wokół siebie, bo być może czeka na Was druga połówka i szansa na związek. W stałych związkach bardzo przyjemna atmosfera, będzie sporo okazji do rozkoszowania się życiem we dwoje.

Panna (23.08 – 22.09)

Słońce w ziemskim Byku przyniesie trochę harmonii i spokoju w Waszym życiu. Wytrwajcie natomiast stresujący okres w pracy, bo pierwsze owoce waszych działań już niedługo, ale jeszcze będziecie musiały się napocić i wykazać dużą dyscypliną i zorganizowaniem. Samotne Panny zwyczajnie nie będą miały zbyt wiele czasu na poznawanie partnera. Pannom w stałym związku, ze względu na nadmiar obowiązków, będzie brakować kontaktu z partnerem. Niestety pragmatyzm zwycięży u Was nad romantyzmem i będziecie musiały poświęcić się pracy i obowiązkom. W domu może panować napięta atmosfera i odbije się to na waszym samopoczuciu, które nie będzie najlepsze. Ale nie martwcie się, bo poprawa już na horyzoncie i wkrótce Wy również odpoczniecie i doczekacie się upragnionego sukcesu. W finansach bywało niestety lepiej i musicie teraz z dużym wyprzedzeniem planować wydatki i oszczędności, aby jakoś dotrwać do następnej wypłaty.

Waga (23.09 – 22.10)

Macie teraz trochę trudny czas, bo choć wiosna w pełni to Wy nie możecie oddawać się beztrosko przyjemnościom. Sytuacja zmusi Was do ciężkiej pracy i podjęcia wielu wyzwań, na które niekoniecznie macie ochotę. W pracy zawodowej i w życiu prywatnym możecie mieć wrażenie, że sprawy układają się pod górkę. Jedyne co Wam pozostaje, to ćwiczyć wytrwałość i cierpliwość, bo w końcu i wasza sytuacja ulegnie poprawie. Pamiętajcie, że życie nie składa się z samych sukcesów i kłopoty czasem mogą okazać się na dłuższą metę przydatne. Nabędziecie teraz wytrwałości i siły charakteru. Może teraz w życiu macie pod górkę, ale w końcu wszystko odwróci się na Waszą korzyść i będzie dużo lepiej. Dla samotnych Wag to nie jest najodpowiedniejszy moment na szukanie drugiej połówki. Natomiast Wagi w związku mogą przenosić na partnera problemy z życia zawodowego, przez co oboje odczujecie lekki dyskomfort.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Słońce w Byku może sprawić, że poczujecie się trochę niekomfortowo. Jeśli coś tam nabroiłyście w przeszłości, to teraz może to wyjść na jaw i wasza sytuacja nie będzie należeć do najprzyjemniejszych. Jeśli natomiast byłyście uczciwe i działałyście w zgodzie z powszechnie obowiązującymi obyczajami i normami jedyne co Wam grozi, to lekkie pogorszenie samopoczucia. W pracy ciągle dużo obowiązków. Ale dacie sobie radę, choć nie będzie Wam łatwo, bo będziecie musiały dawać z siebie wszystko, a przy tym być bardzo zdyscyplinowane i skupione. Wiosna trochę Was będzie rozpraszać i dekoncentrować. W stałym związku może powiać nudą i możecie zacząć szukać przygód i mocnych wrażeń. Zanim podejmiecie jakieś działania w tym kierunku pomyślcie dwa razy. Dla samotnych Skorpionów nie jest to najkorzystniejszy czas do poznawania drugiej połówki, ale wytrwale czekajcie, bo ten jedyny na pewno się znajdzie. W finansach bywało lepiej, więc w tym tygodniu skupcie się na tym by mniej wydawać i poszukajcie dodatkowych prac zleconych, by zmniejszyć dziurę w budżecie.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Jeśli ten tydzień zaczniecie z niewyraźną miną, to być może jest to wina tego, że ostatnio zbytnio sobie pofolgowałyście i możecie być dodatkowo rozleniwione wiosenną aurą. Niestety z wyjazdem gdzieś daleko przyjdzie Wam poczekać i będziecie musiały zmierzyć się z szarą rzeczywistością. Możecie mieć teraz trochę gorsze samopoczucie i odczuwać zniecierpliwienie sytuacją. Za to w stałym związku czekają Was chwile namiętności i przypływy uczuć. A samotni niech wykorzystują uroczą aurę wokół siebie, bo dzięki pozytywnemu wpływowi Wenus okazji do randkowania będzie całe mnóstwo. W życiu zawodowym szanse na rozwój. Wykorzystujcie każdą nadarzającą się okazję i jeśli poszukujecie właśnie pracy, to weźcie ostro za wysyłanie CV, bo szansa na zaczepienie się na dobrze płatnej posadce jest naprawdę spora. Głupio byłoby przegapić taką okazję, bo potem nie będziecie mieć środków płatniczych na podróże do ciepłych krajów.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Słońce w Byku poprawi Wam humor i zdrowie, ale praca będzie spędzać Wam sen z powiek. Liczne obowiązki i presja jaką będzie wywierał na Was szef sprawi, że nie będziecie zbyt towarzyskie, bo będziecie się koncentrować na zdobywaniu środków do życia i rozrywki jak zwykle odłożycie na później. Ale pierwsze zwiastuny sukcesu już zaczynają być widoczne i będą cieszyć wasze oczy i motywować do większej dyscypliny. Pamiętajcie, że tylko wytrwałość i spokój ducha opłaci się na dłuższą metę. Koziorożce w stałym związku mogą być zbyt apodyktyczne i nieustępliwe, dlatego przyda się trochę wyrozumiałości wobec partnera, jeśli ten też ma akurat nienajlepsze dni. Samotni będą musieli poczekać jeszcze na tego jedynego, ale za to opłaci się wasza cierpliwość i zostanie ona wynagrodzona w dwójnasób. Sprawy finansowe na razie niezbyt stabilne, ale już niedługo i tutaj sytuacja ulegnie zmianie na lepsze.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W waszym życiu wprost sielanka. Zarówno praca jak i życie prywatne układać się będą doskonale. Możecie wreszcie pozwolić sobie na trochę luzu, a nawet lenistwa. W sprawach sercowych dużo się będzie działo. Będzie naprawdę gorąco i romantycznie. Atmosfera w stałym związku będzie współgrać z wiosenną i optymistyczną aurą. Samotne Wodniki i Wodniczki powinny dać szansę nowej miłości, która może przerodzić się w naprawdę satysfakcjonujący związek. Sprawy mogą potoczyć się dość szybko i możliwe, że przyjaźń przerodzi się w gorącą i namiętną miłość. To bardzo dobrze, bo związek, szczególnie wasz, powinien opierać się przede wszystkim na przyjaźni. I najważniejsze, że będziecie mieć o czym rozmawiać w przerwie. W pracy poradzicie sobie ze wszystkim w mig, bo wiosna doda Wam energii i optymizmu. Tylko za bardzo nie szalejcie z finansami, bo dobra passa nie będzie trwała wiecznie i trzeba pomyśleć o przyszłości.

Ryby (19.02 – 20.03)

Jeszcze nie jest idealnie, ale sytuacja powoli zaczyna się klarować. Słońce w Byku doda Wam optymizmu i zapału, sprawiając że wreszcie poczujecie stabilny grunt pod nogami, bo polepszą się wasze finanse. W pracy będą Was jeszcze poganiać i możecie mieć nietęgie miny, ale bądźcie cierpliwe, bo wkrótce wasza sytuacja ulegnie znacznej poprawie. W stałym związku atmosfera będzie taka sobie i partner może nie do końca spełniać wasze oczekiwania. Jeśli taka sytuacja ma miejsce pamiętajcie, że najwięcej może wyjaśnić szczera rozmowa, bo nie wszyscy są tak wrażliwi jak Wy i niekoniecznie mogą się domyślić, że coś jest nie tak jak powinno. Musicie tylko wytrwać trudniejsze chwile. U samotnych Ryb co prawda bywało lepiej, ale już niedługo nadejdą chwile, których pragniecie. W weekend bardzo miła atmosfera, będzie ciepło, przyjaźnie i rodzinnie. Odpocznijcie należycie, aby zregenerować siły przed nadchodzącym tygodniem.Horoskop 2011