Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-04-04


Horoskop tygodniowy 4-10 kwietnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu zaczyna się czas wielkiego przełomu. Możecie nawet być tak niespokojne, ze nie będziecie w stanie usiedzieć w pracy i energia będzie Was roznosić. Zwłaszcza, że nów Księżyca właśnie rozpoczął zmiany w waszym życiu. Bardzo prawdopodobne jest, że właśnie teraz spotka Was duże szczęście. Samotni mają możliwość na rozpoczęcie poważnego związku, który w przyszłości ma nawet szanse na sformalizowanie przed ołtarzem. Natomiast Barany w stałym związku czeka wiele emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Bardzo wiele będzie się teraz działo w waszym życiu. Śmiało podejmujcie nowe wyzwania. Być może właśnie teraz warto zainwestować oszczędności w przedsięwzięcie, jakie planowałyście od dłuższego czasu, bo szanse na powodzenie są ogromne. Z drugiej strony waszym problemem będzie teraz całkowity brak cierpliwości i trudności z koncentracją. Unikajcie stresów, tym bardziej, że przesilenie wiosenne nie wpływa korzystnie na stan zdrowia.

Byk (20.04 – 20.05)

Na swoje pięć minut będziecie musiały jeszcze poczekać. Teraz jest dla Was czas na zastanowienie się i przygotowanie strategii działania na najbliższy czas. Tymczasem zdobywajcie umiejętności i doświadczenie niezbędne do samodzielnego działania w przyszłości. Warto też zająć się stanem zdrowia i zwrócić szczególną uwagę na zbilansowaną dietę. We wtorek i środę nie folgujcie za bardzo swoim zachciankom kulinarnym, bo odbije się to na waszej figurze, a w szafie czekają letnie sukienki. Jeśli nie czujecie potrzeby, to raczej unikajcie spotkań towarzyskich i skupcie się na obowiązkach pamiętając, że odosobnienie sprzyja wewnętrznemu skupieniu i pracy nad sobą. Urlop z dala od zgiełku to całkiem niezły pomysł, bo przyda się Wam zwolnienie tempa życia. Samotni mogą zupełnie stronić od randek i wypadów ze znajomymi. Natomiast Byki w stałym związku czeka spokojny okres, niewiele się będzie działo i macie szanse odpocząć.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was sporo aktywności. Pracujące zawodowo Bliźnięta powinny skupić się na dokształcaniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. W stałym związku czekają Was drobne spięcia. Powinniście przeczekać ten nieco niekorzystny okres i zająć się karierą, bo macie szanse na sukces. Na początku tygodnia Mars w koniunkcji z Uranem podgrzeje atmosferę i sprawi, że zechcecie wyrwać się z okowów codzienności. I mimo, a może właśnie z powodu licznych obowiązków zapragniecie odlecieć w nieznane. Podświadomie będziecie teraz wybierać dość niekonwencjonalne sposoby działania, i mogą one okazać się strzałem w dziesiątkę. W piątek i sobotę wreszcie trochę luzu. W te dni Księżyc w waszym znaku nastawi bardzo towarzysko i przyjaźnie nie tylko Was, ale i całe najbliższe otoczenie. To dobry dzień na wyjście w teren i oderwanie się od szarej nudy. Jeśli nie planujecie wyjazdów weekendowych, to chociaż postarajcie się wyskoczyć ze znajomymi do pubu.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu będziecie bardzo zajęte i choć Słońce w koniunkcji z Jowiszem będzie skłaniać ku relaksowi, to Mars w Baranie nie pozwoli Wam usiedzieć na miejscu. Będziecie planować długofalowe przedsięwzięcia. Możecie teraz społecznie i zawodowo awansować. Wszelkie wykłady i publiczne wystąpienia mogą podnieść wasz zawodowy prestiż. Jednak nie popadajcie w nadmierny optymizm, żeby nie przecenić swoich możliwości. W życiu rodzinnym będzie dość nerwowo. Domownicy będą robić wokół siebie trochę niezrozumiały dla Was harmider i sporo zamieszania. Dość trudno będzie teraz o stabilizację w domu. Wkradnie się pośpiech, zamęt i dość nerwowe sytuacje. Najlepszym rozwiązaniem jest przeczekanie sytuacji. Raki w związku mogą liczyć na wsparcie i wyrozumiałość ze strony partnera. Natomiast samotni powinni uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Uważajcie na stan waszych nerwów, bo stresy mogą odbić się na zdrowiu. Dlatego starajcie się zachować zimną krew i pamiętajcie, że wszelkie problemy są przejściowe.

Lew (23.07 – 22.08)

Należycie w tym tygodniu do wybrańców gwiazd. Jowisz obdarza Was szczęściem i powodzeniem, a Słońce rozświetli wasze finanse i może wreszcie i dla Was zabrzęczą złote monety. Dysponujecie obecnie dużą siłą przebicia i niesamowitą pewnością siebie. Możecie teraz wynegocjować każdy kontrakt. W pracy macie przewagę nad rywalami, jeśli ubiegacie się o awans to dostanie się on właśnie Wam i zmiażdżycie przeciwnika jednym niespodziewanym mocnym ciosem. W życiu uczuciowym to Wy zechcecie grać pierwsze skrzypce. Uwaga tylko aby wasza asertywność nie została odebrana jako przejaw egocentryzmu. Postarajcie się choć trochę liczyć ze zdaniem partnera i okazać zrozumienie dla jego problemów. Samotne Lwy mogą spotkać na swojej drodze szczęście albo to szczęście spotka Was. Pytanie tylko czy wykorzystacie okazję daną Wam od losu. Wasza sytuacja finansowa będzie teraz bardzo dobra, natraficie na szanse zwiększenia dochodu i nie przegapcie możliwości, bo nieprędko pojawią się następne.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie pragnąć odprężenia i relaksu, natomiast co chwilę pojawiać się będą w waszym życiu sytuacje zmuszające Was do ciężkiej pracy nad sobą i wielu wyrzeczeń. Ale nie martwcie się, bo niedługo wasze trudy zostaną docenione i okaże się, że kiedy inni leniuchowali, wasz wysiłek w tym czasie nie poszedł na marne i wybijecie się na czoło w karierze. Niestety musicie jeszcze trochę przemęczyć ten nawał obowiązków. Wasz organizm może być teraz trochę osłabiony, dlatego pamiętajcie o regularnych przerwach w czasie pracy i racjonalnym odżywianiu. Bo w końcu nie samą pracą człowiek żyje. U Panien w stałym związku brak czasu wolnego stał będzie na przeszkodzie w spotkaniach z partnerem. Romantyczne chwile tylko we dwoje jeszcze nadejdą. Samotne Panny powinny raczej skupić się na porządkowaniu swojego życia i zadbaniu o zdrowie niż na wypadach klubowych, na które i tak nie znajdziecie zbyt wiele czasu.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień będzie dla Was bardzo stresujący. W domu i w pracy odczujecie naciski i wymagania wobec waszej osoby. Mało tego, czeka Was mnóstwo zajęć i obowiązków. Szef będzie Was wciąż poganiał, że robota „na wczoraj” jeszcze nie skończona. Z drugiej strony macie szanse wykazać się teraz dobrą organizacją i zdolnościami dyplomatycznymi, które okażą się niezbędne. W życiu zawodowym pojawią się szanse na rozwój, ale okaże się, że będziecie musiały pójść na pewne ustępstwa i zdecydować się na wyrzeczenia w życiu osobistym. Najbardziej nerwowy okaże się początek tego tygodnia. Potem już z górki. U Wag w stałym związku, co tu kryć, bywało dużo lepiej. Natomiast wysoce wątpliwe jest, że samotne Wagi znajdą teraz partnera. Niestety będziecie musiały poświęcić się zdobywaniu środków niezbędnych do życia. Na rozrywki przyjdzie jeszcze odpowiedni moment. Wasza sytuacja finansowa może chwilowo wyglądać niewyraźnie, ale już niedługo nastąpi poprawa.

Skorpion (23.10 – 21.11)

To dla Was dość stresujący czas. Spadnie na Was presja uporządkowania spraw zawodowych i domowych. Wszelkie pożyczki i kłopoty finansowe mogą odbić się na stanie waszych nerwów, które i tak już są dość napięte. Teraz to Wy będziecie potrzebowały pocieszenia i rady, więc nie wahajcie się po nie sięgnąć. Pamiętajcie, że nie jesteście zdane tylko na siebie, ale możecie liczyć na oddanych przyjaciół. Zwłaszcza Ryby będą do Was nastawione przyjaźnie, możecie liczyć na ich wsparcie i pomocną dłoń w potrzebie. Trudno Wam będzie pogodzić nadmiar obowiązków i wymagania stawiane przed Wami. W całym zamieszaniu wokół waszej osoby pamiętajcie o potrzebie relaksu, bo możecie mieć tendencje do pracoholizmu i przenoszenia problemów zawodowych do domu, co wcale nie polepszy atmosfery. Samotni mają niewielkie szanse na romantyczne momenty i jeszcze poczekają na bardziej sprzyjający czas. A Skorpiony w stałym związku mogą przeżyć miłe chwile o ile znajdą chwilkę dla partnera.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Czeka Was bardzo udany tydzień. Jowisz w koniunkcji ze Słońcem rozświetli wasze życie. Powinno Wam dopisywać doskonałe zdrowie i samopoczucie. Będziecie tryskać energią, ale uwaga, bo możecie być nieco narwane. Starajcie się przemyśleć swoje decyzje i nie działajcie pochopnie. Marsowa energia pogna Was teraz do przodu, byle tylko po drodze się nie pośliznąć. Strzelce w stałym związku mogą być na tyle zaabsorbowane sobą, że nie zauważą, że partner Was potrzebuje. Poświęćcie jemu albo jej trochę uwagi. Wolne Strzelce mogą śmiało szukać drugiej połówki. Macie teraz bowiem dużo uroku i pewności siebie. Możecie nawet trochę zrazić osoby, które nie mają tyle przebojowości co Wy. W poniedziałek i pod koniec tygodnia będziecie miały naprawdę dużo zajęć i to nie tylko w pracy, ale również wiele się będzie działo na gruncie towarzyskim. Finanse bardzo dobrze tylko nie szalejcie za bardzo z wydatkami, bo dobra passa kiedyś się skończy.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień będzie dla Was bardzo nerwowy i już przygotujcie się psychicznie do podejmowania nowych wyzwań. Możliwe, że w pracy odczujecie dużą presję i będziecie mieć wrażenie, że na każdym kroku jesteście poganiane i bardzo ciężko Wam nadążyć. Możliwe też starcia ze współpracownikami i konflikt interesów, dlatego uwaga na wszelkiego rodzaju zatargi. Możecie zupełnie jak to nie Wy, dawać się prowokować do kłótni i słownych przepychanek. Dlatego lepiej schodzić z drogi wszelkiego rodzaju mąciwodom. Najbardziej nerwowy będzie początek tygodnia, potem już trochę łatwiej, ale nie liczcie na relaks. Prawdopodobnie będziecie musiały zabrać pracę do domu i posiedzieć w weekend zamiast odpoczywać. Samotne Koziorożce lepiej niech dadzą sobie spokój z poszukiwaniami partnera na siłę, bo takie zabiegi są z góry skazane na niepowodzenie. Poza tym najpierw zakończcie stare sprawy uczuciowe, żeby móc myśleć o nowym. W stałe związki wkradnie się trochę rutyny, ale za to wasze finanse wyglądają całkiem nieźle.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ten tydzień będzie dla Was dość ciekawy. Nawiążecie liczne nowe znajomości, które zaprocentują w przyszłości korzyściami zawodowymi. A wśród waszych bliskich znajomych jest ktoś, kto potrzebuje waszej pomocy. Pamiętajcie, że nie wszystkim wiedzie się tak dobrze jak Wam i wyciągnijcie pomocną dłoń, jeśli zajdzie taka potrzeba. Początek tygodnia będzie bardzo nerwowy, dlatego nie działajcie w dwóch kierunkach jednocześnie. Będzie Wam trudno się uspokoić i Mars w koniunkcji z Uranem będą gnać Was do trochę nieprzemyślanych działań. Uwaga podczas prowadzenia samochodu i uprawiania sportów ekstremalnych. W pracy też zrzucą na Was za dużo obowiązków i trudno wam będzie dotrzymać terminów, ale za to czekają Was niezliczone kontakty zawodowe i towarzyskie, przez wasze biuro przewiną się dosłownie tłumy. Samotne Wodniki mają szanse na rozpoczęcie dość poważnego związku, ale oczywiście ostateczna decyzja należeć będzie do Was. Wodniki w stałym związku czeka bardzo owocny i radosny czas z partnerem.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie się miotać między potrzebą odpoczynku i dobrej zabawy a koniecznością skoncentrowania się na pracy. Nie będzie to wcale łatwe do pogodzenia. Jeśli w efekcie wybierzecie imprezowanie, to i tak podświadomie będziecie się martwić, że robota nie zrobiona na czas, więc w tym wypadku wybór należy do Was. Musicie pamiętać też o konsekwencjach swoich czynów. Przestańcie wreszcie zgrywać ofiarę losu i weźcie się za siebie. Przydałoby się Wam trochę dyscypliny i systematyczności. Jeśli same sobie dacie wycisk, to na efekty nie trzeba będzie długo czekać i wreszcie zostaniecie docenione za swoje własne zasługi. Oczywiście możecie spodziewać się od bliskich pomocy, ale wiedzcie też, że sukces osiągnięty własnymi siłami lepiej smakuje. I pamiętajcie też, że nie samymi przeżyciami mistycznymi człowiek żyje i coś jeść trzeba, więc w tym wypadku musicie zakasać rękawy i zabrać się do pracy. Wenus w Rybach doda Wam uroku i ułatwi sporo spraw, które mogły wydawać się do tej pory niewykonalne.Horoskop 2011