Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-04-18


Horoskop tygodniowy 18-24 kwietnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Początek tygodnia będzie należał do Was. Merkury w Baranie sprawi, że wiele będzie się działo w gronie waszych bliskich i dalszych znajomych. Nastąpi ożywienie kontaktów z przyjaciółmi i kolegami w pracy. Cały tydzień będziecie bardzo zapracowane i nie liczcie na taryfę ulgową ze względu na zajmowane stanowisko. Dlatego będzie Wam brakować czasu dla partnera i rodziny. Barany w związku romantyczne chwile i uniesienia tylko we dwoje czekają dopiero w weekend. Wcześniej nie ma co liczyć na kolacje przy świecach. Samotne Barany powinny ruszyć na poszukiwania drugiej połówki pod koniec tygodnia. W ten weekend koniunkcja Wenus i Urana może Wam przynieść niespodziewanie i zaskakujące znajomości, a niektórym nawet miłość jak grom z jasnego nieba. Macie dobry czas na planowanie długofalowych przedsięwzięć zawodowych. Warto abyście przemyślały raz jeszcze strategię działania. I nie spieszcie się zanadto podczas realizacji projektów, bo lepiej jeśli będziecie miały wszystko dopięte na ostatni guzik.

Byk (20.04 – 20.05)

Początek tego tygodnia będzie dla Was nerwowy i stresujący. Musicie zacisnąć zęby i wziąć się ostro do roboty, jeśli nawarstwiły się Wam zaległości w pracy. Za to już od środy Słońce wkroczy do waszego znaku, poprawiając tym samym wasze samopoczucie, witalność i zdrowie. Kwestie zawodowe powinny od połowy tego tygodnia przyjąć korzystny dla Was obrót, w pracy staniecie się widoczne i pojawi się szansa na awans. Jednak na prawdziwe powodzenie przyjdzie Wam jeszcze poczekać. Kwestie finansowe mogą wymagać nieco więcej skupienia niż do tej pory. Planujcie rozsądnie swoje wydatki i trzymajcie się listy zakupów. Niestety we wszelkich sprawach urzędowo - bankowych czekają Was opóźnienia i kolejki. Powinnyście uzbroić się w cierpliwość i zrozumieć, że bezlitosnej biurokracji nie da się obejść. W stałym związku bywało lepiej. Jeśli partner jest zestresowany pracą i nadmiarem obowiązków, bądźcie dla niego wsparciem, pamiętając jednocześnie, że życie nie składa się tylko z przyjemności, ale i z trosk. Dla samotnych to jeszcze nie chwila na związek.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie nerwowe, roztrzepane i trudno Wam będzie usiedzieć na miejscu, bo Merkury w koniunkcji z Marsem skłaniał Was będzie do ciągłej aktywności umysłowej. W pracy niesamowity ruch i natłok informacji, mimo wszystko starajcie się rzetelnie wywiązywać z obowiązków. W poniedziałek i wtorek humor możecie mieć nietęgi, to jednak przejściowy spadek formy. Od połowy tego tygodnia dla samotnych rozpoczyna się korzystny okres do poszukiwań drugiej połówki. Zadbajcie też o urodę, bo Wenus w Baranie może przynieść ciekawe odkrycia w kwestii pielęgnacji waszego wyglądu. Dla Bliźniaków w stałym związku rozpoczyna się właśnie miły czas sprzyjający życiu uczuciowemu. Pracujące Bliźniaki mają szanse na rozwój zawodowy i nawiązanie licznych kontaktów w pracy. Śmiało możecie myśleć o studiach i nowych wyzwaniach w celu większego rozwoju osobistego, a co za tym idzie, zdobycia lepszej pozycji zawodowej. Pomyślcie nad inwestycją w siebie, bo zaprocentuje ona w przyszłości.

Rak (22.06 – 22.07)

Tej wiosny zdecydowanie zadbajcie o zdrowie i nie forsujcie się zbyt mocno. Pamiętajcie też, że przydałby się Wam rzetelny odpoczynek. Co najmniej tydzień zupełnego oderwania od domu i codziennej nudy dobrze Wam zrobi. Dzieci w tym czasie dadzą sobie radę, a koty i psy będą wyprowadzane na spacer i karmione. Nie wszystko musi być na waszej głowie. Rodzina powinna wykazać trochę zrozumienia i współczucia i zadbać wreszcie sama o siebie. Czwartek i piątek będą sprzyjać wycieczkom i odkrywaniu nowości, również w kwestiach kulinarnych. Za to jeśli pod koniec tygodnia rodzinka znowu spróbuje zwalić wszystkie prace na wasze barki, to im nie ulegajcie, tylko sprawiedliwie podzielcie obowiązki między domowników. W związku może panować napięta atmosfera, bo skoro przyzwyczaiłyście partnera, że to Wy robicie wszystko za niego, to teraz może doznać szoku, że sytuacja nieco się zmieniła. Samotne Raki powinny za to odpuścić sobie szukanie miłości na siłę, bo teraz i tak marne szanse. Lepiej skupcie się na sobie, własnym rozwoju i finansach.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu będziecie bardzo zabiegane, ale za to rozwiniecie się nie tylko towarzysko, ale i zawodowo. Samotne Lwy pod koniec tygodnia będą miały spore powodzenie i czekają na Was liczne flirty i adoratorzy, i to w najmniej spodziewanych miejscach i niezwykłych sytuacjach. Trochę uważajcie z nadmiernym wydawaniem pieniędzy, bo obecny przypływ optymizmu może sprawić, że przecenicie swoje możliwości, dlatego kalkulujcie wydatki w wyważony sposób. Lwy uprawiające sport nie tylko zawodowo, ale hobbystycznie czeka wzrost formy, a może nawet osiągnięcia w tej dziedzinie. Jeśli tylko umiejętnie rozegracie sytuację, to w dziedzinie finansów możecie spodziewać się dużej poprawy, a na pewno na horyzoncie pojawią się widoki na lepszą przyszłość. Pod koniec tygodnia przyjdzie Wam zająć się przyziemnymi kwestiami i zejdziecie trochę na ziemię. Już w trakcie weekendu dopadną Was myśli o pracy i o tym, co jeszcze jest do zrobienia.

Panna (23.08 – 22.09)

Początek tego tygodnia będzie o wiele bardziej irytujący niż jego końcówka. Postarajcie się wytrwać ten trudny dla Was okres. W stałym związku mogą wystąpić niespodziewane kłótnie o drobiazgi. Samotne Panny będą zbyt skupione na pracy i obowiązkach, żeby nawet myśleć o randkach, nie mówiąc już o poznawaniu nowych ludzi. Lepiej pohamujcie swoją uszczypliwość, bo partner nie zasługuje na to, żeby się na nim rewanżować za kłopoty. W pracy też warto czasem ugryźć się w język i pamiętać, że milczenie jest złotem. Kąśliwe uwagi mogą stać się powodem napiętej atmosfery. Pod koniec tygodnia Słońce w Byku wniesie trochę stabilizacji w wasze życiu i wreszcie zajmiecie się wcielaniem waszych pomysłów w życie. W finansach bywało lepiej i trzeba będzie się mocno nagimnastykować, żeby utrzymać życie na dotychczasowym poziomie. Ale dzięki zmysłowi praktycznemu znajdziecie wyjście z każdej sytuacji.

Waga (23.09 – 22.10)

Bywało lepiej w waszym życiu, ale pamiętajcie, że nic nie trwa wiecznie i w końcu każda nawet najtrudniejsza sytuacja ulega zmianie. Mimo, że macie teraz dużo obowiązków, to możecie wykazać się systematycznością i popracować nad swoim charakterem. Wiedzcie również, że każda przeciwność losu tak naprawdę wzmacnia waszego ducha i wznosi Was na wyższy poziom. Nie tylko Wy napotykacie na problemy. W stałym związku czekają na Was miłe niespodzianki. Wasze życie uczuciowe ma wreszcie szanse rozkwitnąć. Samotne Wagi będą wzbudzać duże zainteresowanie swoją osobą. Możliwe, że wreszcie trafi się ktoś chętny na stały związek, a na pewno nie braknie Wam teraz okazji do poprawiających humor i samopoczucie flirtów. Wasza sytuacja finansowa może być nieco niestabilna. Ale może to być konsekwencja braku rozsądnego planowania wydatków w przeszłości. Najbardziej sprzyjającym Wam dniem będzie czwartek. W weekend pomyślcie nad wypoczynkiem w gronie bliskich wam osób.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Stresy w waszym życiu jeszcze się nie skończyły. Ten tydzień niestety będzie należał do nerwowych. Zewsząd obowiązki i wymagania sprawią, że możecie mieć nawet kłopoty z zaśnięciem. Nie dajcie się tylko zwariować, bo ten nawał zajęć jest przejściowy i już niedługo poczujecie satysfakcję i będziecie dumne same z siebie, że tak wspaniale sobie poradziłyście. Jeśli jednak gryzie Was sumienie, to warto zastanowić się nad swoim dotychczasowym postępowaniem. W stałym związku grożą Wam niezbyt przyjemne chwile, ale tutaj wiele zależy od waszego podejścia. Wyrozumiałość i tolerancja zrobią na partnerze lepsze wrażenie niż chłód i dystans. W finansach niestety bywało lepiej i teraz trzeba będzie zacisnąć lekko pasa. Za to w pracy szef spojrzy na Was przez palce i doceni wasze starania i trud. Wewnętrzną irytację najlepiej wyładujcie poprzez sport i ruch, bo z kłótni z bliskimi nic dobrego dla Was nie wyniknie. Samotne Skorpiony na razie niech nie szukają drugiej połówki, bo na szczęście przyjdzie jeszcze poczekać.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Samotni wreszcie mają szanse na zmianę swojej sytuacji. Wenus przyniesie Wam w tym tygodniu zupełnie niespodziewane okazje do nieziemskich wręcz spotkań. A wszelkie randki w ciemno mają okazję być wyjątkowo udane, natomiast przelotne flirty mogą przerodzić się w coś o wiele poważniejszego. Zatem wolni powinni rozglądać się uważnie. Strzelce w stałym związku niech zrobią partnerowi miłą niespodziankę i porwą go na zaskakującą randkę. Odświeży to uczucia i doda dreszczu emocji i niesamowitości. W pracy czeka Was bardzo korzystny okres. Wasze wysiłki zostaną docenione. Natomiast dobry humor i pozytywne nastawienie, jakim emanujecie, udzielać się będzie wszystkim dookoła, dzięki czemu zyskacie tylko zwolenników. Nawiążecie teraz wiele korzystnych znajomości, które w przyszłości okażą się nieocenione, jeśli chodzi o wasze życie zawodowe. Za to w urzędach czekają kolejki i opóźnienia. Finanse wymagać będą uwagi i starannego planowania z dość dużym wyprzedzeniem. Niestety recesja może dotrzeć również do waszego przedsiębiorstwa, dlatego trzymajcie rękę na pulsie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W tym tygodniu czeka Was dużo nerwów i mnóstwo pracy. Choć co prawda o urlopie marzycie już od dawna, na upragnione wakacje powinnyście poczekać, aż atmosfera w pracy trochę się poluzuje. Samotni pozostaną dalej samotni i nawet nie będą mieli ochoty nikogo poznawać, z powodu zbytniej koncentracji na robocie braknie czasu na flirty i miłostki. Tym bardziej, że tak naprawdę marzycie o solidnym związku opartym na wzajemnym zaufaniu. Wykorzystajcie energetyzujące aspekty planet do jak najszerszego rozwoju. Sukces co prawda okupiony będzie potem, a nawet łzami, ale za to zbudujecie solidny warsztat pracy i wyrobicie sobie markę, dzięki czemu wzbudzać będziecie zaufanie i zdobędziecie coraz więcej klientów na wasze usługi. Jesteście o tyle konkurencyjne, że w pracy dajecie z siebie wszystko. Nadmiar zajęć odbije się nieco na stałym związku, ale już wkrótce nadrobicie stracony czas. Cierpliwie czekajcie na swoje pięć minut, bo dzięki wytrwałości uda się Wam osiągnąć sukces.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Gwiazdy wyjątkowo Wam sprzyjają, dzięki czemu Wodniki o już ugruntowanej pozycji mają szanse dostać się na szczyty władzy. Ponieważ dysponujecie niezwykłą intuicją i wyczuciem nowinek, to teraz Wy będziecie ustalać nowe trendy w społeczeństwie. Wasza sytuacja finansowa ma szanse znacznie się poprawić. Jednak wszelkie zyski okupione będą ogromnym wysiłkiem. Za to wasza uroda rozkwitnie wreszcie i na każdym kroku otrzymywać będziecie komplementy. Samotne Wodniki powinny wykorzystywać okazje do flirtów i randkować kiedy tylko się da, bo teraz nawet przelotne znajomości mogą przerodzić się w coś więcej niż tylko romans. W stałym związku będzie gorąco i zaskakująco. Miłe niespodzianki czekają Was praktycznie na każdym kroku. Dobry humor i zdrowie powinno Wam dopisywać cały tydzień, dlatego wykorzystajcie szanse na rozwój zawodowy i łapcie wszystkie nadarzające się okazje. W dodatku możecie zabłysnąć w pracy doskonałymi pomysłami i dzięki temu zostaniecie docenione.

Ryby (19.02 – 20.03)

Skupcie się w tym tygodniu na zdrowiu, ćwiczeniach i diecie. Jeśli dotychczas byłyście trochę nie w sosie, to humory powinny się Wam poprawić od kiedy Słońce wkroczy z znak Byka. Dzięki temu poczujecie wreszcie przypływ stabilności i zyskacie grunt pod nogami. Jeśli odczuwacie potrzebę medytacji lub chwilowego pobycia sam na sam ze swoimi myślami, warto zając się tylko sobą i wyciszyć. Od połowy tygodnia nastrój powinien Wam się poprawić i całkiem prawdopodobne, że zechcecie więcej spotykać się z przyjaciółmi i znajomymi. Jeśli do tej pory w stałym związku wiało nudą, to wreszcie zmiana sytuacji. Bądźcie spontaniczne i nieprzewidywalne, a Wasz partner na pewno to doceni, dzięki czemu czekają Was chwile namiętności. Samotne Ryby chwilowo nie zmienią obecnego stanu. Życie zawodowe pochłonie Was na tyle, że nie będzie się Wam nawet chciało szukać okazji do randkowania. W finansach nadchodzi wreszcie poprawa sytuacji.Horoskop 2011