Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-03-28


Horoskop tygodniowy 28 marca - 3 kwietnia 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Dobra passa wciąż trwa. Teraz gwiazdy sprzyjają Baranom. Słońce obdarza Was witalnością, dobrym zdrowiem i niesamowitą energią. Merkury nadaje waszemu myśleniu klarowności. Pomysły, na jakie teraz wpadacie, mają bardzo duże szanse na realizację. A zwłaszcza te związane z rozwojem waszej firmy i polepszeniem stanu finansów. Poniedziałek i wtorek to dla Was szczęśliwe dni. Możecie liczyć na wsparcie i życzliwość waszych bliskich. Od niedzieli zacznie się dla Was niezwykle przełomowy okres. Mars, planeta władająca waszym znakiem, wkroczy do Barana. Dopiero teraz naprawdę wiele będzie się u Was działo. Jedyne na co powinniście uważać, to brak cierpliwości i roztargnienie. Zwłaszcza podczas prowadzenia samochodu zachowajcie szczególną ostrożność. Tranzytujący Mars bowiem gna naprzód nie bacząc na konsekwencje. Przedsięwzięcia, jakie planowałyście od dłuższego czasu ruszą wreszcie z impetem. Weekend będzie doskonałym momentem na rozpoczęcie zmasowanych działań. Będą Wam towarzyszyć energia i śmiałość.

Byk (20.04 – 20.05)

W poniedziałek Księżyc w Koziorożcu doda Wam skupienia i koncentracji. Natomiast Wenus w Rybach trochę rozleniwi ale i wprawi w romantyczny nastrój. Reszta tygodnia sprzyjać będzie słodkiemu leniuchowaniu, romantycznym chwilom tylko we dwoje, randkowaniu, dbaniu o urodę i dobre samopoczucie. Jeśli czujecie się przepracowane i przemęczone obowiązkami, to zróbcie sobie przerwę od pracy. Samotni będą mieli dość dużo okazji do poznania kandydata albo kandydatki na związek. Zarówno w pracy jak i w domu atmosfera powinna być spokojna. Nie będzie się działo nic szczególnego, a w wolnych chwilach będzie można się wreszcie pobyczyć i poodpoczywać, tym bardziej, że pogoda sprzyjać będzie coraz większemu odprężeniu. Na poprawę finansów będziecie musiały poczekać. Pod koniec tygodnia w pracy może panować trochę bałaganu i jego ogarnięcie zajmie Wam więcej czasu niż planowałyście. Weekend może być nerwowy, dlatego nie zabierajcie pracy do domu.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Macie dość dobrą passę. Co prawda nie spodziewajcie się wielkich przełomów, ale łut szczęścia zawsze się przyda. Wykorzystujcie nadarzające się okazje do maksimum. Jeśli jesteście samotne i pragniecie zmienić ten stan, to ruszajcie na poszukiwania odpowiedniego kandydata lub kandydatki. Bliźnięta w stałym związku czekają Was bardzo romantyczne chwile tylko we dwoje. Zwłaszcza wtorek i środa będą sprzyjać nawiązywaniu nowych przyjaźni i znajomości. Również w sprawach finansowych możecie liczyć na powodzenie. W pracy zostaniecie docenione za solidne wykonywanie swoich obowiązków. Przekładać się to będzie na sukces finansowy. Dzięki temu będziecie mogły pozwolić sobie na małą wycieczkę, którą z powodu braku środków na koncie odkładałyście w nieskończoność. Uważajcie tylko, żeby nie spocząć na lurach, bo skoro wszystkie sprawy układają się jak po maśle, to możecie dojść do wniosku, że nie musicie nic robić. Nic bardziej mylnego. Właśnie teraz należy działać i brać byka za rogi.

Rak (22.06 – 22.07)

Spoczywa na Was dużo obowiązków i wielka presja. Tylko zachowajcie spokój, a poradzicie sobie ze wszystkim. Z drugiej strony dzięki takim stresującym sytuacjom możecie nauczyć się wytrwałości i dyscypliny. Uwaga przy podpisywaniu umów i zawieraniu transakcji. Możecie nazbyt optymistycznie ocenić sytuację. Kwestie komunikacji mogą natrafiać na nieprzewidziane przeszkody, a korespondencja może się opóźniać. Uważajcie, żeby nie wdawać się w spory albo kłótnie z rodziną i znajomymi. Możecie bowiem być rozdrażnione i łatwo Was będzie wyprowadzić z równowagi. Za to w stałym związku bardzo przyjemny czas i dużo psychicznego wsparcia od partnera. Doceńcie, że w trudnych chwilach macie przy sobie oparcie. Samotni będą zbyt zabiegani, żeby szukać drugiej połówki. Dopiero w weekend pojawi się okazja do wyciszenia i odpoczynku po całotygodniowej harówce. Finanse całkiem dobrze.

Lew (23.07 – 22.08)

Ten tydzień będzie sprzyjał wszystkim Lwom. Słońce, Merkury i Jowisz dodawać Wam będą pogody ducha, zdrowia i witalności. W pracy bardzo dobry okres. Możecie zostać zauważone i docenione za wkład w przedsiębiorstwo i innowacyjne pomysły. Zwłaszcza poniedziałek i wtorek to dni sprzyjające załatwianiu wszelkich spraw, więc jeśli macie coś pilnego na głowie, to właśnie teraz jest moment, żeby rozwiązać i sfinalizować wcześniejsze działania. W niedzielę dodatkowy przypływ marsowej energii, która doda Wam bardzo dużo siły przebicia. Nie będziecie mogły usiedzieć na miejscu i mimo weekendu praca będzie Wam się palić w rękach. W stałym związku to bardzo dobry okres, zwłaszcza w sypialni powinno być idealnie. Samotne Lwy powinny rozglądać się wokół, bo mają możliwość spotkać swoją drugą połówkę. Finanse powinny układać się bardzo dobrze. Możecie mieć tylko tendencje do przesady w wydatkach. Planujcie więc zakupy z głową.

Panna (23.08 – 22.09)

U Panien teraz będzie dużo obowiązków. Niestety upragniony urlop z dala od domu trzeba będzie odłożyć na późniejszy termin. Za to w pracy macie okazje wykazać się wielką wyobraźnią i inwencją twórczą. Samoistnie będziecie wpadały na niezwykłe rozwiązania. W czwartek grozi Wam lekkie obniżenie nastroju i zamieszanie w związku. Nieoczekiwane przeszkody pokrzyżują Wasze plany spędzenia wolnego czasu. Od teraz lepiej odłożyć podpisywanie ważnych dokumentów i umów, bo Merkury w retrogradacji nie sprzyja klarowności. Natomiast uczące się i studiujące Panny powinny wziąć się ostro do nauki i za powtórki materiału, bo wiedza będzie się wyjątkowo dobrze utrwalać. Warto sprawdzić, gdzie jeszcze macie braki w swoim wykształceniu, bo planety sprzyjają uzupełnianiu i szlifowaniu umiejętności. Samotne Panny niech lepiej czekają na bardziej odpowiedni moment. Teraz i tak będziecie tak zabieganie, że nie starczy wam czasu na randki.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu dużo nerwów i stresu, ale też okazje do rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności. Na załatwianie ważnych spraw urzędowych i pertraktacje przeznaczcie poniedziałek albo wtorek. W stałym związku dużo romantyzmu, przyjemnych chwil i nastrojowych wieczorów. Samotne Wagi maja niewielkie szanse na miłość. Prawdopodobnie będziecie i tak zbytnio zaabsorbowane życiem zawodowym, żeby ganiać na wieczorki zapoznawcze czy randki w ciemno. W weekend bliscy mogą niepotrzebnie podnieść Wam ciśnienie i postarajcie się przytrzymać nerwy na wodzy, zwłaszcza w niedzielę. W sprawach finansowych możecie teraz mieć tendencję do przeceny swoich możliwości finansowych, dlatego bądźcie bardzo ostrożne, jeśli chodzi o planowanie budżetu i wszelkie większe zakupy. Mimo wszystko gwiazdy Wam teraz sprzyjają i choć nie obędzie się bez drobnych przeszkód, to poradzicie sobie ze wszystkim doskonale.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Czekają Was stresujące dni. Zwłaszcza w pracy spadną na Wasze barki obowiązki, z którymi trudno Wam się będzie uporać. Będziecie teraz musiały wykazać się wyjątkową dyscypliną i skrupulatnością, co nie będzie łatwe, bo już od jakiegoś czasu ciężko pracujecie i przydałby się Wam tak naprawdę odpoczynek. W stałym związku odczujecie duże oddanie wobec partnera, który będzie służył Wam pomocą i wsparciem psychicznym w każdej sytuacji. Samotne Skorpiony mają niewielkie szanse na zmianę stanu matrymonialnego. Teraz raczej skoncentrujcie się na obowiązkach, bo na zabawę i rozrywki przyjdzie jeszcze odpowiedni czas. Nie próbujcie też przeforsować na siłę swojego stanowiska i zwłaszcza w pracy pamiętajcie, że to szef ma zawsze rację, nawet gdybyście czuły, że jest zupełnie odwrotnie. Koniec tygodnia może być niebywale nerwowy, bo nie tylko Was może ogarnąć wzburzenie, ale i wasi bliscy również będą lekko podminowani. W takim wypadku najlepiej wyładować się w sporcie na świeżym powietrzu.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelce czeka bardzo ciekawy i stymulujący pod każdym względem tydzień. Niezależnie od tego co zaplanowałyście, powinno się udać, a efekty waszych działań przejdą Wasze najśmielsze oczekiwania. Jeśli brakowało Wam do tej pory energii albo zdecydowania, to teraz powinniście zaryzykować śmiałe przedsięwzięcie. I nieważne czy chodzi o Waszą firmę, związek czy studia. Niekonwencjonalne podejście może przynieść dużo lepsze efekty niż postępowanie zgodnie z utartym schematem. Słońce zbliżające się koniunkcją do Jowisza przyniesie Wam wiele dobrego. Poczujecie, że wasze życie nabiera kolorów i pewne jego obszary, które do tej pory były niejasne, zostaną rozświetlone. Sprawy ukryte do tej pory wyjdą na jaw, a rozwiązania pojawią się same. Wykorzystajcie każdą szansę, jaką niesie Wam los, bo nieczęsto zdarzają się takie okazje. Koniec tego tygodnia będzie dla Was nowym początkiem. Możliwy nowy związek, nowa praca, rozpoczęcie całkiem nowego etapu w życiu.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Czeka Was w tym tygodniu konflikt wewnętrzny i próba sił. Ale jeśli dobrze rozegracie sytuację, to na dłuższą metę odniesiecie spore korzyści. Być może warto poczekać z istotną decyzją na bardziej sprzyjający moment, a teraz planować strategię działania na najbliższe kilka miesięcy. Od czwartku Merkury w retrogradacji będzie skłaniał ku rewizji, reorganizacji i ponownemu przemyśleniu własnych planów i celów. Nów Księżyca pod koniec tygodnia będzie dla Was stresujący, ale i przyniesie początek zupełnie odmiennego podejścia do wielu spraw w waszym życiu. Słońce i Jowisz naświetlą problemy, jakie od dłuższego czasu czekały na rozwiązanie. Dostaniecie zastrzyk energii niezbędnej do podjęcia śmiałych działań. Powstrzymajcie się jednak z podpisywaniem ważnych papierów, bo możecie przeoczyć istotny szczegół, który w przyszłości okaże się bardzo ważny. Samotne Koziorożce powinny poczekać na prawdziwy związek i nie działać w tej delikatnej kwestii na siłę. Kiedy przyjdzie odpowiedni moment znajdziecie stosownego kandydata.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Macie bardzo dobry tydzień, ale też bardzo dużo zajęć. Zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym czeka Was sporo ciekawych i niespodziewanych spotkań i nowe interesujące kontakty, z ludźmi którzy poszerzą Wasze horyzonty myślowe i nie tylko. Warto teraz podejmować ryzyko i działać nieszablonowo. Pomysły, na jakie wpadacie, mają ogromny potencjał i wiele zależy od tego, jak je wykorzystacie. Okazje i możliwości rozwoju mogą przyjść przez waszych znajomych. Samotne Wodniki mają teraz możliwość wyboru i zmiany obecnego stanu. To od Was zależy, czy zechcecie się zaangażować czy wybierzecie wolność. W stałym związku dużo ciepłych uczuć, choć trochę będzie Wam brakować czasu na spędzanie wspólnych chwil tylko we dwoje. To bardzo dobry czas dla wszystkich uczących się i studiujących. Merkury doda Wam przenikliwości, a pozostałe planety wspomogą Wasz zmysł do interesów i wzmocnią waszą biznesową intuicję. Długo oczekiwany projekt będzie miał szanse na realizację. Jeśli tylko intuicyjnie wyczujecie szansę, nie wahajcie się jej wykorzystać.

Ryby (19.02 – 20.03)

Mnóstwo planet w znaku Barana może wpływać na Was trochę irytująco. Ale za to Wenus w waszym znaku doda Wam uroku, fantazji i wspomoże każdy związek. Wszystkie zabiegi mające na celu poprawienie urody będą teraz wyjątkowo efektywne. Warto więc o siebie zadbać. Zwłaszcza samotne Ryby mają szanse na niezwykły związek. Możecie spotkać kogoś, kto podbije Wasze serce od pierwszego wejrzenia. Czwartek i piątek to wyjątkowe dni, otrzymacie wsparcie od bliskich Wam osób, a wasza intuicja będzie pracować na najwyższych obrotach. Zapamiętajcie w te dni sny i wizje, bo mogą przynieść rozwiązanie waszych problemów w zupełnie nieoczekiwany sposób. Czasem warto posłuchać głosu intuicji, nawet gdyby podpowiadała na pozór dziwaczne rozwiązania. W pracy czeka Was bardzo dużo zajęć, ale możecie liczyć na wsparcie i nie zostaniecie same.Horoskop 2011