Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-04-11


Horoskop tygodniowy 11-17 kwietnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu aż pięć planet będzie przebywać w znaku Barana. Obdarzą Was one wyjątkową energią. A zwłaszcza Słońce, Jowisz i Mars to wprost niebywały entuzjazm, siła i napęd do działania. To bardzo dobry czas na regenerację. Będzie Wam dopisywać doskonałe zdrowie i świetne samopoczucie. Oczywiście nie będzie tak idealnie, bo Saturn w opozycji do Jowisza i Słońca stworzy trochę przeszkód i problemów natury formalnej. Ale jeśli planujecie rozpoczęcie nowych przedsięwzięć, to właśnie teraz czas jest niemalże idealny. Uwaga tylko na zbytnią niecierpliwość, bo Mars może Was gnać do przodu na przekór wszystkiemu i poczujecie wewnętrzny przymus działania w stylu po trupach do celu. Nie jest to dobre i lepiej będzie, jeśli przemyślicie strategię działania i rozsądnie z wyprzedzeniem zaplanujecie przedsięwzięcia. W związku to Wy będziecie chciały rządzić partnerem. Starajcie się opanować, aby nie okazywać zbytniej agresji w kontaktach z otoczeniem, a wasze sprawy zawodowe będą układać się doskonale.

Byk (20.04 – 20.05)

W tym tygodniu poczujecie się trochę niepewnie. Wenus w Rybach natchnie co prawda romantyzmem i doda wyobraźni, ale nie sprzyja jasnym sytuacjom w związkach. Samotne Byki mogą spodziewać się niewielkiego zainteresowania swoją osobą, ale pytanie brzmi czy odwzajemnicie owo zainteresowanie. Poniedziałek minie Wam w nastroju rodzinnym. Jeśli nie musicie iść do pracy, to warto wziąć urlop i poświecić ten dzień bliskim. We wtorek i środę będziecie nastawione zdecydowanie bardziej towarzysko niż na początku tygodnia, ale nie oznacza to, że wszystko będzie przebiegać bezproblemowo. Tak naprawdę na znaczące sukcesy przyjdzie Wam jeszcze poczekać. Pod koniec tygodnia mnóstwo pracy, możliwe, że odkładane z dnia na dzień obowiązki zwalą się Wam na głowę. Dlatego starajcie się w miarę możliwości pracować systematycznie, żeby potem nie doszło do sytuacji, że trzeba wykonać zlecenie „na wczoraj”. Na poprawę finansów będziecie musiały jeszcze poczekać.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Macie teraz korzystny okres w życiu. Szanse na rozwój powinny trafiać się poprzez waszych znajomych i przyjaciół. Wychwytujcie starannie zasłyszane informacje, bo mogą okazać się bardzo przydatne. W stałym związku bywało lepiej. Bardziej skupicie się na kontaktach z przyjaciółmi niż romantycznych wieczorkach tylko we dwoje. Trochę uważajcie na sprawy finansowo-handlowe, bo Merkury w retrogradacji nie sprzyja zawieraniu korzystnych umów. Powstrzymajcie się na razie z podpisywaniem ważnych dokumentów, bo wkrótce może okazać się, że warunki wcale nie są tak zadowalające dla Was jak początkowo myślałyście. Wtorek i środa sprzyjać będą kontaktom i załatwianiu spraw wymagających czegoś więcej niż tylko koncentracji i skupienia uwagi, ale i zdolności dyplomatycznych. W pracy wykażecie się innowacyjnymi pomysłami, a wśród znajomych wasz wyrafinowany dowcip zrobi furorę. Bliźnięta w stałym związku może w końcu powinny zdecydować się na uregulowanie swojego statusu matrymonialnego.

Rak (22.06 – 22.07)

Ten tydzień będzie dla Was dość nerwowy. Mnóstwo planet w znaku ognistego Barana podgrzewać będzie atmosferę, a Księżyc w Raku na początku tygodnia przyniesie potrzebę spokoju, którą trudno będzie nasycić ze względu na liczne utrudnienia i przeszkody. Spadnie na waszą głowę dużo obowiązków. Co prawda los postawi przed Wami szanse i możliwości rozwoju zawodowego, ale nie obędzie się bez zgrzytów i konfliktów między życiem zawodowym a rodzinnym. Będzie Wam trudno sprostać oczekiwaniom, jakie zostaną przed wami postawione. Mogą one być trudne do zrealizowania ze względu na brak czasu, lub będzie Wam ciężko pogodzić czas poświęcany dla rodziny i czas na pracę. Za to Raki w stałym związku mogą liczyć na romantyczne chwile, wsparcie i czułości od partnera. Kwiatów i kolacji ze świecami nigdy za wiele. Samotne Raki mogą wzbudzić duże zainteresowanie swoją osobą i być może wreszcie znajdą godnego siebie adoratora.

Lew (23.07 – 22.08)

To bardzo dobry czas dla Lwów i Lwic. Sprzyja Wam Jowisz, Mars i Słońce, dodając wigoru, energii, siły przebicia i obdarzając ogólnym powodzeniem. W stałym związku bywało lepiej, ale nadrobicie pewnością siebie, czarem i niespotykaną wręcz energią. Wykorzystajcie dobrze ten czas, bo takie koniunkcje zdarzają się nieczęsto i szkoda byłoby przegapić szanse na rozwój i polepszenie swoich warunków życiowych. Dobre zdrowie powinno Wam dopisywać, a jeśli planowałyście na ten czas wypoczynek, to wspaniale zregenerujecie swoje siły i przygotujecie się do walki z przeciwnościami losu. Lwy występujące publicznie powinny wykorzystać właśnie teraz swoje pięć minut i ustalić terminy prelekcji i wykładów na najbliższe kilka dni, bo mogą się one okazać wielkim sukcesem. Powodzenie w praktycznie każdej dziedzinie Wam sprzyja. Jeśli chcecie zmienić pracę, albo do tej pory byłyście bezrobotne, to szukajcie intensywnie, bo macie szanse zdobyć to, czego pragniecie.

Panna (23.08 – 22.09)

Niestety będzie Wam bardzo trudno pogodzić obowiązki z życiem prywatnym, a i na poprawę zdrowia trzeba będzie poczekać i uzbroić się w cierpliwość. Ale nie bójcie się, bo systematyczny wysiłek przyniesie w końcu oczekiwane efekty, które tym bardziej przyniosą Wam satysfakcję, bo dokonacie ich samodzielnie, własną ciężką pracą. Jeszcze wiele będziecie musiały się nauczyć i jeśli macie zaległości w nauce, to bardzo wskazane jest, abyście się wzięły do powtórek materiału. Planety w Baranie co prawda dodawać Wam będą wigoru, ale też niestety nie sprzyjają cierpliwości, więc możecie być trochę nerwowe. Najlepiej poćwiczcie wtedy na świeżym powietrzu, bo coraz dłuższy dzień sprzyjał będzie wysiłkowi w promieniach słonecznych. Warto wykorzystać każdą chwilę na regenerację po długiej zimie. Wiedzcie też, że zdrowie to skarb, o który należy dbać zawczasu i pielęgnować go z należytą pieczołowitością. Traktujcie tego rodzaju wysiłki jako inwestycję na przyszłość, która zwróci się po wielokroć.

Waga (23.09 – 22.10)

Nie będziecie się nudzić, bo czeka Was wiele interesujących spotkań, ale też niestety przeszkody i opóźnienia. Ale jeśli tylko przyłożycie się solidnie i rzetelnie do pracy, to sukces murowany. Jedynie Wenus w Rybach, władczyni waszego znaku, może powodować trochę niejasne sytuacje w stałym związku, wprowadzać zamieszanie i niepewność w wasze życie. Bardzo możliwe, że nagle zapragniecie samotności i skończy się wasza cierpliwość wobec partnera. Ileż w końcu można ustępować. Dla samotnych Wag to nie jest najlepszy czas na szukanie drugiej połówki, bo nie będziecie w nastroju do flirtów i romansów. Zwyczajnie o wiele poważniejsze kwestie bytu i przetrwania zwalą się Wam na głowę. We wtorek i środę Księżyc w Lwie przyniesie wreszcie trochę optymizmu i zechcecie udzielać się towarzysko. Jeśli macie do załatwienia ważne urzędowe sprawy, to właśnie teraz. Natomiast odłóżcie podpisywanie wszelkich umów i przeczytajcie wszystkie ważne dokumenty dwa a nawet trzy razy.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie musiały ostro wziąć się do roboty. Zarówno w pracy jak w związku nie liczcie na jakąkolwiek taryfę ulgową. Wszelkie do tej pory odkładane z jakichś względów prace spiętrzą się Wam na głowie. Bezlitosny szef będzie na każdym kroku patrzył Wam na ręce, dlatego baczcie na każdy swój krok. No i uważajcie na wrogów z przeszłości i wszelkie zatargi, bo może ktoś z przeszłości, komu wcześniej nadepnęłyście na odcisk, szykuje Wam niemiłą niespodziankę i to w momencie, w którym najmniej się tego będziecie spodziewać. Pamiętajcie też, że kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Zbytnia bezwzględność może przynieść Wam wrogów tam, gdzie kiedyś byli przyjaciele. Jeśli spotka Was pech, to być może nadeszła chwila, aby zastanowić się nad swoim postępowaniem z przeszłości. Być może ktoś, kogo skrzywdziłyście, nie pozostanie Wam dłużny i będzie szukać zemsty. Najlepszym wyjściem z sytuacji jest przyjąć z pokorą los, jaki Was spotyka.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Macie teraz bardzo korzystny okres w życiu. Powinno Wam dopisywać doskonałe samopoczucie, ogromna witalność, optymizm i cudowne pomysły. Merkury w koniunkcji z Jowiszem przyniesie Wam wszechstronny rozwój intelektualny i światopoglądowy. Być może właśnie teraz otworzą się przed Wami nowe horyzonty, o jakich wcześniej nie miałyście pojęcia. To dobry czas zarówno na samokształcenie, jak i na studia sformalizowane. Dobrze byłoby nauczyć się wreszcie obcego języka, albo odświeżyć posiadane już umiejętności. Wiedza będzie sama Wam wchodziła do głowy. Kontakty z otoczeniem będą liczne i bardzo żywe. Wszystkie Bliźniaki i Lwy będą do Was bardzo przychylnie nastawione. W związku miłosnym mały zastój i drobne nieporozumienia. Nie będzie to jednak nic poważnego. Samotni mają teraz tak dużą siłę przebicia, że zrobią furorę i będą mieć tłumy adoratorów gdziekolwiek się pojawią. Nie pozostaje zatem nic innego jak przebierać w zalotnikach.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Poczujecie się poganiane i czeka Was dużo napięcia w tym tygodniu. Będziecie mieć wrażenie, że jesteście do tyłu z robotą, pracy ciągle przybywa i mimo, że będziecie się starać, to ciągle będziecie szalenie zabiegane. Niestety szef Wam dokopie i zrzuci Wam na głowę większość obowiązków, ale za to będziecie miały satysfakcję, że udało się Wam wszystkiego dokonać pojedynkę i wdarłyście się na sam szczyt. W związku miłosnym sielanka jak rzadko kiedy, romantycznie, nastrojowo, czule i wprost uroczo. Samotni mimo zabiegania i licznych obowiązków znajdą wreszcie czas na randkowanie i być może spotkają tego jedynego. Warto wykorzystać tę szansę, bo następna dopiero za kilka miesięcy. Koziorożce w stałym związku powinny wreszcie zdobyć się na dwa magiczne słowa, bo partner tylko na to czeka. Na poprawę finansów jeszcze poczekacie, ale warto, bo wasz systematyczny wysiłek zacznie procentować już niedługo.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Macie teraz bardzo korzystny okres w życiu. Liczne znajomości, sporo nowych kontaktów i przyjaźni. Możecie też liczyć na powodzenie finansowe, a nawet awans w pracy, a jeśli nie, to wasza i tak silna pozycja zawodowa umocni się jeszcze bardziej. Warto byłoby już zaplanować choć krótki urlop, bo w pracy mimo większego luzu, ciągle mnóstwo zajęć i powinnyście zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Wykorzystajcie też dobrą passę i postarajcie się odłożyć albo zainwestować trochę pieniędzy na przyszłość, bo może Wam trochę brakować zmysłu praktycznego, a zabezpieczenie materialne może się przydać w każdym momencie. Warto więc żyć nie tylko chwilą, ale i pomyśleć o przyszłości. To również bardzo dobry czas na wszelkiego rodzaju szkolenia, naukę i studia wyższe. Natomiast Wodniki w związku mogą odczuwać małe zamieszanie i przezywać chwile wahania. Samotni na razie powinni dać sobie spokój z poszukiwaniami drugiej połówki na siłę. Wykorzystajcie szanse na rozwój, jakie przynosi Wam teraz los.

Ryby (19.02 – 20.03)

Wenus w Rybach obdarzy Was urodą, czarem i delikatnością. Ale też uwaga na lenistwo, bo może się zdarzyć że będziecie bujać w obłokach i marzyć o relaksie, wakacjach i wszelkiego rodzaju przyjemnościach. Nie wydawajcie też za dużo pieniędzy, bo Wenus teraz może Was skłaniać do rozrzutności. Za to Ryby w stałym związku i poszukujące partnera mają pole do popisu. Czeka Was bardzo romantyczny i przeuroczy okres w miłości. Samotne Ryby mają duże szanse zostać zauważone i otrzymać dowody zainteresowania od wielbicieli. Tym bardziej, że wasza uroda właśnie rozkwitnie i będziecie otrzymywać komplementy nie tylko od osób płci przeciwnej, ale wzbudzicie ogólne zainteresowanie. To dobry moment na wszelkie zabiegi upiększające. W poniedziałek Księżyc w Raku sprawi, że otoczenie będzie nastawione do Was bardzo życzliwie. Na bardziej udany czas w waszym życiu przyjdzie Wam jeszcze poczekać, ale Wenus załagodzi wasze problemy i docenicie drobne uroki życia.Horoskop 2011