Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-03-21


Horoskop tygodniowy 21-27 marca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Ten tydzień będzie należał do Was. Słońce wreszcie w znaku Barana doda Wam energii, optymizmu i wspomoże wasze zdrowie. Poniedziałkowy nadmiar obowiązków może chwilowo popsuć Wam humor i ten dzień będzie trochę stresujący. Natomiast dzięki Merkuremu możecie liczyć na dobre pomysły, poszerzanie wiedzy i bardzo dużo nowych korzystnych znajomości. W pracy i w domu dużo ruchu i naprawdę mnóstwo zajęć. Teraz macie bardzo sprzyjający okres w życiu. Warto wykorzystywać wszystkie nadarzające się okazje. Wenus w Wodniku przyniesie Wam szczęście w kontaktach damsko-męskich. Możecie liczyć na powodzenie w prawie każdej dziedzinie. Dobrze też byłoby zadbać o urodę i kondycję fizyczną, a zwłaszcza po zimie może przydałoby się zastosować racjonalną dietę i ćwiczenia. Czwartek i piątek to dla Was dobre dni. Księżyc w Strzelcu doda optymizmu nie tylko Wam, ale i wszystkim dookoła. Dlatego łatwiej niż zwykle będzie pozałatwiać kwestie urzędowe. Sprawy finansowe bardzo dobrze.

Byk (20.04 – 20.05)

Na swoje pięć minut przyjdzie Wam jeszcze trochę poczekać. Początek tygodnia będzie dość nerwowy, ale w miarę upływu czasu sytuacja powinna się uspokajać. W środę i wtorek Księżyc w znaku Skorpiona może przynieść trochę ponury nastrój. Niechętnie będziecie dzieliły się swoimi uczuciami i tym, co Wam leży na duszy. Za to dobrze w te dni przemyśleć dogłębnie swoje dążenia i można śmiało podejmować się trudnych wyzwań, bo nie będzie Wam brakować cierpliwości i zawziętości w dążeniu do celu. W stałym związku sytuacja może być trochę niejasna, możliwe drobne nieporozumienia. Samotne Byki powinny teraz wstrzymać się z szukaniem drugiej połówki. Marne szanse na poważny związek. Co prawda możecie sobie zafundować przelotny romans, ale odpowiedzcie same sobie czy tego właśnie chcecie? Całkiem niespodziewana poprawa finansów już niedługo. Musicie tylko w tej kwestii uzbroić się w cierpliwość.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W tym tygodniu wiele się będzie działo, możecie oczekiwać dużego pobudzenia intelektualnego. Jeśli do tej pory ciężko pracowałyście, to czeka Was przypływ gotówki i nagroda za wasz trud. Wenus w Wodniku będzie Wam przynosić okazje i możliwości do zawierania znajomości. Na pewno czeka Was mnóstwo kontaktów ze znajomymi. We wtorek i środę nastrój może się Wam chwilowo obniżyć. Natomiast pod koniec tygodnia dobrze byłoby zaplanować wyjazd albo urlop, aura emocjonalna będzie sprzyjać dalekim podróżom i nawiązywaniu nowych stymulujących do rozwoju znajomości. Za to pod koniec tygodnia nie tylko Bliźnięta ogarnie romantyczny nastrój. W stałym związku można spodziewać się emocjonalnych uniesień i miłych chwil tylko we dwoje. Słońce z Uranem będą elektryzować i stymulować do zmian. Jeśli chęć zmiany swojego życia o 180 stopni chodziła Wam po głowie od jakiegoś czasu, to energie planet będą teraz sprzyjały wdrażaniu w życie nawet najbardziej radykalnych pomysłów.

Rak (22.06 – 22.07)

Początek tygodnia trochę gorszy nastrój i nerwowość. Możecie czuć się przytłoczone i stłamszone nadmiarem obowiązków i wymagań jakie są w Was pokładane. W środku tygodnia Księżyc w Skorpionie sprawić może, że zachce się Wam mocnych wrażeń emocjonalnych. Byle tylko nie za mocnych. We wtorek i środę uwaga na kłótnie z bliskimi. Możecie odczuwać w te dni niebywały wręcz upór i chęć forsowania na siłę tego, co uznacie za słuszne. A racja niekoniecznie będzie po Waszej stronie. Za to pod koniec tygodnia będziecie mogły zaczerpnąć trochę oddechu i wreszcie się odprężyć. Jeśli już wywiążecie się z obowiązków i zostanie Wam trochę wolnego, to koniecznie pomyślcie o rekreacji i wyjściu z domu. Ruch na świeżym powietrzu Wam nie zaszkodzi, a mała zmiana otoczenia wyjdzie na dobre zarówno Wam jak i Waszej rodzinie. Wiedzcie, że Wasi bliscy mogą sobie dać radę bez Was i Wam też należy się chwila odpoczynku.

Lew (23.07 – 22.08)

Macie teraz bardzo dobry okres. Los stawia przed Wami szanse i możliwości rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego. Obserwujcie otoczenie, bo właśnie teraz może przyjść rozwiązanie trapiących Was problemów, jeśli uda się Wam dobrze rozegrać sytuację. Na początku tygodnia koniunkcja Słońca z Uranem w Baranie sprawi, że wiele się będzie działo w waszym życiu. Możliwe przełomy, nagłe zwroty akcji, natychmiastowe decyzje i może się okazać, że całkiem dobre. Poczujecie też chęć wyrwania się z codziennej rutyny, odechce Wam się wykonywać zwyczajne obowiązki w sposób, jaki robiłyście je do tej pory, poszukacie , nietypowych nowych rozwiązań, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Samotne Lwy szukające miłości mają teraz duże szanse ją spotkać. To właśnie Wasz czas i powinniście go dobrze wykorzystać. Lwy w stałym związku mogą spodziewać się niezwykłych zwrotów akcji. A może partner porwie Was na wyprawę w nieznane.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu czeka Was dużo zamieszania, ale z drugiej strony wasza wyobraźnia będzie was inspirować i podsuwać niesamowite pomysły. Uważajcie, żeby nie zawieruszyć ważnych dokumentów. Ogólnie w papierach może panować trochę bałaganu, co będzie Wam działało na nerwy. Ten tydzień nie służy metodycznym i skrupulatnym czynnościom, za to sprzyja rozwijaniu wyobraźni. Jeśli macie szalone i niekonwencjonalne pomysły na spędzenie wolnego czasu, to dajcie się ponieść wyobraźni, bo nie samą pracą człowiek żyje. Wtorek i środa będą sprzyjały wgłębianiu się we własną psychikę i rozwiązywaniu problemów. Natomiast wraz ze zbliżającym się weekendem wzrośnie poziom optymizmu i otwartości. Na lepszy czas będziecie musiały jeszcze poczekać, ale nie jest wcale źle. Sielanka w stałym związku już niedługo. Natomiast samotne Panny mogą oczekiwać romantycznych spotkań i niezwykłych randek.

Waga (23.09 – 22.10)

Wenus w Wodniku w koniunkcji z Neptunem przyniesie romantyczny nastrój, ale też skłonność do bujania w obłokach. W tym tygodniu możecie być trochę nerwowe, ale z drugiej strony pojawią się możliwości rozwoju. Wiele się będzie działo w waszym życiu zawodowym. We wtorek i środę możecie być trochę w gorszym nastroju i codzienna koleżeńskość zostanie zastąpiona dystansem emocjonalnym. W stałym związku powinno być nieźle, a pod koniec tygodnia nawet możliwe romantyczne spotkania sam na sam. Partner będzie Wam okazywał dużo czułości i zrozumienia. Samotne Wagi mają okazję na miły flirt, ale uwaga, bo osoba którą poznacie, może Was trochę zwodzić albo nie mówić całej prawdy na swój temat. Bądźcie więc ostrożne, jeśli poznacie potencjalnego kandydata do związku. W tym tygodniu mogą wystąpić problemy związanie z oficjalnymi dokumentami. Nie liczcie także na to, że szybko załatwicie kwestie urzędowe czy bankowe, bo niestety możecie natrafić na spore kolejki. Sprawy finansowe na razie bez zmian.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Początek tygodnia przyniesie Wam dużo nerwów. Za to już od wtorku doskonały humor będzie Wam dopisywał. Wtorek i środa Księżyc w Skorpionie nastawi do Was przyjacielsko wszystkie istoty płci przeciwnej. Więc jeśli macie problemy, albo potrzebujecie się zwierzyć ze swoich kłopotów, to w waszym otoczeniu znajdzie się osobą chętna Was pocieszyć. Skorpionom w stałym związku na początku tego tygodnia będzie niestety brakować czasu na sam sam z partnerem. Natomiast pod koniec tygodnia dużo romantycznych uniesień. Postarajcie się wygospodarować trochę czasu dla partnera, a nie pożałujecie wspólnie spędzonych chwil. Samotne Skorpiony mają duże szanse na flirt dopiero pod koniec tygodnia. Weekend będzie również sprzyjał odpoczynkowi i lenistwu. Postarajcie się nie zabierać pracy do domu, bo może Wam to popsuć humor. W sobotę uwaga na napięcie w domu rodzinnym. Tego dnia trudno będzie przeforsować swoje zdanie, więc lepiej ustąpić.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelce mają teraz bardzo sprzyjający okres. Co prawda poniedziałek może przynieść chwilowo gorszy nastrój, ale Słońce właśnie weszło w znak Barana, dzięki czemu poczujecie niesamowity przypływ energii, witalności i dobrego humoru. Początek tygodnia będzie wyjątkowy ze względu na koniunkcję Słońca z Uranem. Może to przynieść naprawdę genialne pomysły. A niedługo potem szansę ich realizacji. Nadchodzą dla Was właśnie takie chwile, że dosłownie wszystko może się wydarzyć. Szukający pracy mogą dostać szanse od losu, szukający partnera będą mieli okazję spotkać osobę, dla której wasze serce zabije mocniej. Strzelce w stałym związku czekają niezwykle udane chwile z partnerem. Być może warto byłoby pomyśleć o wspólnym urlopie, gdzieś z dala od codzienności. Sprawy zawodowe przebiegać będą bardzo dobrze, nie spoczywajcie tylko na laurach i pamiętajcie o konieczności dalszego rozwoju. Czwartek i piątek to dla Was szczęśliwe dni, kiedy wszystkie sprawy powinny układać się po waszej myśli.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W tym tygodniu czeka Was trochę przeszkód i opóźnień. Poniedziałek nie będzie należał do przyjemnych, dużo stresu, obowiązków i poczujecie, że jesteście poganiane z robotą. Za to już we wtorek i środę dużo łatwiej będzie się Wam skoncentrować na tym, co macie do zrobienia. Wenus w Wodniku sprawia, że zamiast skupiać się na sprawach sercowych myślicie ciągle jakby tu zmodernizować warsztat pracy. Koziorożce w stałym związku spodziewać się mogą swego rodzaju rutyny, niewiele się będzie działo, z drugiej strony to dla Was lepiej, bo docenicie spokój. W sobotę możecie mieć trochę ponury nastrój. Będziecie nastawione bardzo krytycznie zarówno do siebie jak i do reszty świata. W ten dzień unikajcie jakichkolwiek sprzeczek i zatargów. W niedzielę powinien Wam dopisywać bardzo dobry humor. Odpocznijcie tego dnia, żeby zregenerować siły przed kolejnym tygodniem pracy. Poprawa finansów już niedługo, tymczasem powinniście zadowolić się tym, co macie.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W tym tygodniu Wenus przebywa jeszcze ciągle w waszym znaku. Zatem to ostatnie chwile, żeby wykorzystać dobrą passę. Poniedziałek będzie dość stresujący, okaże się, że zostaniecie zawalone robotą „na wczoraj”, jednak szybko uwiniecie się z problemami. Najbardziej udane dla Was w tym tygodniu dni to czwartek i piątek. Samotne Wodniki powinny rozglądać się dookoła, czy czasem nie wzbudziły zainteresowania swoją osobą, bo wśród zainteresowanych może być kandydat na stały związek. U tych, którzy są w związku, to bardzo dobra passa, a może nawet możliwość legalizacji tego, co nieformalne. Bezrobotne Wodniki powinny szukać pracy wyjątkowo intensywnie, bo mają szanse zostać zauważone i docenione. Ci natomiast, którzy do tej pory bardzo ciężko pracowali, powinni pomyśleć wreszcie o urlopie, albo przynajmniej zacząć planować wyjazdy. Możecie teraz upolować wyjątkowo dla Was korzystną ofertę wycieczki. Sprawy finansowe powinny układać się doskonale, dzięki czemu będziecie mogły pozwolić sobie na ekstra wydatek.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ten tydzień będzie dla Was dość stresujący. Możecie odczuć presję ze strony otoczenia, ciągłe wymagania, a i same zechcecie zmienić sytuację w jakiej jesteście i prawdopodobnie podejmiecie odpowiednie ku temu kroki. We wtorek i środę możecie liczyć na wsparcie ze strony bliskich Wam osób. Jeśli ważna decyzja życiowa wymaga konsultacji, to bardzo prawdopodobne, że na waszej drodze pojawi się ktoś służący Wam dobrą radą. Pod koniec tygodnia nastrój wybitnie Wam się poprawi. W stałym związku nastąpi przypływ ciepłych uczuć i wzajemnej bliskości. Samotne Ryby powinny zacząć rozglądać się za drugą połówką. Już pod koniec tego tygodnia Wenus wkroczy do waszego znaku, co znacznie poprawi Wam urodę, nastrój i przyczyni się do ogólnego powodzenia. Niedziela należeć będzie do Was. Koniecznie wtedy wyjście na miasto, bo wśród tłumu ludzi możecie spotkać tego jedynego. Poprawa finansów już wkrótce.Horoskop 2011