Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-04-25


Horoskop tygodniowy 25 kwietnia-1 maja 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Mars w Baranie będzie dodawał Wam w tym tygodniu energii. Natomiast Merkury doda wam wnikliwości, a Jowisz przyniesie Wam powodzenie. Jednak możecie mieć tendencje do działania na łeb na szyję i podejmowania nieprzemyślanych kroków. Brak cierpliwości i wrodzona porywczość może przynieść Wam problemy, dlatego starajcie się panować nad emocjami i nie dajcie się sprowokować. Za to Wenus w Baranie zadba o wasz wygląd, dodając uroku, urody i czaru. Zwłaszcza w ten weekend możecie przeżyć naprawdę silne emocje i wasze serce mocniej zabije na widok Strzelca albo Wagi. Będziecie wzbudzać zainteresowanie i macie spore szanse na gorący romans. Od Was zależy na ile wykorzystacie pojawiające się możliwości. W pracy uważajcie na maruderów i nie wpadajcie w złość, że inni nie mają tyle energii i wydajności w działaniu co Wy. Wasze finanse powinny układać się doskonale, to dobry czas na zaplanowanie długofalowych inwestycji.

Byk (20.04 – 20.05)

Słońce w Byku zadba o wasze dobre zdrowie i samopoczucie. Podarujcie sobie wypoczynek, bo teraz możecie doskonale zregenerować siły. Przede wszystkim ważny będzie kontakt z przyrodą, starajcie się wygospodarować odrobinę wolnego czasu, aby spędzić go na świeżym powietrzu. Poniedziałek i wtorek nie będą sprzyjały dobremu nastrojowi, rodzina może Wam w te dni działać na nerwy. Za to od środy dobry humor powinien Wam dopisywać do tego stopnia, że zarazicie nim otoczenie. W czwartek czeka Was dużo pracy i spore porządki, ale dacie sobie radę bez problemu. Samotne Byki powinny obecnie zając się rozwojem osobistym, bo na związek przyjdzie Wam jeszcze poczekać, ale warto dać sobie czas i nie zadowalać się namiastkami. Byki w stałym związku czeka nerwowa atmosfera i spięcia. Na razie zaciśnijcie pasa, bo chociaż poprawa finansów już wkrótce, to na chwilę obecną ograniczcie wydatki i kupujcie tylko to, co naprawdę niezbędne.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W kontaktach towarzyskich i w pracy niezwykłe ożywienie. Bardzo możliwe, że czekają Was duże zmiany w karierze. Jeśli jesteście bezrobotne, to szukajcie pracy i przede wszystkim pytajcie znajomych i krewnych o wolne stanowiska, bo może właśnie teraz trafi się Wam okazja nie do pogardzenia. Samotne Bliźniaki będą mogły przebierać i wybierać, bo będą teraz mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Możecie w tym tygodniu zmienić status związku na facebooku i wasi znajomi z sieci dowiedzą się, że nie jesteście dłużej „do wzięcia”. Nie powinnyście narzekać na finanse, bo pojawią się przed Wami możliwości dodatkowego zarobku. Wenus dodawać Wam będzie uroku, czaru i urody. Czekają Was w tym tygodniu liczne bardzo sympatyczne spotkania w gronie przyjaciół i ogólne powodzenie. W pracy możecie spodziewać się awansu, a szefowie spoglądać będą na Was przychylnym okiem. Wszelkie wystąpienia i prezentacje publiczne spotkają się z aplauzem, a wasze pomysły będą wprost genialne.

Rak (22.06 – 22.07)

Co prawda w waszym życiu bywało lepiej, ale pamiętajcie, że po każdej burzy wreszcie musi zaświecić słońce i nic nie trwa wiecznie, nawet spore kłopoty w końcu pomyślnie się rozwiążą. Słońce w Byku wspomaga wasze zdrowie, natomiast Merkury, Wenus i Mars w znaku ognistego Barana mogą podgrzewać temperaturę waszego związku i powodować ogólne rozdrażnienie. Samotne Raki lepiej niech nie szukają partnera na siłę, bo zawarte teraz znajomości okażą się krótkotrwałe i niestety powierzchowne. Jeśli chcecie związku na dobre i na złe, to przyjdzie Wam jeszcze na niego poczekać. Zwłaszcza partner może wpływać na Was irytująco i obecnie tolerancja dla przywar cudzego charakteru nie jest waszą najmocniejszą stroną. Sprawy finansowe nie będą teraz szły po waszej myśli, najgorsze będą nieprzewidziane wydatki, które nadszarpną Wasz budżet. Zachowajcie jednak zimną krew. Trudności są przejściowe i uda się Wam z nich wyjść obronną ręką.

Lew (23.07 – 22.08)

To dla Was bardzo dobry tydzień. Zwłaszcza wasza kariera powinna kwitnąć. W pracy czeka Was bardzo duży ruch. Liczba informacji przepływających przez wasze ręce może Was przytłoczyć. Za to samotne Lwy wreszcie mają okazję do zmiany swojego statusu. Okazje do namiętnych i gorących romansów trafiać się Wam będą gdziekolwiek się pojawicie. Nawet przerwa na kawę czy lunch w biurze może być pretekstem do gorącego flirtu. Warto więc umilić sobie wolne chwile, dzięki czemu poprawi się wasza wydajność. Na randki z nowo poznanym obiektem będziecie lecieć z wypiekami na twarzy i nie zawiedziecie się. Bądźcie zatem przygotowane i trzymajcie w torebce butelkę perfum i zestaw do makijażu. Lwy w stałym związku odkryją na nowo przyjemności życia z partnerem i docenią tego, kto trwa przy ich boku. W drodze z pracy do domu poczujecie się jak nastolatki mknące na romantyczne spotkanie, bo czeka na was ukochany.

Panna (23.08 – 22.09)

Czeka Was sporo pracy, zajęcia wymagające dyscypliny i zorganizowania sprawią, że będziecie musiały dokonać wielu wyrzeczeń na drodze do sukcesu. Jednak wasze zdrowie i samopoczucie powinno się poprawić. Pamiętajcie o właściwym odpoczynku i racjonalnej diecie, bo możecie być nieco zmęczone życiem na najwyższych obrotach. Wiedzcie, że nie samą pracą człowiek żyje i rozrywka jest potrzebna do właściwego funkcjonowania i zachowania równowagi. Ten tydzień będzie dla Was trudny ze względu na wyzwania i dość napiętą sytuację rodzinną. Nie przenoście problemów życia zawodowego do domu, bo wasze zdenerwowanie będzie się udzielać domownikom. Za to życie uczuciowe powinno układać się nadzwyczaj pomyślnie. Partner będzie dla Was bardzo wyrozumiały i będzie okazywał czułość i zrozumienie. Samotne Panny mogą wreszcie zacząć rozglądać się za kimś zupełnie poważnie, bo na horyzoncie pojawi się szansa na związek. Sprawy finansowe w końcu powoli zaczną się układać po waszej myśli.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień nie będzie należał do najłatwiejszych. Możecie mieć wrażenie, że w karierze idzie wszystko pod górkę. Jeśli załatwiacie ważne sprawy urzędowe, to możecie natrafić na trudności i przeszkody. Poza tym Mars w koniunkcji z Merkurym w Baranie wzmagał będzie skłonność do wybuchów i nawet tak spokojne i ugodowe istoty jak Wy mogą łatwo zostać wyprowadzone z równowagi. Na początku tygodnia patronka waszego znaku Wenus w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem może skłonić Was do zmiany podejścia i radykalnych działań. Może nawet zaskoczycie same siebie obierając niespodziewany kierunek. W stałym związku atmosfera może być niespokojna i pełna napięcia. Wasz partner będzie zmieszany waszym dość nieprzewidywalnym zachowaniem. Uważajcie na finanse, bo na polepszenie tej dziedziny waszego życia poczekacie jeszcze jakiś czas. Samotne Wagi niech nie oczekują, że spotkają kandydata gotowego pójść na ślubny kobierzec. Co prawda jest szansa na romans, ale niezbyt stabilny.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu będziecie miały trochę pod górkę. Będziecie też zmuszone wybierać i dzielić swój czas pomiędzy pracą, rodziną a partnerem. I trudno będzie zadowolić wszystkich, zwłaszcza Wy będziecie miały poczucie pewnego niedosytu, bo starając się zadowolić potrzeby waszych bliskich będziecie nieco rozdarte. W pracy będą stawiać przed Wami duże wymagania i będziecie musiały wykazać się dużą dyscypliną wewnętrzną, żeby sprostać zadaniom. Jednak wysiłek wyjdzie Wam na dobre, bo wasze niezwykłe zdolności organizacyjne i umiejętność radzenia sobie z ekstremalnymi sytuacjami zostaną wreszcie docenione. Samotne Skorpiony powinny skoncentrować się teraz na pracy, bo choć macie szanse na romans, to niekoniecznie zadowolicie się powierzchownym flirtem. Skorpiony w związku będą bardzo zapracowane i nie będą w stanie poświęcić partnerowi tyle czasu na ile miałyby ochotę. Zatem czeka Was lekki niedosyt. Jednak nie przejmujcie się, bo dla Was też niedługo zaświeci słońce.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Tydzień szans i okazji. Wolni mogą wreszcie zmienić swój stan i rozpocząć gorący, namiętny i zupełnie zaskakujący romans. Zwłaszcza Baranom i Wodnikom kolana będą mięknąć na Wasz widok. Strzelce w stałym związku czeka przypływ namiętności i ekstremalne przeżycia w sypialni. Wasza potrzeba nowych doznań zostanie wreszcie zaspokojona. W finansach możliwe niespodziewane wahania, ale w stronę nadwyżek. Szczęście sprzyja Wam w prawie każdej dziedzinie, dlatego wykorzystujecie sprzyjający dla Was okres. W życiu zawodowym czekają na Was korzystne umowy i kontrakty. Jednak nie podpisujecie niczego nie przeczytawszy dwa razy, bo Merkury w koniunkcji z Marsem przyczyni się do nieco narwanego podejścia, przez co możecie przeoczyć istotne dla Was szczegóły. Wasza rodzina może czuć się trochę zaniedbana, bo mnóstwo czasu spędzacie w pracy. Dlatego przez weekend wygospodarujcie chwilę, aby podarować ją swoim bliskim.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożce będą miały w tym tygodniu pod górkę, ale za to nadarzy się okazja do wytrenowania cierpliwości i wytrwałości. W pracy bardzo dużo obowiązków. Ale już widać światełko w tunelu i pierwsze efekty waszych trudów. Słońce w ziemskim Byku przyniesie Wam dobry nastrój i zadba o dobre samopoczucie i przypływ sił witalnych. Wiosna w pełni przyniesie pierwsze pączki, które wkrótce rozwiną się i zakwitną. Wasze przedsięwzięcia mają szanse odnieść sukces, ale niestety będzie on wymagał od Was ogromnego wysiłku, skupienia i koncentracji. Możecie natrafić na przeszkody, z powodu których będziecie musiały trochę wstrzymać realizację swoich wielkich planów. Samotne Koziorożce powinny jeszcze trochę wytrzymać i nie poznawać nikogo na siłę, bo kiedy przyjdzie odpowiedni moment, właściwy kandydat pojawi się sam, jakby od niechcenia. U Koziorożców w stałym związku co prawda bywało lepiej, ale nie zawsze można liczyć na uniesienia i trzeba nauczyć się akceptować prozę codziennego życia.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Macie teraz powodzenie. Wenus w koniunkcji z Uranem w Baranie może przyspieszyć wasze sprawy sercowe. Czekają Was gorące, zupełnie zaskakujące i ekscytujące romanse. Same też będziecie nastawione romantycznie, a Wenus obdaruje Was czarem i urodą. Wasza osoba będzie wywierać nieodparte wrażenie. Sprawy finansowe ułożą się bardzo dobrze. Wodniki w stałym związku czeka przypływ romantycznych i erotycznych uczuć. Wasze łóżko znów zapłonie namiętnością, jeśli ostatnio narzekałyście na nudę w sypialni, to teraz nadrobicie stracony czas. Będziecie mieć mnóstwo energii, także umysłowej, więc jeśli przed Wami nauka, to wiedzę wchłoniecie wyjątkowo szybko. Wykorzystujcie liczne zawodowe kontakty w celu poprawienia swojej pozycji na rynku pracy, bo właśnie teraz możecie rozpocząć nowy, bardzo korzystny dla Was etap kariery. Nie narzekajcie na wyzwania, bo one tylko otwierają przed Wami nowe możliwości rozwoju. Dlatego śmiało i z rozmachem planujcie przyszłość. Wasze finanse powinny wyglądać bardzo dobrze.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodnia poprawa humoru, choć do ideału jeszcze daleko, to Słońce w Byku przyniesie Wam wreszcie trochę tak potrzebnej stabilizacji. Środa i czwartek to zdecydowanie najlepsze dla Was dni. Kosmiczne siły będą Wam sprzyjać, jeśli macie ważne sprawy do załatwienia, to zdecydowanie w środku tygodnia. Na razie spokojnie pracujcie i zajmijcie się rozwojem osobistym i planowaniem strategii na najbliższe miesiące, bo chwile, kiedy będziecie widoczne i docenione, dopiero nadchodzą. Wykorzystajcie ten tydzień na regenerację po zimie i wykorzystujcie promienie słoneczne do poprawienia sobie nastroju, wychodząc jak najczęściej na świeże powietrze. W stałym związku co prawda bywało lepiej, ale wasza miłość niedługo znów rozkwitnie. Samotne Ryby jeszcze trochę poczekają na tego jedynego. Jednak pamiętajcie, że warto czasem długo czekać na wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju uczucie.Horoskop 2011