Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2011 > 2011-03-14


Horoskop tygodniowy 14-20 marca 2011

Baran (21.03 – 19.04)

Jeszcze tylko trochę i poczujecie zastrzyk energii. Dobrze byłoby teraz przygotować odpowiednią strategię działania. Mars ciągle przebywa w znaku Ryb, dlatego koniecznie bardzo o siebie teraz dbajcie, zwłaszcza, że w okresie wiosennym możecie być osłabieni. Już niedługo i dla Was zaświeci słońce. Na początku tygodnia będziecie nastawieni dość prorodzinnie. Lepiej nie brać w te dni na siebie zbyt dużo obowiązków. W środku tygodnia poczujecie przypływ energii za sprawą Księżyca w Lwie. Zwłaszcza w środę wszystko powinno układać się po waszej myśli. Możecie na ten dzień zaplanować załatwianie ważnych spraw urzędowych. Obecnie macie też dobry okres na zdobywanie nowych umiejętności, poszerzanie horyzontów myślowych i biznesowych. Przedsięwzięcia, jakie teraz zaplanujecie, mają szanse odnieść duży sukces. Bezrobotne Barany powinny intensywnie szukać pracy. W stałych związkach spokój, natomiast samotni powinni poczekać jeszcze na odpowiedni moment i odpowiedniego kandydata.

Byk (20.04 – 20.05)

Tydzień rozpocznie się spokojnie. Księżyc w Raku natchnie życzliwością nie tylko Was, ale i całe otoczenie. Będziecie bardziej w nastroju do leniuchowania w domu niż do wyjścia do pracy. Wenus w Wodniku może wprowadzić trochę napięcia w stałym związku. Dla samotnych natomiast nie jest to najlepszy moment na poszukiwanie drugiej połowy. W środku tygodnia możecie poczuć towarzyski zew za sprawą Księżyca w Lwie. Będziecie bardziej niż zwykle otwarte i chętne do wyjścia na imprezę. Natomiast koniec tygodnia może być nieco napięty. Pełnia Księżyca w Pannie wprowadzi trochę nerwowości i stresu. Zwłaszcza sprawy związane z papierami i wszelkiego rodzaju dokumentami będą wymagały uporządkowania i zamiast słodko leniuchować, trzeba będzie wziąć się do roboty. Ten tydzień sprzyja zdobywaniu wiedzy i poszerzaniu horyzontów. Możecie być nawet trochę niecierpliwe i będziecie chciały wiedzieć natychmiast.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Samotne Bliźnięta niech wezmą sprawy sercowe w swoje ręce. Wenus w Wodniku sprzyja randkowaniu, zwłaszcza w internecie. Na pewno wasze kontakty z płcią przeciwną będą charakteryzować się wyższą aktywnością niż zazwyczaj. Możliwe nawet nieoczekiwane spotkania i spontaniczne randki. Jowisz i Merkury w Baranie przyniosą Wam sporo okazji i możliwości nawiązania nowych kontaktów, a nawet podpisanie kontraktu. Co prawda możecie być nieco poirytowane i rozdrażnione, bo z powodu nadmiaru obowiązków zawodowych nie będziecie miały wystarczającej ilości wolnego czasu, ale zapłata za nadgodziny przyda się Wam w przyszłości. Nie ma więc tego złego co by na dobre nie wyszło. Może jednodniowy wypad do kurortu z przyjaciółmi przyniesie nie tylko relaks, ale i romans. W środę i czwartek czeka Was odprężenie i dobry humor. Możliwa nawet swego rodzaju popularność. Zrobicie furorę dzięki waszemu poczuciu humoru.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu dobry humor i energia będą wam dopisywać. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Raku zaopiekuje się wszystkimi Rakami. Przybędzie Wam sił, a kontakty z otoczeniem układać się będą harmonijnie. Jeśli czekają Was ważne sprawy do załatwienia, to nie odkładajcie ich, tylko postarajcie się załatwić jak najwcześniej. W środku tygodnia aura nie będzie już taka sprzyjająca, a weekend może przynieść trochę nerwów ze względu na pełnię Księżyca. Nie tylko Wy możecie odczuć napięcie i pewien pośpiech w działaniu, ale i wasi bliscy mogą mieć wrażenie, że wywierana jest na nich presja. Nie dajcie się zwariować, nawet jeśli gonią Was terminy, dacie radę na czas, bo Słońce i Mars dodają Wam energii i wspierają wasze zdrowie i dobre samopoczucie. U Raków w stałym związku może dać się we znaki brak czasu, natomiast samotni nie będą mieli wielu szans na spotkanie drugiej połówki. Sprawy finansowe powinny być stabilne.

Lew (23.07 – 22.08)

Lwy otrzymują wsparcie od Jowisza i Merkurego. Jeśli tylko nie poddacie się lenistwu, to właśnie teraz mogą trafić się szanse na rozwój. Sprawy osobiste powinny ułożyć się idealnie. Ten tydzień wyjątkowo sprzyja nauce, pracy, poszerzaniu horyzontów i zdobywaniu nowych umiejętności i kontaktów. Dobrze byłoby zacząć się uczyć języka obcego. Bezrobotne i szukające lepszej pracy Lwy powinny właśnie teraz zakasać rękawy i mieć oczy szeroko otwarte. Nie przegapcie szans, jakie pojawiają się na waszej drodze. Środek tygodnia powinien być wyjątkowo udany. Księżyc w Lwie odpręży Was, a najbliższe otoczenie nastawi przyjaźnie. Lwy będące w związku mogą spodziewać się bardzo przyjemnych doznań. Zwłaszcza w sypialni poczujecie się głęboko usatysfakcjonowane. Samotni mają świetną okazję do nawiązania kontaktów nie tylko intelektualnych czy zawodowych, ale też erotycznych.

Panna (23.08 – 22.09)

Ten tydzień będzie stresujący, ale za to możecie wykorzystać nadmiar energii do rozwijania zdolności. We wszelkie działania, jakich się teraz podejmiecie, będziecie musiały włożyć sporo wysiłku. Sukces co prawda nie przyjdzie łatwo, ale będzie miał solidne podstawy. Mars przybywający w Rybach może wprowadzać pewien nieprzewidziany chaos i pośpiech w wasze działania. Mimo wszystko początek tygodnia będzie udany. Otrzymacie wsparcie emocjonalne od bliskich Wam osób. Możliwy nieoczekiwany przypływ bardzo dobrych pomysłów, wykorzystajcie więc wyobraźnię i intuicję. Pod koniec tygodnia pełnia Księżyca w Pannie przyniesie Wam niestety nerwowość i sporo napięcia. Trudno Wam będzie się skoncentrować i jeśli z braku czasu nie dokończyłyście wyznaczonych sobie zadań, to odczujecie wewnętrzny dyskomfort. W ten weekend natomiast powinno Wam się udać wreszcie sfinalizować ważny projekt i nowy tydzień zaczniecie z uczuciem luzu i satysfakcji z dokładnie wykonanej pracy.

Waga (23.09 – 22.10)

Dzięki Wenus poprawi się wasza uroda i samopoczucie. Dla samotnych pojawią się też okazje do zawarcia poważniejszej znajomości. To, czy je wykorzystacie, zależy od Was. Również sprawy finansowe powinny układać się nieźle. Wagi będące w stałym związku czeka tydzień pełen czułości i romantyzmu. Środa i czwartek to dla Was zdecydowanie najlepsze dni. Wykorzystajcie je na załatwianie problematycznych spraw, bo w te dni Księżyc w Lwie sprawi, że wszyscy dookoła będą nastawieni życzliwie i przyjaźnie. Za to zwłaszcza koniec tygodnia może być trochę napięty. Może się na Was zwalić sporo obowiązków domowych i zaległe lecz pilne sprawy urzędowe. Wasz organizm może być teraz trochę osłabiony, więc koniecznie zadbajcie o pełną witamin dietę. Nie zapomnijcie też o ruchu na świeżym powietrzu. Już niedługo poczujecie prawdziwy zastrzyk wiosennej energii.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Możecie odczuwać silne impulsy pchające Was do działania i poczujecie chęć wybicia się. To dobry czas na rozpoczynanie samodzielnej działalności i możliwość odniesienia sukcesu w wykonywanej dziedzinie. Właściwie rozwój zawodowy jest Wam pisany czy tego chcecie czy nie. Początek tygodnia powinien przynieść Wam dobry nastrój. Kobiety z waszego otoczenia będą przychylnie nastawione i skłonne do udzielania wsparcia emocjonalnego. Jeśli akurat jesteście na urlopie ze swoimi bliskimi, to możecie zregenerować swoje siły. W stałym związku możliwy okres napięcia. Dążenia i cele waszego partnera mogą zupełnie nie pokrywać się z waszymi. Samotne Skorpiony powinny poczekać na czas bardziej sprzyjający szukaniu drugiej połówki. W sprawach finansowych możliwy pewien zastój, który jednak szybko uda się Wam pokonać dzięki waszemu sprytowi i inteligencji. Dobre zdrowie będzie Wam dopisywać, nie szczędźcie więc czasu na rekreację i pamiętajcie, że czasem należy się porządnie odprężyć.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Macie teraz bardzo dużo energii i przychodzą Wam do głowy świetne pomysły. Ten tydzień powinien być niezwykle udany, jeśli chodzi o sprawy zawodowe, naukę i podróże. Merkury w Baranie doda Wam pomysłowości. Być może właśnie teraz w waszym umyśle narodzi się bardzo twórcza idea, która zaprocentuje w przyszłości. Wenus w Wodniku przyniesie Wam sporo nowych kontaktów i szans na niezwykłą wprost miłość. Możliwe, że na starego znajomego albo przyjaciela spojrzycie zupełnie świeżym okiem i okaże się on dla Was kimś więcej niż tylko przyjacielem. Strzelce w stałym związku dysponować będą takim wigorem, że partner może mieć problem z dotrzymaniem Wam kroku w sypialni. Dobrze teraz zaplanować przedsięwzięcia finansowe na przyszłość i nie obawiać się, że sięgacie zbyt wysoko, bo wasze plany mają spore szanse na realizację. W sprawach finansowych stabilnie, jeśli tylko nie zaszalejecie na zakupach.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożce otrzymują teraz wsparcie od Słońca i Marsa wędrujących przez znak Ryb. Ułatwienia, okazje i możliwości rozwoju mogą przyjść przez waszych znajomych i przyjaciół. Zamiast pracować będziecie miały ochotę odpoczywać. Niestety leniuchowanie będzie musiało poczekać. Zajmiecie się teraz swoimi finansami i pracą. Możliwe, że wasze myśli krążyć będą wokół tematu, jak uzyskać dodatkowe dochody i może Wam się udać zrealizować ten cel. Wenus przebywająca obecnie w Wodniku sprzyja niekonwencjonalnemu podejściu zarówno do finansów jak i związków partnerskich. Analizujcie wnikliwie pomysły na biznes, bo wśród nich mogą być perełki godne uwagi. Jakikolwiek jednak sukces nie przyjdzie łatwo i wymagał będzie bardzo wiele ciężkiej pracy i mnóstwo dyscypliny. Możecie wykorzystać możliwości, jakie przynosi Wam los. Bardzo wiele zależy od siły waszego charakteru. W stałym związku Wam albo partnerowi może brakować czasu.

Wodnik (20.01 – 18.02)

To dla Was bardzo udany tydzień. Wenus przebywająca w Wodniku dodaje Wam urody, stwarza szanse na powodzenie i nawet pewien finansowy sukces. Zadbajcie o wygląd i nie żałujcie pieniędzy na kosmetyczkę, czy fryzjera. Kiedy będziecie atrakcyjne same dla siebie, poprawi się Wasze samopoczucie. Wszelkie nowe i rozwijające się od jakiegoś czasu znajomości, a także nowo poznane osoby niosą właśnie teraz szanse na stabilny, długotrwały i odpowiedzialny związek, oparty na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Nie przegapcie szansy. Wodniki w stałym związku czeka bardzo przyjemny i romantyczny czas. Jeśli teraz podejmiecie się zobowiązania czy nawet współpracy biznesowej, to efekty co prawda nie będą widoczne od razu, ale za to stworzycie solidne i trwałe podstawy. Wykorzystajcie tranzyt Wenus i sprawcie sobie nawet drobne przyjemności, a jeśli prowadzicie działalność artystyczną możecie spodziewać się natchnienia. Środa i czwartek mogą być trochę nerwowe. W weekend koniecznie odpocznijcie i zregenerujcie siły przed nadchodzącym nowym tygodniem, który będzie pełen wyzwań.

Ryby (19.02 – 20.03)

Słońce i Mars ciągle dodają Wam energii do działania. Jeśli jeszcze nie wykorzystałyście swoich pięciu minut, to teraz macie ostatni dzwonek, żeby pokazać się od jak najlepszej strony nie tylko w pracy, ale i w towarzystwie. Na początku tygodnia powinien Wam dopisywać dobry nastrój. Księżyc przebywający w Raku sprawi, że zarówno wasi bliscy jak i dalsi znajomi będą tego dnia życzliwi i skłonni do pomocy. Dobrze więc zaplanować ważne przedsięwzięcia na początek tygodnia. Jednak możecie być trochę niecierpliwe i rozdrażnione. Zwłaszcza podczas jazdy samochodem i wykonywania prac wymagających dużego skupiania, bądźcie bardzo ostrożne. Jeśli zauważycie u siebie tego typu nastrój, duże lepiej będzie, jeśli wykorzystacie nadmiar energii w sporcie i ruchu na świeżym powietrzu. W związku bywało lepiej. Możecie nawet poczuć potrzebę zmiany w tej kwestii. Samotne Ryby nie powinny załamywać się, bo i dla Was nadejdzie jeszcze czas sprzyjający miłości.Horoskop 2011